- 20th century decorative arts (106)
- Antique and classic furniture (209)
- Archeology and pre-colombian objects (52)
- Asian artifacts (276)
- Carpets (68)
- Chandeliers and mirrors (33)
- Chinese and japanse porcelain (215)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (79)
- Design furniture (45)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (120)
- European sculptures and works of art (215)
- Jewellery (298)
- Modern art from private collections (104)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (360)
- Plated objects and objets de vertu (353)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (213)
- Silver jewellery (26)
- Watches (52)
Remove filter- Fine Art & Antiques (2939)
- Lots with images only,
- Show only bulk lots,
Kaskai kelim kleed 254 x 180 cm. [1]
Kaskai kelim kleed 254 x 180 cm. [1] ...[more]
Afghaanse kelim kleed 390 x 170 cm. [1] ...[more]
Heriz kleed 385 x 300 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Belouds kleed 140 x 92 cm. [1]
Belouds kleed 140 x 92 cm. [1] ...[more]
Serabend kleed 204 x 138 cm. [1]
Serabend kleed 204 x 138 cm. [1] ...[more]
Kirman kleed 351 x 256 cm. [1]
Kirman kleed 351 x 256 cm. [1] ...[more]
Belouds kleed 184 x 90 cm. [1]
Belouds kleed 184 x 90 cm. [1] ...[more]
Perzisch kleed 216 x126 cm. [1]
Perzisch kleed 216 x126 cm. [1] ...[more]
Bidjar kleed 365 x 274 cm. [1]
Bidjar kleed 365 x 274 cm. [1] ...[more]
Shirwan kleed 204 x 133 cm. [1]
Shirwan kleed 204 x 133 cm. [1] ...[more]
Tabriz kleed 190 x 148 cm. [1]
Tabriz kleed 190 x 148 cm. [1] ...[more]
Gajin kelim kleed 228 x 223 cm. [1]
Gajin kelim kleed 228 x 223 cm. [1] ...[more]
Chinees kleed 310 x 215 cm. [1]
Chinees kleed 310 x 215 cm. [1] ...[more]
Oosters kleed 205 x 133 cm. [1]
Oosters kleed 205 x 133 cm. [1] ...[more]
Zijden Senneh kelim kleed 142 x 104 cm. [1] ...[more]
Nain kleed 198 x 136 cm. [1]
Nain kleed 198 x 136 cm. [1] ...[more]
Afshar kleed 172 x 125 cm. [1]
Afshar kleed 172 x 125 cm. [1] ...[more]
Heriz kleed 293 x 200 cm. [1]
Heriz kleed 293 x 200 cm. [1] ...[more]
Zijden Senneh kelim kleed 158 x 107 cm. [1] ...[more]
Soumack kleed 385 x 212 cm. [1]
Soumack kleed 385 x 212 cm. [1] ...[more]
Heriz kleed 345 x 225 cm. [1]
Heriz kleed 345 x 225 cm. [1] ...[more]
Bochara cheval tas 76 x 115 cm. [1]
Bochara cheval tas 76 x 115 cm. [1] ...[more]
Bochara cheval tas 66 x 126 cm. [1]
Bochara cheval tas 66 x 126 cm. [1] ...[more]
Bochara cheval tas 75 x 137 cm. [1]
Bochara cheval tas 75 x 137 cm. [1] ...[more]
Perzisch bidkleed 165 x 124 cm. [1]
Perzisch bidkleed 165 x 124 cm. [1] ...[more]
Bochara cheval tas 65 x 125 cm. [1]
Bochara cheval tas 65 x 125 cm. [1] ...[more]
Zijden quom kleed 156 x 93 cm. [1]
Zijden quom kleed 156 x 93 cm. [1] ...[more]
Kirman bildteppich 220 x 131 cm. [1]
Kirman bildteppich 220 x 131 cm. [1] ...[more]
Kaukasisch kleed 355 x 144 cm. [1]
Kaukasisch kleed 355 x 144 cm. [1] ...[more]
Heriz kleed 373 x 261 cm. [1]
Heriz kleed 373 x 261 cm. [1] ...[more]
Heriz kleed 345 x 245 cm. [1]
Heriz kleed 345 x 245 cm. [1] ...[more]
Zijden Chinees kleed 121 x 62 cm. [1] ...[more]
Afghan kleed 275 x 230 cm. [1]
Afghan kleed 275 x 230 cm. [1] ...[more]
Keshan kleed 375 x 270 cm. [1]
Keshan kleed 375 x 270 cm. [1] ...[more]
Baktiar kleed 360 x 272 cm. [1]
Baktiar kleed 360 x 272 cm. [1] ...[more]
Heriz kleed 312 x 260 cm. [1]
Heriz kleed 312 x 260 cm. [1] ...[more]
Afshar kleed 130 x 78 cm. [1]
Afshar kleed 130 x 78 cm. [1] ...[more]
Drie Kaskai kleden 163 x 121; 138 x 109; 129 x 88 cm. [3] ...[more]
Bochara cheval tas en zeven diverse kleedjes 66 x 152 cm. [8] ...[more]
Hamadan kleed en Kaskai kleed 170 x 103; 148 x 109 cm. [2] ...[more]
Handgeknoopt kleed,heruitgave Bart van de Lek, Philippe Gartner 220 x 162 cm. [1] ...[more]
Machinaal kleed,met Baktiaar motief 303 x 200 cm. [1] ...[more]
Engeland, achtlichts kristallen kaarsenkroon, 19e eeuw,met facetgeslepen armen, de stam met
Spiegel in kapitale grijsgelakt houten lijstmet voorstelling van dennenappels, zonnebloemen en een
Italië, paar spiegels, 18e eeuw,in verguld gestoken omlijsting, de kuif in vorm van mascaron
Verguld bronzen hallamp in Louis XV stijlmet voluten en rocailles, met vijf gebogen plexiglazen
Glazen eierlamp, laat 19e eeuwmet koperen montering en gelakt houten duif als contragewicht
Glazen eierlamp, 19e eeuwmet koperen montering en loden contra gewicht in vorm van duif circa h. 100
Rechthoekige spiegel in verguld en gebronsde lijst, 19e eeuw,met opengewerkte kuif. Het geheel
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst, 18e eeuw,met rocailles en voluutvormige
Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst, Biedermeier,met rechte kap en op de stijlen geribde
Gecontourneerde rechthoekige en gefaceteerde spiegel in verguld gestoken houten lijst, Louis XVI,
Frankrijk, rechthoekige damspiegel in vergulde gestoken lijst, Louis XVI, ca. 1800Met opengewerkte
Gebogen spiegel in gestoken en opengewerkte Oosterse lijst,met vogel-, bloem- en bladmotieven h. 129
Gebogen spiegel in gestoken en opengewerkte Oosterse lijst,met vogel-, bloem- en bladmotieven h. 129 en br. 90 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, 19e eeuw,Boven de spiegel een paneel met gestoken bloem-
Rechthoekige spiegel in gestoken vergulde houten lijst, 19e eeuw,met opengewerkte kuif waarin vaas
Zweden, gefaceteerde rechthoekige spiegel in mahonie- en fijnhouten lijst, ca. 1820Boven de
Gefaceteerde rechthoekige spiegel in zwart en verguld houten lijst, ca. 1900,met guirlande h. 156 en
Gefaceteerde rechthoekige spiegel in zwart en verguld houten lijst, ca. 1900,met guirlande h. 156 en br. 89 cm [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld en groen laque lijst, 19 eeuw,met gestoken ornamenten in de vorm van