Affinez votre recherche
- Grille
3 bloemtegels, 17e eeuw 3 diverse kwadraattegels met polychroom decor van onder andere tulp en
3 bloemtegels, 17e eeuw 3 diverse kwadraattegels met polychroom decor van onder andere tulp en bloemenvazen, 17e eeuw ...[more]
lot antieke tegels 10 tegeltableaus bestaande uit 4 tegels, 17e en 18e eeuw ...[more]
lot tegels serie van 26 tegels met voorstelling van schepen en figuren, circa 1900 ...[more]
2 perzische tegels 2 Perzische tegels met voorstelling van ruiter en bloemen, 19e/20e eeuw ...[more]
lot tegels waaronder in kapstok 20 aardewerk tegels waaronder met blauw/wit voorstelling van
lot tegels en 2 tegelboeken lot diverse tegels, 17 t/m 20e eeuw en 2 boeken over tegels ...[more]