Remove filter- Armband- und Taschenuhren (44)
- Asian Art (264)
- Furniture (271)
- Goldene Objekte (19)
- Grafiken (57)
- Ikonen (17)
- Kacheln, Plaketten (7)
- Keramik, Glas (99)
- Lampen (69)
- Paintings Graphics (352)
- Schmuck (217)
- Silber divers (78)
- Silver, Jewellery (367)
- Skulpturen (42)
- Spielzeug (13)
- Teppiche (46)
- Uhren (50)
- Varia (242)
betaaltafeltje en bijzettafel vruchtenhouten betaaltafeltje met rechthoekig blad waaronder lade en
paar kroonlampen met pegels stel 4-lichts kroonlampen met gebogen armen en versierd met geslepen
paar kroonlampen met pegels stel 4-lichts kroonlampen met gebogen armen en versierd met geslepen kristallen pegels, h. 66 cm. ...[more]
grote passpiegel spiegel in goudbeschilderde lijst bekroond door medaillon met strikmotief en
eiken bureau eiken bureau met rechthoekig schrijfblad ingelegd met leer, voorzien van laden en
Jan Kagie, aquarel, plasgezicht bij Kortenhoef aquarel, 27 x 56, 'Kortenhoef',. gesigneerd Jan Kagie
Jan Kagie, aquarel, plasgezicht bij Kortenhoef aquarel, 27 x 56, 'Kortenhoef',. gesigneerd Jan Kagie (1885-1971) ...[more]
Jan den Hengst, Amsterdam krijt en aquarel, 26 x 29, Singel en Munttoren te Amsterdam, gesigneerd
Jan Korthals, bloemstilleven doek, 50 x 65, bloemen in schaal, gesigneerd Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals, bloemstilleven doek, 50 x 65, bloemen in schaal, gesigneerd Jan Korthals (1916-1972) ...[more]
schilderij, sneeuwduinen Katwijk aan zee, Johan Briede doek, 25 x 40, sneeuwduinen Katwijk aan
O.B. de Kat, aquarel, stilleven aquarel, 38 x 47, stilleven met droogbloemen en fruit in schalen,
H.A. Jaarsma, sloep doek, 40 x 70, figuren in roeiboot, op woelige zee gesigneerd H.A. Jaarsma
Piet van Wijngaerdt, stilleven doek, 91 x 72, stilleven met herfst bladeren en schenkkan, gesigneerd
Piet van Wijngaerdt, stilleven doek, 91 x 72, stilleven met herfst bladeren en schenkkan, gesigneerd Piet van Wijngaerdt (1873-1964) ...[more]
C. Kuypers, dorp aan duinrand doek, 45 x 67, bloemenplukkende vrouw op dijk bij kerkdorp, gesigneerd
C. Kuypers, dorp aan duinrand doek, 45 x 67, bloemenplukkende vrouw op dijk bij kerkdorp, gesigneerd Cornelis Kuypers (1864-1932) ...[more]
J.E Morel, paneel, ijsgezicht paneel, 20 x 28, winterlandschap met schaatsers op ijs, gesigneerd J.
Jan den Hengst, Amsterdam aquarel, 50 x 34, Ouderzijdse kolk te Amsterdam , gesigneerd J.G. den
P.A. Schipperus, aquarel Enkhuizen aquarel, 23 x 33, groenteman in straatje te Enkhuizen, gesigneerd
P.A.Schipperus, aquarel, kerk aquarel, 23 x 33, boer met juk bij kerk, gesigneerd P.A. Schipperus
P.A.Schipperus, aquarel, kade aquarel, 15 x 20, figuren bij vast gevroren schepen in stadje, niet
J. van Vuuren, vrouw bij Veluwse boerderij doek, 74 x 58, vrouw op bospad bij Veluwse boerderij,
oud-Loosdrecht, M.H. MacKenzie krijt en aquarel, 20 x 16, Loosdrecht, gesigneerd M.H. Mackenzie (=
oud-Loosdrecht, M.H. MacKenzie krijt en aquarel, 20 x 16, Loosdrecht, gesigneerd M.H. Mackenzie (=Marie Henri Mackenzie, 1878-1961) ...[more]
Jan Knikker, schilderij, polderlandschap doek, 45 x 55, boer bij hoge houten brug over sloot,
Kropff, doek, bloemstilleven doek, 50 x 35, potplant, gesigneerd Kropff (=Joop Kropff, 1892-1979)
Kropff, doek, bloemstilleven doek, 50 x 35, potplant, gesigneerd Kropff (=Joop Kropff, 1892-1979) ...[more]
van Dulmen. 2 dames marouflé, 53 x 37, twee lachende dames, gesigneerd v. Dulmen (=Erasmus Bernard
van Dulmen. 2 dames marouflé, 53 x 37, twee lachende dames, gesigneerd v. Dulmen (=Erasmus Bernard Van Dulmen Krumpelman, 1897-1987) ...[more]
A.J. Zwart, doek, herfstavond bij Muggebeet doek, 61 x 92, 'herfstavond bij Muggebeet', gesigneerd
Th. Goedvriend, riviertje triplex, 30 x 40, houten brug over rivier in landschap, gesigneerd
Th. Goedvriend, riviertje triplex, 30 x 40, houten brug over rivier in landschap, gesigneerd Goedvrient (=Theo Goedvriend, 1879-1969) ...[more]
Evert Pieters, doek, boerderij doek, 45 x 68, boerderij, gesigneerd E. Pieters (=Evert Pieters,
karton, strand Torremolinos, W. Witjens karton, 48 x 68, strand bij Torremolinos, gesigneerd
karton, strand Torremolinos, W. Witjens karton, 48 x 68, strand bij Torremolinos, gesigneerd Willem Witjens 1954 (1884-1962) ...[more]
M. de Jongere, aquarel, Rotterdamse haven aquarel,42 x 86, bedrijvigheid in Rotterdamse haven,
Jan Jans, praam op water doek, 20 x 28, visser in praam bij ochtendgloren, gesigneerd Jan Jans,
Jan Jans, praam op water doek, 20 x 28, visser in praam bij ochtendgloren, gesigneerd Jan Jans, 1893-1963) ...[more]
Bele Czena, board, Hongaarse vrouwen board, 63 x 120,Hongaarse vrouwen, op weg naar fabriek,
M. Journod, doek, stilleven doek, 60 x 91, stilleven met klaprozen, gesigneerd M. Journod (=
Marie van Regteren Altena, schilderij, bloemstilleven doek, 55 x 46, stilleven met handwerkmand en
doek, Jos Dufour, winter doek, 100 x 130, winterlandschap, gesigneerd Jos Dufour (1896-1976)
doek, Jos Dufour, winter doek, 100 x 130, winterlandschap, gesigneerd Jos Dufour (1896-1976) ...[more]
H.J. Wesseling, doek, stilleven doek, 60 x 50, bloemstilleven, gesigneerd H.J. Wesseling (=Hendrik
H.J. Wesseling, doek, stilleven doek, 60 x 50, bloemstilleven, gesigneerd H.J. Wesseling (=Hendrik Jan Wesseling, 1881-1950) ...[more]
Pieter Plas, rustende koe gewassen inkttekening, 16 x 19, rustende koe bij hek, gesigneerd P. Plas
Pieter Plas, rustende koe gewassen inkttekening, 16 x 19, rustende koe bij hek, gesigneerd P. Plas 1839 (=Pieter Plas, 1810-1853) ...[more]
schetsboekje met aquarellen album met aquarel en circa 20 gewassen inkttekeningen, gesigneerd op
H.J. Heins, jachtstilleven doek, 84 x 86, landschap met jachtgeweer en buit, gesigneerd H.J. Hein
H.J. Heins, jachtstilleven doek, 84 x 86, landschap met jachtgeweer en buit, gesigneerd H.J. Hein 1841 (=Hendrik Jan Hein, 1822-1866) ...[more]
H. Heuff, aquarel, Dordrecht aquarel, 36 x 46, Grote Kerk te Dordrecht, gesigneerd H. Heuff (=Herman
H. Heuff, aquarel, Dordrecht aquarel, 36 x 46, Grote Kerk te Dordrecht, gesigneerd H. Heuff (=Herman Heuff, 1875-1945) ...[more]
J. van Essen, stilleven met rose en witte anemonen doek, 53 x 65, stilleven met anemonen in mand,
Max Geene, doek, boten op woeste zee 60 x 90, 'Standby', schepen op stormachtige zee, gesigneerd Max
Max Geene, doek, boten op woeste zee 60 x 90, 'Standby', schepen op stormachtige zee, gesigneerd Max Geene ...[more]
schilderij, Cor Noltee viltstift tekening, 10 x 22, figuren in park, gesigneerd C. Noltee (=Cor
schilderij, Cor Noltee viltstift tekening, 10 x 22, figuren in park, gesigneerd C. Noltee (=Cor Noltee, 1903-1967) ...[more]
Willem Rip, schuur marouflé, 45 x 66, boerin bij schuur, gesigneerd Willem C. Rip (=Willem Cornelis Rip, 1856-1922) ...[more]
boten langs kade, M.H. MacKenzie karton, 30 x 44, 'Oud Loosdrecht', gesigneerd M.H. Mackenzie (
G.J.J. van Os, stilleven, 19e eeuw doek, 73 x 55, stilleven met blauwe en witte druiven, perziken en
D. Hansma, board, platbodems triplex, 17 x 44, afgemeerde platbodems bij kerk, gesigneerd D. Hansma
D. Hansma, board, platbodems triplex, 17 x 44, afgemeerde platbodems bij kerk, gesigneerd D. Hansma ...[more]
Albert Zwartjes, Prins Hendrikkade doek, 40 x 50, Prins Hendrikkade te Amsterdam, gesigneerd
Albert Zwartjes, Prins Hendrikkade doek, 40 x 50, Prins Hendrikkade te Amsterdam, gesigneerd Zwartjes (=Albert Zwartjes, 1902-1976) ...[more]
H. Heijenbrock, pastel, staalfabriek Demka pastel, 63 x 03. arbeiders in giet hal van de Demka,
A. Colnot, bergen doek, 40 x 51, huizen bij kerk in landschap, gesigneerd A. Colnot (=Arnout Colnot,
A. Colnot, bergen doek, 40 x 51, huizen bij kerk in landschap, gesigneerd A. Colnot (=Arnout Colnot, 1887-1983) ...[more]
D. Smorenberg, avond aan de plas marouflé, 43 x 50, wolken boven plas, gesigneerd D. Smorenberg (=
waterlelies, D. Smorenberg doek, 34 x 63, waterlelies, gesigneerd D. Smorenberg (=Dirk Smorenberg,
waterlelies, D. Smorenberg doek, 34 x 63, waterlelies, gesigneerd D. Smorenberg (=Dirk Smorenberg, 1883-1960) ...[more]
D. Smorenberg, waterlelies doek, 30 x 40, waterlelies, gesigneerd D. Smorenberg (Dirk Smorenberg,
D. Smorenberg, waterlelies doek, 30 x 40, waterlelies, gesigneerd D. Smorenberg (Dirk Smorenberg, 1883-1960) ...[more]
Oyens, doek, atelier doek, 37 x 33, atelier interieur met kachel, gesigneerd David Oyens (1842-1902)
Oyens, doek, atelier doek, 37 x 33, atelier interieur met kachel, gesigneerd David Oyens (1842-1902) ...[more]
polderlandschap, Ant. Smeerdijk triplex, 16 x 27, 'Polder te Kortenhoef', gesigneerd Ant. Smeerdijk (=Anton Smeerdijk, 1885-1965) ...[more]
polder bij Kortenhoef triplex, 12 x 25, 'Polder te Kortenhoef', gesigneerd Ant. Smeerdijk (=Anton
polder bij Kortenhoef triplex, 12 x 25, 'Polder te Kortenhoef', gesigneerd Ant. Smeerdijk (=Anton Smeerdijk, 1885-1965) ...[more]