Remove filter- Armband- und Taschenuhren (44)
- Asian Art (264)
- Furniture (271)
- Goldene Objekte (19)
- Grafiken (57)
- Ikonen (17)
- Kacheln, Plaketten (7)
- Keramik, Glas (99)
- Lampen (69)
- Paintings Graphics (352)
- Schmuck (217)
- Silber divers (78)
- Silver, Jewellery (367)
- Skulpturen (42)
- Spielzeug (13)
- Teppiche (46)
- Uhren (50)
- Varia (242)
lalique bord Franse persglazen schotel met decor van vazen met bloemen, gemerkt VDA (=Lalique),
lalique bord Franse persglazen schotel met decor van vazen met bloemen, gemerkt VDA (=Lalique), jaren '20, diam. 27 (2 x A) ...[more]
Lalique parfum fles Franse persglazen parfumfles met gesatineerde gestileerde ornamenten en
bord Zaandam blauw/wit aardewerk bord met decor van de haven van Zaandam van voren, Friesland, 19e
bord Zaandam blauw/wit aardewerk bord met decor van de haven van Zaandam van voren, Friesland, 19e eeuw, diam. 32 cm (A) ...[more]
Delftse schotel Delftse aardewerk schotel met voorstelling van figuren bij pagode, 17e/18e eeuw,
Delftse schotel Delftse aardewerk schotel met voorstelling van figuren bij pagode, 17e/18e eeuw, diam. 35 cm. -met oude restauratie- ...[more]
oliestel Frans aardewerk olie en azijnstel, 18e/19e eeuw, h. 14 cm (beschadigingen) ...[more]
porseleinen Kwanyin blanc-de-Chine sculptuur met voorstelling van Kwanyin, 19e eeuw, h. 22 cm (D)
porseleinen Kwanyin blanc-de-Chine sculptuur met voorstelling van Kwanyin, 19e eeuw, h. 22 cm (D) ...[more]
Cloisonne vaas Cloisonné siervaas met polychroom floraal decor, hoogte 24 cm. ...[more]
4 famille rose kop-en schotels serie van 4 Chinees porseleinen kop en schotels met rood Lowestoft
lantaarnklok Engelse messing lantaarnklok met verzilverde cijferring, adres: Tho. Moore Ipswich,
lantaarnklok Engelse messing lantaarnklok met verzilverde cijferring, adres: Tho. Moore Ipswich, h. 37 cm ...[more]
comtoise Franse comtoise met latoenkoperen rand en geëmailleerde wijzerplaat, adres: Cde Lt
comtoise Franse comtoise met latoenkoperen rand en geëmailleerde wijzerplaat, adres: Cde Lt Blanchin, pere et fils a Orange, 19e eeuw ...[more]
tinnen klepkan tinnen klepkan met recht oor en dubelkakig scharnier, inhoud 1 Ned. Kan, 19e eeuw, h.
tinnen klepkan tinnen klepkan met recht oor en dubelkakig scharnier, inhoud 1 Ned. Kan, 19e eeuw, h. 21 ...[more]
gestoken paneel gestoken eiken paneel met voorstelling van man in medaillon, 18e eeuw, h. 55, br. 50
gestoken paneel gestoken eiken paneel met voorstelling van man in medaillon, 18e eeuw, h. 55, br. 50 ...[more]
offerblokje zachthouten offerblokje met opschrift: voor de kapel, circa 1900, h. 30 cm en mahoniehouten collectebakje, 19e eeuw ...[more]
loden tabakspot Hollandse beschilderde loden tabakspot versierd met bladmotieven op de ronde deksel,
loden tabakspot Hollandse beschilderde loden tabakspot versierd met bladmotieven op de ronde deksel, 18e eeuw, h. 11 cm ...[more]
Yixing trekpot Chinese terracotta Yixing trekpot met floraal reliefdecor, 20e eeuw, h. 10 cm
Yixing trekpot Chinese terracotta Yixing trekpot met floraal reliefdecor, 20e eeuw, h. 10 cm ...[more]
3 Yixing trekpotjes 2 Chinese terracotta Yixing theepotjes met floraal decor, 20e eeuw en idem
lot divers wo dekselcoupe lot divers waaronder kristallen biedermeier koekjespot met deksel, bokaal,
lot antiek gereedschap collectie antiek gereedschap waaronder blokschaven en lijmtangen ...[more]
Delfts aardewerk schotel Delfts aardewerk schotel met decor van bloemenmand, 18e eeuw, diam. 35
Delfts aardewerk schotel Delfts aardewerk schotel met decor van bloemenmand, 18e eeuw, diam. 35 cm (randschilfers) ...[more]
2 Leerdam vazen 2 glazen Leerdam vazen waaronder met ingeblazen blauwe kleurslinger, ontwerp: S.
3 porseleinen groepjes Duits porseleinen groepje met voorstelling van liefkozend paar, Rudolstadt,
chromen tafellamp met klok verchroomd metalen bureaulampje geflankeerd door een wekker, h. 23 cm.
chromen tafellamp met klok verchroomd metalen bureaulampje geflankeerd door een wekker, h. 23 cm. ...[more]
aluminium NTS koffer aluminium materiaal koffer voor de Nederlandse Televisie Stichting, jaren '
aluminium NTS koffer aluminium materiaal koffer voor de Nederlandse Televisie Stichting, jaren '50, h. 33, br. 64, d. 19 ...[more]
stel Franse kandelaars stel Franse koperen kandelaars rustend op ronde gegraveerde voet, 19e eeuw
stel Franse kandelaars stel Franse koperen kandelaars rustend op ronde gegraveerde voet, 19e eeuw ...[more]
3-lichts Art deco hanglamp Franse art decor hanglamp met 3 gestaineerde glazen kapjes, circa 1925
3-lichts Art deco hanglamp Franse art decor hanglamp met 3 gestaineerde glazen kapjes, circa 1925 ...[more]
persglazen boeddha groene persglazen sculptuur met voorstelling van een zittende boeddha, jaren '20,
persglazen boeddha groene persglazen sculptuur met voorstelling van een zittende boeddha, jaren '20, h. 20 cm. (A) ...[more]
Chinees beeldje Chinees porseleinen sculptuur met voorstelling van wijsgeer, circa 1920, h. 19 cm (
Chinees beeldje Chinees porseleinen sculptuur met voorstelling van wijsgeer, circa 1920, h. 19 cm (A) ...[more]
spekstenen beeldje Chinese spekstenen sculptuur met voorstelling van wijsgeer met kind, h. 19 cm
spekstenen beeldje Chinese spekstenen sculptuur met voorstelling van wijsgeer met kind, h. 19 cm ...[more]
2 satsuma borden stel Japans aardewerk satsuma borden met decor van jongen met onsterfelijken, circa
2 satsuma borden stel Japans aardewerk satsuma borden met decor van jongen met onsterfelijken, circa 1900, diam. 25 cm (2 x A) ...[more]
beslagkom porseleinen beslagkom met decor van bloemen, waarin decoratief noten mechaniek, 19e eeuw
beslagkom porseleinen beslagkom met decor van bloemen, waarin decoratief noten mechaniek, 19e eeuw h. 45 cm. ...[more]
14 stuks aardewerk 14 stuks aardewerk waaronder set van 6 Delftse pannenkoekbordjes met decor van
18 stuks Europees porselein 18 stuks divers Europees porselein waaronder Duitse biedermeier kop en
2 gekuipte dienbladen 2 gekuipte mahonie dienbladen, 19e eeuw, l. 22 en 58 cm ...[more]
Oeil de boeuf klok Frans oeil de boeuf wandklok in gecontourneerde gezwarte houten kast, voorzien
comtoise met harpslinger Franse comtoise met latoenkoperen front en emaille wijzerplaat, voorzien
comtoise met harpslinger Franse comtoise met latoenkoperen front en emaille wijzerplaat, voorzien van harpslinger, 19e eeuw ...[more]
5 Chinese achterglas schilderingen serie van 5 ronde Chinese achterglas schilderingen met voorstelling van dames, diam. 34 cm ...[more]
kroonlamp 12-armige bronzen kroonlamp met gebogen armen, 19e eeuw ...[more]
cachepot en papaplubak Chinees porseleinen cachepot op onderschotel met floraal decor en idem
glazen coupe, Moser paarse glazen art deco coupe met goudbeschilderd banddecor van figuren in
porseleinen servies Duits porseleinen serviesdeel bestaande uit kommen en terrines met decor van
porseleinen servies Duits porseleinen serviesdeel bestaande uit kommen en terrines met decor van goudbeschildering ...[more]
blikken modelauto Duitse gelithografeerd blikken modelauto met opwindmechaniek, merk JNF, model:
blikken modelauto Duitse gelithografeerd blikken modelauto met opwindmechaniek, merk JNF, model: Duplex, circa 1960, lengte: 26 cm. ...[more]
4 kop en schotels, rivierlandschap 4 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van
lot antieke boeken, w.o. miniatuur boekjes 6 antieke boeken waaronder Utrechtse studenten almanak
antieke gravure van Spanje en Portugal ingekleurde gravure met voorstelling van de kaart van
kaart Gooiland en kaart Nederland antieke kopergravure met voorstelling van Holland, h. 43, br. 33
7 Chinees porseleinen Qianlong borden 7 diepe blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal
galvano lampenvoet gepatineerde galvano lampvoet versierd met cannelures en rustend op klauwpoten,
tafellamp met opaline bol gepatineerd tinnen tafellamp met voorstelling van knielende dame met
6-lichts hanglamp gezwart metalen lamp met melkglazen inzet en 4 armen waaraan persglazen kapjes, h.
6-lichts hanglamp gezwart metalen lamp met melkglazen inzet en 4 armen waaraan persglazen kapjes, h. 54 cm. ...[more]
Wedgwood aardewerk theepot -defecten- Engelse terracotta theepot met zilveren hengsel, gemerkt:
Wedgwood aardewerk theepot -defecten- Engelse terracotta theepot met zilveren hengsel, gemerkt: Wedgwood, 19e eeuw, h. 17 cm (1 x B) ...[more]
palmhouten netsuke met voorstelling van aap,Yoshitada Japanse palmhouten netsuke met voorstelling
ivoren netsuke kameel, Tanaka Japanse ivoren netsuke met voorstelling van kameel, gesigneerd Tanaka,
ivoren netsuke kameel, Tanaka Japanse ivoren netsuke met voorstelling van kameel, gesigneerd Tanaka, circa 1900 ...[more]
brons discuswerper gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van discuswerper, rustend op
brons discuswerper gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van discuswerper, rustend op stenen voet, circa 1920, h. 46 cm ...[more]
Japanse blokdruk geisha's ingekleurde Japanse blokdruk met voorstelling van geisha's, 19e eeuw, h.
Japanse houtsnede Ingekleurde Japanse houtsnede met voorstelling van strijdende samourai met
Chinees porseleinen trekpotje Chinees porseleinen Imari trekpotje met floraal decor, Qianlong, 18e
Chinees porseleinen trekpotje Chinees porseleinen Imari trekpotje met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 10 cm (deksel gebroken) ...[more]
houten paneel, neo Gothiek beschilderd zachthouten paneel met religieuze voorstelling van arend
gipsen buste beschilderde gipsen buste met voorstelling van Griekse figuur, h. 58 ...[more]