Remove filter- Armband- und Taschenuhren (49)
- Asian Art (249)
- Bücher und Graphiken (36)
- Design (8)
- Furniture (296)
- Goldene Objekte (60)
- Grafiken (63)
- Ikonen (1)
- Kacheln, Plaketten (9)
- Keramik, Glas (123)
- Lampen (49)
- Niv (1)
- Paintings Graphics (413)
- Schmuck (224)
- Silber divers (129)
- Silver, Jewellery (378)
- Skulpturen (49)
- Spielzeug (22)
- Teppiche (45)
- Uhren (58)
- Varia (277)
spiegel goudbeschilderde spiegel met geprofileerde meanderrand, h. 122, br. 37 ...[more]
uitgebreid lot diverse blauw/wit aardewerk tgels uitgebreid lot diverse blauw/wit aardewerk tegels
tegeltableau Christus 28-pas tegeltableau met voorstelling van de kruisiging, circa 1900, in eiken
2 plaquettes Jezus en Maria stel porseleinen plaquettes met voorstelling van Jezus en Maria in
Amerikaanse lamp arend Amerikaanse witmarmeren en koperen lamp met stoffen kap en versierd met arend
1-lichts bouillotte lamp 1-lichts bouillotte lamp in de vorm van olielampje, h. 36 cm ...[more]
plateel siervaas balustervormige plateel siervaas met floraal decor op witte ondergrond, gemerkt:
Japanse schotel en scheerbekken Japanse blauw/wit porseleinen Arita schotel met Wan Li decor, 17e
Tetrsubin en porseleinen keteltje Japanse gietijzeren theepot 'Tetsubin' met bronzen deksel voorzien
lektuur/kolenbak koperen blokkenbak met hengsel en opengewerkte fries versierd met florale details, 19e eeuw, h. 34, br. 50 ...[more]
metalen jardiniere beschilderde metalen jardinière op gebogen poten, h. 90, br. 73, d. 32 ...[more]
Charles Korschann, bronzen vaasje dame met bloemen bronzen Art Nouveau sculptuur/vaasje met
brons putto op slak, Kley bronzen sculptuurtje met voorstelling van putto op schildpad, gesigneerd
inktstel verguld metalen inkstel versierd met sculptuur van honden, 2e helft 19e eeuw, h. 13 cm
inktstel verguld metalen inkstel versierd met sculptuur van honden, 2e helft 19e eeuw, h. 13 cm ...[more]
lepeldoosje schildpad lepeldoosje met beglaasde deksel, 19e eeuw, h. 4, br. 15, d. 8 ...[more]
tinnen schaal tinnen jugendstil dienblad met reliëfdecor van baars in rivier, gemerkt: Osiris en
tinnen schaal tinnen jugendstil dienblad met reliëfdecor van baars in rivier, gemerkt: Osiris en Isis, br. 69 cm. ...[more]
set van 12 groenglazen roemers set van 12 groenglazen roemers, 19e eeuw ...[more]
Engelse stickbarometer Engelse stickbarometer in mahonie gefineerde kast, adres: Cail, Newcastle
banjobarometer Engelse banjobarometer voorzien van geëtste tinnen schaalplaat, adres: Boldock
banjobarometer Engelse banjobarometer voorzien van geëtste tinnen schaalplaat, adres: Boldock Alford, 19e eeuw, hoogte: 98 cm. ...[more]
lot divers waaronder Kerfsnit lot divers waaronder kerfsnit theeset, mogelijk Workum, porseleinen
6 Delftse borden en Makkum bord serie van 6 Delfts aardewerk borden met floraal decor, 18e eeuw en
Juliana aardewerk vaas amphora Juliana aardewerk vaas met polychroom decor van pauw en bloemen,
bolvaasje Velsen plateel vaasje met polychroom geometrisch decor, gemerkt: Potterij Kennemerland
elastolin muziekkorps en motorrijder 11-delig Elastolin muziekkorps en soldaat op motor ...[more]
25 masse figuren met voorstelling van Duitse soldaten 25 masse figuren met voorstelling van Duitse
16 Elastolin soldaten en 2 op motorfiets 16 Elastolin soldaten en 2 soldaten op motorfiets ...[more]
terracotta sculptuur, A. Mertens terracotta sculptuur met voorstelling van putto op dolfijn,
houtsnijwerk Chinees reliëfpaneel met laqué voorstelling van figuren in binnentuin met pagodes,
houtsnijwerk Chinees reliëfpaneel met laqué voorstelling van figuren in binnentuin met pagodes, 19e eeuw, h. 16, br. 90, in lijst ...[more]
2 Balinese snijwerken 2 Balinese gestoken houten sculpturen met voorstelling van tempel en zittende figuur voor heilige, h. 25 en 32 cm ...[more]
2 chinese gestoken pitten 2 Chinese gestoken houten pitten met voorstelling van figuurtjes, l. 4 cm
2 chinese gestoken pitten 2 Chinese gestoken houten pitten met voorstelling van figuurtjes, l. 4 cm ...[more]
antiek ivoren doosje en plaquette gestoken ivoren plaquette met voorstelling van Christus en
lot porselein waaronder 2 sculpturen dames lot diverse porselein waaroder sculpture met voorstelling
Japanse prent Japanse prent met voorstelling van pijprokende Hollander, 19e eeuw, 32 x 26 cm
Japanse prent Japanse prent met voorstelling van pijprokende Hollander, 19e eeuw, 32 x 26 cm inclusief lijst ...[more]
gebrandschilderde Amsterdamse school hanglamp gebrandschilderde Amsterdamse school hanglamp met
art deco lamp, Bogtman art deco lamp op houten voet versierd met gebatikt gestileerd decor,
ikoon St.Joris en de draak ikoon met voorstelling van Sint Joris en de draak, 20e eeuw, 36 x 31 cm.
ikoon St.Joris en de draak ikoon met voorstelling van Sint Joris en de draak, 20e eeuw, 36 x 31 cm. ...[more]
ikoon maria met kind ikoon met halfronde bovenzijde met voorstelling van Maria met kind, 20e eeuw,
ikoon maria met kind ikoon met halfronde bovenzijde met voorstelling van Maria met kind, 20e eeuw, 33 x 20 cm. ...[more]
lot antieke tegels lot van 14 diverse tegels met voorstelling van figuren en dieren, 17e eeuw
lot antieke tegels lot van 14 diverse tegels met voorstelling van figuren en dieren, 17e eeuw ...[more]
4 diverse tegels waaronder met vlinders 4 tegels waaronder antieke tegel met voorstelling van
4 diverse tegels waaronder met vlinders 4 tegels waaronder antieke tegel met voorstelling van vlinder, 17e eeuw ...[more]
godslamp bronzen godslampje, 19e eeuw ...[more]
3 aardewerk martevanen 3 diverse aardewerk martavanen met oren en decor van druipglazuur, 18e/19e
3 aardewerk martevanen 3 diverse aardewerk martavanen met oren en decor van druipglazuur, 18e/19e eeuw, h. 30 / 34 cm. ...[more]
Herend kom opengewerkte porseleinen dekseldoos, gemerkt: Herend, diam 19 cm ...[more]
3 plateel siervazen, Plazuid decor: Helene.F stel balustervormige plateel vazen en bijpassende
Julianapopje, Heubach 8381 Duitse 'Juliana' pop met porseleinen hoofd, voorzien van papier mache
2 popjes met Googly ogen, Armand Marseille stel Duits porseleinen popjes met Googly ogen, gemerkt:
Fons Bemelmans, sculptuur, vrouwelijk naakt bronzen sculptuur met voorstelling liggend vrouwelijk
Fons Bemelmans, Tuin der Lusten bronzen sculptuur met voorstelling van fantasiefiguur Tuin der
glazen vaas Val st. lambert geslepen kristallen vaas met groen accenten, gemerkt: Val. St. Lambert, h. 30 cm, (A) ...[more]
kristallen servies kristallen servies bestaande uit water- en portglazen en coupes, allen met
kristallen servies kristallen servies bestaande uit water- en portglazen en coupes, allen met decor van ruitslijpsel ...[more]
Boheemse bowlpot Boheemse glazen bowlpot op onderschotel, versierd met florale emaille beschildering, 19e eeuw, h. 25 cm (A/B) ...[more]
2 diverse glazen siervaasjes gesatineerde persglazen vaas met decor van vogels, circa 1930 en
4-persoons Wedgwood kerstservies 4-persoons Engels aardewerk kerstservies bestaande uit dinerborden,
limonadekan glazen waterkan met gegraveerd lineair decor met ijsreservoir, voorzien van verzilverd
limonadekan glazen waterkan met gegraveerd lineair decor met ijsreservoir, voorzien van verzilverd montuur, hoogte: 27 cm. ...[more]
drinkglas wijnglas, voorzien van stam met knoop en 7 ingesloten luchtbellen, met opschrift:
3 stuks glaswerk glazen spijkerbol met oud roze kern, grijs glazen bloemenvaas, beide, ontwerp: A.D.
coromandel Amsterdamse school klokje coromandel houten Art deco pendule met tapstoelopende zijden en