Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

4943 items 4943 items
No Image
(3 day sale)
room

Auction details

Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

(3 day sale)

Auction dates

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auction house

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range
to

Category

Filtered by:

  • Item Type
4943 items
Per Page
  • List
  • Grid

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Hoover Junior stofzuiger, gemarkeerd 'By Appointment to the Late King George VI manufacturers of Electric Suction Sweepers', in werkende conditie,...

Blikken trommel, VS pepermunt, oude platencamera, glasnegatieven, miniatuurbordjes van 's werelds befaamde porseleinhuizen, scheermesjes, blikjes ...

Diverse batik doeken, miniatuur Dajak zwaard, Japanlak waaier, waaier met handgekleurde voorstelling van dansend paar, circa 1800 en een faux schi...

Ovale spiegel in gestoken lijst, facsimile Frisiae, beddenpan, opklapbare wandelstok/krukje, tinnen dienblad, koperen pannenset ...[more]

Koperen scheepslamp, cardanisch kompas, inktpotje, mes in schede met hoornen heft, vijzel en metalen naambordje, Werkplaats Ned. Centraal Spoorweg...

Lot divers waaronder letterbak met letters, lederen koffer, verzilverd horloge, muziekkistje in de vom van een draaiorgel, verzilverde kam en zakh...

Driedelig verzilverd kapstel, Gero, Kutani bakje, verzilverde aansteker, parelmoer belijmd toneelkijkertje, fossiel, verzilverde druivenschaar, et...

Collectie bierpullen, aardewerk bierpul met tinnen klep en polychroom decor van vissen waar tussen koppen van zoogdieren, steengoed bierpul met re...

Drie kratten met diverse objecten waaronder: porselein, aardewerk, beelden, fotoalbums, bijbeltjes, verzilverd, etc. ...[more]

Loading...Loading...