Art, Antiques, Collectibles

Veilinghuis Van Spengen Catalogue 11 Feb 2019 19:00 CET (18:00 GMT) (5 day sale)

  • Lots: 1 - 300
  • Lots: 501 - 850
  • Lots: 1001 - 1350
  • Lots: 1501 - 1800
  • Lots: 2001 - 2300
- 1217 KR Hilversum

  • Koninginneweg 25
  • - 1217 KR Hilversum
  • NL
  • Netherlands

Important Information Terms & Conditions Print Catalogue
Buyer's premium inc. VAT/sales tax: 29.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auctioneer Details

There are 2505 item(s) within this sale

Beta search

Click here to switch to our new beta search
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 42

Duitse smeedijzeren geldkist versierd met metalen stootbanden en met ajourgezaagde slotplaat,

Lot 1

More details

rozenhout gefineerde vitrinekast met achter de beglaasde deur 3 legplanken en rustend op

Lot 2

More details

palissander, mahonie en satijnhout gefineerd kastje met marmeren blad waaronder lade en

Lot 3

More details

Frans wortelnoten Louis Phillipe bureau met gecontourneerd blad ingelegd met leer, waaronder 9 laden

Lot 4

More details

notenhouten piëdestal met vierkant blad, rustend op tapstoelopende zuil versierd met gestoken

Lot 5

More details

Hollands eiken Louis XVI kabinet met timpaanvormige kap versierd met vaas en guirlandes, met 2

Lot 6

More details

kroonlamp met 6 gebogen kaarsenhouders en geslepen glazen pegels, empire-stijl, hoogte inclusief

Lot 7

kroonlamp met 6 gebogen kaarsenhouders en geslepen glazen pegels, empire-stijl, hoogte inclusief ketting 100 cm ...[more]

More details

spiegeltje met goudbeschilderde geprofileerde rand en bekroond door een rozet, 19e eeuw, h. 55,

Lot 8

spiegeltje met goudbeschilderde geprofileerde rand en bekroond door een rozet, 19e eeuw, h. 55, br. 32  ...[more]

More details

Engelse eiken dekenkist met gestoken bloemmotieven, 19e eeuw, h. 80 br. 120 d. 50

Lot 9

Engelse eiken dekenkist met gestoken bloemmotieven, 19e eeuw, h. 80 br. 120 d. 50 ...[more]

More details

Engelse mahonie bibliotheek-fauteuil bekleed met groen leer en afgezet met geelkoperen siernagels,

Lot 10

Engelse mahonie bibliotheek-fauteuil bekleed met groen leer en afgezet met geelkoperen siernagels, 2e helft 19e eeuw ...[more]

More details

antiek Gharje tapijt 185 x 165

Lot 11

antiek Gharje tapijt 185 x 165 ...[more]

More details

Perzisch tapijt 268 x 206

Lot 12

Perzisch tapijt 268 x 206 ...[more]

More details

geborduurd kleed gemerkt: Ralph Lauren 279 x 179

Lot 13

geborduurd kleed gemerkt: Ralph Lauren 279 x 179 ...[more]

More details

2 geborduurde kleden, o.a. gemerkt: Ralph Lauren

Lot 14

2 geborduurde kleden, o.a. gemerkt: Ralph Lauren ...[more]

More details

Zwitserse mahonie neo-gotische stoel met stoffen bekleding, rustend op gedraaide poten, gemerkt:

Lot 15

Zwitserse mahonie neo-gotische stoel met stoffen bekleding, rustend op gedraaide poten, gemerkt: Lavanchy Lausanne, 19e eeuw, h. 87 ...[more]

More details

eiken kist met ruitvormige ornamenten in het front, 18e eeuw, h. 59, br. 106, d. 39

Lot 16

eiken kist met ruitvormige ornamenten in het front, 18e eeuw, h. 59, br. 106, d. 39 ...[more]

More details

kastanjehouten sidetable met 3 laden rustend op gedraaide poten verbonden door een H-regel, deels

Lot 17

More details

Hollandse noten barok kussenkast met geprofileerde kap, met 2 deuren opgehoogd met kussens en

Lot 18

More details

Hollandse wortelnoten gefineerde Louis XV commode met gecontourneerde rand en Haags gebogen front

Lot 19

More details

Friese iepenhouten kortstaartklok, zogenaamde dikkop, met gebogen kap, bekroond met metalen

Lot 20

More details

Italiaanse vruchtenhouten renaissance commode, met 4 laden geflankeerd door gestoken putti met

Lot 21

More details

Italiaanse rijkgestoken vruchtenhouten bruidskist, de deksel versierd met strijdtafereel omlijst

Lot 22

More details

Hollandse mahonie burger empire trumeau met opklapbaar blad en rustend op gebogen zuilen, circa

Lot 23

Hollandse mahonie burger empire trumeau met opklapbaar blad en rustend op gebogen zuilen, circa 1830, h. 87, br. 91, d. 47 ...[more]

More details

Engelse mahonie commode met 4 laden in het rechte front en versierd met bronzen grepen, 19e eeuw, h.

Lot 24

Engelse mahonie commode met 4 laden in het rechte front en versierd met bronzen grepen, 19e eeuw, h. 92, br. 108, d. 50 ...[more]

More details

mahonie Empire hoekkast bekroond door galerijrand, met 4 paneeldeuren ingelegd met messing biezen,

Lot 25

More details

Hollands mahonie Louis XV cilinderbureau met gebogen schrijfklep waaronder gebombeerd front met 3

Lot 26

More details

Hollandse mahonie gefineerde empire chiffonière met 6 laden voorzien van origineel beslag en

Lot 27

More details

eiken portemanteau met geprofileerde fries, versierd met gestoken mascarons en ranken, rustend op

Lot 28

More details

grote smeedijzeren geldkist, omkleed met smeedijzeren banden en klinknagels met afsluitbare

Lot 29

More details

Engels mahonie ladenkast met 5 laden en voorzien van  bronzen grepen, rustend op bracket poten,

Lot 30

Engels mahonie ladenkast met 5 laden en voorzien van  bronzen grepen, rustend op bracket poten, 19e eeuw, h. 106, br. 96, d. 43  ...[more]

More details

eiken en esdoorwortel gefineerd damesbureau met 2 laden, schuingeplaatste schrijfklep waaronder lade

Lot 31

More details

Heriz 376 x 313

Lot 32

Heriz 376 x 313 ...[more]

More details

Ziegler

Lot 33

Ziegler ...[more]

More details

Keshan 361 x 272 cm

Lot 34

Keshan 361 x 272 cm ...[more]

More details

Mir 350 x 250

Lot 35

Mir 350 x 250 ...[more]

More details

mahonie biedermeier gueridon met rond blad en gecanneleerde stam, 19e eeuw, h. 70, diam. 25

Lot 36

mahonie biedermeier gueridon met rond blad en gecanneleerde stam, 19e eeuw, h. 70, diam. 25 ...[more]

More details

beschilderde hangvitrine met gebogen kap, beglaasde deur en gestoken zijden, 18e/19e eeuw, h. 87,

Lot 37

beschilderde hangvitrine met gebogen kap, beglaasde deur en gestoken zijden, 18e/19e eeuw, h. 87, br. 92 ...[more]

More details

Hollands eiken Louis XV top bureau, met dubbel gebogen kap bekroond door gestoken cartouche,

Lot 38

More details

palissander- en satijnhout gefineerd bureau met schuingeplaatste klep waarachter een nest van vakken

Lot 39

More details

eiken barok kabinet op voet met een rechte kap en 2 paneeldeuren waaronder 2 naast elkaar geplaatste

Lot 40

More details

mahonie Louis XVI klapbuffet met opklapbaar blad, waaronder 3 laden en 2 jaloeziedeuren in het

Lot 41

More details

mahonie Louis XVI buffet met recht front waarin lade en stel jaloeziedeurtjes, laatste kwart 18e

Lot 42

mahonie Louis XVI buffet met recht front waarin lade en stel jaloeziedeurtjes, laatste kwart 18e eeuw, h. 84, br. 85, d. 35 ...[more]

More details

3-delige Chinese gebeitst zachthouten vitrine met 4 beglaasde deurtjes, omlijst door gestoken en

Lot 43

More details

Schotse Victoriaanse mahonie secretaire met schuingeplaatste schrijfklep en recht front waarin 3

Lot 44

More details

Perzisch tapijt 310 x 212

Lot 45

Perzisch tapijt 310 x 212 ...[more]

More details

Keshan 390 x 297

Lot 46

Keshan 390 x 297 ...[more]

More details

zijde tapijt met Qhoum motief 416 x 297

Lot 48

zijde tapijt met Qhoum motief 416 x 297 ...[more]

More details

robuuste grenen tafel rustend op gedraaide poten verbonden door een H-regel, 19e eeuw, h. 77,

Lot 49

robuuste grenen tafel rustend op gedraaide poten verbonden door een H-regel, 19e eeuw, h. 77, bladmaat: 225 x 98 ...[more]

More details

Engelse eiken gatelegtafel met opklapbare zijden en rustend op gedraaide poten, 18e eeuw, h. 65,

Lot 50

Engelse eiken gatelegtafel met opklapbare zijden en rustend op gedraaide poten, 18e eeuw, h. 65, bladmaat uitgeklapt: 123 x 91 ...[more]

More details

klein tafelklokje in gezwarte houten kast, voorzien van messing wijzerplaat en verzilverde

Lot 51

klein tafelklokje in gezwarte houten kast, voorzien van messing wijzerplaat en verzilverde cijferring, in 18e eeuwse stijl, h. 30 cm ...[more]

More details

3-delige laqué mimiset versierd met decor van vogels en bloemen, opgehoogd met goudbeschildering,

Lot 52

3-delige laqué mimiset versierd met decor van vogels en bloemen, opgehoogd met goudbeschildering, 19e eeuw ...[more]

More details

Hollandse mahonie empire trumeau met marmeren blad, rustend op ronde zuilen met bronzen kapitelen,

Lot 53

Hollandse mahonie empire trumeau met marmeren blad, rustend op ronde zuilen met bronzen kapitelen, circa 1810, h. 82, br. 54, d. 33 ...[more]

More details

set van 6 Hollandse iepen Louis XVI stoelen met gespijlde rug en rustend op gecanneleerde poten,

Lot 54

set van 6 Hollandse iepen Louis XVI stoelen met gespijlde rug en rustend op gecanneleerde poten, bekleed met groene velours, 18e eeuw ...[more]

More details

palissander biedermeier tafel met rond blad, rustend op balustervormige zuil op basement met

Lot 55

palissander biedermeier tafel met rond blad, rustend op balustervormige zuil op basement met bolpoten, ca 1840, h. 75 diam. 118 ...[more]

More details

Hollandse mahonie Louis XVI wandtafel met halfrond blad bekroond door koperen galerijrand en rustend

Lot 56

More details

mahonie Louis XVI tafel met uitschuifbaar blad, rustend op tapstoelopende poten, deels 18e eeuws, h.

Lot 57

More details

noten Louis XVI armstoel met gespijlde rug en rustend op gecanneleerde tapstoelopende poten, 18e

Lot 58

noten Louis XVI armstoel met gespijlde rug en rustend op gecanneleerde tapstoelopende poten, 18e eeuw ...[more]

More details

mahonie biedermeier trumeau met gecontourneerd blad en gebogen zuilen, rustend op klauwpoten, 19e

Lot 59

mahonie biedermeier trumeau met gecontourneerd blad en gebogen zuilen, rustend op klauwpoten, 19e eeuw, h. 82 br. 54 d. 35 ...[more]

More details

Hollands noten ladenkastje met gecontourneerd blad waaronder 4 laden met messing beslag, rustend

Lot 60

More details

Franse rozenhout gefineerd kastje met uittrekbaar scherm, schrijflade en 2 laden, ingelegd met

Lot 61

More details
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 42