Art, Antiques, Collectibles

2505 items 2505 items
No Image
(5 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(5 day sale)

  • ( Lots: 1 - 300)
  • ( Lots: 501 - 850)
  • ( Lots: 1001 - 1350)
  • ( Lots: 1501 - 1800)
  • ( Lots: 2001 - 2300)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

2505 items
Per Page

beschilderd houten winkeltje, 20,5 x 32 x 32 en 2 losse toonbanken, gemerkt: ADO 'Arbeid Door Onvolwaardigen', circa 1930, h. 20 cm ...[more]

doos met miniatuur tinnen soldaten met voorstelling van Belgische gajdes en Hollandse huzaren met muziekinstrumenten, jaren '20 ...[more]

Corneille (1922-2010)litho, 31 x 22, Clowntje, gesigneerd r.o. '94, oplage III/L en litho, 29 x 19, In de piste, gesigneerd r.o. '96 ...[more]