- 20th century decorative arts (106)
- Antique and classic furniture (209)
- Archeology and pre-colombian objects (52)
- Asian artifacts (276)
- Carpets (68)
- Chandeliers and mirrors (33)
- Chinese and japanse porcelain (215)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (79)
- Design furniture (45)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (120)
- European sculptures and works of art (215)
- Jewellery (298)
- Modern art from private collections (104)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (360)
- Plated objects and objets de vertu (353)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (213)
- Silver jewellery (26)
- Watches (52)
Remove filter- Fine Art & Antiques (2939)
- Lots with images only,
- Show only bulk lots,
Anton Heijboer (1924-2005)'Het ontstaan van de …' pastel, gesign. m.o., 1980, 64 x 98 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)Zonder titel maroufle, gesign., 95 x 130 cm. [1] ...[more]
Ed Dukkers (1923-1996)Liggend naakt / compositie met figuur tweemaal pastel, gesign., '85 en '86, 24
Ed Dukkers (1923-1996)Liggend naakt / compositie met figuur tweemaal pastel, gesign., '85 en '86, 24 x 32 cm. en 37 x 44 cm. [2] ...[more]
Sabin (20e eeuw)'Village d'Ardenne' board, '78, 15 x 30 cm. [1] ...[more]
Serge Jacques (20e eeuw)Vier diverse foto's vier foto's, gesign., 20 x 15 cm. en 25 x 15 cm. [4]
Serge Jacques (20e eeuw)Vier diverse foto's vier foto's, gesign., 20 x 15 cm. en 25 x 15 cm. [4] ...[more]
Pierre Coutras (20e eeuw)'Quatre arbres' paneel, gesign. r.o., verso signatuur, titel en datering
Pierre Coutras (20e eeuw)'Quatre arbres' paneel, gesign. r.o., verso signatuur, titel en datering V.16.10.64, 22 x 27 cm. [1] ...[more]
Aat Veldhoen (geb. 1934)Landschap ets, gesign. r.o., '59, 26 x 32 cm. [1] ...[more]
Jan Cremer (geb. 1940)Abstracte compositie. Hierbij houtsnede door Wijnand Wansink en ets door
Gesigneerd r.o.Abstracte compositie litho, niet ingelijst, 60 x 40 cm. [1] ...[more]
Sacha Artomonov (20e eeuw)Stilleven board, gemonn. r.o., '96, 38 x 48 cm. [1] ...[more]
Roger Raveel (1921-2013)'Neen, dit zijn geen gevangenen' litho, gesign. r.o., 76/100, 50 x 65 cm. [
Roger Raveel (1921-2013)'Neen, dit zijn geen gevangenen' litho, gesign. r.o., 76/100, 50 x 65 cm. [1] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)'verticaal-horizontaal-' gouache, verso gesign., 12.4 '68-2, cat. 4846,
Eugene Brands (1913-2002)'verticaal-horizontaal-' gouache, verso gesign., 12.4 '68-2, cat. 4846, 56 x 43 cm. [1] ...[more]
Peter Pratt (geb. 1945)'Stadsbeeld' doek, gesign. r.o., '82, 84 x 65 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel litho, gesign. l.o., 1981, 50 x 67 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Drie stadia Sebastiaan' doek, gesign. r.o., '68, 100 x 140 cm. [1]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Drie stadia Sebastiaan' doek, gesign. r.o., '68, 100 x 140 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Minoïsche krijger litho, gesign. l.o., I/X, 120 x 80 cm. [1]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Minoïsche krijger litho, gesign. l.o., I/X, 120 x 80 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Omarming' aquarel, gesign. r.o., 1974, 100 x 66 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel aquarel, gesign. m.o., 67 x 101 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Hommage a Giacometti' litho, gesign. r.o., 55 x 78 cm. [1]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Hommage a Giacometti' litho, gesign. r.o., 55 x 78 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel gemengde techniek, gesign. r.o., '73, x 75 cm. [1]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel gemengde techniek, gesign. r.o., '73, x 75 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Vrouwfiguur gouache, gesign. m.o., 1998, 32 x 23 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel gemengde techniek/druk op papier, gesign. m.o.,
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel gemengde techniek/druk op papier, gesign. m.o., 1997, 48 x 20 cm. [1] ...[more]
Guy Olivier (geb. 1964)'Jeux de Dames' inkt, pastel en gouache, gesign. r.o., 1995, 60 x 45 cm. [1]
Guy Olivier (geb. 1964)'Jeux de Dames' inkt, pastel en gouache, gesign. r.o., 1995, 60 x 45 cm. [1] ...[more]
Mimmo Paladino (geb. 1948)Zonder titel twee litho's, gesign. r.o., 1982, 50 x 66 cm. [2] ...[more]
Joseph Kosuth (geb. 1945)Zonder titel druk, gesign. m.r., Documenta IX, # 47 of 50 [1] ...[more]
Simon Vinkenoog (geb. 1928)'Eerlijk zullen we alles delen' pastel en collage, gesign. l.o., july
Simon Vinkenoog (geb. 1928)'Eerlijk zullen we alles delen' pastel en collage, gesign. l.o., july 1988, 47 x 66 cm. [1] ...[more]
Jaap Hillenius (1934-1999)Dubbelportret ets, gesign. l.o., 7 exemplaren III-1970, E.A., 50 x 35
Jaap Hillenius (1934-1999)Dubbelportret ets, gesign. l.o., 7 exemplaren III-1970, E.A., 50 x 35 cm. [1] ...[more]
Richard Tuttle (geb. 1941)'A Sunny day' twee litho's, samen ingelijst, mogelijk gesign. verso, elk
Richard Tuttle (geb. 1941)'A Sunny day' twee litho's, samen ingelijst, mogelijk gesign. verso, elk 30 x 45 cm. [1] ...[more]
Corneille (1922-2010)'Femmes. Fleurs exotique et oiseau' litho, gesign. r.o., '75, 81/100, 65 x 50
Corneille (1922-2010)'Femmes. Fleurs exotique et oiseau' litho, gesign. r.o., '75, 81/100, 65 x 50 cm. [1] ...[more]
Jurjen de Haan (geb. 1936)Motorrijder aquarel, gesign. m.o., '78, 44 x 62 cm. [1] ...[more]
Marcel Gromaire (1892-1971)Naakt inkt, gesign. m.r., 1945, 39 x 28 cm. [1] ...[more]
Lucebert (1924-1994)Compositie met figuren litho, gesign. r.o., '79, 40 x 50 cm. [1] ...[more]
Herman Gordijn (geb. 1932)Draaimolen ets, gesign. l.o., 1963, 30 x 22 cm. [1] ...[more]
Herman Gordijn (geb. 1932)Tram ets, gesign. l.o., 1963, 30 x 22 cm. [1] ...[more]
Herman Gordijn (geb. 1932)Matilda ets, gesign. l.o., 4/30, 1977, 40 x 30 cm. [1] ...[more]
Corneille (1922-2010)'Terre et astres' litho, gesign. r.o., 73 x 55 cm. [1] ...[more]
David Bromley (geb. 1960)Naakt doek, gesign. l.m., herk: Rebecca Hossack Art Gallery, 122 x 162
David Bromley (geb. 1960)Naakt doek, gesign. l.m., herk: Rebecca Hossack Art Gallery, 122 x 162 cm. [1] ...[more]
Peter Robert Keil (geb. 1942)'Strandbad Wannsee in Berlin' doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '
Peter Robert Keil (geb. 1942)'Am Wannsee doek, gesign. l.o., '59, verso signatuur en titel, 60 x
Peter Robert Keil (geb. 1942)'Am Wannsee doek, gesign. l.o., '59, verso signatuur en titel, 60 x 80 cm. [1] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)Fruitschaal litho, gesign. l.o., 245/280, '88, 53 x 63 cm. [1] ...[more]
Laetitia de Haas (geb. 1948)'Wintertuin' doek, gesign. m.o., 41 x 50 cm. [1] ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwCompositie met een man en hert doek, '94, 56 x 34 cm. [1] ...[more]
Hannes Postma (geb. 1933)'Ballistic dance II' kleurenets, gesign., 50 x 62 cm. [1] ...[more]
Nikifor (1895-1968)Figuren in een huis aquarel en gouache, 27 x 26 cm. [1] ...[more]
Drie diverse tekeningen, 20e eeuww.b. één naar Gestel allen ca. 30 x 40 cm. [3] ...[more]
Naar PicassoGezicht litho, 17 x 17 cm. [1] ...[more]
Jos Aanraad (geb. 1945)Stilleven met Romeinse fles paneel, gesign. l.o., '04, 30 x 40 cm. [1]
Jos Aanraad (geb. 1945)Stilleven met Romeinse fles paneel, gesign. l.o., '04, 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Augusto Barros Ferreira (1929-1998)Abstracte compositie inkt en gouache, niet ingelijst, verso
Augusto Barros Ferreira (1929-1998)Abstracte compositie inkt en gouache, niet ingelijst, verso gesign., 31 x 22 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.Bomen doek, '87, 82 x 63 cm. [1] ...[more]
Antje IJpelaar (geb. 1942)Compositie met figuur. Herkomst: verkregen direct van de kunstenares op de
Antje IJpelaar (geb. 1942)Huizen aan de Amstel. Herkomst: verkregen direct van de kunstenares op
Tomas Rajlich (geb. 1940)Zonder titel (drieluik) driemaal doek, verso gesigneerd met initialen, '86,
Toon Kelder (1894-1973)Studie van een naakt. Hierbij map met reproducties naar Melle druk, gesign.
Toon Kelder (1894-1973)Studie van een naakt. Hierbij map met reproducties naar Melle druk, gesign. r.o., '47, 40 x 24 cm. [map] ...[more]
Gerard Grassere (1915-1994)Abstracte compositie board, gesign. r.o., 108 x 41 cm. [1] ...[more]
Gerard Grassere (1915-1994)Vrouw met blauwe jurk in interieur doek, gesign. l.o., ca. 1947, 58 x
Gerard Grassere (1915-1994)Vrouw met blauwe jurk in interieur doek, gesign. l.o., ca. 1947, 58 x 50 cm. [1] ...[more]
Gerard Grassere (1915-1994)Abstracte compositie board, gesign. r.o., 58 x 18 cm. [1] ...[more]
Gerard Grassere (1915-1994)Kind op hobbelpaard board, gesign. r.o., 23 x 28 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.Compositie met figuren aquarel, 51 x 66 cm. [1] ...[more]