- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
- Item Type
Porseleinen beeld: Hereford Calf, model 901A, mouth closed, gemerkt Beswick -9,5 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Hereford Calf, model 854, mouth closed, gemerkt Beswick -11 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Guernsey Cow, model 1248A, Horns and ears separate, gemerkt Beswick -10,8 cm
Porseleinen beeld: Guernsey Cow, model 1248A, Horns and ears separate, gemerkt Beswick -10,8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Guernsey Cow, model 1248B, Horns and ears together, gemerkt Beswick -10,8 cm
Porseleinen beeld: Guernsey Cow, model 1248B, Horns and ears together, gemerkt Beswick -10,8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Ayrshire Cow, 'Ickham Bessie' model 1350, gemerkt Beswick -12,7 cm hoog-
Porseleinen beeld: Ayrshire Cow, 'Ickham Bessie' model 1350, gemerkt Beswick -12,7 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Jersey Cow, 'Newton Tinkle' model 1345, gemerkt Beswick -10,8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Hereford Bull, 'Of Champions', model 1363A, gemerkt Beswick -10,8 cm hoog-
Porseleinen beeld: Hereford Bull, 'Of Champions', model 1363A, gemerkt Beswick -10,8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Hereford Calf, model 1827C, gemerkt Beswick -7,6 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Hereford Calf, model 1249E, gemerkt Beswick -7,0 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Limousin Bull, model 2463B, gemerkt Beswick -12,7 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Belted Galloway Cow, model 4113A, gemerkt Beswick -13,3 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Belgian Blue Bull', Border Fine Arts -11,5 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Ayrshire Bull, 'Whitehill Mandate', model 1454B, gemerkt Beswick -12,5 cm hoog-
Porseleinen beeld: Ayrshire Bull, 'Whitehill Mandate', model 1454B, gemerkt Beswick -12,5 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Guernsey Bull, 'Sabrina's Sir Richard 14th', model 1451, gemerkt Beswick -12 cm
Porseleinen beeld: Guernsey Bull, 'Sabrina's Sir Richard 14th', model 1451, gemerkt Beswick -12 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Jersey Bull, 'Dunsley Coy Boy', model 1422 mat, gemerkt Beswick -11,9 cm hoog-
Porseleinen beeld: Jersey Bull, 'Dunsley Coy Boy', model 1422 mat, gemerkt Beswick -11,9 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Black Faced Sheep, model 1765, gemerkt Beswick -8,3 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Hereford Cow, model 1360, gemerkt Beswick -10,8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Hereford Cow, model 1360 mat, gemerkt Beswick -10,8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Donkey, model 2267A, gemerkt Beswick -14 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Belgian Blue Cow', Border Fine Arts, in originele doos -11 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Holstein Friesian Calf', Border Fine Arts, in originele doos -8 cm hoog-
Porseleinen beeld: 'Holstein Friesian Calf', Border Fine Arts, in originele doos -8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Aberdeen Angus Calf', Border Fine Arts, in originele doos -8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Belgian Blue Calf', Border Fine Arts, in originele doos -8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Aberdeen Angus Cow', Border Fine Arts, in originele doos -11,5 cm hoog-
Porseleinen beeld: 'Aberdeen Angus Cow', Border Fine Arts, in originele doos -11,5 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Aberdeen Angus Bull', Border Fine Arts, in originele doos -10 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Hereford Calf, model 1249E, gemerkt Beswick, in originele doos -7,0 cm hoog-
Porseleinen beeld: Hereford Calf, model 1249E, gemerkt Beswick, in originele doos -7,0 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Jersey Calf, model 1249D, gemerkt Beswick, -7,2 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Ayshire Calf, model 1249B, gemerkt Beswick, -7,2 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Gurnsey Calf, model 1249A, gemerkt Beswick, -7,2 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Hereford Calf, model 1406B, gemerkt Beswick, -7,4 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Dairy Shorthorn Calf, model 1406C, gemerkt Beswick, -7,2 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Limousin Calf, model 1827E, gemerkt Beswick, in originele doos -7,4 cm hoog-
Porseleinen beeld: Limousin Calf, model 1827E, gemerkt Beswick, in originele doos -7,4 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Charolais Calf, model 1827B, gemerkt Beswick, -7,2 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Charolais Bull, op houten basement, in originele doos, gemerkt Beswick, -15,4
Porseleinen beeld: Charolais Bull, op houten basement, in originele doos, gemerkt Beswick, -15,4 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Aberdeen Angus Calf, model 1406A, gemerkt Beswick -7,6 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Aberdeen Angus Calf, model 1827A, gemerkt Beswick -7,6 cm hoog- ...[more]
Swarovski: Tijgerjong staand - Jaarlijkse editie 2010 - LxH 8,7 x 5,3 cm., met certificaat in
Swarovski: Tijger - Jaarlijkse editie 2010 - LxH 18,5 x 8,5 cm., met certificaat in originele
Swarovski, Twee kandelaars om één kaars in te zetten diameter 4 cm., zonder doos en zonder certificaat ...[more]
Swarovski Kogelvis groot en -klein zonder doos, zonder certificaat ...[more]
Swarovski, Olifant groot met metalen staar, ook wel "blokolifant" genoemd, zonder doos en zonder
Swarovski, Olifant groot met metalen staar, ook wel "blokolifant" genoemd, zonder doos en zonder certificaat ...[more]
Swarovski, Toekan, kleinmuisje met metalen staart en rode margriet zonder doos, zonder certificaat
Swarovski, Toekan, kleinmuisje met metalen staart en rode margriet zonder doos, zonder certificaat ...[more]