914 items
Gouden rozetring met saffier en briljant. Ringmaat: 17.5, Gewicht: 4 g.
Twee tabaksdozen met decor van een zeilboot. Toegevoegd broodmes met gesneden heft.
Witgouden rozet oorknoppen met saffier en diamant. Gewicht: 2.8 g.
Leere der Waarheid Heidelbergschen Catechismus, mr. Justus Vermeer. Twee delen, uitgegeven te 's Gravenhagen en Rotterdam, 1775.
Juwelendoosje met muziek 'Dansend aapje op kermis'. Toegevoegd blikken zweefmolen, defect.
Divers w.o. bloedkoralen snoer met zilveren slot, vier broches, slot, oorhangers en een schoengesp. Gewicht: 65 g.
Djokja kandelaar, houder voor Maggi flesje, sigarettendoos, vaasje en glazen pothouder.
Complete treinbaan met huisjes w.o. Fleischmann ho locomotief en rails.
18 kt witgouden ring met blauw topaas en briljant. Ringmaat: 18.5, Gewicht: 3.9 g.
Witgouden ring met synthetische saffier en briljant. Ringmaat: 17.25, Gewicht: 2.8 g.
Een Gouds plateel ovalen schotel met hengsel en 12 pinda schaaltjes gemerkt, Corel Schoonhoven. Toegevoegd Gouds platelen kannetje.
Blauw glazen vaas met decor van diverse kleuren. Val Saint Lambert, gesigneerd studioglas. H: 24 cm.
Gouden rijring met smaragd en briljant. Ringmaat: 19.25, Gewicht: 1.1 g.
Witgouden ring met robijn en achtkantige diamant. Ringmaat: 17.25, Gewicht: 4.0 g.
Ring met robijn en diamant, beneden wettelijk gehalte goud. Ringmaat: 16.5, Gewicht: 3.8 g.
Gouden ring met saffier en robijn. Ringmaat: 16.5, Gewicht: 1.9 g.
Vaas paars glas Frankrijk, 1920 - 1930, gestileerd met galjoenen. H: 23 cm.
Zilveren chatelaine met voorstelling van ruiter te paard. Gewicht: 63 g.
Witgouden ring met saffier en diamant. Ringmaat: 17.25, Gewicht: 2.3 g.
18 kt gouden ring met saffier en taper geslepen diamant. Ringmaat: 17, Gewicht: 4.5 g.