Filter entfernen- Armband- und Taschenuhren (44)
- Asian Art (264)
- Furniture (271)
- Goldene Objekte (19)
- Grafiken (57)
- Ikonen (17)
- Kacheln, Plaketten (7)
- Keramik, Glas (99)
- Lampen (69)
- Paintings Graphics (352)
- Schmuck (217)
- Silber divers (78)
- Silver, Jewellery (367)
- Skulpturen (42)
- Spielzeug (13)
- Teppiche (46)
- Uhren (50)
- Varia (242)
Schätzpreis
stel zilveren tafelstukken stel zilveren tafelstukken in de vorm van kemphanen, anno 1959, lengte 22
stel zilveren tafelstukken stel zilveren tafelstukken in de vorm van kemphanen, anno 1959, lengte 22 en 23 cm., gewicht 840 gram ...[more]
18 krt. witgouden entourage ring met blauwe saffier 18 krt. witgouden entourage ring bezet met 1
18 krt. bicolor collier 18 krt. bicolor collier bestaande uit rood- en geelgouden bollen van 12
18 krt. bicolor collier 18 krt. bicolor collier bestaande uit rood- en geelgouden bollen van 12 mm, lengte 55 cm. gewicht 93.3 gram ...[more]
2 broches w.o. met parels 18 krt. witgouden ronde broche bezet met parels en blauwe saffiertjes,
3 diverse doosjes 3 zilveren snuifdoosjes waaronder Frans exemplaar, circa 1880, gewicht 250 gram
3 diverse doosjes 3 zilveren snuifdoosjes waaronder Frans exemplaar, circa 1880, gewicht 250 gram ...[more]
ovaal zilveren dienblad met parelrand ovaal zilveren dienblad op pootjes, afgezet met parelrand,
zilveren koektrommel ovale zilveren koektrommel, afgezet met filetrand, anno 1922, meester Gebr.
theeketel op comfoor, A. van Geffen antiek zilveren miniatuur: theeketel op Louis XIV comfoor,
miniatuur theebus antiek zilveren miniatuur: theebus met stervormig graveerwerk, circa 1690,
zilveren miniatuur roomkan, J.A. van Geffen antiek zilveren miniatuur: Louis XV roomkan, Amsterdam
2 zilveren miniaturen: beddenpan en schommelwieg antiek zilveren miniatuur: gevlochten schommelwieg,
Engels schildpad doosje met zilver Engels schildpadden juwelendoosje gevat in zilveren montuur,
3-delig theeservies, Birmingham 2-delig Engels zilveren theeservies bestaande uit theepot en
stel 18 krt. witgouden creolen met briljanten stel 18 krt. witgouden creolen bezet met 30 briljanten
2 parelcolliers met gouden slot 3-rijig cultivé parelcollier met 14 krt. gouden slot bezet met 3
broche en oorstekers met parel 14 krt. gouden broche in de vorm van druiventros, bezet met parels en
zilveren blaker, Barecelon antieke vergulde zilveren blaker voorzien van bijpassende kaarsensnuiter,
4 lepels en 3 vorken, 18e eeuw 3 zilveren tafellepels, Den Haag anno 1758 (2x) en 1766, 2 vorken,
lot zilver puntfilet 13 stuks zilver, puntfilet, waaronder soeplepel, anno 1926, 2 aardappellepels
9 stuks bestek puntfilet 9 stuks dienbestek, puntfilet, bestaande uit stel sauslepels, anno 1938,
4 stuks Deens zilver bestek Deens zilveren slacouvert en bijpassende dienlepel, anno 1932 en
zilveren art deco fruitschaal, Cohr Deense zilveren art deco fruitschaal op ronde voet, circa
14 krt witgouden ring met briljant 14 krt. witgouden ring bezet met 1 grote en talloze kleinere
stel 18 krt. oorknoppen met parel en briljant stel 18 krt. oorknoppen elk met 1 peervormige
18 krt gouden ring met smaragd en briljanten 18 krt. entouragering bezet met 1 grote smaragd omringd
6 diverse gouden ringen collectie van 6 gouden ringen waaronder bezet met pareltjes en briljant
6 diverse gouden ringen collectie van 6 gouden ringen waaronder bezet met pareltjes en briljant ...[more]
zilveren olie en azijn stel zilveren olie- en azijnstel met decor van dame op balkon omgeven door
lot divers 18e eeuws bestek 5 antieke zilveren vorken en 3 lepels, Rotterdam anno 1776, meester
miniatuur theepot en roomkan, P. van Somerwil II 2 antieke zilveren miniaturen: Louis XV theeketel
zilveren miniatuur emmer, Frederik van Strant antiek zilveren miniatuur: emmer met hengsel,
4 gouden ringen 4 diverse klassieke gouden ringen ...[more]
stel 18 krt. witgouden oorbellen met 92 diamanten stel 18 krt, witgouden oorbellen bezet met 92
stel oorhangers met parel en briljant stel 18 krt. witgouden oorhangers, elk voorzien van 1 parel
gouden ketting met parelhanger 18 krt. witgouden ketting met parelhanger, lengte: 44 cm., diameter
gouden ketting met parelhanger 18 krt. witgouden ketting met parelhanger, lengte: 44 cm., diameter parel: 12 mm. ...[more]
juvenia herenhorloge herenhorloge met ronde wijzerplaat in stalen kast, diameter: 33 mm. en voorzien
cartier horloge verguld zilveren dameshorloge aan bruinlederen band, voorzien van rechte wijzerplaat
parelmoeren snuifdoos, 18e eeuw antieke parelmoer snuifdoos gevat in verguld zilveren montuur,
zilveren snuifdoos Franse langwerpige zilveren empire snuifdoos, circa 1800, lengte 9 cm. ...[more]
zilveren huwelijksdoos met parelmoer plaquette zeldzame zilveren huwelijksdoos voorzien van gestoken
Franse zilveren doos ovale Franse zilveren snuifdoos voorzien van vergulde applicaties, Parijs
Franse zilveren doos ovale Franse zilveren snuifdoos voorzien van vergulde applicaties, Parijs anno 1762, lengte 9 cm. ...[more]
6 zilveren viscouverts set van 6 zilveren viscouverts, Hollands glad, anno 1919, meester fa.
6 zilveren viscouverts set van 6 zilveren viscouverts, Hollands glad, anno 1919, meester fa. Gerritsen, Zeist, gewicht 535 gram ...[more]
collier met Davidster 18 krt. gouden ketting voorzien van 3 gouden hangers: bolhanger, davidster
18 krt. witgouden ring met briljanten 18 krt. witgouden ring bezet met 85 briljanten van totaal
18 krt. witgouden ring met briljanten 18 krt. witgouden ring bezet met 85 briljanten van totaal circa 0.75 karaat, ringmaat 19 ...[more]
18 krt. witgouden entourage ring met robijn en briljant 18 krt. witgouden entourage ring bezet met 1
18 krt gouden ring met amethist en briljant 18 krt. gouden ring bezet met 1 grote amethist en
18 krt. gouden ring met diamanten 18 krt. gouden ring bezet met 7 prinses geslepen diamanten van
Djokja zilver bestekcassette 127-delige zilveren 6-persoons bestekcassette bestaande uit o.a. tafel-
3-delig zilveren servies 2-delig zilveren theeservies bestaande uit theepot en theebus, anno 1844,
wolmandje Fries filigrain bewerkt zilveren wolmandje voorzien van hengsel, circa 1910, meester W.
wolmandje Fries filigrain bewerkt zilveren wolmandje voorzien van hengsel, circa 1910, meester W. Kraak, Heerenveen ...[more]
miniatuur bakermat antiek zilveren miniatuur: bakermat, 2e helft 17e eeuw, zonder keurtekens -vgl.
miniatuur bakermat antiek zilveren miniatuur: bakermat, 2e helft 17e eeuw, zonder keurtekens -vgl. Small and Tall, pagina 28, afb. 10- ...[more]
miniatuur chocoladeketel antiek zilveren miniatuur: chocoladeketel, circa 1690, meesterteken X (2
zilver miniatuur brandewijnkom zilveren miniatuur: 8-lobbige brandewijnkom, circa 1860, meester
zilver miniatuur brandewijnkom zilveren miniatuur: 8-lobbige brandewijnkom, circa 1860, meester Jan Willem van der Heijden, Leeuwarden ...[more]
geurdoosje geribd zilveren vinaigrette met opengewerkte binnendeksel, anno 1845, meester Gerrit
geurdoosje geribd zilveren vinaigrette met opengewerkte binnendeksel, anno 1845, meester Gerrit Hooghwinkel, Schoonhoven ...[more]
zilveren koektrommel zilveren biedermeier koektrommel met gecontourneerde randen en floraal
18 krt. witgouden ring met roze saffier en briljant 18 krt. witgouden ring bezet met 4 roze
stel 18 krt. witgouden oorknoppen met briljanten en gekleurde edelstenen stel 18 krt. witgouden
ovale broche amethist 14 krt. antieke gouden broche bezet met 1 ovale gefacetteerde amethist omlijst
ovale broche amethist 14 krt. antieke gouden broche bezet met 1 ovale gefacetteerde amethist omlijst door parels ...[more]