884
aquarel, stilleven met bloemenmand, Wim van Aken aquarel, stilleven met bloemen, vlinder en vogel,
- 1217 KR Hilversum
aquarel, stilleven met bloemenmand, Wim van Aken
aquarel, stilleven met bloemen, vlinder en vogel, gesigneerd W. van Aken (=Wim van Aken, 1933-2015)
Art & Antiques
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands