- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
houten polychroom beschilderd masker, Igbo Nigeria, l. 24 ...[more]
vrouwelijk houten punumasker, Gabon, l. 30 ...[more]
lot antiek aardewerk waaronder oorkan, 17e eeuw en later ...[more]
lot divers damast waaronder servetten en tafelkleden ...[more]
tinnen inktstel op ovaal blad en raadsheertje, beide 19e eeuw ...[more]
lot divers tin waaronder mosterdpot, bodemvondst lepel, schaaltje in de vorm van hoorn des overvloeds en comfoor ...[more]
lot kristal waaronder set van 12 grote rode wijnglazen met decor van olijfslijpsel en set van 12
lot kristal waaronder set van 12 grote rode wijnglazen met decor van olijfslijpsel en set van 12 champagneflutes ...[more]
lot met 45 diverse Delfts aardewerk KLM huisjes met voorstelling van Hollandse grachtenpanden
lot met 45 diverse Delfts aardewerk KLM huisjes met voorstelling van Hollandse grachtenpanden ...[more]
2 tegeltableaus met voorstelling van de VII provincieën en De Hoop, h. 45 ...[more]
uitgebreid kristallen servies voorzien van geslepen decor, bestaande uit wijnglazen, coupes en
uitgebreid kristallen servies voorzien van geslepen decor, bestaande uit wijnglazen, coupes en flutes ...[more]
foto op karton op aluminium, 87 x 236, besneeuwd berglandschap ...[more]
Dinky Toys fabrication Meccano draaibare molen, circa 1960, h. 45 ...[more]
collectie Edocar the Flintstones super car collection en speelgoed autootjes in orginele doosjes
collectie Edocar the Flintstones super car collection en speelgoed autootjes in orginele doosjes ...[more]
lot diverse speelgoed autootjes waaronder Bentley, the bus collection en vrachtauto's ...[more]
grote collectie James Bond model autootjes in originele doos met bijbehorende tijdschriften van de
grote collectie James Bond model autootjes in originele doos met bijbehorende tijdschriften van de James Bond car collectie 007 ...[more]
lot diverse beschilderd metalen boerderijdieren en figuren, merk: Britains, huisje en boerderij,
lot diverse beschilderd metalen boerderijdieren en figuren, merk: Britains, huisje en boerderij, 1e helft 20e eeuw ...[more]
Doll Germany stoommachine, circa 1920, compleet met brander ...[more]
collectie van circa 45 stuks Elastolin "Masse" indianen, cowboys en toebehoren ...[more]
4 diverse poppen waaronder 2 Duitse meisjespoppen, 1 pop mist hoofd ...[more]
uitgebreid lot tinnen speelgoed waaronder beschilderde tinnen soldaatjes en dieren ...[more]
uitgebreid speelgoed waaronder veel modelauto's in originele dozen ...[more]
beschilderde metalen automaat met voorstelling van stoomschip, jaren '30, h. 1 cm en metalen
beschilderde metalen automaat met voorstelling van stoomschip, jaren '30, h. 1 cm en metalen model van zijspan ...[more]
collectie pluche dieren, merk: Steiff ...[more]
staande blikken en metalen stoommachine, gemerkt: G.B.N. (= Gebrüder Bing Nurnberg), circa 1910,
staande blikken en metalen stoommachine, gemerkt: G.B.N. (= Gebrüder Bing Nurnberg), circa 1910, hoogte: 37,5 cm. ...[more]
beschilderd houten winkeltje, 20,5 x 32 x 32 en 2 losse toonbanken, gemerkt: ADO 'Arbeid Door
beschilderd houten winkeltje, 20,5 x 32 x 32 en 2 losse toonbanken, gemerkt: ADO 'Arbeid Door Onvolwaardigen', circa 1930, h. 20 cm ...[more]
6 diverse modelspoor locomotieven, waaronder Marklin, spoor O ...[more]
lot diverse gelithografeerde blikken modelspoor wagons, hoofdzakelijk spoor O en blikken station
lot diverse gelithografeerde blikken modelspoor wagons, hoofdzakelijk spoor O en blikken station ...[more]
lot diverse gelithografeerde blikken modelspoor wagons, hoofdzakelijk spoor O ...[more]
groot lot diverse treinonderdelen waaronder 2 blikken Märklin locomotieven, blikken tender,
Duitse meisjespop met porseleinen hoofd, open mondje en slaapogen, gemerkt AB, circa 1920, h. 52 cm
Duitse meisjespop met porseleinen hoofd, open mondje en slaapogen, gemerkt AB, circa 1920, h. 52 cm ...[more]
Duitse meisjespop met porseleinen hoofd, merk: Armand Marseille, model: 890, circa 1910, h. 78 cm
Duitse meisjespop met porseleinen hoofd, merk: Armand Marseille, model: 890, circa 1910, h. 78 cm ...[more]
doos met miniatuur tinnen soldaten met voorstelling van Belgische gajdes en Hollandse huzaren met
doos met miniatuur tinnen soldaten met voorstelling van Belgische gajdes en Hollandse huzaren met muziekinstrumenten, jaren '20 ...[more]
doos met diverse miniatuur tinnen soldaten, met voorstelling van Engelse en Franse Dragonders te
doos met diverse miniatuur tinnen soldaten, met voorstelling van Engelse en Franse Dragonders te paard, jaren '20 ...[more]
doos met miniatuur tinnen soldaten, met voorstelling van Engelse Zouaven en muzikanten, jaren '20
doos met miniatuur tinnen soldaten, met voorstelling van Engelse Zouaven en muzikanten, jaren '20 ...[more]
doos met miniatuur tinnen soldaten, met voorstelling van Engelse Ulanen, jaren '20 ...[more]
uitgebreide treinset waaronder, locomotieven, wagons, rails, en diverse kunststof huisjes en
7 diverse locomotieven waaronder Marklin spoor O ...[more]
blikken speelgoedset, merk: Biller, circa 1950 ...[more]
3 Perzische aardewerk tegels met voorstelling van figuur in stermotief en ruiters, circa 1900
3 Perzische aardewerk tegels met voorstelling van figuur in stermotief en ruiters, circa 1900 ...[more]
stel kleine Käthe Kruse poppen met voorstelling van jongen en meisje, h. 25 cm ...[more]
stel Käthe Kruse poppen met voorstelling van jongen en meisje, h. 37 cm -beide in originele doos-
stel Käthe Kruse poppen met voorstelling van jongen en meisje, h. 37 cm -beide in originele doos- ...[more]
babypop, merk Käthe Kruse, l. 24 cm -in originele doos- ...[more]
pop met voorstelling van meisje met vlechten, merk Käthe Kruse, h. 46 cm -in originele doos-
pop met voorstelling van meisje met vlechten, merk Käthe Kruse, h. 46 cm -in originele doos- ...[more]
Këthe Kruse pop met voorstelling van meisje in bloemenjurk, h. 51 cm -in originele doos- ...[more]
lot Elastolin soldaatjes en enkele tinnen exemplaren, periode 1920-1940 ...[more]
3 polychrome porseleinen beeldjes met voorstelling van putti, gemerkt: Niderviller, 18e eeuw, h.
3 polychrome porseleinen beeldjes met voorstelling van putti, gemerkt: Niderviller, 18e eeuw, h. 11 cm ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)ets, 38 x 55, 'Een Vizier', gesigneerd l.o. met initialen, no. 79 ...[more]
3 etsen, W.O.J. Nieuwenkamp (1874-1950), 8 x 33, dorpsgezicht, gesigneerd r.o.; D.H. Harting (1884-
Jan Wolkers (1925-2007)zeefdruk, 29 x 38, Compositie in roze, gesigneerd r.o. '95 ...[more]
Theo Wolvecamp (1925-1992)kleurenlitho,53 x 64, compositie, gesigneerd r.o. '90, oplage XIX/XXX
Theo Wolvecamp (1925-1992)kleurenlitho,53 x 64, compositie, gesigneerd r.o. '90, oplage XIX/XXX ...[more]
Corneille (1922-2010)litho, 55 x 66, Vogel, gesigneerd r.o. in de druk '92, oplage 113/210 ...[more]
Gérard Grassère (1915-1993)doek, 90 x 80, staand naakt, gesigneerd r.o. en verso gesigneerd
Gérard Grassère (1915-1993)doek, 90 x 80, staand naakt, gesigneerd r.o. en verso gesigneerd ...[more]
Corneille (1922-2010)kleurenlitho, 69 x 49, compositie vrouw met vogel, gesigneerd r.o. '93,
Corneille (1922-2010)kleurenlitho, 69 x 49, compositie vrouw met vogel, gesigneerd r.o. '93, oplage 1/200 ...[more]
Corneille (1922-2010)litho, 31 x 22, Clowntje, gesigneerd r.o. '94, oplage III/L en litho, 29 x 19,
Corneille (1922-2010)litho, 31 x 22, Clowntje, gesigneerd r.o. '94, oplage III/L en litho, 29 x 19, In de piste, gesigneerd r.o. '96 ...[more]
Herman Brood (1946-2001)gemengde techniek op papier, 27,5 x 19,5, 'Cowboy', gesigneerd r.o. -met
Herman Brood (1946-2001)gemengde techniek op papier, 27,5 x 19,5, 'Cowboy', gesigneerd r.o. -met certificaat- ...[more]
Salvador Dali (1904-1984)kleurenets, 64 x 44, 'La Naissance de Venus', gesigneerd r.o., oplage 34/
Salvador Dali (1904-1984)kleurenets, 64 x 44, 'La Naissance de Venus', gesigneerd r.o., oplage 34/150 ...[more]
Jan Montijn (1924-2015)ets, 49 x 64, Compositie met figuren, gesigneerd r.o. 1975, oplage 14/190
Jan Montijn (1924-2015)ets, 49 x 64, Compositie met figuren, gesigneerd r.o. 1975, oplage 14/190 ...[more]
Jan Sierhuis (1928-)kleurenlitho, 78 x 56, compositie met figuur, gesigneerd r.o. '80, oplage 22/60
Jan Sierhuis (1928-)kleurenlitho, 78 x 56, compositie met figuur, gesigneerd r.o. '80, oplage 22/60 ...[more]
Anton Rooskens (1906-1976)kleurenlitho, 75 x 53, 'Printemps', gesigneerd r.o. '72, oplage 36/200 -
Anton Rooskens (1906-1976)kleurenlitho, 75 x 53, 'Printemps', gesigneerd r.o. '72, oplage 36/200 -blindstempel Krikhaar editie- ...[more]
Jack de Rijk (1931-2005)gemengde techniek op papier, 23 x 23, Dame met hoed, gesigneerd l.o. '89
Jack de Rijk (1931-2005)gemengde techniek op papier, 23 x 23, Dame met hoed, gesigneerd l.o. '89 ...[more]