Art & Antiques

2939 items 2939 items
No Image
(14 day sale)
room

Art & Antiques

(14 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

  • Lots with images only,
  • Show only bulk lots,
2939 items
Per Page

Ed Dukkers (1923-1996)Liggend naakt / compositie met figuur tweemaal pastel, gesign., '85 en '86, 24 x 32 cm. en 37 x 44 cm. [2] ...[more]

Pierre Coutras (20e eeuw)'Quatre arbres' paneel, gesign. r.o., verso signatuur, titel en datering V.16.10.64, 22 x 27 cm. [1] ...[more]

Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel gemengde techniek/druk op papier, gesign. m.o., 1997, 48 x 20 cm. [1] ...[more]

Simon Vinkenoog (geb. 1928)'Eerlijk zullen we alles delen' pastel en collage, gesign. l.o., july 1988, 47 x 66 cm. [1] ...[more]

Augusto Barros Ferreira (1929-1998)Abstracte compositie inkt en gouache, niet ingelijst, verso gesign., 31 x 22 cm. [1] ...[more]

Toon Kelder (1894-1973)Studie van een naakt. Hierbij map met reproducties naar Melle druk, gesign. r.o., '47, 40 x 24 cm. [map] ...[more]