Remove filter- Furniture (243)
- Furniture, Clocks, Carpets & Porcelain (269)
- Jewellery (263)
- Paintings, Graphics (210)
- Silver (189)
Struisvogel ei An ostrich egg
Struisvogel ei An ostrich egg ...[more]
Een set van 6 porseleinen vogeltjes, h. 17cm. A selection of 6 porcelain sculptures of bird, h. 17
Een set van 6 porseleinen vogeltjes, h. 17cm. A selection of 6 porcelain sculptures of bird, h. 17 cm. ...[more]
Lot van 6 diverse porseleinen sculpturen, Duitsland (div.kwal.) A selection of 6 porcelain sculptures, Germany (diverse quality) ...[more]
Porseleinen Meissen theepot met deksel, metalen monturen en porseleinen greep het geheel met
Stel deels messing en gelakt benen sierornamenten A pair of 2 brass and bone ornaments ...[more]
Gietijzeren cartelklokje en spiegeltje in verguld houten lijstje, 19e/20e eeuw, L.30 cm A cast
Bronzen vaasje met druiventrossen op marmeren voetje, H. 22 cm, daarbij: vier-lichts bronzen
Cats, Jacob. Alle de Wercken, deel 1 en deel 2 in leer gebonden, met diverse gravures Cats, "
Kapitale pronkbijbel in lederen band, uitgegeven in Haarlem, 1901, compleet met alle honderd
Globe met relief op houten voet, bewerkt door Dr. A. Krause, uitgave: Paul Réth, Leipzig, jaren '60,
Globe op houten voet, D.R. Neuse, uitgave Erven J. Bijleveld, circa 1920, H. 49 cm A globe on wooden
Geloogd houten sculptuur voorstellende een vrouw in gewaad met bal in haar hand, H. 40 cm A wooden
Geloogd houten sculptuur voorstellende een vrouw in gewaad met bal in haar hand, H. 40 cm A wooden sculpture of a lady, h. 40 cm. ...[more]
Vlaams polychroom houten sculptuur van Madonna met kind in altaar, 18e eeuw h.42 cm. A Flemisch
Drie gestoken houten beelden: Maria met Kind, Corpus, circa 1920 en wandconsole in de vorm van
Houten gestoken sculptuur van Corpus Christi, l.46 cm. A wooden carved sculpture of Corpus Christi, h. 46 cm. ...[more]
Bladgoud houten Barok sculptuur met voorstelling van zittende engel met kandelaar in rechter hand,
Bladgoud houten basement met sanijwerk van guirlandes, 18e eeuw, B. 90 cm A gold lacquer wooden base
Paar chinees bronzen vazen met decor van bloesemboom, Fo-hondjes en grepen in de vorm van draken,
Geoxideerd Romeins bronzen olielampje, l.16 cm. A Roman bronze oillamp, h. 16 cm. ...[more]
Hollandse koperen zgn. 'Chrismatorium' set, 17e eeuw A Dutch copper 'Chrismatorium' set, 17th
Hollandse koperen zgn. 'Chrismatorium' set, 17e eeuw A Dutch copper 'Chrismatorium' set, 17th century ...[more]
Bronzen deel-beeld en twee bronzen Manilla's (betaalmiddel) A bronze sculpture and 2 bronze Manilla's ...[more]
Chinese terracotta scuptuur van wijsgeer, 20e eeuw h.27,5 cm. A chinese terracotta sculpture of
Chinese terracotta scuptuur van wijsgeer, 20e eeuw h.27,5 cm. A chinese terracotta sculpture of philosopher, 20th century, h. 27 cm. ...[more]
Cloisonne opium houder met decor van draken, h.8,5 cm. A cloissone opium holder decorated with
Cloisonne opium houder met decor van draken, h.8,5 cm. A cloissone opium holder decorated with dragons, h. 8 cm. ...[more]
Polychroom houten Corpus Christi, 18e/19e eeuw, L. 40 cm A polychrome sculpture of Corpus Christi,
Polychroom houten Corpus Christi, 18e/19e eeuw, L. 40 cm A polychrome sculpture of Corpus Christi, 18th/19th century, h. 40 cm. ...[more]
Mensenschedel geprepareerd voor anatomie, 19e eeuw, h. 16 cm. A human skull, 19th century, h. 16 cm.
Mensenschedel geprepareerd voor anatomie, 19e eeuw, h. 16 cm. A human skull, 19th century, h. 16 cm. ...[more]
Griekse Icoon met voorsteling van Saint Marcus, 19e eeuw 21 x 15,5 cm. A Greek icon decorated with
Griekse Icoon met voorstelling van Saint Elias in de woestijn, 19e eeuw 19,5 x 17,5 cm. A Greek icon
Griekse Icoon met voorstelling van links Saint Peter en Paul en rechts Johannes de Doper als
Gemummificeerde steenvrucht kalf, oud educatief preparaat, in baarmoeder overleden foetus welke in
Bronzen sculptuur van Boeddha op lotustroon, h. 38 cm. A bronze sculpture of Buddha on lotus throne,
Bronzen sculptuur van Boeddha op lotustroon, h. 38 cm. A bronze sculpture of Buddha on lotus throne, h. 38 cm. ...[more]
Globe op eiken voetje, adres: Dr Neuse, jaren '30, H. 36 cm A globe on oak base, marked: Dr.
Globe op eiken voetje, adres: Dr Neuse, jaren '30, H. 36 cm A globe on oak base, marked: Dr. Neuse, ca. 1930, h. 36 cm. ...[more]
Imari wandschotel met vakverdeling en twee Imari sierschotels met opengewerkte rand in de vorm van
Polychroom porseleinen bord op het plat met fijn geschilderde voorstelling van reizende figuren in
Blanc-de-chine kom met geschulpte rand en opgelegde appliques in de vorm van waterlelies, Dehua,
Lot van 3 porseleinen schotels, China, 18e eeuw, diam. 23 cm. (div.kwal.) A lot of 3 porcelain
Porseleinen ronde schaal met geschulpte rand en decor van vliegende vogels, Japan 18e eeuw, diam. 29
Serie van 7 porseleinen schotels met voorstelling van spelend zotje en lange lijs in landschap,
Chinese porseleinen trompetvaasje versierd met decor van draken, KangXi gemerkt, 20e eeuw h.23
9-delige Japans porseleinen verdeelschaal met draken decor, 18e eeuw Nine part porcellain dish
9-delige Japans porseleinen verdeelschaal met draken decor, 18e eeuw Nine part porcellain dish with dragon, 18th century ...[more]
Lot diverse porseleinen schotels en kommen, China (div.kwal.) A lot of porcelain dishes and cups,
Lot diverse porseleinen schotels en kommen, China (div.kwal.) A lot of porcelain dishes and cups, China (diverse quality) ...[more]
Lot diverse Chinees porselein, w.o. een serie van 6 schaaltjes, 8 schotels en balustervormig
8-delige Chinees porseleinen verdeelschaal, 19e eeuw -incompleet- Eight part porcelain dish 19
8-delige Chinees porseleinen verdeelschaal, 19e eeuw -incompleet- Eight part porcelain dish 19 century, incomplete ...[more]
Lot diverse porselein, w.o. grote dekselvaas, theepot, terrine, 11 vogelbakjes, China 18e eeuw en
Lot diverse porselein, w.o. grote dekselvaas, theepot, terrine, 11 vogelbakjes, China 18e eeuw en later (div. kwal.) (25x) ...[more]
Lot diverse porselein, w.o. siervazen, 2x kommen, 2x tempelleeuwen, lepels met lepelhouders, China
Lot diverse porselein, w.o. siervazen, 2x kommen, 2x tempelleeuwen, lepels met lepelhouders, China 19e en 20e eeuw (div. kwal.) (35x) ...[more]
Lot van 3 Qianlong porseleinen schotels, China, 18e eeuw, diam. 22 en 16 cm. (randschilfers) A
9-delig Chinees capucijner porselein, bestaande uit een stel kop-en-schotels, kop-en-schotel met
Serie van drie porseleinen kastkommen, groot formaat, binnenkant met heesters in een cirkel en de
Serie van 4 porseleinen schaaltjes met voorstelling van visser in een landschap, China 18e eeuw (
Twee Chinees porseleinen zouttafeltjes met florale decoren in cartouches, Qianlong, 18e eeuw, B. 8
Porseleinen achtkantige schaal met afwisselend decor van lange lijsen en heesters in vakken, Qialong
Porseleinen dekselvaas met landschapsdecor, 19e eeuw, Kangxi gemerkt, H. 27 cm A porcelain vase with
Porseleinen kan de wand met decor van figuren in een landschap, Japan ca. 1660-1700, met originele