Collectables and crockery

461 items 461 items
room Amsterdam

Collectables and crockery

  • ( Lots: 1000-1219)
  • ( Lots: 1220-1855)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

461 items
Per Page

Vijflichts tafellamp met geslepen glazen pegels (samengesteld) h. 59 cm [1]

Carl Zeiss, Jena, messing monoculaire microscoop, circa 1880; genummerd 17712, in houten kist met twee oculairs en twee objectieven. h. 24 cm [1]

Drie penningen, toneelijker en scheepskijker (toneelkijker en telescoop incompleet) zkj

Rusland, beschilderd lakwerk ei op standaard; met voorstelling Christus in de kribbe, verso de kruisiging. Gesigneerd en gedateerd 1993 H. 24 cm.

Bronzen lavabo, naar antiek voorbeeld h. 16 x b. 31 cm. [1]

Twee paar messing éénlichts kandelaars, 20e eeuw h. 25,5 en h. 18 cm. [4]

India, koperen vloerkandelaar, hierbij steengoed kerfsnede vaas, 20e eeuw met defecten h. 76 - 48 cm

Koperen vijflichts tafellamp met drie putti, 20e eeuw met goudkleurige kap h. 78 cm. [1]

Diverse antiquarische werken, 18e - 19e eeuw; w.o. Scheuchzer bybel der natuur. [2 dzn]

Leeazanne Lamps, U.S.A, gekleurd aardewerk lampvoet, gedecoreerd met tribale motieven, circa 1980, met goudkleurige kap h. 78 cm. [1]

Stoelklok naar antiek voorbeeld. h. 46 cm, b. 30 cm [1]

Divers antiek textiel, 19e - 20e eeuw; w.o. haakwerk en damast. [ds]

Feathers Gallery, zwart gelakt houten sculptuur, Egret. Genummenrd 482/2000 (slijtage op hoofd en vleugel) h. 43 cm. [1]

Tinlegering sierschotel Jugendstil stijl. Uitgevoerd met reliëf voorstelling van vrouw temidden van boomtakken en bladeren. h. 25 cm, b. 38 cm [1]

Bronzen grape, crucifix en kandelaar, 19e eeuw en later; Grape naar antiek voorbeeld h. 17 - 32 cm. [3]

Verzilverde tafelstuk / bloemvaas, gevormd als hoorn gedragen door dolfijn; Geheel op vierkante gegoten voet. h. 36 cm, b. 38 cm [1]

Engeland, verzilverde dekselcoupe, met leeuwenkop en ring grepen, door Martin Hall & Co, Sheffield h. 17,5 cm [1] ...[more]

Collectie verzilverde objecten, w.o. paar kandelaartjes, twee schaaltjes, bonbonnière en diverse theelepels en gebaksvorkjes [zkj]

A. Lecompte et cie., verchroomd cornet in houten etui, circa 1900 (mondstuk manco) l. 32 cm.

Lot 1092

Diverse bijoux

Diverse bijoux [zkj]

Lot 1093

Object de vertu;

Object de vertu; Tinnen porte montre, vergrootglas met houiten handvat en lorgnet aan zilveren ketting. [3]

Drie toneelkijkers; w.o. parelmoer exemplaar Schmidt Amsterdam en inklapbaar exemplaar La Mignonne. [3]

Portretminiatuur meisje, mogelijk Schaepkens, 19e eeuw h. 10,2,cm b. 8,7 cm [1]

Drie verkoperde metalen vintage leeslampen, 70er jaren; Uitgevoerd met verstelbare arm en kap. Met dimmer. [3]

Muntgewichtdoos, ca. 1800; Compleet met ijzeren balans met koperen schalen, gewichtjes. b.11,5 cm, d. 6 cm [1]

China, gestoken houten kylin, 20e eeuw, met bloem in zijn bek en staande op pint (enkele beschadigingen) h. 54 cm x l. 50 cm [1]

China, klein houten tafeltje, 20e eeuw, op gebogen poten en met opengewerkte regel (lichte slijtage) h. 20,5 cm x b. 50,5 cm x d. 28 cm [1]

Japan, bronzen cloisonné vaas, ca. 1900, met twee olifantengrepen en ingelegd met gestileerde lotus (kleine beschadigingen) h. 27,5 cm [1]

China, twee houten juwelenkistjes, 20e eeuw, beide met beslag en openslaande deurtjes waarachter lades h. 24-25,5 cm [2]

India en Birma, twee houten en stenen beelden, 20e eeuw, gesneden met Avalokiteshvara en Boeddha (slijtage en beschadigingen) h. 31,5-35,5 cm [2]

China, gepolychromeerd en rijk gestoken ladenkast, 20e eeuw met deels verguld relief van draken en vlammende parel h. 34 x b. 50 x d. 27 cm [1]

China, gepolychromeerde en floraal gestoken houten ladenkast, 20e eeuw het front met zes laden. h. 35 x b. 53 x d. 26 cm [1]

Melkglazen vaas, 20e eeuw, gesneden met bloemen, mogelijk China h. 21,5 cm [1]

China, bronzen gong met draken en krab, 20e eeuw, met ophangbeugel. diam. 36 cm [1]

China, gele opaline glazen doos met scahrnierend deksel en metalen monturen, circa 1920 h. 7 x b. 9 x d. 8 cm. [1]