China, zwart witte Cloisonné kom en schotel, 20e eeuw hierbij een Indonesisch gehurkt figuur diam. 11-11,5 cm [2]
Moretti, Murano, roodglazen stopfles met zwarte kraag, gesigneerd [1] h. 12 cm. diam. 8 cm. 1
Perzië, twee kistjes met Katamkari techniek. UItgevoerd met fijnhouten en parelmoer. l.13 - 16 cm [2]
China, verzilverde ajour doos,
China, lakwerk deels vergulde staaf bekroond met verguld drakenhoofd, circa 1900 l. 36 cm [1]
Vier oosterse objecten; een hoorn, penseelhouder en bronzen leeuwtje, kruithoorn en een Perzisch min
Vier oosterse objecten; een hoorn, penseelhouder en bronzen leeuwtje, kruithoorn en een Perzisch miniatuur [4]
Collection of decoratiive statues
China, 20e eeuw, schildering,
China, 20e eeuw, schildering, Vogel op een tak met bessen. In lijst 93 x 43 cm. [1]
Bali, schildering op doek met voorstelling van Ramayana, eind jaren '40 h. 54 x b. 71,5 cm [1] ...[more]
Indonesië, Bali, hardhouten sculptuur, danseres, circa 1970 h. 115 cm.
Indonesië, Bali, hardhouten schulptuur, danseres, circa 1970 h. 125 cm. [1]
China, acht zilveren objecten; stadspoorten en muziekinstrumenten, gekeurd 'Sterling', daarbij drie schaaltjes met Chinees karaktermerk [11]
China, schildering
China, schildering Figuren bij een huis, in lijst 68 x 37 cm. De Zwaan NN oud
Collectie zilveren appliques in Aziatische stijl, 20e eeuw, waaronder pagodes, katten, Boeddha's en tempels, in twee doosjes [zkj]
Twee houten statieven;
Twee houten statieven; w.o. Carl Zeiss h. 107 cm [2]
LCD projector in kist.
LCD projector in kist. Compleet met aansluitsnoeren. [1]
Kern Zwitserland, twee landmeetkundige instrumenten. w.o. theodoliet. h. 10-21 cm [2]
DDR grijs gelakte binoculaire kijker, ca. 1960; compleet met accessoires en kist. h. 12 cm b. 40 cm [1]
Wild Heerburg Zwitserland, twee groen gelakte theodolieten. h. 15- 21 cm [2]
Ahrend, koperen landmeter.
Ahrend, koperen landmeter. Genummerd 6517. (glas libel gebroken). h. 19 cm, b. 389 cm [1]
Twee hoogtemeters in leren foedraals, System Paulin, Stockholm; Hierbij twee leren koffertjes voor landmeetkundige instruementen. diam. 14 cm [4]
Grijs gelakte theodoliet, Gemerkt 'Theo 020' compleet met kist. h. 26 cm [1]
Schuifmaat in foedraal, gemerkt A. Ott. l. 40 cm [1]
Wild Heerbrugg, groen gelakte metalen theodoliet. h. 21 cm [1]
Kern Zwisterland en Wild Heerbrugg, twee landmeetkundige instrumenten, w.o. theodoliet. Beide groen gelakt. h. 13 - 25 cm [2]
Twee ingelijste schilderingen
Twee ingelijste schilderingen Erato / Staande vrouw tweemaal formaat lijst 50 x 80 cm.
Vijf houten instrumentkisten;
Vijf houten instrumentkisten; Bedoeld voor diverse landmeetkundige instrumenten. [5]
Twee foto-albums, begin 20e eeuw,
Collectie albums met briefkaarten,
Collectie albums met briefkaarten, voornamelijk met afbeeldingen van Duitse en Nederlandse steden [6]
Vier dozen met losse foto's, brieven en briefkaarten, begin 20e eeuw [4]
Lebel bajonet met schede, gedateerd 1876; Hierbij Luiks percussie pistool gemerkt ELG met ster. l. 66 cm [2]
Zes diverse antiquarische werken,
Collectie foto's
Collectie foto's voornamelijk eerste helft 20e eeuw [2dzn]
KNSM poster, 1960
KNSM poster, 1960 in lijst (glasplaat defect) 95 x 63 cm. [1]
Gescha, gelithografeerd blikken speelgoed typemachine, Junior, compleet met stofkap, circa 1950
Gescha, gelithografeerd blikken speelgoed typemachine, Junior, compleet met stofkap, circa 1950 1
Frankrijk, gelithografeerd blikken speelgoed chocolade automaat, vroeg 20e eeuw sleutel manco, bespeeld h. 16 cm. [1]
Nervasport 1, Renault, metalen silhouette auto met veermechanisme, circa 1930, hierbij roodblikken schuco auto l. 34 cm. [2]
Blikken horizontale stoommachine, ca. 1900 In grenenhouten kist. h. 24 cm [1]
Zes polshorloges;
Zes polshorloges; w.o. Casio en Nielka aan Nato band. [6 in zkj]
Duitsland, vier gebrandschilderde glas in lood fragmenten, 18e-19e eeuw; w.b. naar Albrecht Dürer. [4]
Italië, vormstuk van druiventros gemaakt uit groen marmer en mosagaat, ca. 1950 l. 20 cm [1]
Japan, met riet ombonden aardewerk sakevat, 20e eeuw Hierbij lange bamboe roede. h. 17 cm, l. 53 cm [2]
Eikenhouten messenrek, 19e eeuw;
Getrapte vurenhouten wit geschilderde wandconsole. h. 30 cm, b. 48 cm, d. 22 cm [1]
Twee zinken brandemmers, 19e eeuw;
Houten met wilgentenen gekuipte butte, 19e eeuw; In houtnerf geschilderd. Met deksel. h. 24 cm, diam. 27 cm [1]
Houten gekuipte butte met koperen banden voor rijst; 19e eeuw; In houtnerf geschilderd met deksel. h. 32 cm. diam. 28 cm [1]
Twee houten gestoken en polychroom geschilderde wagen ornamenten 19e eeuw; Met beeltenis van paarden en florale decoratie. l. 90 - 97 cm [2]
Bronzen deurklopper en koperen kandelaar. Hierbij een scheepslamp op kopervoet met bolkap. [3]
Metalen houtbak, 19e eeuw;
Metalen houtbak, 19e eeuw; Geschilderd in houtnerf decoratie. h. 25 cm. diam. 48 cm [1]
Twee antieke koekplanken;
Twee antieke koekplanken; Met gestoken voorstellingen van dieren, jagers en boeren. l. 43 - 54 cm [2]