- 20th century decorative arts (106)
- Antique and classic furniture (209)
- Archeology and pre-colombian objects (52)
- Asian artifacts (276)
- Carpets (68)
- Chandeliers and mirrors (33)
- Chinese and japanse porcelain (215)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (79)
- Design furniture (45)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (120)
- European sculptures and works of art (215)
- Jewellery (298)
- Modern art from private collections (104)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (360)
- Plated objects and objets de vertu (353)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (213)
- Silver jewellery (26)
- Watches (52)
Remove filter- Fine Art & Antiques (2939)
- Lots with images only,
- Show only bulk lots,
Japan, vier textielfragmenten en twee herenkimono's [6] ...[more]
Oosters bronzen doosje en Japan, paar boekjes 'ehons'met patronen [3] ...[more]
Japan, bronzen sculptuur, Meiji/Taisho periode;Karper l. 18 cm. [1] ...[more]
Japan, porseleinen trompetvaas, 19e eeuw,de hals met golfrand, de buitenzijde met opgelegd zwart
Japan,, gelobd schildpad bord, Edo/Meiji periode,met verguld decor van fazant bij rotsformatie en
Japan, gelakt blikken tabaksdoos en paar lakwerk kistjes, laat Edo periode,met verguld decor van
Japan, bronzen doosje, Meiji/Taisho periode,met fijn reliëf van kostbaarheden, deels verguld (
Japan, bronzen doosje, Meiji/Taisho periode,met fijn reliëf van kostbaarheden, deels verguld (scharnier defect) 8 x 9, h. 4 cm. [1] ...[more]
Japan, Inoue Ryosai, Sumida keramiek kommet reliëf van figuren. Hierbij puntvaasje diam. 11 cm. [2]
Japan, Inoue Ryosai, Sumida keramiek kommet reliëf van figuren. Hierbij puntvaasje diam. 11 cm. [2] ...[more]
Japan, verguld en gebronsd antimonium blad of 'vide-poche', Meiji periode,met reliëf van geisha's op
Japan, bruin gepatineerd bronzen handwarmer, Edo/Meiji periode,met fraai reliëf van bloesemtakken en
Japan, bruin gepatineerd bronzen handwarmer, Edo/Meiji periode,met fraai reliëf van bloesemtakken en vogels 21 x 14, h. 17 cm. [1] ...[more]
Japan, bamboe 'Kirseru' pijp, Meiji/Taisho periode,met zilveren of metalen montering. Gemerkt l.
Japan, bamboe 'Kirseru' pijp, Meiji/Taisho periode,met zilveren of metalen montering. Gemerkt l. 20,5 cm. [1] ...[more]
Oosterse (Koreaans?) celadon schenkschaal en vormstuk;Tijger (bakfout en flintertje) diam. 20, h.
Oosterse (Koreaans?) celadon schenkschaal en vormstuk;Tijger (bakfout en flintertje) diam. 20, h. 21, l. 26 cm. [2] (minor chip) ...[more]
Japan, Satsuma bord, Meiji periode,met fijn geschilderd decor van Boeddha met knapzak. Gemerkt met
Porseleinen vaas en drie stuks keramiekmet famille verte-vijf kleurendecoratie, w.o. zeskantig
Japan, zespersoons verguld lakwerk theeservies op rond bladmet decor van bloesem, vissen en vlinders
Japan, zespersoons verguld lakwerk theeservies op rond bladmet decor van bloesem, vissen en vlinders [16] ...[more]
Japan, paar bruin gepatineerd bronzen koro's, Meiji periode,met reliëf van draken (één knop
Japan, paar bruin gepatineerd bronzen koro's, Meiji periode,met reliëf van draken (één knop beschadigd) h. 38 cm. [2] ...[more]
Japan, gebronsd metalen cache-pot,in vorm van vismand met gevlochten riet motief en krab en-
Japan, gebronsd metalen cache-pot,in vorm van vismand met gevlochten riet motief en krab en-relief. Gemerkt diam. 23, h. 19 cm. [1] ...[more]
Japan, Satsuma koro en bord, Taisho periode,gemerkt (koro hersteld) h. 16,5, diam. 22 cm. [2] (
Japan, Satsuma koro en bord, Taisho periode,gemerkt (koro hersteld) h. 16,5, diam. 22 cm. [2] (koro restored) ...[more]
Japan, zeven stuks miniatuur Satsuma, Meiji/Taisho periode,gesigneerd en met mon (één beschadigd) h.
Japan, Satsuma vaas, Meiji periode,met fijn geschilderd decor van acht onsterfelijken. Gemerkt met
Japan, grote Satsuma vaas, Meiji periode,met kylins als oor en fijn geschilderd en verguld decor aan
Japan, Satsuma bord, Meiji/Taisho periode,met decor van vele figuren in vakwerk. Gemerkt met mon
Japan, paar Kutani vazen en koro, Meiji/Taisho periode.Gesigneerd h. 37 en 34 cm. [3] ...[more]
Japan, drie Satsuma kommetjes, Meiji periode,alle gemerkt diam. 15 en 13 cm. [3] ...[more]
Japan, lakwerk picknick doos ofwel 'jubako', Edo periode,met verguld en verzilverd decor van
Japan, verguld lakwerk twaalfpersoons theeserviesmet decor van diverse bloemen, vlinders en
Japan, porseleinen vaas, Taisho periode,met decor van sluierstaartvissen en wisteria. Gesigneerd
Japan, porseleinen vaas, Taisho periode,met decor van sluierstaartvissen en wisteria. Gesigneerd h. 24 cm. [1] ...[more]
Japan, keyakihouten paneel, Meiji periode,met geschilderd decor van Kajiwara Genda Kagesus te
Japan, keyakihouten paneel, Meiji periode,met geschilderd decor van Kajiwara Genda Kagesus te paard 37 x 54 cm. [1] ...[more]
Japan, twee erotische houtsnedes 17 x 2,5 cm. [2] ...[more]
Japan, zwart en verguld houten Bodhisattva, Edo periode,staand met geplooid gewaad en lotusbloem
De nummers 3158 a 3180 betreffen een collectie Japanse bronzen sculpturen, School van Tokyo, Meiji
Japan, bronzen sculptuur, Meiji Periode;Olifant met opgeheven slurf, de slurf en oren gepolijst.
Japan, bronzen sculptuur, Meiji periode;Tonnenmaker met vogel op de ton. Naar een van de prenten van
Japan, bronzen wierookvat, Meiji Periode,in de vorm van een zittende Boeddhistische monnik gezeten
Japan, bronzen sculptuur, Meiji Periode;Zittende landman met lunchbox (bento) gezeten op rots. Met
Japan, bronzen sculptuur, Meiji periode;Drinkende man zittend op gestoken cederhouten rots.
Japan, bronzen sculptuur, Meiji periode;Drinkende man zittend op gestoken cederhouten rots. Gesigneerd Seinan h. 15 cm. [1] ...[more]
Japan, twee bronzen sculpturen, Meiji periode;Staande vrouwfiguur met theepot (tetsubin), gesigneerd
Japan, twee bronzen sculpturen, Meiji Periode;Visser. Eén met een gevangen karper in de armen en een
Japan, twee bronzen sculpturen van apenmenners (sarumawari), Meiji Periode;Vrouw met aap op de
Japan, bronzen sculptuur, Meiji Periode.Visser met net over de schouders en mand in de handen. Met
Japan, drie bronzen sculpturen, Meiji Periode;Vrouw met mand, alle met losse handzeis in de
Japan, twee bronzen sculpturen, Meiji Periode;Staande man met kiseru pijpje, zonnenhoed en mand,
Japan, twee bronzen sculpturen, Meiji periode;Visser op rotspartij in snelstromende rivier,
Japan, twee bronzen sculpturen, Meiji periode;Staande visser met geworpen hengel en hoed, gesigneerd
Japan, groot bronzen sculptuur, Meiji Periode;Staande geisha met traditionele yakko haardracht,
Japan, drie bronzen sculpturen, Meiji Periode;Vrouw met snaarinstrument (samisen). Eén voorover
Japan, twee bronzen sculpturen, Meiji Periode;Landarbeider met pijpje in handen en landhak/
Japan, bronzen sculptuur, Meiji periode;Landarbeider met dubbele bel en slagstok in de handen, met
China, wierrookvat, Qing dynastie, 19e eeuw;in vorm van bronzen beeldengroep van wijze op ezel
China, wierrookvat, Qing dynastie, 19e eeuw;in vorm van bronzen beeldengroep van wijze op ezel met (afneembare) scroll h. 26,5 cm. [1] ...[more]
Japan, vier bronzen sculpturen, Meiji Periode,Man met lampion en boekje, gesigneerd Seiy/Vrouw met
Japan, paar bronzen siervaasjes, ca. 1930,met vogels in bloesem en twee draken in hoogrelief. h.
Japan, paar bronzen siervaasjes, ca. 1930,met vogels in bloesem en twee draken in hoogrelief. h. 18,5 cm. [2] ...[more]
Japan, twee ivoren netsukes, Meiji/Taisho periode;Slang/theeceremonie. De laatste gesigneerd [2]
Japan, twee ivoren netsukes, Meiji/Taisho periode;Slang/theeceremonie. De laatste gesigneerd [2] ...[more]
Japan, okimono, Meiji/Taisho periode;Doosje met binnenin erotische voorstelling. De knop in vorm van
Japan, okimono, Meiji/Taisho periode;Doosje met binnenin erotische voorstelling. De knop in vorm van bespieder [1] ...[more]
Japan, drie ivoren groepen, Meiji/Taisho Periode;zittende demoon, liggende man met aapje en
Japan, benen en ivoren netsuke en ivoren fragment;in vorm van hand l. ca. 3 cm. [3] ...[more]
Japan, steengoed gemberpot, 19e eeuw,met 'imperfecties' en blauw decor op wit glazuur voorstelling
Japan, Samurai pop 'musha ningyo',met gofun hoofd h. ca. 40 cm. [1] ...[more]
Japan, bronzen groep, Meiji periode,liggende man met hoofd rustend op boomstronk en kalebas in de
Japan, bronzen groep, Meiji periode,liggende man met hoofd rustend op boomstronk en kalebas in de hand. br. 23 cm. [1] ...[more]