Affinez votre recherche
Supprimer le filtre- Armband- und Taschenuhren (16)
- Asian Art (276)
- Bücher und Graphiken (40)
- Design (2)
- Ethnografica (1)
- Furniture (302)
- Goldene Objekte (7)
- Grafiken (49)
- Ikonen (3)
- Kacheln, Plaketten (13)
- Keramik, Glas (102)
- Lampen (58)
- Niv (1)
- Paintings Graphics (345)
- Schmuck (190)
- Silver, Jewellery (282)
- Skulpturen (51)
- Spielzeug (65)
- Teppiche (41)
- Uhren (67)
- Varia (301)
- Weiteres Silber, Schmuck (124)
Estimation
Catégorie
- Grille
Kuytenbrouwer, wild in bos paneel, 75 x 63, hertenjacht, gesigneerd Mart. A. Kuytenbrouwer (=
H.T. van Galen, bloemstilleven doek, 100 x 95, stilleven met chrysanten en kalebassen op tinnen
H.T. van Galen, bloemstilleven doek, 100 x 95, stilleven met chrysanten en kalebassen op tinnen schaal, gesigneerd H.T van Galen ...[more]
pastel, kerk, D. Schaefer pastel, 121 x 87, interieur Dom te Milaan, gesigneerd D. Schäfer (=Dirk
pastel, kerk, D. Schaefer pastel, 121 x 87, interieur Dom te Milaan, gesigneerd D. Schäfer (=Dirk Schäfer,1864-1941) ...[more]
paneel, oude man en kind paneel, 12 x 17, oude man en kind bij haardvuur in boereninterieur,
Leon Schulman, triplex, molen triplex, 58 x 66, molen in landschap, gesigneerd L. Schulman 1931 (=
Leon Schulman, triplex, molen triplex, 58 x 66, molen in landschap, gesigneerd L. Schulman 1931 (=Leon Schulman, 1882-1964) ...[more]
P. Renard, winter aquarel, 34 x 46, elegante figuren op besneeuwde boulevard, gesigneerd P. Renard (=Paul Renard, 1941-1997) ...[more]
P. Renard, Parijs bij avond aquarel, 28 x 46, elegante figuren op boulevard bij avond, gesigneerd P.
P. Renard, Parijs bij avond aquarel, 28 x 46, elegante figuren op boulevard bij avond, gesigneerd P. Renard (=Paul Renard, 1941-1997) ...[more]
P. Renard, bloemenkraam aquarel, 28 x 45, bloemenmarkt in de sneeuw, gesigneerd P. Renard (=Paul
P. Renard, bloemenkraam aquarel, 28 x 45, bloemenmarkt in de sneeuw, gesigneerd P. Renard (=Paul Renard, 1941-1997) ...[more]
paneel, geboorte van Jezus paneel, 27 x 24, Christus kind met aanbidders, onbekend, 19e eeuw
paneel, geboorte van Jezus paneel, 27 x 24, Christus kind met aanbidders, onbekend, 19e eeuw ...[more]
A.G. Hulshoff Pol, board, landschap board, 50 x 60, boerderij aan plas, gesigneerd A.G. Hulshoff Pol
A.M. Luyt, aquarel aquarel, 33 x 21, drie converserende ruiters, Luitenant Parmentier de heer
Ronner, pastel hondjes pastel, 58 x 44, honden op sofa, gesigneerd Henriëtte Ronner (=Henriëtte
Ronner, pastel hondjes pastel, 58 x 44, honden op sofa, gesigneerd Henriëtte Ronner (=Henriëtte Ronner, 1821-1909) ...[more]
J. Knikker, polderlandschap paneel, 21 x 36, boeren met koe in praam bij polderlandschap, gesigneerd
Piet Wiegman, portret van heer doek, 48 x 37, herenportret, gesigneerd Piet Wiegman (1885-1963)
Piet Wiegman, portret van heer doek, 48 x 37, herenportret, gesigneerd Piet Wiegman (1885-1963) ...[more]
P. van Wijngaardt, boerderij aan vaart doek, 35 x 28, boerderij bij plas, gesigneerd Piet v.
P. van Wijngaardt, boerderij aan vaart doek, 35 x 28, boerderij bij plas, gesigneerd Piet v. Wijngaardt ...[more]
C. Westerbeek, schilderij, vee paneel, 16 x 26, koeien in landschap, gesigneerd C. Westerbeek (=
C. Westerbeek, schilderij, vee paneel, 16 x 26, koeien in landschap, gesigneerd C. Westerbeek (=Cornelis Westerbeek, 1844-1903) ...[more]
A. Fresco, doek stilleven doek, 31 x 36, stilleven met rozen en waaier, gesigneerd A. Fresco (=
A. Fresco, doek stilleven doek, 31 x 36, stilleven met rozen en waaier, gesigneerd A. Fresco (=Abraham Fresco, 1903-1942) ...[more]
schilderij, zeegezicht paneel, 16 x 25, zeilschip op woelige zee, onbekend ...[more]
A. Bakhuijzen, landschap doek, 44 x 65, figuren in duinlandschap, gesigneerd A.H. Bakhuijzen
Jos Aanraad, jachtstilleven board, 50 x 60, jachtstilleven, gesigneerd Jos Aanraad '92 (geboren
Jos Aanraad, jachtstilleven board, 50 x 60, jachtstilleven, gesigneerd Jos Aanraad '92 (geboren 1945) ...[more]
gemon. J.C.D., paneel, rustend vee paneel, 22 x 27, bok en schapen bij hek, gemonogrammeerd J.C.D.
gemon. J.C.D., paneel, rustend vee paneel, 22 x 27, bok en schapen bij hek, gemonogrammeerd J.C.D. ...[more]
paneel, straat bij Katwijk, onbekend paneel, 23 x 33, figuren en schepen bij het strand van Katwijk,
paneel, straat bij Katwijk, onbekend paneel, 23 x 33, figuren en schepen bij het strand van Katwijk, onbekend ...[more]
doek, molen in landschap doek, 47 x 65, figuren op zandweg langs rivier, gesigneerd onleesbaar
doek, molen in landschap doek, 47 x 65, figuren op zandweg langs rivier, gesigneerd onleesbaar ...[more]
doek, stilleven met buste doek, 55 x 65, stilleven met kruiken en buste, onbekend ...[more]
H. Koekkoek, paneel, zeilschip bij rotskust paneel, 20 x 27, zeilboot op woelige zee bij Engelse
Raymond Charlot, ballerina doek, 60 x 50, ballerina, gesigneerd Raymond Charlot (1879-?) ...[more]
rond portret, dame en profil ovaal doek, 54 x 51, portret van jonge vrouw met rozen, onbekend, circa
rond portret, dame en profil ovaal doek, 54 x 51, portret van jonge vrouw met rozen, onbekend, circa 1900 ...[more]
achterglasschildering, Jozef bij de Put achterglasschildering, 38 x 48, Jozef wordt bij put verkocht, onbekend, 19e eeuw ...[more]
Jean Bouquet, pendant herfst en lente pendant, board, 63 x 88, 'Le Printemps et L'Automme' , beide
P.G. Vertin, paneel, kustgezicht paneel, 27 x 32, vissers bij hut op duin, gesigneerd P.G. Vertin (=Petrus Gerardus Vertin, 1819-1893) ...[more]
doek, 60 x 50, ijsvogels, Martin van Wordragen doek, 60 x 50, 'IJsvogels', gemonogrammeerd M.v.W.,
Wim van Woerkom, doek, zelfportret Wim van Woerkom doek, 85 x 62, zelfportret, gesigneerd Wim v.
Wim van Woerkom, doek, zelfportret Wim van Woerkom doek, 85 x 62, zelfportret, gesigneerd Wim v. Woerkom (1905-1998) ...[more]
D'Avilla Salas, doek doek, 160 x 120, 'contrastes y escenois de un paisaje', gesigneerd Salas D'
D'Avilla Salas, doek doek, 160 x 120, 'contrastes y escenois de un paisaje', gesigneerd Salas D'Avila ...[more]
D'Avilla, doek doek, 60 x 50, 'Las Manos del Futuro', gesigneerd Salas D'Avilia '90 ...[more]
Antoine Vollon, stilleven doek, 33 x 41, stilleven met wijnfles en pruimen, gesigneerd A. Vollon (=
Antoine Vollon, stilleven doek, 33 x 41, stilleven met wijnfles en pruimen, gesigneerd A. Vollon (=Antoine Vollon, 1833-1900) ...[more]
inkttekening en gouaches gewassen inkttekening, 22 x 13, Balinese man en dieren bij waterput,
Wim van Woerkom, doek, zeegezicht doek, 80 x 52, branding, gesigneerd Wim v. Woerkom '87 (1905-1998)
Wim van Woerkom, doek, zeegezicht doek, 80 x 52, branding, gesigneerd Wim v. Woerkom '87 (1905-1998) ...[more]
Wim van Woerkom, houtskooltekening, portret mev. van Woerkom houtskooltekening, 99 x 68, portret van
Otto Verhagen, aquarel, de jaloerse pierrot aquarel, 33 x 24, 'de dansende en jaloerse Pierrot',
Wenckebach, doek, landschap doek, 70 x 90, duinlandschap, ges. L.W.R. Wenckebach (=Ludwig Willem
Wenckebach, doek, landschap doek, 70 x 90, duinlandschap, ges. L.W.R. Wenckebach (=Ludwig Willem Reijmert Wenckebach, 1860-1937) ...[more]
doek, 'Oud en wijs', Martin van Wordragen acryl op doek, 60 x 50, 'Oud en Wijs', gemonogrammeerd M.
van Dulmen, triplex, boerderij triplex, 50 x 100, boerderij in Drents landschap, gesigneerd v.
2 schilderijtjes, stillevens, gemonogrammeerd pendant, doek, 21 x 26, stilleven met steengoed kan en
Moolhuizen, Frans landschap doek, 47 x 60, beek in heuvellandschap, gesigneerd J.J. Moolhuizen (=Jan
Moolhuizen, Frans landschap doek, 47 x 60, beek in heuvellandschap, gesigneerd J.J. Moolhuizen (=Jan Jurriën Moolhuizen, 1900-1982) ...[more]
modern, Anton Heyboer gouache, 64 x 96, beest en figuren, gesigneerd Anton Heyboer 1987 (1924-2005)
modern, Anton Heyboer gouache, 64 x 96, beest en figuren, gesigneerd Anton Heyboer 1987 (1924-2005) ...[more]
doek, buitenhuis doek, 38 x 50, figuren bij buitenhuis, gesigneerd E. Gunter 1884 -defect- ...[more]
C. de Bruin, bosgezicht doek, 50 x 70, 'Boschvijver Zeist', gesigneerd C. de Bruin (=Cornelis de
C. de Bruin, bosgezicht doek, 50 x 70, 'Boschvijver Zeist', gesigneerd C. de Bruin (=Cornelis de Bruin, 1870-1940) ...[more]
O. Geerling, doek landschap doek, 45 x 55, heideveld, gesigneerd O. Geerling ...[more]
O. Geerling, kerk Amsterdam marouflé, 48 x 32, Oude kerk te Amsterdam, gesigneerd O. Geerling
O. Geerling, kerk Amsterdam marouflé, 48 x 32, Oude kerk te Amsterdam, gesigneerd O. Geerling ...[more]
Smith, Marker vissersboot doek, 60 x 40, 'Marker 131' bij haven, gesigneerd G.W. Smith ...[more]
Hanau, doek, portret dame doek, 66 x 57, vrouwenportret, gesigneerd J.H. Hanau 1851 (=Hendricus
Hanau, doek, portret dame doek, 66 x 57, vrouwenportret, gesigneerd J.H. Hanau 1851 (=Hendricus Johannes P. Hanau, 1830-1900) ...[more]
Willem van Konijnenburg zwartkrijttekening opgehoogd met wit, 74 x 54, man in stoel, gemonogrammeerd
Maurice Levis paneel, 11 x 7, elegante vrouw in landschap, gesigneerd M. Levis (=Maurice Levis,
Maurice Levis paneel, 11 x 7, elegante vrouw in landschap, gesigneerd M. Levis (=Maurice Levis, 1860-1940) ...[more]
Assendelft van, doek vrouw doek, 40 x 44,Katwijkse boerin met melkemmer bij poort, gesigneerd C. van
mogelijk Berend Kunst, pastel, portret voorname heer pastel, 47 x 37, herenportret, mogelijk
Geo Poggenbeek, aquarel, eenden aquarel, 15 x 24, eenden bij kooi, gesigneerd (deels onder het
Henk Kuipers, stilleven marouflé, 32 x 16, stilleven met Chinees beeldje en bloemen, gesigneerd H.
Henk Kuipers, stilleven marouflé, 32 x 16, stilleven met Chinees beeldje en bloemen, gesigneerd H. Kuijpers (=Henk Kuipers, 1900-1966) ...[more]