- Show only bulk lots,
- Grille
stel Chinese vazen stel blauw/wit Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor, h. 20 cm (1
stel Chinese vazen stel blauw/wit Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor, h. 20 cm (1 x A, 1 x B) ...[more]
Indische schrijfkist Indische gestoken houten schrijfkist met decor van wajangpoppen, 19e eeuw
Indische schrijfkist Indische gestoken houten schrijfkist met decor van wajangpoppen, 19e eeuw ...[more]
rolschildering Chinese rolschildering met decor in inkt van pagode bij bergmeer, h. 66, br. 33
rolschildering Chinese rolschildering met decor in inkt van pagode bij bergmeer, h. 66, br. 33 ...[more]
Chinese rolschildering Chinese rolschildering met voorstelling van figuren bij pagode in berglandschap, h. 110, br. 40 ...[more]
3 Chinees porseleinen borden stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor, Qianlong-
3 stuks porselein 2 blauw/wit Chinees porseleinen borden en kom, 18e en 19e eeuw ...[more]
3 Chinese borden en Japans bord stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor, idem
Japanse laqué penselendoos Japanse laqué penselendoos met beschilderd decor van figuren met
Japans dekseldoosje en Ojime Japanse houten Ojime met voorstelling van paard en laqué dekseldoosje, eind 19e eeuw ...[more]
jade amulet Chinees jade amulet met voorstelling van vis, h. 7,5 cm ...[more]
3 x Chinees porselein 2 blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes en idem dekseldoosje, alle 18e eeuw (
3 x Chinees porselein 2 blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes en idem dekseldoosje, alle 18e eeuw (beschadigingen) ...[more]
ingelijste Thaise stapeltekening ingelijste Thaise stapeltekening met voorstelling van verhaal met
Japans zwaard Japans sierzwaard in rijkgestoken benen schede en voorzien van idem handgreep met
2 Japanse flesvazen stel Japans porseleinen flesvazen met floraal decor in vakverdeling, 19e eeuw,
2 Japanse flesvazen stel Japans porseleinen flesvazen met floraal decor in vakverdeling, 19e eeuw, h. 24 en 26 cm (2 x A) ...[more]
jade paard jade sculptuur met voorstelling van paard, h. 22 cm ...[more]
2 trekpotjes Chinees porseleinen Imari trekpotje met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw en Japans
lot Japans porselein w.o. kom en vaas lot divers Japans porselein waaronder Imari plooikom, 6 kopjes
lot Japans porselein lot divers Japans porselein waaronder Kuntani dekselvaas, 19e eeuw en diverse
lot Japans porselein lot Japans Imari porselein waaronder stel vaasjes, 18e eeuw ...[more]
Kutani kom en dekselpotje Japans porseleinen Kutani kom met decor van onsterfelijken en idem
okimono pijprokende man Japanse ivoren okimono met voorstelling van een pijprokende man met mand
4 netsukés figuren 4 Japans ivoren netsukés met voorstelling van mannen met lange baarden en staf en
4 netsukés figuren 4 Japans ivoren netsukés met voorstelling van mannen met lange baarden en staf en tekstrol, circa 1900, h. 5 cm. ...[more]
lampenvoet met kap porseleinen lampenvoet met famille verte decor van vogels op bloesemtakken,
3 Qianlong borden 3 Chinees porseleinen borden waaronder met decor van banmboe in landschap, allen
4 stuks Chinees porselein en brons leeuwtje Aziatisch bronzen sculptuurtje met voorstelling van
3 kastkommen met Amsterdams bont decor serie van 3 Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams
spekstenen wierookbrander met aapjes Chinese spekstenen wierookbrander versierd met ornamenten van
spekstenen wierookbrander met aapjes Chinese spekstenen wierookbrander versierd met ornamenten van aapjes, h. 7 cm ...[more]
2 celadon zalfpotjes 2 Chinese celadon dekselpotjes, 16e/17e eeuw, diam. 8 en 5 cm ...[more]
teadust vaas moderne Chinese vaas met teadust glazuur, 20e eeuw, h. 22 cm ...[more]
6 Chinees porseleinen mokkakopjes en schotels set van 6 Chinees porseleinen kop en schotels met
bronzen Boeddha bronzen sculptuur met voorstelling van Boeddha zittend op lotustroon en omgeven door
bronzen Boeddha bronzen sculptuur met voorstelling van Boeddha zittend op lotustroon en omgeven door maskers, 18e/19e eeuw, h. 16 cm. ...[more]
4 snuifflesjes 4 diverse Chinees porseleinen snuifflesjes waaronder met decor van teksten en figuren
4 snuifflesjes 4 diverse Chinees porseleinen snuifflesjes waaronder met decor van teksten en figuren ...[more]
cloisonne vaas Chinees bronzen cloisonné vaas met banddecor van meanders en florale motieven, 19e
cloisonne vaas Chinees bronzen cloisonné vaas met banddecor van meanders en florale motieven, 19e eeuw, h. 29 cm. ...[more]
stel Kutani kalebasvazen stel Japans porseleinen Kutani kalebasvazen met polychroom decor van
2 stuks Japans porselein Japans porseleinen dekseldoos en idem vaas met decor van medaillons, dame
6 stuks divers 6 stuks Chinees porselein waaronder blauw/wit bord met deor van lijzen in landschap, Kangxi, circa 1700 ...[more]
5 Kangxi kopjes set van 5 Chinees porseleinen Kangxi kopjes met deocr van ruiters in vakverdeling en
20 Chinees porseleinen kommetjes lot van 20 blauw/wit Chinees porseleinen kommen, hoofdzakelijk
20 Chinees porseleinen kommetjes lot van 20 blauw/wit Chinees porseleinen kommen, hoofdzakelijk 18e eeuw (beschadigingen) ...[more]
bronzen greep bronzen deurgreep in de vorm van fabeldier, vermoedleijk Tibet, h. 33 cm ...[more]
Japanse lampet set Japanse porseleinen Kutani lampetset bestaande uit zeepdoos, waterkom en kan en
bronzen sculptuur van gans gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van Afrikaanse gans,
Japans laqué dienblad Japans laqué Meiji dienblad met decor van vogels en bloemen, circa 1900, l. 69
Japans laqué dienblad Japans laqué Meiji dienblad met decor van vogels en bloemen, circa 1900, l. 69 cm. ...[more]
Chinees porseleinen cilindervaas cilindrische Chinees porseleinen vaas met trompetvormige rand en
lot Chinees porselein wo celadon lot Chinees steengoed en porselein waaronder celadon schaal en
lot Chinees porselein wo celadon lot Chinees steengoed en porselein waaronder celadon schaal en kommen, 17e eeuw en later ...[more]
lot Chinees porselein lot Chinees porselein waaronder 3 capucijner kop en schotels, kommen en
3 x Chinees porseleinen bord 3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van landschapen, draak
Soft paste wierookbrander Japanse aardewerk wierookbrander met opengewerkte deksel bekroond door
Soft paste wierookbrander Japanse aardewerk wierookbrander met opengewerkte deksel bekroond door leeuw, 2e helft 19e eeuw, h. 18 cm ...[more]
stel Japans porseleinen kandelaars stel Japans porseleinen kandelraars met polychroom floraal decor,
stel Japans porseleinen kandelaars stel Japans porseleinen kandelraars met polychroom floraal decor, 19e eeuw, h. 12 cm ...[more]
Chinese glazen vaas Chinese geelglazen siervaas met oren in de vorm van olifantenkoppen, 20e eeuw,
Chinese glazen vaas Chinese geelglazen siervaas met oren in de vorm van olifantenkoppen, 20e eeuw, hoogte: 27 cm. ...[more]
4 vaasje wo Sawang Kalok 4 porseleinen en steengoed vaasjes waaronder Sawang Kalok, Thailand, 15e/
4 vaasje wo Sawang Kalok 4 porseleinen en steengoed vaasjes waaronder Sawang Kalok, Thailand, 15e/16e eeuw, h. 5 cm ...[more]
3 stuks cloisonne stel cloisonné vazen met decor van figuren en strijdwagens, circa 1900 en Japans
dekselvaasje en Japanse ivoren netsuke Chinees polychroom porseleinen dekselvaasje, met decor van
12 Japans porseleinen kop en schotels serie van 12 blauw/wit Japans porseleinen kop en schotels, 19e
12 Japans porseleinen kop en schotels serie van 12 blauw/wit Japans porseleinen kop en schotels, 19e eeuw ...[more]
olifantenvaas Chinese groengeglazuurde steengoed vaas met oren in de vorm van olifantkoppen, gemerkt
stel spekstenen vaasjes en wijsgeer stel Chinese spekstenen vazen waarvan 1 met deksel en reliëf van