Filter entfernen- Armband- und Taschenuhren (44)
- Asian Art (264)
- Furniture (271)
- Goldene Objekte (19)
- Grafiken (57)
- Ikonen (17)
- Kacheln, Plaketten (7)
- Keramik, Glas (99)
- Lampen (69)
- Paintings Graphics (352)
- Schmuck (217)
- Silber divers (78)
- Silver, Jewellery (367)
- Skulpturen (42)
- Spielzeug (13)
- Teppiche (46)
- Uhren (50)
- Varia (242)
Schätzpreis
7 capucijner kop en schotels serie van 7 Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met
7 capucijner kop en schotels serie van 7 Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met famille rose decor, Qianlong, 18e eeuw ...[more]
ikoon: Nederdaling ter Helle Russische ikoon ingedeeld in drie registers met in het hoofdgedeelte de
feestdagenikoon Russisch feestdagen ikoon, 1e helft 19e eeuw, h. 45, br. 39 ...[more]
Rodin, sculpture 'de hebzucht' Franse gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van 'de
bronzen sculptuur dame gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van badende dame, empire-
bronzen sculptuur dame gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van badende dame, empire-periode, circa 1820, h. 21 cm ...[more]
Chinees porseleinen coupe blauw/wit Chinees porseleinen dekselcoupe met decor van chrysanten en
11 bordjes met gedraaid motief 11 blauw/wit Chinees porseleinen bordjes met decor van bloemen,
aardewerk tempelleeuw Chinese Shiwan aardewerk sculptuur met voorstelling van foo- hond, rustend
14x divers Chinees porselein lot Chinees porselein waaronder kop en schotels en roombordjes, 18e
14x divers Chinees porselein lot Chinees porselein waaronder kop en schotels en roombordjes, 18e eeuw ...[more]
35 diverse Chinese kop en schotels lot diverse Chinese kop en schotels waaronder blauw/wit exemplaren, 18e en 19e eeuw ...[more]
stel empire kandelaars stel Franse vergulde bronzen empire kandelaars met voorstelling van fluitende
2 gestoken stoven 2 gestoken eiken voetenstoven met gestoken decor van zonmotieven, 18e en 19e eeuw
2 gestoken stoven 2 gestoken eiken voetenstoven met gestoken decor van zonmotieven, 18e en 19e eeuw ...[more]
staande vergulde sculptuur godin bronzen sculptuur met voorstelling van staande figuur op sokkel,
staande vergulde sculptuur godin bronzen sculptuur met voorstelling van staande figuur op sokkel, India/Nepal, 19e eeuw, h. 22 cm ...[more]
Chinees porseleinen dekselpot blauw/wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel en decor van zotjes
stel Chinees porseleinen dekselvaasjes stel Chinees porseleinen dekselvaasjes met decor van Foo
12 kopjes en 11 schotels set van 12 blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en 11 schotels met
12 kopjes en 11 schotels set van 12 blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en 11 schotels met floraal decor,19e eeuw ...[more]
bronzen vijzel antieke bronzen vijzel met verticale ribben, Spanje 16e eeuw, h. 9 cm ...[more]
klein vijzeltje bronzen vijzel met stamper, versierd met verticale ribben, Spanje 16e eeuw, h. 8 cm
klein vijzeltje bronzen vijzel met stamper, versierd met verticale ribben, Spanje 16e eeuw, h. 8 cm ...[more]
staartklok zeilboten Friese eiken staartklok bekroond door houten engelen en atlas, met beschilderde
Chine de commande serviesje gedeeltelijk Chine de commande serviesje bestaande uit 4 kop en schotels
gedeelteljk servies Chinees gedeeltelijk Chinees porseleinen Imari serviesje bestaande uit 9 kopjes,
lot divers Aziatisch porselein uitgebreid lot divers Aziatisch porselein waaronder Qianlong kommen
stel Meiji spelborden stel Japanse rozenhouten en ivoren telraampjes versierd met florale motieven
stel empire kandelaars met verguldsel stel Franse vergulde bronzen empire kandelaars met stam
empire pendule Franse vergulde bronzen empire pendule met voorstelling van dame met rolschildering
grote aardewerk schotel, Frankfurt 17e eeuw grote aardewerk schotel met blauw chinoiserie decor
koeler gedreven koperen wijnkoeler versierd met lobwerk en leeuwenmascarons en rustend op klauwpoten, 17e eeuw, l. 44 cm ...[more]
Chinees Imari schotel Chinees porseleinen Imari schotel met floraal decor, 1e helft 18e eeuw,
Chinees Imari schotel Chinees porseleinen Imari schotel met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 39 cm (A) ...[more]
Chinees bord Chinees porseleinen bord met decor van papegaai, tortelduiven, vogel en hond, qianlong,
Chinees bord Chinees porseleinen bord met decor van papegaai, tortelduiven, vogel en hond, qianlong, 18e eeuw, diam. 26 cm (A) ...[more]
6 polychrome kopjes en 8 schoteltjes set van 6 Chinees porseleinen kopjes en 8 schoteltjes met
grote wierookbrander grote Japanse gepatineerde bronzen wierookbrander met opengewerkte deksel
8 Japanse dierfiguren 8 Japanse porseleinen sculpturen met voorstelling van honden en katten,
Zwitserse stegkan Zwitserse tinnen stegkan met balustervormige romp, gebogen oor en gefacetteerde
Zwitserse stegkan Zwitserse tinnen stegkan met balustervormige romp, gebogen oor en gefacetteerde tuit, 18e eeuw, h. 26 cm ...[more]
glazen pul met tin deksel Duitse glazen bierpul met tinnen deksel en gegraveerd decor van wapenschild, 18e eeuw, h. 17 cm. ...[more]
ivoren Zeeuws mes met Adam en Eva, anno 1727 Zeeuws mes met gestoken ivoren heft bekroond door
stel chinese borden stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van waaier op verhoogd
Japanse bronzen haan en kip op rots gepatineerde Japanse bronzen sculptuur met voorstelling van
stel Chinese bronzen vazen stel Chinees bronzen vazen met polychroom decor van ruiter in landschap
sigarendoos en theekist mahonie theedoos met bronzen hoekstukken, 18e eeuw en Duitse noten sigarenkist met gestoken decor, 19e eeuw ...[more]
mes Ceylon, 18e eeuw fraai mes ingelegd met zilver en goud en versierd met gegraveerde ranken, de
Oosterse dolk Oosterse jambiya met bewerkte zilveren en koperen handgreep en schede, 19e eeuw, l. 42
Oosterse dolk Oosterse jambiya met bewerkte zilveren en koperen handgreep en schede, 19e eeuw, l. 42 cm ...[more]
2 ivoren doosjes Japans rond voren doosje met decor van aap, Meiji, circa 1890 en rond ivoren
2 ivoren doosjes Japans rond voren doosje met decor van aap, Meiji, circa 1890 en rond ivoren doosje, 19e eeuw ...[more]
7 apothekers potten 7 aardewerk apothekerspotten met opschrift in cartouche, o.a. Delft, 18e eeuw,
6 apothekers potten serie van 6 Delfts aardewerk apothekerspotten met opschriften in cartouche,
6 apothekers potten serie van 6 Delfts aardewerk apothekerspotten met opschriften in cartouche, 18e eeuw, h. 12 cm (randschilfers) ...[more]
ikoon: Johannes de Soldaat Russische ikoon met voorstelling van Johannes de Soldaat met in de
staurotheek ikoon Russische 'Staurotheek' met daarin een bronzen huiskruis geflankeerd door de beide
Weense bronzen papegaai Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van dwerg papegaai,
Weense bronzen ezel Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van ezel, gemerkt:
Weense bronzen ezel Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van ezel, gemerkt: Bergman, circa 1900, h. 16 cm ...[more]
2 kleine palissander snijwerktjes putti, 17e eeuw stel gestoken palissander ornamenten met voorstelling van putti, 17e eeuw, h. 17 cm ...[more]
antiek koelvat ovaal gedreven koperen koelvat met decor van putti en bloemen, rustend op klauwpoten,
antiek koelvat ovaal gedreven koperen koelvat met decor van putti en bloemen, rustend op klauwpoten, 17e eeuw, h. 26, br. 44, d. 37 ...[more]
stel kandelaars, Louis XVI-stijl stel koperen kandelaars versierd met cannelures, Louis XVI-stijl,
stel kandelaars, Louis XVI-stijl stel koperen kandelaars versierd met cannelures, Louis XVI-stijl, 19e eeuw, h. 26 cm. ...[more]
schildpad dekseldoos en 2 visitekaartjeshouders schildpad dekseldoos en 2 idem kaartjes etuis, 19e
schildpad dekseldoos en 2 visitekaartjeshouders schildpad dekseldoos en 2 idem kaartjes etuis, 19e eeuw, h. 4, br. 18, d. 10 cm ...[more]