Filter entfernen- Armband- und Taschenuhren (44)
- Asian Art (264)
- Furniture (271)
- Goldene Objekte (19)
- Grafiken (57)
- Ikonen (17)
- Kacheln, Plaketten (7)
- Keramik, Glas (99)
- Lampen (69)
- Paintings Graphics (352)
- Schmuck (217)
- Silber divers (78)
- Silver, Jewellery (367)
- Skulpturen (42)
- Spielzeug (13)
- Teppiche (46)
- Uhren (50)
- Varia (242)
Schätzpreis
Italiaanse designlamp witte kunststof schemerlamp met halfronde kap, jaren' 70, h. 65 cm ...[more]
stel rotan stoelen, mogelijk Berlage stel rotan armstoelen met rechte rug, naar mogelijk ontwerp:
stel rotan stoelen, mogelijk Berlage stel rotan armstoelen met rechte rug, naar mogelijk ontwerp: H.P. Berlage, circa 1900. ...[more]
hoekstoel, Jac. v.d. Bosch eiken Nieuwe Kunst hoekstoel met uitlopende armleggers en rustend op
art deco tafel en 6 stoelen Franse noten art deco uitschuiftafel ingelegd met parqueterie en rustend
chiffoniere Hollandse eiken chiffonière met 6 laden geflankeerd door zuilen, 1e helft 19e eeuw, h.
chiffoniere Hollandse eiken chiffonière met 6 laden geflankeerd door zuilen, 1e helft 19e eeuw, h. 146, br. 90, d. 45 ...[more]
2 wandkleden gobelin met voorstelling van eenden in landschap, h. 130, br. 150 en wandtapijt met
wandtapijt wandtapijt met voorstelling van Fortuna omgeven door engelen en florale motieven, h. 183,
wandtapijt wandtapijt met voorstelling van Fortuna omgeven door engelen en florale motieven, h. 183, br. 120 ...[more]
eiken kistbank antieke eiken kistbank met panelen in de rug en front, voorzien van voetensteun,
eiken kistbank antieke eiken kistbank met panelen in de rug en front, voorzien van voetensteun, 17e eeuw, h. 85, br. 195, d. 66 ...[more]
schouwspiegel beschilderde schouwspiegel bekroond door schilderij met klassiek echtpaar bij fontein,
eiken sidetable eiken etagèretafel met rechthoekig blad en zuilvormige poten, h. 85, br. 163, d. 60
eiken sidetable eiken etagèretafel met rechthoekig blad en zuilvormige poten, h. 85, br. 163, d. 60 ...[more]
6 stoelen met groene bekleding set van 6 eiken stoelen bekleed met groene stof en rustend op poten
6 stoelen met groene bekleding set van 6 eiken stoelen bekleed met groene stof en rustend op poten verbonden door regel ...[more]
2 haardpoppen stel beschilderde haardpoppen met voorstelling van dame en heer in elegante kledij, h.
2 haardpoppen stel beschilderde haardpoppen met voorstelling van dame en heer in elegante kledij, h. 82 cm ...[more]
dagobert stoel en spiegeltje eiken dagobertstoel versierd met gestoken leeuwenkoppen en spiegel in
2-deurs kast eiken kast met gestoken fries, 2 deuren versierd met ebben kussens en geflankeerd
eiken bureau met leren blad eiken partnerdesk met rechthoekig schrijfblad ingelegd met leer, aan
halvemaantafel met stenen blad halvemaan tafel ingelegd met deels geglazuurd aardewerkblad en
empire klapbuffet mahonie empire klapbufffet met opklapbaar blad, 2 laden en 2 deurtjes, geflankeerd
Meshed, 404 x 296 Meshed, 404 x 296 ...[more]
Bachtiar Bachtiar 240 x 170
Bachtiar Bachtiar 240 x 170 ...[more]
eiken turfkist eiken turfkist met ronde klep en 3 rechte laden, rustend op blokpoten, circa 1800, h.
eiken turfkist eiken turfkist met ronde klep en 3 rechte laden, rustend op blokpoten, circa 1800, h. 102, br. 95, d. 41 ...[more]
1-deurs kastje eiken poortkastje met 1 deur, versierd met gestoken boogmotieven en geflankeerd
eiken linnenpers Hollandse eiken biedermeier linnenpers met 3 laden, circa 1830, h. 190, br. 81,
eiken linnenpers Hollandse eiken biedermeier linnenpers met 3 laden, circa 1830, h. 190, br. 81, d. 45 ...[more]
eiken tiltoptafeltje eiken tilltoptafeltje met rond blad, 19e eeuw, h., 70, diam.46 ...[more]
Engelse metalen lezenaar Engelse lezenaar rustend op verstelbare koperen voet uitlopend in ijzeren
Engelse metalen lezenaar Engelse lezenaar rustend op verstelbare koperen voet uitlopend in ijzeren klauwen, circa 1900 ...[more]
hanglamp PH 6 1/2, Poul Henningsen Deense design hanglamp met 4 beschilderd metalen gebogen schalen,
hanglamp michele de lucchi Italiaanse glazen designlamp met gewelfde kelk, ontwerp: M. de Lucchi &
passpiegel paspiegel in verchroomd metalen omlijsting, mogelijk Gispen, h. 186 ...[more]
2 design eetkamerstoelen stel design eetkamerstoelen met lederen zitting, gemerkt: Wilkhahn,
2 design eetkamerstoelen stel design eetkamerstoelen met lederen zitting, gemerkt: Wilkhahn, jaren '50/'60 ...[more]
3 tafeltjes met wereldkaart blad set van 3 salontafels voorzien van glazen blad met voorstelling van
3 tafeltjes met wereldkaart blad set van 3 salontafels voorzien van glazen blad met voorstelling van wereldkaart. ...[more]
2 leren fauteuils stel lederen fauteuils met gebogen armleggers en rustend op beuken pootjes
2 leren fauteuils stel lederen fauteuils met gebogen armleggers en rustend op beuken pootjes ...[more]
tafel en 5 mahonie stoelen Hollandse mahonie biedermeier tafel met rond blad, rustend op vaasvormige
haardscherm noten haardscherm met petit point voorstelling van interieur en voorzien van getorste
haardscherm noten haardscherm met petit point voorstelling van interieur en voorzien van getorste spijlen, 19e eeuw, h. 128 ...[more]
tafeltje en stel stoelen eiken tafeltje met rond blad en stel eiken stoelen op balustervormige poten
tafeltje en stel stoelen eiken tafeltje met rond blad en stel eiken stoelen op balustervormige poten verbonden door regels, 18e eeuw ...[more]
6 stoelen set van 6 Engelse mahonie stoelen met boogvormige rug, rustend op gedraaide poten, 19e
6 stoelen set van 6 Engelse mahonie stoelen met boogvormige rug, rustend op gedraaide poten, 19e eeuw ...[more]
eiken kussenkast eiken Gelderse kussenkast met geprofileerde kap, 2 deuren opgehoogd met palissander
eiken linnenpers, 18e eeuw eiken linnenpers met gebogen front waarin 3 laden, waarboven later
eiken poortkast Utrechtse eiken renaissance poortkast met geprofileerde kap, 2 deuren versierd met
pastoorskast Drentse eiken pastoorskast met geprofileerde kap, met 2 deuren waarin verdiepte
Keshan, 445 x 309 Keshan, 445 x 309 ...[more]
groot Perzisch tapijt Perzisch tapijt 328 X 250 ...[more]
Beloudch tapijt 355 x 238 Beloudch tapijt 355 x 238 ...[more]
Perzisch tapijtje Perzisch tapijtje 182 x 129 ...[more]
stel schemerlampen en staande lamp stel koperen schemerlampen met vaasvormige voet, h. 73 en staande
stel schemerlampen en staande lamp stel koperen schemerlampen met vaasvormige voet, h. 73 en staande lamp met getorste stam, h. 162 ...[more]
4 stoelen set van 4 mahonie empire stoelen met rechte rug en rustend op klauwpoten, circa 1820.
4 stoelen set van 4 mahonie empire stoelen met rechte rug en rustend op klauwpoten, circa 1820. ...[more]
mahonie tafel mahonie biedermeier tafel met rond blad, rustend op vaasvormige poot, 19e eeuw, h. 76,
mahonie tafel mahonie biedermeier tafel met rond blad, rustend op vaasvormige poot, 19e eeuw, h. 76, diam. 120 ...[more]
armfauteuil Franse noten armfauteuil met rijkgestoken rug en rustend op getorste zijden, 19e eeuw
armfauteuil Franse noten armfauteuil met rijkgestoken rug en rustend op getorste zijden, 19e eeuw ...[more]
Friese staartklok Friese eiken staartklok bekroond door latoenkoperen schilden, met beschilderde
oranje design hanglamp, Harvey Guzzini design hanglamp met oranje kunststof kap en contragewicht,
oranje design hanglamp, Harvey Guzzini design hanglamp met oranje kunststof kap en contragewicht, gemerkt: Harvey Guzzini ...[more]
staande chromen lamp met opaline bol staande lamp met opaline glazen bol op chromen voet, h. 167 cm.
staande chromen lamp met opaline bol staande lamp met opaline glazen bol op chromen voet, h. 167 cm. ...[more]
theestoof rozen en satijnhouten theestoof rustend op tapstoelopende pootjes, met koperen binnenbak, 18e eeuw ...[more]
biedermeier penantkast Hollandse mahonie biedermeier penantkast met gebogen front waarin lade en 2
mahonie haardscherm mahonie Nieuwe Kunst haardscherm versierd met gestileerde florale details, met 2