- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
- Item Type
Patroontas model 1889, voor infanteristen Burgerwachten, met kenteken Lier, gemarkerd 'Fonson
België, WOI, pistoolholster voor FN pistool, gemarkeerd 'YSER 1915' en tevens nog een onleesbaar
Circa 1900, steek Etat Major, voorzien van fraai borduurwerk en zwarte struisvogelveren, gezien de
Circa 1900, steek Etat Major, voorzien van fraai borduurwerk en zwarte struisvogelveren, gezien de leeftijd in fraaie staat ...[more]
Steek in doos, slijtage doch fraai geheel ...[more]
Lot bestaande uit twee brandweerhelmen 'Sapeurs Pompiers Charmes Lez Langres en Paris', binnenwerken
Kuras model 1825, 2-delig, afwijkende maten, borstplaat gemarkeerd aan achterzijde 'Manufacture de
Geschutskijker, gemarkeerd E. Krauss, Paris ...[more]
Royal Horse Artillery Busby, kolbakzak gemarkeerd 'War Department 1913' geheel in fraaie staat, leuk
Royal Horse Artillery Busby, kolbakzak gemarkeerd 'War Department 1913' geheel in fraaie staat, leuk stuk ...[more]
Lederen verrekijker tas, gemarkeerd 'Dollond Londen' en Broad Arrow ...[more]
Trench art, gedateerd 1917, huls vermaakt tot uniformpet ...[more]
Kratchen model 1907, zeer fraai gemarkeerd 'BAIX1917', kokardes ontbreken ...[more]
Kratchen model 1909, voor Pruissische Treintroepen, gestempeld 'BAXI'. Eenmaal kokarde aanwezig,
Kratchen model 1909, voor Pruissische Treintroepen, gestempeld 'BAXI'. Eenmaal kokarde aanwezig, in schitterende staat ...[more]
Kratchen model 1917, kokardes niet aanwezig, gestempeld 'BAIX 1917' en makersstempel 'Max Sobaltz,
Kratchen model 1917, kokardes niet aanwezig, gestempeld 'BAIX 1917' en makersstempel 'Max Sobaltz, Hamburg', in nette staat ...[more]
Kratchen model 1917, kokarde eenmaal aanwezig, gestempeld 'BAIX 1918', penstreep aanwezig, doch
Kratchen model 1917, kokarde eenmaal aanwezig, gestempeld 'BAIX 1918', penstreep aanwezig, doch verder in zeer fraaie staat ...[more]
Lot van vijf stuks kratchen model 1917, kokardes ontbreken en hebben wat motgaatjes, binnenwerken
Pickelhaube Pruissen model 1895, met makersmarkering 'Julius Jansen, Strassburg' aan binnenzijde,
Pickelhaube model 1895, mist wat onderdelen en enige lichte beschadigingen, met nog fraai binnenwerk
Pickelhaube model 1895, mist wat onderdelen en enige lichte beschadigingen, met nog fraai binnenwerk ...[more]
Lot van drie pickelhaubes model 1895, binnenwerken niet aanwezig, metaalwerk gedeeltelijk overgeschilderd, leuke opknappers ...[more]
Pickelhaube M1915, Pruissische infanterie, binnen gestempeld 'K.B.A.G. 1915 en GGR5', met afneembare
Pickelhaube Polizei Berlin, met kokardes Pruissen, in nette en complete staat, zeer fraai stuk
Pickelhaube Polizei Berlin, met kokardes Pruissen, in nette en complete staat, zeer fraai stuk ...[more]
Twee reproductie cavalerie pickelhaubes, leuk voor re-enactment ...[more]
Reproductie chapska Uhlanen regiment Pruisen, kokarde mist eenmaal, leuk en betaalbaar alternatief
Reproductie chapska Uhlanen regiment Pruisen, kokarde mist eenmaal, leuk en betaalbaar alternatief voor een origineel ...[more]
Lot van eenmaal M1916 en tweemaal M1918 helmen, missen enige splitpennen, eenmaal gemarkeerd 'AK
Lot van eenmaal M1916 en tweemaal M1918 helmen, missen enige splitpennen, eenmaal gemarkeerd 'AK 62', in ongereinigde staat ...[more]
Helm M1918, met origineel binnenwerk, heeft enige schade doch nog goed te restaureren. Schroeven
Helm M1918, binnenwerk mist, fraai gemarkeerd 'AK 62', in ongereinigde staat ...[more]
Lot van drie M1918 helmen in originele, ongereinigde staat, eenmaal gemarkeerd 'AK 66'. Binnenwerken
Flink kavel kleppen voor hoofddeksel, zeer geschikt om te gebruiken als restauratiemateriaal
Flink kavel kleppen voor hoofddeksel, zeer geschikt om te gebruiken als restauratiemateriaal ...[more]
Helmplaat Garde Grenadier Pruissen voor oud model pickelhaube, zeldzaam stuk ...[more]
Überrock, rode kraag, knopen op voorzijde missend, op achterzijde aanwezig ...[more]
M1915 drillich hose, knopen missen doch gezien de leeftijd in nette staat ...[more]
Lot van twee sets schouderstukken voor officieren, Pruissen en Sachsen, gezien de leeftijd in
Lot van twee sets schouderstukken voor officieren, Pruissen en Sachsen, gezien de leeftijd in nette staat ...[more]
Embleem van de Marine-Fliegerabteilung, in de rang van Flugmechanikergast, gedateerd 'W 8.12.15'
Embleem van de Marine-Fliegerabteilung, in de rang van Flugmechanikergast, gedateerd 'W 8.12.15' ...[more]
Lot van 10 emblemen van de Marine-Fliegerabteilung, in de rang van Flugmechanikergast, gedateerd '
Lot van 10 emblemen van de Marine-Fliegerabteilung, in de rang van Flugmechanikergast, gedateerd 'W 8.12.15, W 23.12.15 en W5.1.16' ...[more]
Groot lot bestaande uit ruim 200 uniformknopen, diverse formaten en metaalsoorten ...[more]
Kavel bestaande uit circa 125 diverse knopen, bezichtiging waard ...[more]
Telefoon schelp met bijbehorende houder, beiden fraai gemarkeerd en gedateerd, houder heeft lichte
Telefoon schelp met bijbehorende houder, beiden fraai gemarkeerd en gedateerd, houder heeft lichte schade ...[more]
Pistoolholster voor klein kaliber pistool, gemarkeerd '1915, Berlin', makersmarkering aanwezig
Pistoolholster voor klein kaliber pistool, gemarkeerd '1915, Berlin', makersmarkering aanwezig doch slecht leesbaar ...[more]
Lot bestaande uit een draadtang en een veldfles, toegevoegd WWII British wire cutters gedateerd 1944
Lot bestaande uit een draadtang en een veldfles, toegevoegd WWII British wire cutters gedateerd 1944 ...[more]
Duitsland/Oostenrijk, Feldspaten, met makersmarkering op onderzijde metaal, doch slecht leesbaar
Duitsland/Oostenrijk, Feldspaten, met makersmarkering op onderzijde metaal, doch slecht leesbaar ...[more]
Groot portret van Keizer Wilhelm II, in militair uniform, steendruk, 90x115 cm, zeer decoratief stuk
Groot portret van Keizer Wilhelm II, in militair uniform, steendruk, 90x115 cm, zeer decoratief stuk voor bij een verzameling ...[more]
Kleine reproductie buste van vermoedelijk Keizer Wilhelm, hoogte inclusief sokkel circa 18cm
Kleine reproductie buste van vermoedelijk Keizer Wilhelm, hoogte inclusief sokkel circa 18cm ...[more]
Militärpaß, met veel aantekeningen en stempels, gezien de leeftijd in nette staat, interessant stuk
Militärpaß, met veel aantekeningen en stempels, gezien de leeftijd in nette staat, interessant stuk ...[more]
Bronzen vijzel met stamper, gemarkeerd 'Aus Grosser Zeit, Champagne 1914-17.', decoratief stuk
Bronzen vijzel met stamper, gemarkeerd 'Aus Grosser Zeit, Champagne 1914-17.', decoratief stuk ...[more]
Lot van twee M1915 Zeltbahne, eenmaal gemarkeerd 'Bonn' en met Armee stempel, doch zonder knopen,
Vest model 1917, voorzien van Belgische knopen, onderste zakken beschadigd, met wat motschade
Vest model 1917, voorzien van Belgische knopen, onderste zakken beschadigd, met wat motschade ...[more]
Tuniek model 1917, 'rough cut' uitvoering, voorzien van Amerikaanse knopen, in redelijke staat
Tuniek model 1917, 'rough cut' uitvoering, voorzien van Amerikaanse knopen, in redelijke staat ...[more]
Lot knopen, diverse soorten en maten
Lot knopen, diverse soorten en maten ...[more]
Voor WOI, lot van twee Cavalry Bulls Eye canteens ...[more]
Lot van drie Cavalry Bulls Eye canteens, met diverse markeringen, met enige schade ...[more]
US Horse brush, maker 'Herbert Brush Mfg. Co.' ...[more]
Gasmaskertas, in gebruikte staat, voorzien van stempelingen aan binnenzijde klep ...[more]
Circa 1900, flink lot pluimen, pompons, leuk om uit te zoeken ...[more]
Twee sets metalen emblemen Oostenrijk en twee stoffen Franse Garde Republicaine emblemen ...[more]
Rusland, lint voor marinepet ('beskozyrka') voor manschappen of onderofficieren, vermoedelijk Garde.
Circa 1930, steek ambtenaar, voorzien van Oranje kokarde, in redelijke staat ...[more]