notarisklokje bruidskrans Fries eiken notarisklokje, zgn. kantoortje bekroond door verguld houten
Friese stoelklok Friese stoelklok omgeven door verguld loden ornamenten, met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw ...[more]
stoelklok Friese stoelklok omlijst door verguld loden ornamenten, met beschilderde wijzerplaat,
stoelklok Friese stoelklok omlijst door verguld loden ornamenten, met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw, h. 74 cm. ...[more]
eiken kantoortje Fries eiken kortstaartklokje, zgn. kantoortje, bekroond door koperen bollen, met
eiken kantoortje Fries eiken kortstaartklokje, zgn. kantoortje, bekroond door koperen bollen, met beschilderde wijzerplat, 19e eeuw ...[more]
Friese staartklok Friese eiken staartklok bekroond door houten engelen en atlas, met beschilderde
Friese staartklok Friese eiken staartklok bekroond door houten engelen en atlas, met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw, h. 148 cm. ...[more]
Friese staartklok Friese eiken staartklok bekroond door latoenkoperen schilden, met beschilderde
Friese staartklok Friese eiken staartklok bekroond door latoenkoperen schilden, met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw, h. 144 cm. ...[more]
comtoise Franse comtoise met latoenkoperen front en emaille wijzerplaat, adres: Desmontley. 19e
comtoise Franse comtoise met latoenkoperen front en emaille wijzerplaat, adres: Desmontley. 19e eeuw, h. 40 cm ...[more]
kolompendule mahonie gefineerde kolompendule met verguld bronzen wijzerplaat en kapitelen, circa
kolompendule mahonie gefineerde kolompendule met verguld bronzen wijzerplaat en kapitelen, circa 1840, h. 49 cm ...[more]
kortstaartklok Friese eiken kortstaartklok, zgn. dikkop, bekroond door latoenkoperen schilden, de
comtoise zonnenfeuille Franse comtoise versierd met zonnefeuille waarin griffioenen, adres: Doyen
comtoise zonnenfeuille Franse comtoise versierd met zonnefeuille waarin griffioenen, adres: Doyen a Lodeve, 19e eeuw ...[more]
empire vaaspendule Franse vergulde en gepatineerde bronzen vaaspendule met gebogen oren in de vorm
Mayetklok Mayetklok met gezaagde koperen fries, adres: J.B. Ribe au Montet, 1739, diam. cijferring
haantjescomtoise haantjescomtoise met geëmailleerde wijzerplaat en versierd met in elkaar geslagen
haantjescomtoise haantjescomtoise met geëmailleerde wijzerplaat en versierd met in elkaar geslagen handen, circa 1800 ...[more]
Normandische lantaarnklok Franse ijzeren en bronzen lantaarnklok met gegraveerde cijferring en
haantjescomtoise haantjescomtoise met bolle geëmailleerde wijzerplaat en versierd met in elkaar
haantjescomtoise haantjescomtoise met bolle geëmailleerde wijzerplaat en versierd met in elkaar geslagen handen, 18e eeuw ...[more]
comtoise Franse comtoise met hora fugit-feuille en geëmailleerde wijzerplaat, adres: Charles Barbier
comtoise Franse comtoise met hora fugit-feuille en geëmailleerde wijzerplaat, adres: Charles Barbier a Pierrefontaine, 19e eeuw ...[more]
lantaarnklok lantaarnklok met boogvormige kap, spillegang, slag- en wekkerwerk, adres: Louis Bodin a
lantaarnklok lantaarnklok met boogvormige kap, spillegang, slag- en wekkerwerk, adres: Louis Bodin a Angers, ca. 1740-1750 ...[more]
Oostenrijkse Kuhschwanzklok Oostenrijkse Kuhschwanzklok met beschilderde ijzeren wijzerplaat
Franse lantaarnklok Franse koperen lantaarnklok met ajourgezaagde ornamenten en gegraveerde
Normandische lantaarnklok Franse ijzeren en messing lantaarnklok met ajourgezaagd ornament en
18e eeuwse Franse comtoise Franse ijzeren en koperen comtoise met ajourgezaagd ornament en wekkermechaniek, 18e eeuw, h. 33 cm ...[more]
staartklok zeilboten Friese eiken staartklok bekroond door houten engelen en atlas, met beschilderde
empire pendule Franse vergulde bronzen empire pendule met voorstelling van dame met rolschildering
oeil de boeuf Franse oeil de boeuf wandklok met eiken rand en glazen wijzerplaat, adres: Aux fabr.
kleine oeil de boeuf kleine Franse oeil de boeuf wandklok met geprofileerde rand, voorzien van
marmeren pendule met kwikcompensatielslinger marmeren en verguld bronzen pendule voorzien van
skeletklok onder stolp messing pendule onder stolp, voorzien van draaislinger, jaren '50, h. 31 cm
skeletklok onder stolp messing pendule onder stolp, voorzien van draaislinger, jaren '50, h. 31 cm ...[more]
staartklok rechte gehouten staartklok met timpaanvormige kap, bekroond door koperen bollen, met
banjo barometer Engelse mahonie banjobarometer met timpaanvormige kap, ingelegd met satijnhouten
galvano pendule marmeren pendule bekroond door galvano sculptuur met voorstelling van zittende dame,
galvano pendule marmeren pendule bekroond door galvano sculptuur met voorstelling van zittende dame, circa 1880, h. 62 cm ...[more]
oeuil de boeuf klok Franse oeuil de boeuf wandklok versierd met parelmoer inlegwek en emaille
oeuil de boeuf klok Franse oeuil de boeuf wandklok versierd met parelmoer inlegwek en emaille cijfercartouches, 2e helft 19e eeuw ...[more]
staartklok Friese eiken staartklok bekroond door latoenkoperen schilden, met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw, h. 143 cm. ...[more]
stoelklokje stoelklokje met beschilderde wijzerplaat, naar antiek voorbeeld, h. 44 cm. ...[more]
lantaarnklok Engelse messing lantaarnklok met verzilverde cijferring, adres: Tho. Moore Ipswich,
lantaarnklok Engelse messing lantaarnklok met verzilverde cijferring, adres: Tho. Moore Ipswich, h. 37 cm ...[more]
comtoise Franse comtoise met latoenkoperen rand en geëmailleerde wijzerplaat, adres: Cde Lt
comtoise Franse comtoise met latoenkoperen rand en geëmailleerde wijzerplaat, adres: Cde Lt Blanchin, pere et fils a Orange, 19e eeuw ...[more]
Oeil de boeuf klok Frans oeil de boeuf wandklok in gecontourneerde gezwarte houten kast, voorzien
comtoise met harpslinger Franse comtoise met latoenkoperen front en emaille wijzerplaat, voorzien
comtoise met harpslinger Franse comtoise met latoenkoperen front en emaille wijzerplaat, voorzien van harpslinger, 19e eeuw ...[more]
oeil de boeuf Franse oeil de boeuf met eiken randen en glazen wijzerplaten, adres: F.C. Slinger, 19e
oeil de boeuf Franse oeil de boeuf met eiken randen en glazen wijzerplaten, adres: F.C. Slinger, 19e eeuw ...[more]