Remove filter- Armband- und Taschenuhren (44)
- Asian Art (264)
- Furniture (271)
- Goldene Objekte (19)
- Grafiken (57)
- Ikonen (17)
- Kacheln, Plaketten (7)
- Keramik, Glas (99)
- Lampen (69)
- Paintings Graphics (352)
- Schmuck (217)
- Silber divers (78)
- Silver, Jewellery (367)
- Skulpturen (42)
- Spielzeug (13)
- Teppiche (46)
- Uhren (50)
- Varia (242)
vierkant schaaltje met zilveren hengsel -haarlijn- vierkante blauw/wit Chinees porseleinen kom met
rozenwatersprenkelaar met zilveren stop blauw/wit Chinees porseleinen sprenkelaar met decor van
4 Chinees porseleinen fruittestjes serie van 4 blauw/wit Chinees porseleinen fruittesten met floraal
2 renaissance kandelaars stel bronzen renaissance penkandelaars met balustervormige stam en
marketenstervaatje gekuipt eiken 'marketenstervaatje' voorzien van draagband en opschrift: Vrouw van
grote bronzen vijzel grote bronzen vijzel met verticale ribben en oor voorzien van ring, Spanje, 16e
grote bronzen vijzel grote bronzen vijzel met verticale ribben en oor voorzien van ring, Spanje, 16e eeuw, h. 14 cm ...[more]
bronzen rokkandelaar 16e/17e eeuw bronzen rokkandelaar met balustervormige kaarsenhouder, 16e/17e
bronzen rokkandelaar 16e/17e eeuw bronzen rokkandelaar met balustervormige kaarsenhouder, 16e/17e eeuw, h. 14 cm ...[more]
2 antieke flessen grote groen glazen fles, 19e eeuw en bruinglazen fles van latere datum, h. 37 en
2 antieke flessen grote groen glazen fles, 19e eeuw en bruinglazen fles van latere datum, h. 37 en 25 ...[more]
tabaksdoos Hollandse messing en koperen tabaksdoos, voorzien van graveerwerk van bijbelse figuren,
tabaksdoos Hollandse messing en koperen tabaksdoos, voorzien van graveerwerk van bijbelse figuren, 18e eeuw, lengte 17,5 cm. ...[more]
Chinees trekpotje blauw/wit Chinees porseleinen trekpotje met decor van visser in landschap en
stel Chinese zoutvaten stel blauw/wit Chinees porseleinen zoutvaten met floraal decor, Qianlong, 18e
8 miniaturen w.o. vaasjes en trekpotje lot blauw/wit Chinees porselein bestaande uit 8 miniatuur
lot Chinees porselein lot blauw/wit Chinees porselein waaronder roombordjes, kleine dekselterrine,
2 Franse boeken met decoraties en stijlen 2 antieke boeken: 'de la distribution des maisons de
2 mappen met gravures en kaarten uitgebreid lot antieke gravures en kaarten, 17e eeuw en later
2 mappen met gravures en kaarten uitgebreid lot antieke gravures en kaarten, 17e eeuw en later ...[more]
Normandische lantaarnklok Franse ijzeren en bronzen lantaarnklok met gegraveerde cijferring en
haantjescomtoise haantjescomtoise met bolle geëmailleerde wijzerplaat en versierd met in elkaar
haantjescomtoise haantjescomtoise met bolle geëmailleerde wijzerplaat en versierd met in elkaar geslagen handen, 18e eeuw ...[more]
celadon schotel met decor van karpers Chinees porseleinen Longquan celadon schotel met decor van
celadon kom Chinees porseleinen celadon cilinderpot met floraal decor, 19e eeuw, h. 14 cm (A)
celadon kom Chinees porseleinen celadon cilinderpot met floraal decor, 19e eeuw, h. 14 cm (A) ...[more]
Chinese vaas gele Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, h. 28 cm (A/B) ...[more]
polychroom porseleinen gemberpot Chinees porseleinen Wucai dekselpot met landschappelijk decor en
lot Chinese kop en schotels lot Chinees porseleinen kop en schotels met decor van figuren, landschappen en bloemen, 18e en 19e eeuw ...[more]
bronzen neo classistisch beeld gepatineerde bronzen fontein met voorstelling van cupido met eend,
antiek glas, Hollands glas met geknoopte stam en fraai gegraveerd decor van buitenplaats en tekst:
6 glazen, gegraveerd 1776 set van 6 gegraveerde huwelijksglazen met decor van namen 'G.P. Dekker' en
antiek dekselglas antiek dekselglas met gegraveerd decor van dame met vogel in cartouche, rustend op
zaadfles Hollandse groenglazen zaadfles met bolle buik en wijde hals, 17e/18e eeuw, h. 20 cm.
zaadfles Hollandse groenglazen zaadfles met bolle buik en wijde hals, 17e/18e eeuw, h. 20 cm. ...[more]
antieke fles glazen fles, zgn. paardenhoef, 17e eeuw, h. 16 cm. -betreft bodemvondst- ...[more]
schenkkan met deksel met zilveren montuur -defect- blauw/wit Chinees porseleinen schenkkan met
2 diverse theebussen met zilveren montuur 2 blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes met decor van
8 Chinees porseleinen borden 8 diverse Chinees porseleinen borden waaronder famille rose schotel met
stel bronzen kandelaars Louis XV-stijl stel verguld bronzen kolomkandelaars versierd met c-voluten
brievenkastje eiken brievenkastje met metalen beslag, 2e helft 19e eeuw, h. 27 cm ...[more]
meerschuim pijpenkop Duitse meerschuim pijpenkop met voorstelling van vechtende dieren, voorzien van
Hollandse tabaksdoos Hollandse koperen tabaksdoos met voorstelling van Salomons oordeel omgeven door
Kangxi schotel blauw/wit Chinees porseleinen schotel met floraal decor in vakverdeling, Kangxi,
Kangxi schotel blauw/wit Chinees porseleinen schotel met floraal decor in vakverdeling, Kangxi, circa 1700, diam. 35 cm (C) ...[more]
2 gemberpotten 2 blauw/wit Chinees porseleinen dekselpotten met vol floraal decor, Kangxi, 18e eeuw,
2 gemberpotten 2 blauw/wit Chinees porseleinen dekselpotten met vol floraal decor, Kangxi, 18e eeuw, h. 13 cm (2 A, 2 x B) ...[more]
8 hoge octagonale kopjes en 12 schotels set van 8 octagonale blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en
9 miniatuur vaasjes 9 blauw/wit Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met landschappelijk en floraal
9 miniatuur vaasjes 9 blauw/wit Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met landschappelijk en floraal decor, 18e eeuw ...[more]
2 Italiaanse panelen, 16e eeuw stel goudbeschilderde Italiaanse renaissance panelen versierd met
beeld polychroom beschilderd gestoken eiken sculptuur met voorstelling van madonna met kind, rustend
houten sculpture beschilderde houten sculptuur met voorstelling van vrouw met hoed, Goa, 1e kwart
houten sculpture beschilderde houten sculptuur met voorstelling van vrouw met hoed, Goa, 1e kwart 19e eeuw, h. 67 cm. ...[more]
tinnen kamerpot antieke kamerpot met gebogen oor, gemerkt met gekroonde roos en de letters A en C in
5 grote Chinese schotels serie van 5 blauw/wit Chinees porseleinen schotels met decor van scène
11 Chinese borden serie van 11 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van scène uit de '
Kangxi schotel met floraal decor blauw/wit Chinees porseleinen schotel met floraal decor, Kangxi,
vijzel antieke bronzen vijzel met oren en reliëfdecor met voorstelling van wapenschild geflankeerd
antieke smeedijzeren geldkist smeedijzeren geldkist versierd met stootbanden en siernoppen, met
antieke gietijzeren haardplaat antieke gietijzeren haardplaat met voorstelling van figuur bij
stel gestoken engelen panelen stel beschilderde en gestoken houten sierornamenten met voorstelling
stel kapitale schotels -1 defect- stel blauw/wit Chinees porseleinen schotels met decor van
2 Chinees porseleinen borden 2 Chinees porseleinen Kangxi borden met decor van pioenrozen, circa
2 Chinees porseleinen borden 2 Chinees porseleinen Kangxi borden met decor van pioenrozen, circa 1700, diam. 27 cm. (2 x C) ...[more]
drankentonnetje met zilveren montuur blauw/wit Chinees porseleinen drankentonnetje, Kangxi, circca
12 hoge octagonale kopjes en 10 schotels 12 blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en 10 schotels
3 Chinees porseleinen kannetjes 3 blauw/wit Chinees porseleinen oorkannetjes met floraal decor,
Engelse tinnen klepkan balustervormige Engelse tinnen klepkan met gebogen oor en eikelvormige
Zwitserse kan grote Zwitserse tinnen buikkan met duimrust en knop in de vorm van ramskoppen,