Affinez votre recherche
Supprimer le filtre- Kacheln, Plaketten (13)
Estimation
Catégorie
Supprimer le filtre- Fine Art & Antiques (13)
- Catégorie
- Grille
Makkum plaquette, riviergezicht grote blauw/wit aardewerk plaquette met voorstelling van molen bij
plaquette, ijsplezier blauw/wit aardewerk Makkum plaquette met voorstelling van kolfspelers op het
plaquette, Amsterdam grote blauw/wit aardewerk Harlingen plaquette met voorstelling van 'de Jan
plaquette, dorp polychroom aardewerk Makkum plaquette met voorstelling van dorp aan water (
plaquette, ijsgezicht grote polychroom Makkum aardewerk plaquette met voorstelling van ijsgezicht
plaquette, figuren langs kanaal grote blauw/wit aardewerk Makkum plaquette met voorstelling van
schotel in lijst, n. O. Eerelman Delfts aardewerk schotel met decor van oude dame naar Otto
4 soldatentegels serie van 4 aardewerk tegels met decor van soldaten, hoekmotief Wan Li, 1e helft
4 soldatentegels serie van 4 aardewerk tegels met decor van soldaten, hoekmotief Wan Li, 1e helft 17e eeuw, gemonteerd op plateau ...[more]
2 antieke tegels stel Italiaanse polychrome tegels met voorstelling van zeemonster en ornament,
2 antieke tegels stel Italiaanse polychrome tegels met voorstelling van zeemonster en ornament, 17e/18e eeuw ...[more]
Delftse schotel Delftse aardewerk schotel met floraal decor, gemerkt: De Porceleyene Fles, diam.
Delftse schotel Delftse aardewerk schotel met floraal decor, gemerkt: De Porceleyene Fles, diam. 41 cm. (haarlijntje) ...[more]
6-delige tegelplaquette, 7 Provinciën 6-pas aardewerk tegeltableau met voorstelling van De 7
6-delige tegelplaquette, 7 Provinciën 6-pas aardewerk tegeltableau met voorstelling van De 7 Provinciën, h. 40, br. 27, in eiken lijst ...[more]
stel 17e eeuwse tegels 2 aardewerk tegels met voorstelling van spelende putti, hoekmotief ossenkop, 17e eeuw ...[more]
lot tegels uitgebreid lot aardewerk tegels met voorstelling van bloemen en figuren, hoekmotief bij