- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
B.P. Ommegank (1755-1826)paneel, 28 x 36, landschap met vee, ges. l.o. ...[more]
David Vinckboons (1576-1629)5 pentekeningen met bruine inkt, zwartkrijt, grijze en blauwe was op
Jan Gillisz van Vliet (1600-1668)3 etsen uit een serie van 10, 9 x 6, rattenvanger, bedelaar en
Jan Gillisz van Vliet (1600-1668)3 etsen uit een serie van 10, 9 x 6, rattenvanger, bedelaar en koopman (Holl. 75, 79 en 80) ...[more]
Cornelius Wouter Bouter (=pseudoniem C. Verschuur) (1888-1966)doek, 60 x 81, Koeien aan de waterkant, gesigneerd r.o. ...[more]
Pieter Lodewijk Kluyver (1816-1900)paneel, 35 x 51, Hollands winterlandschap met molens aan rivier, gesigneer r.o. ...[more]
Wouter Johan van Smorenburg (1880-1918)doek, 76 x 100, Winters bosgezicht, gesigneerd l.o. ...[more]
Evert Moll (1878-1955)doek, 60 x 80, Havengezicht, gesigneerd r.o. -scheurtje in het doek rechts-
Evert Moll (1878-1955)doek, 60 x 80, Havengezicht, gesigneerd r.o. -scheurtje in het doek rechts- ...[more]
Cornelis de Bruin (1870-1940)doek, 40 x 60, Botters op het open water, gesigneerd r.o. ...[more]
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)doek, 86 x 99, Pall Mall te Londen, gesigneerd r.o. -Opgenomen in de
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)doek, 25 x 35, Montelbaanstoren te Amsterdam, gesigneerd
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)doek, 25 x 35, Montelbaanstoren te Amsterdam, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)doek, 47 x 67, aan de Amstel, gesigneerd l.o. ...[more]
Bartholomeus Johannes van Hove (1790-1880)paneel, 29 x 32, Gezicht op Korte Voorhout Den Haag,
Cornelis Christiaan Dommelshuizen (1842-1928)doek, 37 x 29, stadsgezicht met paard- en wagen en
Cornelis Christiaan Dommelshuizen (1842-1928)doek, 37 x 29, stadsgezicht met paard- en wagen en figuren, ges. r.o. ...[more]
Jean P. Schoenmakers (1755-1842)paneel, 32 x 43, Stadsgezicht met figuren en kippen, gesigneerd r.o.
Jean P. Schoenmakers (1755-1842)paneel, 32 x 43, Stadsgezicht met figuren en kippen, gesigneerd r.o. ...[more]
Jacobus van Koningsveld (1824-1866)doek, 65 x 50, meisje met picknickmand, gesigneerd l.o. ...[more]
Rienk Jelgerhuis (1729-1806)aquarel, 29 x 23, gebed voor de maaltijd, gesigneerd l.o. ...[more]
Marinus van der Maarel (1857-1921)doek, 24 x 19, Kinderen met ezel aan de kust, gesigneerd r.o.
Marinus van der Maarel (1857-1921)doek, 24 x 19, Kinderen met ezel aan de kust, gesigneerd r.o. ...[more]
Johanna Margaretha van de Kasteele (1858-1951)doek , 58 x 40. stilleven met rozen, gemonogrammeerd
Johanna Margaretha van de Kasteele (1858-1951)doek , 58 x 40. stilleven met rozen, gemonogrammeerd r.o. 1885 ...[more]
paneel, 35 x 27, Familie in interieur, onbekend ...[more]
Michiel Simons (1648-1673)doek, 91 x 130, een rivierkreeft, een geschilde citroen op een tinnen
Michiel Simons (1648-1673)doek, 92 x 125,5 cm, Bloemen in een vaas, druiven, perziken en pruimen
Abraham Storck (1644-1708)doek, 56 x 69, pleziervaart op de Buitenamstel, Amsterdam, omgeving /
Abraham Storck (1644-1708)doek, 56 x 69, pleziervaart op de Buitenamstel, Amsterdam, omgeving / studio Abraham Storck (1644-1708) ...[more]
paneel, 31 x 40, Koeien in landschap, omgeving Jacob van Strij (1756-1815), 19e eeuws ...[more]
paneel, 28 x 26, figuren in berglandschap, niet gesigneerd ...[more]
paneel, 27 x 21, Stilleven met fruit, onbekend ...[more]
Johannes Anspach (1752-1823)2 ovale pastellen, 13 x 10, portret van een elegante dame en heer,
Johannes Anspach (1752-1823)2 ovale pastellen, 13 x 10, portret van een elegante dame en heer, niet gesigneerd ...[more]
Coffermans, Marcellus paneel, 17,5 x 10, Christus in de tuin van Gethsemane, niet gesigneerd,
ovaal portretminiatuur op koper, 8 x 6,5 cm., voorstelling van jongeman, mogelijk Duits, circa
ovaal portretminiatuur op koper, 8 x 6,5 cm., voorstelling van jongeman, mogelijk Duits, circa 1680/1700 ...[more]
Johannes Reekers II (1824-1895)paneel, 33 x 42, stilleven met fruit en kwartel, gesigneerd l.o. 1855
Johannes Reekers II (1824-1895)paneel, 33 x 42, stilleven met fruit en kwartel, gesigneerd l.o. 1855 ...[more]
Hans Makart (1840-1884)doek, 34 x 63, zeenimfen op sloep, toegeschreven aan Hans Makart ...[more]
doek, 64 x 50, Dames met hondjes in interieur, onduidelijk gesigneerd r.o. periode 1830-1860
doek, 64 x 50, Dames met hondjes in interieur, onduidelijk gesigneerd r.o. periode 1830-1860 ...[more]
paneel, 40 x 52, Schepen op de woelige branding, gesigneerd l.o. H. Kleyn (werkzame periode ca.
paneel, 40 x 52, Schepen op de woelige branding, gesigneerd l.o. H. Kleyn (werkzame periode ca. 1885-1878) ...[more]
Henk, Helmantelboard, 26 x 34, Stilleven met emaille kommetje en aardbeien, anno 1982 -herkomst:
Ytje de Jongpaneel, 24 x 30, Amsterdams bont porseleinen schaaltje met Lathyrus en koolwiltje 'Salve
Ytje de Jongpaneel, 24 x 30, Amsterdams bont porseleinen schaaltje met Lathyrus en koolwiltje 'Salve Regina', gesigneerd l.o. ...[more]
Jean-Michel Lengrand (1955-)rond paneel, diameter 53 cm, surealistisch landschap met 2 halve appels,
Jean-Michel Lengrand (1955-)rond paneel, diameter 53 cm, surealistisch landschap met 2 halve appels, gesigneerd r.o ...[more]
Canan Tolon (1955-)olie op mylar, 41 x 38, Compositie, gesigneerd r.o. 2000 ...[more]
Huibertje Kant (1957-)variabel beeld in aluminium, gesigneerd op onderzijde: Kant, oplagenummer 2/5,
Huibertje Kant (1957-)variabel beeld in aluminium, gesigneerd op onderzijde: Kant, oplagenummer 2/5, 33 x 24 cm. ...[more]
Kees Verkade (1941-)bronzen sculptuur met voorstelling van indiaan te paar, gemonogrammeerd KV '
Kees Verkade (1941-)bronzen sculptuur met voorstelling van indiaan te paar, gemonogrammeerd KV '73, h. 15, br. 26 cm ...[more]
Monica van Dael (1943-)zwart stenen sculptuur met voorstelling van gestileerd hoofd, gemonogrammeerd
Monica van Dael (1943-)zwart stenen sculptuur met voorstelling van gestileerd hoofd, gemonogrammeerd aan de achterzijde MvD, h. 28 cm ...[more]
Mark Hall (1970-)bronzen sculptuur "Fallen Fruit" oplage 7/12, h. 23 cm -collectie M.Dreesmann-
Mark Hall (1970-)bronzen sculptuur "Fallen Fruit" oplage 7/12, h. 23 cm -collectie M.Dreesmann- ...[more]
inkt en aquarel, 30 x 40, Trompe l'oeil met kaarten en veren, gesigneerd r.o. F.A.V. Breda 1797
inkt en aquarel, 30 x 40, Trompe l'oeil met kaarten en veren, gesigneerd r.o. F.A.V. Breda 1797 ...[more]
gewassen inkttekening, 14 x 19, Hengelaars in Nieuwkoop, annotatie verso: Naar C. Pronk ad viv 1731
gewassen inkttekening, 14 x 19, Hengelaars in Nieuwkoop, annotatie verso: Naar C. Pronk ad viv 1731 ...[more]
gewassen inkttekening, 25 x 35, schepen in de woelige branding, onbekend ...[more]
paneel, 40 x 60, IJsgezicht, gesigneerd met initialen l.o. J.K. ...[more]
Pieter van Loon (1801-1873)5 sepiatekeningen, grootste werk met een afmeting van 16 x 16, Verhalende
doek, 32 x 52, Venetië, gesigneerd l.o. L. Bertini ...[more]
Jan Altink (1885-1971)tekening, 31 x 48, Muiden, gesigneerd l.o. ...[more]
Willem de Zwart (1862-1931)paneel, 30 x 20, Boereninterieur met kip, gesigneerd r.o. ...[more]
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)doek, 35 x 46, Zonnig riviergezicht met molen, gesigneerd
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)doek, 35 x 46, Zonnig riviergezicht met molen, gesigneerd l.o. 1932 ...[more]
paneel, 48 x 39, portret van een zittende dame, 19e eeuw ...[more]
doek, 56 x 43, Portret van Ludwig Friedrich August Hoffmeister geboren in 1776, onbekend ...[more]
doek, 170 x 168, Tafereel uit Oosterse mythologie, onbekend ...[more]
doek, 80 x 80, Elegante figuren in de tuin, onbekend ...[more]
doek, 37 x 49, Schepen aan de kade, omgeving G.W.Opdenhoff, 19e eeuw ...[more]
Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970)board, 50 x 75, Zeilschepen op zee, gesigneerd r.o. 1921 ...[more]
Piet Bout (1640-1689)paneel, 23,5 x 31,5, reizigers en handelaren bij aanlegplaats aan rivier,
ovale koperschildering, 11 x 15, boeren en reizigers op een pad bij dorp in landschap, navolger
board, 27 x 21, de boetvaardige Maria Magdalena, navolger Carlo Dolci ...[more]