Art, Antiques, Collectibles

914 items 914 items
No Image
room

Art, Antiques, Collectibles

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

to

  • Sale Section
914 items
Per Page

Lot 361

Zes klepkannen met eigenaarsinitialen, 18e eeuw.

Lot 362

Zilveren visbestek in cassette en een taartschep.

Lot 363

Zilveren bolvormig olielampje op houten sokkel. H: 8 cm.

Lot 364

Diverse tegels, 15 stuks, blauw decor, 17e/18e eeuw.

Lot 365

Divers kinderspeelgoed w.o. Revell Mercedes Benz, oud telraam en houten paard.

Lot 366

Zilveren miniatuur piece de deux. Gewicht: 53 g.

Lot 367

Oude poppenkleding, schoenen en poppen.

Lot 368

Tien zilveren lepeltjes met symbolen van Brazilië. Toegevoegd tien zilveren theelepeltjes. Gewicht: 111 g.

Lot 369

Zilveren gesp, provenance burgemeester Walraven Zaamslag, omstreeks 1825. Gewicht: 56 g.

Lot 370

Biedermeier theelepels, 12 stuks. Gewicht: 119 g.

Lot 371

Vaasje Porceleyne Fles. H: 8.5 cm.

Lot 372

Microscoop, Carl Zeiss.

Lot 373

Djokja schaaltje. LxB: 16 x 11.5 cm.

Lot 374

Diverse zilveren sieraden.

Lot 375

Kledingborstel, gemonteerd op zilver, Niekerk Schoonhoven, 1901-1943.

Lot 376

Vier zilveren kandelaartjes. Gewicht: 332 g.

Lot 377

Zilveren Biedermeier snuifdoos met decor van drinkbroeders en een zilveren pillendoosje met parelrand. Gewicht: 55 g.

Lot 378

Twee zilveren beugeltassen.

Lot 379

Art Nouveau dienblad, WMF.

Lot 380

Hanger met micromozaïek aan gouden ketting. Gewicht: 22.6 g.

Lot 381

Vier zakhorloges waarvan één in foudraal, sommige defect.

Lot 382

Gouden oorbellen met granaat. Gewicht: 6.4 g.

Lot 383

Diverse speldjes en een bronzen medaille.

Lot 384

Koperen theedoos en een miniatuur doofpot, Friesland.

Lot 385

Drie viscouverts, Haags lofje, 1924.

Lot 386

Tasbeugel, beursje, beursbeugel en haaknaald, alle zilver.

Lot 387

Twee zilveren pepermuntdoosjes.

Lot 388

Diverse munten w.o. een zilveren drie gulden munt uit 1825.

Lot 389

Drie zilveren rozenkransen.

Lot 390

Twee bronzen beeldjes op sokkel. H: 14 cm.

Lot 391

Vijf zilveren miniaturen. Gewicht: 172 g.

Lot 392

Opticaprent in eglomisé passepartout, Mercurius planetarium quortus eiusque influential, Casper Andries Höweler.

Lot 393

Uitgebreid theeservies, Brussel, 19e eeuw.

Lot 394

Twee Indonesische miniaturen in filigrain, bedjak en ossenwagen in cassette.

Lot 395

Vijf zilveren servetringen en een theezeefje. Gewicht: 183 g.

Lot 396

Gouden ring met glasgranaat. Ringmaat: 18.5, Gewicht: 6.8 g.

Lot 397

Album oude ansichtkaarten van o.a. de Zeeuwse dracht.

Lot 398

Verzameling geboortekaartjes, voornamelijk uit zeeland?

Lot 399

Drie divers amberkleurig design glaswerk.

Lot 400

Prijsbeker, beneden wettelijk gehalte zilver, 1913. Gewicht: 338 g.

Lot 401

Katwijk, acht divers keramiek.

Lot 402

Zilveren theebusje, Götenburg, 1930.

Lot 403

George Augustus Sala, 7 boeken, w.o.Twice round the clock 1878 & 2 volumes America revisited 1882.

Lot 404

De 'Schelp' theeset, toegevoegd rechaud.

Lot 405

Divers w.o. twee Westraven tegels en een Lladro beeldje.

Lot 406

Charles Dickens, 11 boeken, Engelstalig, w.o. Sketches by Boz uitgegeven te Londen, bij Chapman & Hall, 1890.

Lot 407

Collectie Engelstalige Charles Dickens boeken, alle uitgegeven te Londen, bij Chapman & Hall, w.o. The Illustrated Centenary Edition.

Lot 408

Koekjestrommel, tweede gehalte zilver. Gewicht: 923 g.

Lot 409

Blauw getint design glaswerk, vier stuks, o.a. gesigneerd Maastricht.

Lot 410

Schilderij op doek 'Kustgezicht Walcheren', gesigneerd r.o. Hoeks, Pierre Willem John (1906-1990) HxB: 40 x 50 cm.

Lot 411

Divers gebruiksgoed van celluloid en bakeliet w.o. PTT telefoon.

Lot 412

Lot 413

Zilveren cabaret, Engeland. Gewicht: 221 g.

Lot 414

Transparant design.glaswerk, o.a. Leerdam ABC schotel, Joop Reparon.

Lot 415

The Royal Artillery Mountain Battery, Britains (W.Britain). Nummer 8857, special collectors edition, Engeland 1994.

Lot 416

Divers gebruiksgoed w.o. scheergerei en sigarettendispenser van wit bakeliet.

Lot 417

Bronzen beeld voorstellende de Romeinse godin Diana. H: 25 cm.

Lot 418

'Een tevreden roker is geen onruststoker', collectie rookgerief en betreffende literatuur.

Lot 419

Nederlands design keramiek collectie, o.a. plateel en Fris Edam.

Lot 420

Collectie 'Goudse' stenen pijpen.