Collectables and crockery

461 items 461 items
room Amsterdam

Collectables and crockery

  • ( Lots: 1000-1219)
  • ( Lots: 1220-1855)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

461 items
Per Page

China, zwart witte Cloisonné kom en schotel, 20e eeuw hierbij een Indonesisch gehurkt figuur diam. 11-11,5 cm [2]

Moretti, Murano, roodglazen stopfles met zwarte kraag, gesigneerd [1] h. 12 cm. diam. 8 cm. 1

Perzië, twee kistjes met Katamkari techniek. UItgevoerd met fijnhouten en parelmoer. l.13 - 16 cm [2]

China, 20e eeuw, schildering, Vogel op een tak met bessen. In lijst 93 x 43 cm. [1]

Bali, schildering op doek met voorstelling van Ramayana, eind jaren '40 h. 54 x b. 71,5 cm [1] ...[more]

China, acht zilveren objecten; stadspoorten en muziekinstrumenten, gekeurd 'Sterling', daarbij drie schaaltjes met Chinees karaktermerk [11]

China, schildering Figuren bij een huis, in lijst 68 x 37 cm. De Zwaan NN oud

Collectie zilveren appliques in Aziatische stijl, 20e eeuw, waaronder pagodes, katten, Boeddha's en tempels, in twee doosjes [zkj]

Twee houten statieven; w.o. Carl Zeiss h. 107 cm [2]

LCD projector in kist. Compleet met aansluitsnoeren. [1]

Kern Zwitserland, twee landmeetkundige instrumenten. w.o. theodoliet. h. 10-21 cm [2]

DDR grijs gelakte binoculaire kijker, ca. 1960; compleet met accessoires en kist. h. 12 cm b. 40 cm [1]

Wild Heerburg Zwitserland, twee groen gelakte theodolieten. h. 15- 21 cm [2]

Ahrend, koperen landmeter. Genummerd 6517. (glas libel gebroken). h. 19 cm, b. 389 cm [1]

Twee hoogtemeters in leren foedraals, System Paulin, Stockholm; Hierbij twee leren koffertjes voor landmeetkundige instruementen. diam. 14 cm [4]

Grijs gelakte theodoliet, Gemerkt 'Theo 020' compleet met kist. h. 26 cm [1]

Schuifmaat in foedraal, gemerkt A. Ott. l. 40 cm [1]

Kern Zwisterland en Wild Heerbrugg, twee landmeetkundige instrumenten, w.o. theodoliet. Beide groen gelakt. h. 13 - 25 cm [2]

Twee ingelijste schilderingen Erato / Staande vrouw tweemaal formaat lijst 50 x 80 cm.

Vijf houten instrumentkisten; Bedoeld voor diverse landmeetkundige instrumenten. [5]

Collectie albums met briefkaarten, voornamelijk met afbeeldingen van Duitse en Nederlandse steden [6]

Lebel bajonet met schede, gedateerd 1876; Hierbij Luiks percussie pistool gemerkt ELG met ster. l. 66 cm [2]

Lot 1155

Collectie foto's

Collectie foto's voornamelijk eerste helft 20e eeuw [2dzn]

Lot 1156

Collectie foto's

Collectie foto's [2dzn]

Lot 1157

Collectie foto's

Collectie foto's [2dzn]

Lot 1158

Collectie foto's

Collectie foto's [2dzn]

KNSM poster, 1960 in lijst (glasplaat defect) 95 x 63 cm. [1]

Frankrijk, gelithografeerd blikken speelgoed chocolade automaat, vroeg 20e eeuw sleutel manco, bespeeld h. 16 cm. [1]

Nervasport 1, Renault, metalen silhouette auto met veermechanisme, circa 1930, hierbij roodblikken schuco auto l. 34 cm. [2]

Blikken horizontale stoommachine, ca. 1900 In grenenhouten kist. h. 24 cm [1]

Zes polshorloges; w.o. Casio en Nielka aan Nato band. [6 in zkj]

Duitsland, vier gebrandschilderde glas in lood fragmenten, 18e-19e eeuw; w.b. naar Albrecht Dürer. [4]

Japan, met riet ombonden aardewerk sakevat, 20e eeuw Hierbij lange bamboe roede. h. 17 cm, l. 53 cm [2]

Getrapte vurenhouten wit geschilderde wandconsole. h. 30 cm, b. 48 cm, d. 22 cm [1]

Houten met wilgentenen gekuipte butte, 19e eeuw; In houtnerf geschilderd. Met deksel. h. 24 cm, diam. 27 cm [1]

Houten gekuipte butte met koperen banden voor rijst; 19e eeuw; In houtnerf geschilderd met deksel. h. 32 cm. diam. 28 cm [1]

Twee houten gestoken en polychroom geschilderde wagen ornamenten 19e eeuw; Met beeltenis van paarden en florale decoratie. l. 90 - 97 cm [2]

Metalen houtbak, 19e eeuw; Geschilderd in houtnerf decoratie. h. 25 cm. diam. 48 cm [1]

Twee antieke koekplanken; Met gestoken voorstellingen van dieren, jagers en boeren. l. 43 - 54 cm [2]