914 items
Divers kinderspeelgoed w.o. Revell Mercedes Benz, oud telraam en houten paard.
Tien zilveren lepeltjes met symbolen van Brazilië. Toegevoegd tien zilveren theelepeltjes. Gewicht: 111 g.
Zilveren gesp, provenance burgemeester Walraven Zaamslag, omstreeks 1825. Gewicht: 56 g.
Kledingborstel, gemonteerd op zilver, Niekerk Schoonhoven, 1901-1943.
Zilveren Biedermeier snuifdoos met decor van drinkbroeders en een zilveren pillendoosje met parelrand. Gewicht: 55 g.
Opticaprent in eglomisé passepartout, Mercurius planetarium quortus eiusque influential, Casper Andries Höweler.
Twee Indonesische miniaturen in filigrain, bedjak en ossenwagen in cassette.
Prijsbeker, beneden wettelijk gehalte zilver, 1913. Gewicht: 338 g.
George Augustus Sala, 7 boeken, w.o.Twice round the clock 1878 & 2 volumes America revisited 1882.
Charles Dickens, 11 boeken, Engelstalig, w.o. Sketches by Boz uitgegeven te Londen, bij Chapman & Hall, 1890.
Collectie Engelstalige Charles Dickens boeken, alle uitgegeven te Londen, bij Chapman & Hall, w.o. The Illustrated Centenary Edition.
Blauw getint design glaswerk, vier stuks, o.a. gesigneerd Maastricht.
Schilderij op doek 'Kustgezicht Walcheren', gesigneerd r.o. Hoeks, Pierre Willem John (1906-1990) HxB: 40 x 50 cm.
Transparant design.glaswerk, o.a. Leerdam ABC schotel, Joop Reparon.
The Royal Artillery Mountain Battery, Britains (W.Britain). Nummer 8857, special collectors edition, Engeland 1994.
Divers gebruiksgoed w.o. scheergerei en sigarettendispenser van wit bakeliet.
'Een tevreden roker is geen onruststoker', collectie rookgerief en betreffende literatuur.