- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
- Item Type
Heupflacons, glazen objecten, divers verzilverd, etc. ...[more]
Uitgebreide verzameling van meer dan 300 overwegend metalen puntenslijpers ...[more]
Krat met divers glas en aardewerk, weegschaaltje met gewichten, verzilverd, etc. ...[more]
Flinke doos met politietoebehoren, holsters, portofoontassen, etc. ...[more]
Hoover Junior stofzuiger, gemarkeerd 'By Appointment to the Late King George VI manufacturers of
Verzameling kistjes en dozen: palissander theekist met twee porseleinen theebussen, schrijfkist,
Verzameling kistjes en dozen: palissander theekist met twee porseleinen theebussen, schrijfkist, naaidoos, etc., 19e/20e eeuw ...[more]
Bakelieten sigarenkokers, dolk met bokkenpootgreep, blikjes, etc. ...[more]
Wandkoffiemolen Douwe Egberts, glazen onderzetters, Glasfabriek Leerdam, porseleinen wijnlabels,
Wandkoffiemolen Douwe Egberts, glazen onderzetters, Glasfabriek Leerdam, porseleinen wijnlabels, Chinees blaadje, etc. ...[more]
Porseleinen beeldjes, gestoken houten kop, schelp, etc. ...[more]
Blikken trommel, VS pepermunt, oude platencamera, glasnegatieven, miniatuurbordjes van 's werelds
Oud houten schild République Française -49 x 35,5 cm.- ...[more]
Krat met antiek porselein, aardewerk, mahonie dienblad, lampvoeten, etc. ...[more]
Soester spiegel -lijst defect-, wandlampjes, platenbijbel, gestoken bordenrek, circa 1900, etc.
Soester spiegel -lijst defect-, wandlampjes, platenbijbel, gestoken bordenrek, circa 1900, etc. ...[more]
Speculaasplank, suikerbeestjesplank en metalen chocoladevorm, 19e eeuw en later ...[more]
Twee hellebaarden en goedendag, 20e eeuw ...[more]
Zeven replica's van floretten, sabels, etc. ...[more]
Flinke doos met fantasie bankbiljetten, voornamelijk USA ...[more]
Verzameling van vier emaille, drie blikken nummerborden en een emaille straatnaambord, België
Verzameling van vier emaille, drie blikken nummerborden en een emaille straatnaambord, België ...[more]
Backplate assembly, met drie zuurstofflessen ...[more]
Krat met diverse voorwerpen waaronder zilver en verzilverd ...[more]
Diverse batik doeken, miniatuur Dajak zwaard, Japanlak waaier, waaier met handgekleurde voorstelling
Dienbladen met porseleinen bodem, twee wandborden, Samarkand, Petrus Regout, Maastricht, koektrommel
Dienbladen met porseleinen bodem, twee wandborden, Samarkand, Petrus Regout, Maastricht, koektrommel met nikkelen monturen, etc. ...[more]
Tafellamp met porseleinen voet in de vorm van twee kinderen, de kap uit varkensblaas, mogelijk
Tafellamp met porseleinen voet in de vorm van twee kinderen, de kap uit varkensblaas, mogelijk Duitsland, 1e helft 20e eeuw ...[more]
Gestoken houten graandeurtje, Dogon, Mali - 80 x 50 cm - ...[more]
Houten krat gevuld met "bricolage"
Houten krat gevuld met "bricolage" ...[more]
Plastic box gevuld met theaterhistorie, waarbij schilden en helmen ...[more]
Gestoken houten stoofje met kerfsnit en Turkse knoop, voorzien van aardewerk testje, 19e eeuw - H.
Gestoken houten stoofje met kerfsnit en Turkse knoop, voorzien van aardewerk testje, 19e eeuw - H. 19 cm - ...[more]
Bijouterieën, militair kwartetspel, telefoonkaarten, etc. ...[more]
Divers verzilverd, waaronder presenteerschalen, tafelklokje, plateel beeldje en dekseldoosje met
Divers verzilverd, waaronder presenteerschalen, tafelklokje, plateel beeldje en dekseldoosje met chinoisserie decor ...[more]
Ovale spiegel in gestoken lijst, facsimile Frisiae, beddenpan, opklapbare wandelstok/krukje,
Ovale spiegel in gestoken lijst, facsimile Frisiae, beddenpan, opklapbare wandelstok/krukje, tinnen dienblad, koperen pannenset ...[more]
Philips BX 690A buizenradio, circa 1950 ...[more]
Koperen scheepslamp, cardanisch kompas, inktpotje, mes in schede met hoornen heft, vijzel en metalen
Paar koetslampen in zwartlak metalen kast met messing ornamenten, laat 19e eeuw - L. 47 cm -
Paar koetslampen in zwartlak metalen kast met messing ornamenten, laat 19e eeuw - L. 47 cm - ...[more]
Lot divers waaronder letterbak met letters, lederen koffer, verzilverd horloge, muziekkistje in de
Ingelijst postzegelschilderij met als onderwerp de vierdaagse zeeslag, naar Willem van de Velde de
Ingelijst postzegelschilderij met als onderwerp de vierdaagse zeeslag, naar Willem van de Velde de Oude, 19e eeuw ...[more]
Replica bronzen 17e eeuwse vijzel, beeldjes, Afrikaans messing beeld op houten basement: zittende
Replica bronzen 17e eeuwse vijzel, beeldjes, Afrikaans messing beeld op houten basement: zittende naakte vrouw, etc. ...[more]
Collectie bierpullen, aardewerk bierpul met tinnen klep en polychroom decor van vissen waar tussen
12-armige messing dubbele bolkroon, circa 1900 - L. 72 cm - ...[more]
Metalen tafellamp, midden 20e eeuw
Metalen tafellamp, midden 20e eeuw ...[more]
Gietijzeren bureaulamp, gemerkt: Niam ...[more]
Gezwart houten crucifix met biscuit corpus en twee biscuitporseleinen beeldjes: Jozef en Maria, ca.
Gezwart houten crucifix met biscuit corpus en twee biscuitporseleinen beeldjes: Jozef en Maria, ca.1900 ...[more]
Rozenkransen, kruishangers, etc.
Rozenkransen, kruishangers, etc. ...[more]
Divers devotionalia en beursje
Divers devotionalia en beursje ...[more]
Houten model van een platbodem, naamplaat A. Sipma - L. 110 cm - ...[more]
Uitgebreid porseleinen en glazen serviesgedeelte, Hutschenreuther voor KLM business class, jaren '70
Uitgebreid porseleinen en glazen serviesgedeelte, Hutschenreuther voor KLM business class, jaren '70 ...[more]
Krat met uitgebreide verzameling postzegelalbums en postzegels ...[more]
Verzameling aanstekers, Ronson, Weltzünder, Cozy, Helo, etc. ...[more]
Sigarettenkokers, waaronder een bakelieten, jaren '30, en twee aanstekers ...[more]
Bruine lederen sigarenkoker met 2e gehalte zilveren sluiting, houten sigarenkoker met intarsia,
Bruine lederen sigarenkoker met 2e gehalte zilveren sluiting, houten sigarenkoker met intarsia, kompas Crossing, etc. ...[more]
Divers kinderspeelgoed waaronder modeltreintjes, auto's, etc. ...[more]
Twee kunststof speelgoed figuren
Twee kunststof speelgoed figuren ...[more]
Gobelin: vrouw met eenhoorn -160 x 120 cm- ...[more]
Grote verzameling tin- en koperwerk, 19e/20e eeuw ...[more]
Twee kratten met divers tin- en koperwerk waaronder 18e en 19e eeuws ...[more]
Mechanisch brandalarm voor op de wand, AFA Security Systems -diam. 29,5 cm.- ...[more]
Krat met divers glaswerk, plateel, tin, etc. ...[more]
Drie kratten met diverse objecten waaronder: porselein, aardewerk, beelden, fotoalbums, bijbeltjes, verzilverd, etc. ...[more]
Twee kisten scheepsbenodigdheden, vlaggetjes, petten, stormlantaarns, poppetjes, etc. ...[more]
Blikken speelgoedtank, speelgoedrevolver, oosters houtsnijwerk, etc. ...[more]