Fine Arts & Antiques

230 items 230 items
Auction closed (2 day sale)
room Gent

Fine Arts & Antiques

Auction closed (2 day sale)

  • ( Lots: 1-450)
  • ( Lots: 451-972)

  • 10am CEST - 6pm CEST
  • 10am CEST - 6pm CEST
  • 10am CEST - 6pm CEST
  • 2pm CEST - 6pm CEST
  • 2pm CEST - 6pm CEST
  • 2pm CEST - 6pm CEST
  • 2pm CEST - 6pm CEST
  • 10am CEST - 6pm CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

230 items
Per Page

Gustave DIERKENS (1885-1940) Large beguinage oil on canvas, signed. Groot begijnhof olie op doek, gesigneerd. 85 x 102 cm

Karel Van Belle Young ladies with greyhound. Oil on canvas, signed. Jonge dames met windhond. olie op doek, gesigneerd. 49 x 39.5 cm

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) Café de Hel Ghent. Oil on canvas, signed. Café de Hel Gent. Olie op doek, gesigneerd. 120 x 100 cm

Henri Joseph PAUWELS (1903-1983) The harbor. Oil on canvas, signed. De haven. Olie op doek, gesigneerd. 60 x 100 cm

Vic DOOMS (1912-1994) The Lys. Oil on hardboard, signed. De Leie. Olie op hardboard, gesigneerd 40 x 50 cm

Maurice SCHELCK (1906-1987) Lys landscape in winter. Oil on panel, signed. Leielandschap in de winter. Olie op paneel, gesigneerd. 80 x 100 cm

Gaston HAUSTRATE (1878-1949) (attrib.) Forest road. Oil on canvas, unsigned. Boswegel. Olie op doek, niet gesigneerd. 35 x 40.5 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Sea view at dusk. Oil on hardboard, signed. Zeezicht bij valavond. Olie op hardboard, gesigneerd. 40 x 50 cm

Maurice SCHELCK (1906-1987) Lys view. Oil on panel, signed. Leiezicht. Olie op paneel, gesigneerd. 50 x 60 cm

Vincent DE VOS (1829-1875) (atrrib.) Dog cart. Oil on panel, not signed. Hondenkar. Olie op paneel, niet gesigneerd. 17.5 x 24 cm

Romain STEPPE (1859-1927) Mill on the river. Oil on canvas, signed. Molen aan de rivier. Olie op doek, getekend. 70 x 49 cm

Johannes LEUPENIUS (1647-1693) Oil on canvas The Horn of plenty.. Signed. Olie op doek De hoorn des overvloed. Gesigneerd. 58 x 79 cm

Jan HOET (1936-2014) Still life with jug and fruit. Oil on paper, signed. Stilleven met kan en fruit. Olie op papier, gesigneerd. 33.5 x 26 cm

Jan BURSSENS (1925-2002) Oil on canvas Untitled. Signed and dated 1961 Olie op doek Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 1961 122 x 245 cm

Anton SCHIKS (1942) Oil on canvas, signed and dated 2011. Olie op doek, gesigneerd en gedateerd 2011. 70.5 x 70.5 cm

Lot 100

G. Lemmens

G. Lemmens Mixed media Untitled, signed and dated 1964. Gemengde techniek Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 1964. 50.5 x 35.5 cm

Marcel VERDREN (1933-1976) Oil on canvas Ni title. Signed and dated 69. Olie op doek Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 69. 60 x 60 cm

Marcel VERDREN (1933-1976) Oil on cancas No title. Signed and dated 71. Olie op doek Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 71. 89.5 x 101.5 cm

Willem VAN HECKE (1893-1976) Oil on panel Figure. Signed and dated 1950. Olie op panel Figuur. Gesigneerd en gedateerd 1950. 15 x 11.5 cm

Antonio PALMIERI (1946) Oil on canvas Rainy day. Signed. Olie op doek Regenachtige dag. Gesigneerd. 120 x 60 cm

Loïc TUHAL (1968) Oli on canvas Face. Signed. Olie op doek Face. Gesigneerd. 100 x 100 cm

European school 19th century Oil on canvas Landscape. illegible signed. Olie op doek Landschap. onleesbaar gesigneerd. 76 x 110 cm

Octave SOUDAN (1872-1948) Oil on canvas Haystacks. Signed. Olie op doek Hooimijten. Gesigneerd. 40.5 x 50 cm

Alfons DESSENIS (1874-1952) Oil on canvas Forest road. Signed. Olie op doek Boswegel. Gesigneerd. 38.5 46.5 cm

Maurice DUPUIS (1882-1959) Oil on canvas Stillife with chicken. Signed. Oie op doek Stilleven met kip. Gesigneerd. 54.5 x 72 cm

Frans VAN LEEMPUTTEN (1850-1914) Oil on canvas Chicken nest. Signed. Olie op doek Kippennest. Gesigneerd. 32 x 42.5 cm

Adolphe Jean HAMESSE (1849-1925) Oil on panel River sight. Signed. Olie op paneel Rivierzicht. Gesigneerd. 21 x 27.5 cm

Clement DE PORRE (1874-1947) Oil on canvas Landscape with farm. Signed. Olie op doek op paneel Landschap met hoeve. Gesigneerd. 18.5 x 28.5 cm

Jacobus Willem VAN ROSSUM (XIX-XX) Oil on canvas Farm with well. Signed. Olie op doek Hoeve met waterput. Gesigneerd. 34 x 49 cm

Willem VAN HECKE (1893-1976) Oil on hardboard Landscape with farm. Signed. Olie op hardboard Landschap met hoeve. Gesigneerd. 29 x 36 cm

Raphael DE BUCK (1902-1986) Oil on panel Still life. Olie op paneel Stilleven. Gesigneerd. 34.5 x 39.5 cm

Guillaume VOGELS (1836-1896) Oil on canvas Winter landscape. Signed. Olie op doek Winterlandschap. Gesigneerd. 38 x 56 cm

Albert SERVAES (1883-1966) Oil on canvas Farm labour. Signed. Olie op doek Landarbeid. Gesigneerd. 65 x 80 cm

Aloïs BOUDRY (1851-1938) Oil on panel Sunny alley. Signed. Olie op paneel Zonnig steegje. Gesigneerd. 44 x 44 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas City view Ghent. Signed. Olie op doek Gents stadzicht. Gesigneerd. 70 x 60 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas Trailers in the snow. Signed. Olie op doek Woonwagens in de sneeuw. Gesigneerd 50 x 60 cm

Stefaan Vandekerckhove Gouache A, B and C, signed and dated 2004 Gouache A, B en C, gesigneerd en gedateerd 2004 32 x 23 cm

Lot 219

Lemmens G.

Lemmens G. Mixed media No title. Signed and dated 1963. Gemengde techniek Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 1963. 43 x 58 cm

Roger RAVEEL (1921-2013) Oil on panel De Blomme. Signed and dated '98. Olie op paneel De Blomme. Gesigneerd en gedateerd '98. 100 x 70 cm

Jean Ayawo KOUMY (1961) Oil on paper (2). Both signed. Olie op papier (2). Gesigneerd. 39.5 x 29 & 58 x 48 cm ...[more]

Paul PERMEKE (1918-1990) Oil on canvas Landscape. Signed and dated '73. Olie op doek Landschap. Gesigneerd en gedateerd '73. 100 x 120 cm

Dutch school 17th century. Oil on panel Landscape with river. Monogram AVG. Olie op paneel Landschap met rivier. Monogram AVG. 29 x 42.5 cm

Christoffel BISSCHOP (1828-1904) (attrib.) Oil on panel Domestic scene. Olie op paneel Huiselijk tafereel. 57.5 x 45.5 cm

French school 19th century Oil on canvas Farm scene, signed. Olie op doek Hoeve tafereel, gesigneerd. 30.5 x 56 cm