- 20th century decorative arts (106)
- Antique and classic furniture (209)
- Archeology and pre-colombian objects (52)
- Asian artifacts (276)
- Carpets (68)
- Chandeliers and mirrors (33)
- Chinese and japanse porcelain (215)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (79)
- Design furniture (45)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (120)
- European sculptures and works of art (215)
- Jewellery (298)
- Modern art from private collections (104)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (360)
- Plated objects and objets de vertu (353)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (213)
- Silver jewellery (26)
- Watches (52)
Remove filter- Fine Art & Antiques (2939)
- Lots with images only,
- Show only bulk lots,
Holland, kantige mahoniehouten wijnkoeler, Louis XVI, vroeg 19e eeuw,met intarsia van bandwerk en
Holland, mahoniehouten vaasvormig wijnkoeler/jardinière, vroeg 19e eeuw,met fijnhouten bieswerk,
Noord Europa, wit gelakt houten vogelkooi, laat 19e eeuw,in vorm van gebouw met cilindervormige
Staphorst, beschilderd houten tortelduivenkooi, 19e eeuw,in vorm van landhuis met vele ramen,
Jean Charteignon (werkzaam 19e/20e eeuw), bruin gepatineerd bronzen sculptuur, ca. 1900;Zittende
Henry Cahieux (1825-1854), bronzen tazza, 19e eeuw;met fijn reliëf van dieren langs de rand en
Fraai gestoken ivoren presse-papier, 19e eeuw,in vorm van putto met harp op een schelp, getrokken
Fraai gestoken ivoren presse-papier, 19e eeuw,in vorm van putto met harp op een schelp, getrokken door zwaan 18 x 10, h. 13 cm. [1] ...[more]
Frankrijk/België, groen marmeren vide poche in Empire stijl, eind 19e eeuw,met verguld koperen
Frankrijk/België, groen marmeren vide poche in Empire stijl, eind 19e eeuw,met verguld koperen rand waarop adelaars diam. 23 cm. [1] ...[more]
Paar zwart gelakt tinnen kastanjevazen, paar kandelaars en soezenmand, vroeg 19e eeuw,met verguld
Ovale onyx broche met micro-mozaïk, eind 19e eeuw,met voorstelling van tempels en trap, in onedele
Ovale onyx broche met micro-mozaïk, eind 19e eeuw,met voorstelling van tempels en trap, in onedele brochering [1] ...[more]
Engeland, ramshoornen snuifdoos, 19e eeuw,met zilveren montering rond deksel. Met etiket Fenton &
Engeland, ramshoornen snuifdoos, 19e eeuw,met zilveren montering rond deksel. Met etiket Fenton & Sons 11 x 10 cm. [1] ...[more]
Serie van negen ovale emaille plaquettes, 18e/vroeg 19e eeuw,man-en vrouwportretten. Elk in vergulde
Ronde emaille plaquette, 18e eeuw,Portret van dame met opgestoken haar met doorkijkje naar een
Emaille plaquette, 19e eeuw;Madonna 13 x 9 m [1] ...[more]
Ovaal portret, vroeg 19e eeuw;Maria Antonia von Scholtz geb. van Neulinger (Wenen 1811-Dresden
Ovale portretminiatuur, vroeg 19e eeuw;portret van de schilder Perino del Vaga, ofwel Pietro
Italiaanse School, portretminiatuur, 17e/18e eeuw;Voorname heer met kanten kraag, hermelijnen mantel
Met schildpad belegd houten lijstje en vier kistjes,twee boekvormig en één belegd met roggenhuid (de
Aquarel in 17e eeuwse stijl, 17e of 19e eeuw;Twee tulpen. In vergulde lijst 11,5 x 14, lijst 21 x 23
Aquarel in 17e eeuwse stijl, 17e of 19e eeuw;Twee tulpen. In vergulde lijst 11,5 x 14, lijst 21 x 23 cm. [1] ...[more]
Vijf geperst lederen foedralen, 18e en 19e eeuw,verguld, één met datering 1719 l. 9-25 cm. [5]
Vijf geperst lederen foedralen, 18e en 19e eeuw,verguld, één met datering 1719 l. 9-25 cm. [5] ...[more]
Italië, antiek wit marmeren reliëfbuste, waarschijnlijk 17e/18e eeuwKoning Totilas, op zwart
Set van vier rood-zwart porfier zoutvaatjesmet kantig geslepen randen (één met schilfers) diam. 6,
Set van vier rood-zwart porfier zoutvaatjesmet kantig geslepen randen (één met schilfers) diam. 6, h. 2 cm. [4] ...[more]
Groen marmeren schaalmet (opgelijmd) verguld bronzen oren diam. 28, l. 40 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, twee inktstellen in Louis XV stijl,één gefineerd en met intarsia, de ander belegd met
Paar met palissander fineer belegde theekistjes, circa 1800,met o.a. fijn- en amaranth-houten
Paar met satijnhout belegde theekisten, circa 1800,met bronzen greep en slotplaat met strikwerk, één
Paar verguld bronzen éénlichts kandelaars, ca. 1830,de stam gecanneleerd en met acanthusrand h. 22
Paar verguld bronzen éénlichts kandelaars, ca. 1830,de stam gecanneleerd en met acanthusrand h. 22 cm. [1] ...[more]
Paar gelakt en verguld bronzen tweelichts wandlusters in Empire stijl l. 52,5 cm. [2] ...[more]
Paar bruin en wit gelakt bronzen tweelichts wandappliquesin vorm van morenbuste met in de twee
Frankrijk, paar verguld bronzen drielichts wandlusters in Rococo stijl, 19e eeuw, l. 43 cm.
Paar verguld en gestoken houten wandlustersin vorm van bloemrank met strikwerk (licht beschadigd) l.
Celadon vaas, ca. 1900,met verguld bronzen montering, als lampvoet (één oor hersteld) h. 28 cm. (
Celadon vaas, ca. 1900,met verguld bronzen montering, als lampvoet (één oor hersteld) h. 28 cm. (ex kap) [1] ...[more]
Verguld bronzen dekselvaas of cassolette, vroeg 19e eeuw,in vorm van Medici vaas met reliëf van
Verguld bronzen dekselvaas of cassolette, vroeg 19e eeuw,in vorm van Medici vaas met reliëf van hoofd van Mercurius h. 23 cm. [1] ...[more]
Schellekoord met verguld bronzen beslag en paar verguld bronzen wandkandelaars, vroeg 19e eeuw(
Donker gepatineerd bronzen schemerlampvoet en verguld bronzen schemerlampvoet, 19e eeuw,de eerste
Groen gepatineerd bronzen deurklopper en paar eikelvormige ornamenten, 19e eeuw,de deurklopper in
Paar verguld bronzen ornamenten, vroeg 19e eeuw;vrouwenbustes op marmeren zuilvormige voet h. 20 cm.
Paar verguld bronzen ornamenten, vroeg 19e eeuw;vrouwenbustes op marmeren zuilvormige voet h. 20 cm. [2] ...[more]
Italië, zes groen gepatineerd 'Grand Tour' bronsjes, 19e eeuw,w.o. hoofd van Mercurius en buste
Italië, zes groen gepatineerd 'Grand Tour' bronsjes, 19e eeuw,w.o. hoofd van Mercurius en buste Hercules h 4,5-7,5 cm. [6] ...[more]
Groen gepatineerd bronzen klassiek sculptuur, 19e eeuw;Slapende Ariadne h. 25 cm. [1] ...[more]
Bronzen buste, ca. 1900;Klassieke vrouw. Hierbij bronsje [1] ...[more]
Hans Damman (1867-1942), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Julius Caesar, gezeten op vergulde
Ferdinand Barbedienne (1810-1892), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Klassiek stand vrouwfiguur
Bronzen sculptuur;Stier 33 x 11, h. 25 cm. [1] ...[more]
Ferdinand Barbedienne (1810-1892), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Jongetje worstelend met een
Franz Bergmann (1861-1936), set van twee beschilderd Weense bronzen, ca. 1900;Pauw/Pauw met
Drie vergulde Weense bronsjes, ca. 1900;Hond/Konijn. Met resten van beschildering l. 6-9 cm. [3]
Drie vergulde Weense bronsjes, ca. 1900;Hond/Konijn. Met resten van beschildering l. 6-9 cm. [3] ...[more]
Beschilderd Weens brons,Noord Afrikaanse man op kameel. Met polychrome beschildering. h. 10,5 cm. [
Beschilderd Weens brons,Noord Afrikaanse man op kameel. Met polychrome beschildering. h. 10,5 cm. [1] ...[more]
Gebronsd en gekleurd metalen sculptuur, eind 19e eeuw;Noord-Afrikaanse muzikant met snaarinstrument h. 60, 20 x 20 cm. [1] ...[more]
Arthur Strasser (1854-1927), bruin en rood gepatineerd bronzen sculptuur;'Charmeur des Serpents'.
Max II Hardl (geb. 1879), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Liggend vrouwlijk naakt met arm om
Joseph D’Aste (1881-1945), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Jonge faun en geitje, op groen
Thomas François Cartier (1879-1943), deels verguld en bruin-groen gepatineerd bronzen sculptuur, ca.
Jean Gautherin (1840-1890), bronzen buste;Buste van Jezus met doornenkroon. Gesigneerd Gautherin
Bruin gepatineerd bronzen buste, eind 19e eeuw;Dame met hoed en geregen hesje, op ronde voet h. 19
Bruin gepatineerd bronzen buste, eind 19e eeuw;Dame met hoed en geregen hesje, op ronde voet h. 19 cm. [1] ...[more]
Wit marmeren buste, 19e eeuw;Damesportret met lint in het haar, op Siennamarmeren voet. Gesigneerd