Art & Antiques

13 items 13 items
No Image
(6 day sale)
room

Auction details

Art & Antiques

(6 day sale)

Auction dates

  • ( Lots: 1-374)
  • ( Lots: 501-899)
  • ( Lots: 3001-3483)
  • ( Lots: 1001-1368)
  • ( Lots: 1501-1875)
  • ( Lots: 2001-2349)

Viewing dates

  • 11:00 CEST - 17:00 CEST
  • 11:00 CEST - 17:00 CEST
  • 11:00 CEST - 17:00 CEST

Auction details

Monnaie: EUR
Frais acheteur Inc. VAT/sales tax: 28,00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0,00%

Auction house

Affinez votre recherche

Sale Section

Supprimer le filtre

Estimation

Filter by Price Range
à

Catégorie

Supprimer le filtre

Filtered by:

  • Sale Section,
  • Catégorie
13 items
Per Page
  • Liste
  • Grille

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Makkum plaquette, riviergezicht grote blauw/wit aardewerk plaquette met voorstelling van molen bij rivier, gemerkt: Tichelaar, vermoedelijk vervaa...

plaquette, ijsplezier blauw/wit aardewerk Makkum plaquette met voorstelling van kolfspelers op het ijs, gemerkt: Tichelaar, vervaardigd door Tieme...

plaquette, Amsterdam grote blauw/wit aardewerk Harlingen plaquette met voorstelling van 'de Jan Rooden Poort Toren te Amsterdam 1616'vervaardigd d...

plaquette, dorp polychroom aardewerk Makkum plaquette met voorstelling van dorp aan water (mogelijk Overschie bij Rotterdam), vermoedelijk vervaar...

plaquette, ijsgezicht grote polychroom Makkum aardewerk plaquette met voorstelling van ijsgezicht met arresleden en schaatsers, gemerkt: Tichelaar...

plaquette, figuren langs kanaal grote blauw/wit aardewerk Makkum plaquette met voorstelling van Tolhuis Sloterdijk, aan de trekvaart naar Haarlem,...

schotel in lijst, n. O. Eerelman Delfts aardewerk schotel met decor van oude dame naar Otto Eerelman, gemerkt: De Porceleyne Fles, voorzien van ei...

4 soldatentegels serie van 4 aardewerk tegels met decor van soldaten, hoekmotief Wan Li, 1e helft 17e eeuw, gemonteerd op plateau ...[more]

6-delige tegelplaquette, 7 Provinciën 6-pas aardewerk tegeltableau met voorstelling van De 7 Provinciën, h. 40, br. 27, in eiken lijst ...[more]

lot tegels uitgebreid lot aardewerk tegels met voorstelling van bloemen en figuren, hoekmotief bij en ossenkop, naar 18e eeuws voorbeeld ...[mo...

Loading...Loading...