- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Diverse quartz horloges, waaronder Luigano, Ancre en Prisma, daarbij: damespolshorloge, Omega -
Twee herenpolshorloges, één met witte clous de Paris wijzerplaat en Romeinse tijdsaanduiding, één
Herenvestzakhorloge met witte geëmailleerde wijzerplaat en Romeinse cijferaanduidig in foedraal,
Negen diverse onedele horloges, daarbij; stalen herenring ...[more]
Verguld metalen polshorloge, nr. 20126-11 6667, Favre Leuba ...[more]
Herenpolshorloge aan stalen band met blauwe wijzerplaat in originele doos, Tissot RKK-JA-10763
Herenpolshorloge aan stalen band met blauwe wijzerplaat in originele doos, Tissot RKK-JA-10763 ...[more]
Herenpolshorloge aan stalen band, Emporio Armani, in originele doos ...[more]
3e gehalte niëllo zilveren polshorloge met op de achterzijde het gegraveerde familiewapen van der
Kavel bestaande uit één zilveren, één doublé en één metalen zakhorloge ...[more]
Dames quartz polshorloge, BVLGARI, in origneel foedraal ...[more]
2e gehalte zilveren zakhorloge, Kay's, met wit emaille wijzerplaat en Romeinse cijferaanduiding, aan
2e gehalte zilveren zakhorloge, Kay's, met wit emaille wijzerplaat en Romeinse cijferaanduiding, aan 2e gehalte zilveren horlogeketting ...[more]
Rado polshorloge met zwarte wijzerplaat ...[more]
1e gehalte zilveren herenvestzakhorloge in zilveren overkast, beide gekeurd: Londen 1779, uurwerk
Doublé heren zakhorloge met datumaanduiding, Commodoor ...[more]
Grote verzameling horloges: Heineken, Diesel, Junghans, Safari, Lorus, Fossil ...[more]
Zegelloodjes, ruim een kilo
Zegelloodjes, ruim een kilo ...[more]
Zegelloodjes, ruim een kilo
Zegelloodjes, ruim een kilo
Rood aardewerk kruik met geribd decor, 18e/19e eeuw, H. 36 cm -zeebodemvondst- ...[more]
Vier artefarcten waaronder twee olielampjes ...[more]
Aardewerk kruik met turkoois geglazuurde rand, Noord- Afrika, 18e eeuw - H. 30 cm - ...[more]
Terracotta kruik met deels geglazuurde hals en greep, versierd met cirkel decor, vermoedelijk
Terracotta kruik met deels geglazuurde hals en greep, versierd met cirkel decor, vermoedelijk Noord-Afrika, 18e/19e eeuw - H. 31 cm - ...[more]
Twee terracotta kruiken met resten van schelpaangroei, Zuid-Europa - H. 17 en 29 cm - ...[more]
Vijf stuks blauw/grijs aardewerk, voornamelijk misbaksels, 13e/14e eeuw - diverse kwaliteiten
Vijf stuks blauw/grijs aardewerk, voornamelijk misbaksels, 13e/14e eeuw - diverse kwaliteiten ...[more]
Aardewerk grape met geel geglazuurde binnenzijde, Lübeck, 15e eeuw, daarbij: geglazuurd aardwerk
Aardewerk bordje met zoutglazuur, 15e eeuw, vindplaats Delft, 1970 - Diam. 18,5 cm - -gerestaureerd - ...[more]
Aardewerk oorkan, kruik en drinknap met bakfout, Siegburg, 15e en 16e eeuw - ...[more]
Drie diverse aardewerk kogelpotten, 10e t/m 13e eeuw - Diam. 12, 20 en 30 cm - -restauraties en
Drie diverse aardewerk kogelpotten, 10e t/m 13e eeuw - Diam. 12, 20 en 30 cm - -restauraties en beschadigingen - ...[more]
Twee aardewerk 'Jacoba' kannetjes, 15e eeuw - H. 23 cm - - beide gerestaureerd - ...[more]
Angelsaksische aardewerk pot met ingekerfde verticale lijnen en resten van beschildering, 4e/5e eeuw
Aardewerk schenkkan met zoutglazuur en geribd decor, Rijnland, 17e eeuw en fragment van drie
Aardewerk oorvaas met slibdecor en schaal met slibdecor, Noord-Holland, 17e eeuw - H. 20, Diam. 40
Bronzen ampul met dop, 17e eeuw
Bronzen ampul met dop, 17e eeuw ...[more]
Geglazuurd steengoed kan met horizontale ribben, Rijnland, 15e/16e eeuw - H. 18 cm - - halsrestauratie - ...[more]
Lot van tien misbaksels, Noord-Afrika en Rijnland, 15 t/m 19e eeuw ...[more]
Lot van tien aardewerk kannen, vazen en schaal, Rijnland, 15e eeuw en later - diverse beschadigingen
Lot van tien aardewerk kannen, vazen en schaal, Rijnland, 15e eeuw en later - diverse beschadigingen - ...[more]
Uitgebreid lot diverse aardewerk bodemvondsten waaronder kleipijpjes, bronzen gesp, Haarlemmer
Een lot met twee spinstenen, één speelschijf, één zegel en zes diverse tokens/speelschijven - totaal
Een lot met twee spinstenen, één speelschijf, één zegel en zes diverse tokens/speelschijven - totaal tien stuks, vnl. Romeinse periode ...[more]
An attractive ancient bronze amphora, Greek model, probably 500 BC, decorated with a female head,
Een lot met ca. 15 decoratieve vuurstenen pijlpunten, waarschijnlijk uit het Neolithicum (ca. 5000-
Een ketting gemaakt van vnl. carneoolkralen, opnieuw geregen, wellicht 1500-5000 jaar oud, vindplaats Mali/Niger, Sahara ...[more]
Een ketting gemaakt van kwartskralen, opnieuw geregen, wellicht 2000-2500 jaar oud, vindplaats
Een ketting gemaakt van kwartskralen, opnieuw geregen, wellicht 2000-2500 jaar oud, vindplaats Mali/Niger, Sahara ...[more]
Daunisch schenkkruikje, Italië, ca 500 v. Chr. -12,6 cm hoog, gerestaureerd- ...[more]
Z.g.n. 'Sumerische kegel'met spijkerschrift, Midden-Oosten, ca. 2000 v. Chr. -13,9 cm- ...[more]
Z.g.n. 'Sumerische kegel'met spijkerschrift, Midden-Oosten, ca. 2000 v. Chr. -16,6 cm- ...[more]
Paar z.g.n. 'Sumerische kegels' en één tablet met spijkerschrift, Midden-Oosten, ca. 2000 v. Chr. -
Paar z.g.n. 'Sumerische kegels' en één tablet met spijkerschrift, Midden-Oosten, ca. 2000 v. Chr. -manco's- ...[more]
Aardewerk 'levensmoeder'en natuurstenen beeldje van een stier ...[more]
Diverse bodemvondsten waaronder Romeins ...[more]
Glazen schenkkannetje, Romeins, ca. 200 v. Chr. ...[more]
An attractive bronze Byzantine oil lamp, ca. 5th to 7th century AD, with protruding spout and lovely
A bronze Byzantine oil lamp, ca. 5th to 7th century AD, with protruding spout and decorated handle (ca. 6.5 x 8 x 17 cm.) ...[more]
A small lot with 8 (ancient) rings, a bronze applique and 6 small Roman mainly provincial coins in
A small lot with 8 (ancient) rings, a bronze applique and 6 small Roman mainly provincial coins in worn condition ...[more]
An attractive bronze statuette of Heracles (Hercules), head missing, nice patina ...[more]
A Byzantine encolpion (reliquary bronze cross), with suspension loop, with the pictures of Christ,
A bronze arm and hand fibula, probably Persia, appr. 5th century BC, nicely decorated and with pin
A bronze arm and hand fibula, probably Persia, appr. 5th century BC, nicely decorated and with pin ...[more]
A nice old bronze statuette of a horse, standing on a basement (ca. 6 x 4,5 x 2 cm.) ...[more]
A bronze Roman statuette of an eagle, head turned, no feet (was attached to object, vessel mount?) (height 6.5 cm.) ...[more]