Remove filter- Armband- und Taschenuhren (49)
- Asian Art (249)
- Bücher und Graphiken (36)
- Design (8)
- Furniture (296)
- Goldene Objekte (60)
- Grafiken (63)
- Ikonen (1)
- Kacheln, Plaketten (9)
- Keramik, Glas (123)
- Lampen (49)
- Niv (1)
- Paintings Graphics (413)
- Schmuck (224)
- Silber divers (129)
- Silver, Jewellery (378)
- Skulpturen (49)
- Spielzeug (22)
- Teppiche (45)
- Uhren (58)
- Varia (277)
doek gevelde bomen doek, 50 x 70, bomen kappen, onbekend ...[more]
C. van Vlaardingen, markt doek,24 x 30, figuren bij marktkraam, vervaardigd door Clement van
C. van Vlaardingen, markt doek,24 x 30, figuren bij marktkraam, vervaardigd door Clement van Vlaardingen (1916-1972) ...[more]
Ukumba Raymond, doek, figuren in landschap doek, 30 x 35, Afrikaanse vrouwen op markt, gesigneerd
Ukumba Raymond, doek, figuren in landschap doek, 30 x 35, Afrikaanse vrouwen op markt, gesigneerd Ukumba Raymond ...[more]
J. Dooijewaard, portret dame paneel, 24 x 19, meisjes portret, gesigneerd J. Dooijewaard aan
Frans Willem Erkelens, dame in landschap doek, 30 x 24, vrouw in berglandschap, gesigneerd Frans
J. Knikker, gezicht op dorp doek, 60 x 90, gezicht op dorp met kerktoren, gesigneerd Jan Knikker (=
J. Knikker, gezicht op dorp doek, 60 x 90, gezicht op dorp met kerktoren, gesigneerd Jan Knikker (=Jan Simon Knikker, 1889-1957) ...[more]
Cornelis de Bruin, haven doek, 40 x 50, platbodems bij havenhoofd, gesigneerd C. de Bruin (=Cornelis
Cornelis de Bruin, haven doek, 40 x 50, platbodems bij havenhoofd, gesigneerd C. de Bruin (=Cornelis de Bruin, 1870-1940) ...[more]
Lion Schulman, triplex, molen triplex, 58 x 66, molen in landschap, gesigneerd L. Schulman 1931 (=
Lion Schulman, triplex, molen triplex, 58 x 66, molen in landschap, gesigneerd L. Schulman 1931 (=Lion Schulman, 1851-1943/44) ...[more]
doek, jager doek, 32 x 24, vrolijke jager, gesigneerd onleesbaar -verfverlies- ...[more]
H.T. van Galen, bloemstilleven doek, 100 x 95, stilleven met chrysanten en kalebassen op tinnen
H.T. van Galen, bloemstilleven doek, 100 x 95, stilleven met chrysanten en kalebassen op tinnen schaal, gesigneerd H.T van Galen ...[more]
aquarel, stilleven met bloemenmand, Wim van Aken aquarel, stilleven met bloemen, vlinder en vogel,
Den Tex C.A., Anemonen in vaas aquarel, 28 x 21, anemonen in vaas, gesigneerd Den Tex '56 (=Kees den
Den Tex C.A., Anemonen in vaas aquarel, 28 x 21, anemonen in vaas, gesigneerd Den Tex '56 (=Kees den Tex, geboren 1916) ...[more]
Dirk Gerard Ezerman, Zicht op Schiebroek aquarel, 28 x 43, jonge hengelaar met op de achtergrond
J. Poepjes, herder met schapen doek, 60 x 46, schaapherder in Tesselse duinen, gesigneerd J. Poepjes
J. Poepjes, herder met schapen doek, 60 x 46, schaapherder in Tesselse duinen, gesigneerd J. Poepjes '45 ...[more]
J. Poepjes, boerderij aan water doek, 35 x 50, 'Aan den Boorn bij Akkrum', gesigneerd J. Poepjes '45
J. Poepjes, boerderij aan water doek, 35 x 50, 'Aan den Boorn bij Akkrum', gesigneerd J. Poepjes '45 ...[more]
J. Poepjes, hooitijd bij Akkrum marouflé, 18 x 28, 'Hooitijd bij Akkrum', gesigneerd J. Poepjes '45
J. Poepjes, hooitijd bij Akkrum marouflé, 18 x 28, 'Hooitijd bij Akkrum', gesigneerd J. Poepjes '45 ...[more]
aquarel, sneeuwlandschap aquarel, 7 x 11, figuren op het ijs in winterlandschap, onbekend, 19e eeuw
aquarel, sneeuwlandschap aquarel, 7 x 11, figuren op het ijs in winterlandschap, onbekend, 19e eeuw ...[more]
Willem Buis, tekening potloodtekening, 70 x 40, 'Doornroosje', gesigneerd Willem Buis '71 (geboren
G.A. Kadir, Indisch landschap doek, 35 x 54, Indonesisch landschap, gesigneerd G.A. Kadir '54
G.A. Kadir, Indisch landschap doek, 35 x 54, Indonesisch landschap, gesigneerd G.A. Kadir '54 ...[more]
paneel, dame met faun paneel, 23 x 18, dame met fluitspelende faun in bos, onbekend, circa 1900
paneel, dame met faun paneel, 23 x 18, dame met fluitspelende faun in bos, onbekend, circa 1900 ...[more]
M. Kozell, doek doek, 52 x 80, weg dooiende sneeuw in landschap, gesigneerd M.Kozell '67 (=Michail
M. Kozell, doek doek, 52 x 80, weg dooiende sneeuw in landschap, gesigneerd M.Kozell '67 (=Michail Kozell, 1911-1998) ...[more]
Simon Twint, board, landschap board, 50 x 70, schaapsherder met kudde op zandweg, gesigneerd S.
Simon Twint, board, landschap board, 50 x 70, schaapsherder met kudde op zandweg, gesigneerd S. Twint (=Simon Twint geboren 1937) ...[more]
T. van Eijsden, goauche gouache, 20 x 25, 'Diamant', gesigneerd Th. v. Eijsden (=Theo van Eijsden,
S. Boissart, stilleven met bloemen doek, 33 x 41, vogel op fruitmand, gesigneerd S. Boissart
S. Boissart, stilleven met bloemen doek, 33 x 41, vogel op fruitmand, gesigneerd S. Boissart ...[more]
paneel, roos paneel, 21 x 18, rozen, onbekend ...[more]
Grolman, aquarel, landschap aquarel, 52 x 35, Naardermeer, gesigneerd Anth. Grolman (=Anthony
Grolman, aquarel, landschap aquarel, 52 x 35, Naardermeer, gesigneerd Anth. Grolman (=Anthony Everhardus Grolman, 1843-1926) ...[more]
A. Knikker, erf paneel, 30 x 24, boerenschuur, gesigneerd Aris Knikker (1887-1962) ...[more]
2 tekeningen aquarel, 16 x 27, kustlandschap te Noorwegen Harstad en aquarel, 17 x 22, landschap,
2 tekeningen aquarel, 16 x 27, kustlandschap te Noorwegen Harstad en aquarel, 17 x 22, landschap, beide gesigneerd onleesbaar ...[more]
A. Reijnders, heidelandschap doek, 60 x 100, bloeiende brem aan zandweg, gesigneerd A. Reijnders
A. Reijnders, heidelandschap doek, 60 x 100, bloeiende brem aan zandweg, gesigneerd A. Reijnders ...[more]
A. v. Limburg Stirum, heidelandschap doek, 66 x 81, man op zandweg in heideveld, gemonogrammeerd E.
Jan Wiegers, studie, kinderportret inkttekening, 21 x 16, jongenskopje, gesigneerd Jan Wiegers (
Jan Wiegers, studie, kinderportret inkttekening, 21 x 16, jongenskopje, gesigneerd Jan Wiegers (1893-1959) ...[more]
2 tekeningen portretten potloodtekening en roodkrijttekening, 29 x 18 en 23 x 17, vrouwenportretten,
2 tekeningen portretten potloodtekening en roodkrijttekening, 29 x 18 en 23 x 17, vrouwenportretten, gesigneerd onleesbaar ...[more]
Jan Sierhuis, compositie Oost Indische inkttekening, 14 x 10, compositie, gesigneerd Jan Sierhuis '
Jan Sierhuis, compositie Oost Indische inkttekening, 14 x 10, compositie, gesigneerd Jan Sierhuis '88 (geboren 1928) ...[more]
4 diverse tekeningen, aquarellen 2 aquarellen, naakt en danseres en 2 krijttekeningen, boerderij
4 diverse tekeningen, aquarellen 2 aquarellen, naakt en danseres en 2 krijttekeningen, boerderij en vrouwenportret, allen onbekend ...[more]
doek, gevelde bomen doek, 55 x 75, gevelde bomen, onbekend ...[more]
portret van meisje doek, 32 x 26, meisje in jurk met kanten kraag, onbekend, 18e/19e eeuw ...[more]
E. van der Ven, doek, stilleven met violen doek, 26 x 23, stilleven met violen, gesigneerd E. van
Pijnenburg, visser doek, 50 x 61, Volendammer visser, gesigneerd R. Pijnenburg (=Reinier Pijnenburg,
Pijnenburg, visser doek, 50 x 61, Volendammer visser, gesigneerd R. Pijnenburg (=Reinier Pijnenburg, 1884-1968) ...[more]
paneel, dorpsfotograaf paneel, 29 x 26, de dorpsfotograaf, onbekend, circa 1890 ...[more]
C.J. de Lange, burgerweeshuis te Utrecht doek, 28 x 35, binnentuin van Burgerweeshuis te Utrecht,
C.J. de Lange, burgerweeshuis te Utrecht doek, 28 x 35, binnentuin van Burgerweeshuis te Utrecht, gesigneerd C.J. de Lange ...[more]
W.F. Boekstal, doek, bloemen doek, 70 x 50, bloemstilleven, gesigneerd W. Boekstal (=Willem Frederik
W.F. Boekstal, doek, bloemen doek, 70 x 50, bloemstilleven, gesigneerd W. Boekstal (=Willem Frederik Boekstal, 1887-1957) ...[more]
Seidl, rabbijn met leerling paneel, 32 x 24, rabbijn met leerling, gesigneerd Ernst Seidl ...[more]
Middelhoek, Dordrecht doek, 60 x 70, binnenhaven te Dordrecht, gesigneerd M.L. Middelhoek 1974 (=
A.Marijnissen, ijsgezicht paneel, 39 x 60, winterlandschap met vele figuren op het ijs, gesigneerd
ets van engelse vloot ingekleurde ets met voorstelling van het uitvaren van Sweet William, uitgave
doek, Volendammer jongen doek, 45 x 25, Volendammer vissersjongen, gesigneerd onleesbaar ...[more]
Bern A. van Beek, praam board, 29 x 38, landarbeiders bij hooischuit in polder, gesigneerd Bern.
2 19e eeuwse aquarellen stel aquarellen, 17 x 14, 19e eeuwse klederdrachten, onbekend ...[more]
Pieter den Besten, stilleven doek, 50 x 40, stilleven met bloemen en steengoed kan, gesigneerd
Pieter den Besten, stilleven doek, 50 x 40, stilleven met bloemen en steengoed kan, gesigneerd Pieter den Besten '32 (1894-1972) ...[more]
Marie Kelting, doek stilleven doek, 60 x 50, stilleven met herfstboeket, gesigneerd Marie Kelting (
Marie Kelting, doek stilleven doek, 60 x 50, stilleven met herfstboeket, gesigneerd Marie Kelting (1886-1969) ...[more]
kleurkrijttekening, gesigneerd J. vd Zee kleurkrijttekening, 29 x 38, landarbeiders in Indonesisch
kleurkrijttekening, gesigneerd J. vd Zee kleurkrijttekening, 29 x 38, landarbeiders in Indonesisch landschap, gesigneerd J. v.d. Zee ...[more]
Slager, boerderij doek, 26 x 43, boerin bij boerderij te Rosmalen, gesigneerd Frans Slager (1876-
Slager, boerderij doek, 26 x 43, boerin bij boerderij te Rosmalen, gesigneerd Frans Slager (1876-1953) ...[more]
H. van Gessel,, haven doek, 35 x 50, haven, gesigneerd H. v. Gessel, ...[more]
Jan van den Hurk, stilleven met kruik doek, 70 x 80, jachtstilleven, gesigneerd Jan van den Hurk (
Jan van den Hurk, stilleven met kruik doek, 70 x 80, jachtstilleven, gesigneerd Jan van den Hurk (1917-2002) ...[more]
Albert Arens, Brabants landschap triplex, 20 x 27, kerk in Brabants landschap, gesigneerd Albert
Albert Arens, Brabants landschap triplex, 20 x 27, kerk in Brabants landschap, gesigneerd Albert Arens (1881-1958) ...[more]
Jelle Troelstra, aquarel, dorp aquarel, 43 x 55, gezicht op kerkdorp, gesigneerd Jelle Troelstra (
Jelle Troelstra, aquarel, dorp aquarel, 43 x 55, gezicht op kerkdorp, gesigneerd Jelle Troelstra (1891-1979) ...[more]