Collectables and crockery

461 items 461 items
room Amsterdam

Collectables and crockery

  • ( Lots: 1000-1219)
  • ( Lots: 1220-1855)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

461 items
Per Page

Twee houten speculaasplanken, ca. 1800; UItgevoerd met gestoken voorstellingen van aap en leeuw, en Tijl Uilenspiegel en schip. l. 38 - 48 cm [2]

Twee rood beschilderde blikken dienbladen, 19e eeuw; Met vergulde decoratie. l. 18,5 - 52 cm [2]

Zwart gepatineerd bronzen sculptuur van panter, naar Bugatti; Staande op bronzen meegegoten voet. l.48 cm [1]

Bronzen reliëf plaquette van Griekse wijsgeer, ca. 1900 h. 20 cm, b. 17,5 cm [1]

Diverse objets du vertu; w.b. schildpad doosje, lepeldoos met incomplete inhoud en leren sigarenfoedraal met applique van de Arend. [zkj]

Diverse speldjes en onderscheidingen. In Schimmelpenninck sigarenblik

Drie miniatuur bronzen sculptuurtjes, w.o. weense bronzen. Mopshond, teckel en mythologische leeuw. h. 2 - 5 cm [3]

Verguld bronzen gestileerde sculptuur van lezende figuur; gemerkt 'Noombas' h. 21,5 cm [1]

Gedraaid houten schaakspel, ca. 1930; Compleet met mahoniehouten opbergkist en schaakbord gemerkt Homas spellen. hoogte koning: 9,5 cm [1]

Vijf stuks koperwerk, 18e-19e eeuw; Vergiet, twee rechauds, driehoekige pannenonderzetter en koudehand. [5]

Houten gekuipte emmer met koperen banden en hengsel, 19e eeuw; Hierbij zinken brandemmer met koperen standring en hengsel. [2]

Achter glas schilderijn met voorstelling van Daniël in de leeuwenkuil, 19e eeuw In goud geschilderde lijst. h. 33 cm, b. 41,5 cm [1]

Glas in lood raam met voorstelling van ara's, 20e eeuw h. 102 cm, b. 62 cm [1]

Vier ingelijste merklappen, 19e eeuw; Hierbij merklap uit 1973. (een glazen ruit defect). h. 25 - 42 cm, b. 31 - 47 cm [5]

Vier ingelijste merklappen, 18e-19e eeuw h. 48-63 cm, b. 53-70 cm [4]

Drie merklappen, 19e eeuw; Hierbij borduurwerk van herten. Allen ingelijst. h. 38-49 cm, b. 37-43 cm [4]

Paar miniatuur scheepskanons op eikenhouten afuiten; De loop met meegeoten jaartal 1657 en wapenschild. l. 48 cm. [2]

Kopergravures mbt historische beschrijving der reizen, ca. 1740; afbeeldingen van forten, plattegronden. Guinee en Benin etc. map.

Christoffle, verzilverde thee- en koffiepot; Beide met houten handvat. h. 17 - 21 cm [2]

Portretminiatuur keizerin Marianne, 19e eeuw; Geschilderd op melkglas, in zwarte lijst. h. 10 cm, b. 8 cm [1]

Sheffield, pleet vleesdienschaal l. 46 cm, b. 36 cm [1]

Tien diverse engel figuren; w.b. hout gestoken en bladgoud vergulde. Hierbij houten gestoken consol;e met vrouw figuur. [11 in ds]

Vier Europese religieuze textilia; [4 in ds]

Eikenhouten gestoken frieslijst, 17e - 18e eeuw; Met decoratie van acanthusbladeren, vogels en centraal bloemenvaas. l. 110 cm, h. 12 cm [1]

Koperen ketel op smeedijzeren brander, circa 1920 h. 89 cm. [2]

Lot 1219

LOT WITHDRAWN

LOT WITHDRAWN ...[more]

Drie rollen country elegance collection, katoenen stofeerders stof, Waverly. verschillende dessins. h. 145 cm [3]

Vier rollen country elegance collection, katoenen stofeerders stof, Met verschillende dessins, Waverly. h. 145 cm [4]

Sumatra, lansuiteinde, 19e eeuw; Met mooi pamor. Hierbij China koperen wandelstokmet degen. l. 53 - 93 [2]

Decoratief armilaarsfeer. h. 44 cm, diam. 25 cm [1]

Aardglobe op houten voet, ca. 1940; Columbus Erdglobus Modell 200, alluminium gradenboog. h. 52 cm, diam. 33 cm [1]

Paar metalen en goudgelakte tweelichts wandappliques; Uitgevoerd met decoratie van acanthusblad en kettingen. h. 26 cm, b. 27 cm [2]

Kapitale houten gestoken sculptuur van adelaar, UItgevoerd met gespreide vleugels en staand eop rotspartij. b. 95 cm. h. 39 cm [1]

Europese school, 19e eeuw, schilderij, Met afbeelding van Hebe paneel, diam. 9,5 cm. [1]

Lot 1231

Hanglamp

Hanglamp met geschubde parelmoeren halfronde kap diam. 41 en h. 27/75 cm [1]

Vier Dinky Toys, Bimbo Fernseh-radio en behendigheids spel Triumph, Ford Zephyr, Vangaurd en farm trailer. (bespeeld) [zkj]

Tibet, metalen gebedsmolen met houten greep, 20e eeuw h.30,5 cm. [1]

Tibet, vuurverguld bronzen dorja, 20e eeuw l. 19,5 cm. [1]