914 items
Vijf aardewerken schotels van het merk Zenith met blauw decor, voornamelijk naar Frans Hals. D: 41 en 34 cm.
Zilveren tasbeugel. Toegevoegd losse bloedkoralen en een imitatiesnoer.
Vijf klepkannen, goed gemerkt, schelpvormige duimrust, 18e en 19e eeuw.
Gouden camee ring. Toegevoegd een paar oorstekers met bloedkoraal. Ringmaat: 15.5, Gewicht: 2.1 g.
Litho 'Hymal1 au soleil', onduidelijk gesigneerd, nr 89/125. HxB: 50 x 50 cm.
Vier klepkannen, één met maatpegel, met huismerken w.o. één gemerkt binnenkant deksel, 18e en 19e eeuw.
Vijf tinnen lepels met ronde bak met merken, zes lepels met ovale bak, en drie ijsvormpjes.
Twee colliers en een armband waarvan twee met bloedkoraal en één met granaat.
Vier bouillon potten, twee porselein en twee emaille, met binnendeksel.
Diverse sieraden w.o. drie zilveren armbanden, hanger, broche en een slavenarmband.
Zoetwater parelsnoer, zevenrijig, 18 kt gouden slot met witte stenen en smaragd als centersteen.