Affinez votre recherche
- Show only bulk lots,
- Grille
D. Schulman, haven Bunschoten triplex, 32 x 46, haven van Bunschoten, gesigneerd D. Schulman (=David
D. Schulman, haven Bunschoten triplex, 32 x 46, haven van Bunschoten, gesigneerd D. Schulman (=David Schulman, 1881-1966) ...[more]
Saalborn, terras doek, 64 x 76, terras op Franse binnenplaats, gesigneerd Saalborn '52 (=Louis
Saalborn, terras doek, 64 x 76, terras op Franse binnenplaats, gesigneerd Saalborn '52 (=Louis Saalborn, 1891-1957) ...[more]
2 aquarellen, F. Holleman 2 aquarellen, 20 x 14 en 12 x 16, interieur en drooggevallen zeilboot,
gezicht op Milaan, P. Armati karton, 31 x 29, auto op stadsplein te Milaan, gesigneerd P. Armati (=
gezicht op Milaan, P. Armati karton, 31 x 29, auto op stadsplein te Milaan, gesigneerd P. Armati (=mogelijk Pietro Armati, 1898-1976) ...[more]
Scherrewitz, paarden bij hek doek, 30 x 40, paarden bij hek, gesigneerd J. Scherrewitz (=Johan
Willem Steelink, maroufle, figuren in park marouflé, 21 x 30, figuren in park, gesigneerd Wilm
Martinus Leonardus Middelhoek, Vismarkt Middelburg doek, 60 x 50, Vismarkt Middelburg, gesigneerd
Jaap ter Haar, pendant, Friesland pendant, doek, 20 x 25, zeilschepen, beide gesigneerd Jaap ter
Jaap ter Haar, pendant, Friesland pendant, doek, 20 x 25, zeilschepen, beide gesigneerd Jaap ter Haar (1922-1998) ...[more]
Evert Moll, havengezicht marouflé 22 x 30, Maashaven te Rotterdam, gesigneerd Evert Moll (1878-1955)
Evert Moll, havengezicht marouflé 22 x 30, Maashaven te Rotterdam, gesigneerd Evert Moll (1878-1955) ...[more]
P. van Wijngaerdt, hoeve met praam '57 doek, 75 x 75, landschap, gesigneerd Piet van Wijngaerdt '
P. van Wijngaerdt, hoeve met praam '57 doek, 75 x 75, landschap, gesigneerd Piet van Wijngaerdt '57 (=Piet van Wijngaerdt, 1873-1964) ...[more]
P. van Wijngaerdt, ploegende boer doek, 90 x 160, boer in korenlandschap 'Heeze'. gesigneerd Piet
P. van Wijngaerdt, ploegende boer doek, 90 x 160, boer in korenlandschap 'Heeze'. gesigneerd Piet van Wijngaerdt 1955 (1873-1964) ...[more]
sepia stadsgezicht, A. Schelfhout sepia, 22 x 27, figuren bij stadspoort, 19e eeuw, in de manier van
sepia stadsgezicht, A. Schelfhout sepia, 22 x 27, figuren bij stadspoort, 19e eeuw, in de manier van Andreas Schelfhout (1787-1870) ...[more]
O.R. de Jongh, doek, winters ijsgezicht doek, 54 x 67, figuren op bevroren vaart bij ophaalbrug,
korenschoven en regenboog, J. van Mourik doek, korenschoven in landschap met regenboog op de
A. Colnot, hoeve doek, 40 x 50, boerderij in landschap, gesigneerd A. Colnot (=Arnout Colnot, 1887-
A. Colnot, hoeve doek, 40 x 50, boerderij in landschap, gesigneerd A. Colnot (=Arnout Colnot, 1887-1983) ...[more]
J. Korthals, Dieze te Den Bosch doek, 50 x 60, grachtje, de Dieze bij Den Bosch, gesigneerd Jan
J. Korthals, Dieze te Den Bosch doek, 50 x 60, grachtje, de Dieze bij Den Bosch, gesigneerd Jan Korthals (1916-1972) ...[more]
Toon Hermans, doek, landschap doek, 40 x 50, waterland, niet gesigneerd, vervaardigd door Toon
paneel, Hans Kanters paneel, 20 x 32, compositie met klok, Pierrot en erotica, gesigneerd H. Kanters
paneel, Hans Kanters paneel, 20 x 32, compositie met klok, Pierrot en erotica, gesigneerd H. Kanters (=Hans Kanters, geboren 1947) ...[more]
Ids Wiersma, crayon, gezicht op Grou kleurkrijttekening, 28 x 46, gezicht op Grou, gesigneerd Ids
Ids Wiersma, crayon, gezicht op Grou kleurkrijttekening, 28 x 46, gezicht op Grou, gesigneerd Ids Wiersma 1927 (1878-1965) ...[more]
Max Chotiau, fontein doek, 63 x 48, vrouw en kinderen bij vijver, gesigneerd Max Chotiau (=Max
Max Chotiau, fontein doek, 63 x 48, vrouw en kinderen bij vijver, gesigneerd Max Chotiau (=Max Chotiau, 1881-1968) ...[more]
Bonnet, landschap met boom triplex, 37 x 46, Zuid-Europese baai, gesigneerd Juliette Bonnet ...[more]
L.J. Kleijn, wintergezicht sepia en gewassen inkttekening, 16 x 21, figuren bij molen in besneeuwd
paneel, Hollands stadsgezicht, 19e eeuw paneel, 30 x 23, figuren in Oudhollands stadsstraatje,
paneel, Hollands stadsgezicht, 19e eeuw paneel, 30 x 23, figuren in Oudhollands stadsstraatje, onbekend, in de manier van P.G. Vertin ...[more]
A.R. Mauve, knotwilgen doek, 60 x 100, knotwilgen aan water, gesigneerd A.R. Mauve (=Anton Rudolf
A.R. Mauve, knotwilgen doek, 60 x 100, knotwilgen aan water, gesigneerd A.R. Mauve (=Anton Rudolf Mauve, 1876-1962) ...[more]
Evert Moll, paneel, Haven Rotterdam paneel, 18 x 41, Maashaven te Rotterdam, gesigneerd Evert
Evert Moll, paneel, Haven Rotterdam paneel, 18 x 41, Maashaven te Rotterdam, gesigneerd Evert Moll (1878-1955) ...[more]
doek, strand, 19e eeuw doek, 21 x 29, vrouwen aan het strand, gesigneerd K. Rust ...[more]
Jur. M. Beek, doek, drooggevallen botters op strand doek, 60 x 100, vissersbommen aan het strand,
A.M. Geijp, doek, boer op bospad doek, 52, 42, houtsprokkelaar met kruiwagen op bospad, gesigneerd
J. Surie, aquarel, aardewerk dekselvaas aquarel, 44 x 34, stilleven met Delfts aardewerk vaas,
A. Schoth, doek, figuren bij Turkse stad doek, 30 x 60, artillerie bij de stad Smyrna te Turkije,
T. de Bock, heidelandschap paneel, 21 x 28, vrouw op bospad, gesigneerd Th. de Bock (=Théophile de
T. de Bock, heidelandschap paneel, 21 x 28, vrouw op bospad, gesigneerd Th. de Bock (=Théophile de Bock, 1851-1904) ...[more]
Charles Rochussen paneel, 19 x 25, strijder met lans en nar in landschap, signatuur vervaagd Ch.
Aurel Naray, doek, moeder met kind doek, 70 x 50, jonge vrouw met onschuldig kind, gesigneerd
Aurel Naray, doek, moeder met kind doek, 70 x 50, jonge vrouw met onschuldig kind, gesigneerd Naray (=Aurel Naray, 1883-1948) ...[more]
WGF Jansen, paneel, brug triplex, 15 x 21, 'Polsbroekerdam', gesigneerd W.G.F. Jansen (=Willem
WGF Jansen, paneel, brug triplex, 15 x 21, 'Polsbroekerdam', gesigneerd W.G.F. Jansen (=Willem George Frederik Jansen, 1871-1949) ...[more]
G.W. Opdenhoff, paneel, riviergezicht paneel, 26 x 35, roeiboot en zeilschepen bij windstil weer,
Martine Antonie doek, 65 x 80, Ardennen, gesigneerd Martine Antonie '64 (=Antonie Martina Adolphine (Tonny) Röling-Grolle, 1909-2006) ...[more]
Surinx, doek, paddenstoelen doek, 74 x 100, paddenstoelen, gesigneerd Surinx (=Eugene Surinx, 1850-
Surinx, doek, paddenstoelen doek, 74 x 100, paddenstoelen, gesigneerd Surinx (=Eugene Surinx, 1850-1936) ...[more]
Flip Hamers, aquarel, kerk van Kortenhoef aquarel, 31 x 23, kerk van Kortenhoef in de sneeuw,
Ids Wiersma, aquarel, gezicht op molen te Grou aquarel, 13 x 21, zeilschepen bij molen in de buurt
paneel, stilleven, lelietjes, Y. de Jong paneel, 30 x 24, stilleven met lelietjes der dalen en 2
Soewardja, aquarel, figuren op weg aquarel, 23 x 26, figuren in Indonesisch straatje, gesigneerd
Soewardja, aquarel, figuren op weg aquarel, 23 x 26, figuren in Indonesisch straatje, gesigneerd Soewardja ...[more]
Soewardja, aquarel, haven aquarel, 23 x 26, figuren in Indonesisch haven, gesigneerd Soewardja
Soewardja, aquarel, haven aquarel, 23 x 26, figuren in Indonesisch haven, gesigneerd Soewardja ...[more]
W.C. Nakken, 2 tekeningen stel studietekeningen, 22 x 16, vrouw met spinnewiel en vrouw met kruik,
Janneke Hengst acryl op doek, 50 x 70, 'Bij Workum', gesigneerd Janneke (=Janneke Hengst) ...[more]
Verboeckhoven, schilderij paneel, 13 x 16, zeilschepen op woelige zee, gesigneerd Louis Verboeckhoven (1802-1889) ...[more]
J.L. van der Meide, poldergezicht doek, 60 x 100, besneeuwde plas, gesigneerd J.L. v.d. Meide (=
J.L. van der Meide, zeegezicht doek, 60 x 100, zeilschepen bij middagzon, gesigneerd J.L. v.d. Meide
E.R.D. Schaap, dorp aan de Vecht marouflé, 35 x 50, dorp aan de Vecht, gesigneerd E.R.D. Schaap (=
Willem Rip, schilderij doek, 33 x 50, 'In het duin', gesigneerd Willem Rip (=Willem Cornelis Rip,
Willem Rip, schilderij doek, 33 x 50, 'In het duin', gesigneerd Willem Rip (=Willem Cornelis Rip, 1856-1922) ...[more]
P. Kiers, doek, moeder en kind bij kaarslicht doek, 3 x 60, moeder met baby en kind bij kaarslicht
W. van Nieuwenhoven, portret marouflé, 64 x 54, herenportret, de heer van Kesteren uit Laren,
Jan Sluijters jr. bloemstilleven doek, 90 x 60, gemengd boeket, gesigneerd Sluijters jr. (=Jan
Jan Sluijters jr. bloemstilleven doek, 90 x 60, gemengd boeket, gesigneerd Sluijters jr. (=Jan Sluijters jr. 1914-2005) ...[more]
Matthijs Hage, doek, gezicht op meer doek, 40 x 80, zeilende platbodem bij havenhoofd, gesigneerd
Matthijs Hage, doek, gezicht op meer doek, 40 x 80, zeilende platbodem bij havenhoofd, gesigneerd Matthijs Hage (1882-1961) ...[more]
Gilgert, rivierlandschap doek, 50 x 70, afgemeerde schepen en kudde schapen bij rivier, gesigneerd
Gilgert, rivierlandschap doek, 50 x 70, afgemeerde schepen en kudde schapen bij rivier, gesigneerd Gilgert ...[more]
Johannes Bosboom aquarel, 14 x 20, man in kerkinterieur, gesigneerd J. Bosboom (=Johannes Bosboom.
Johannes Bosboom aquarel, 14 x 20, man in kerkinterieur, gesigneerd J. Bosboom (=Johannes Bosboom. 1817-1891) ...[more]
Theophile de Bock, gezicht op molen doek, 38 x 60, afgemeerde platbodem bij molen aan vaart,