Jan Sierhuis (geb. 1928)
Jan Sierhuis (geb. 1928) Twee tekeningen [2] gesigneerd, '64 en 1976, ca. 20 x 30 cm.
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) 'Vluchtig moment' [1] board, niet ingelijst, verso gesign., 21 mrt 1951, 36 x 22 cm.
Serge Poliakoff (1900-1969)
Serge Poliakoff (1900-1969) Zonder titel [1] litho. gesign. r.o., 49/50, 64 x 50 cm.
Zhang Bin (geb. 1966)
Zhang Bin (geb. 1966) 'Yangbanxi, Opera' [1] doek, verso gesign., 2000, 60 x 80 cm.
Jeroen Henneman (geb. 1942)
Jeroen Henneman (geb. 1942) 'De nacht' [1] gemengde techniek op papier, gesign. op achterzijde lijst, 'voor Debby, 30-9-'84, 20 x 25 cm.
Reinoud van Vught (geb. 1960)
Reinoud van Vught (geb. 1960) Zonder titel [1] gemengde techniek op papier, gesign., 30-09-03, 42 x 31 cm.
Mosquito Cheng (geb. 1980)
Mosquito Cheng (geb. 1980) Zonder titel [1] doek, niet ingelijst, verso gesign., 100 x 100 cm.
Igor Tcholaria (geb. 1959)
Igor Tcholaria (geb. 1959) [1] doek, gesign. r.o., 2004, herk. Galerie Mark Peet Visser, Velp, 65 x 50 cm.
Ronald Noorman (geb. 1951)
Ronald Noorman (geb. 1951) Zonder titel Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam [1] assemblage, gesign. 1999, 30 x 20 cm.
Diverse tekeningen en grafiek, 20e en 21e eeuw [ds]
Auke de Vries (geb. 1937)
Auke de Vries (geb. 1937) Zonder titel [1] metalen sculptuur, ca. 1979, 30 x 23 x 23 cm.
Curtis Anderson (geb. 1956)
Curtis Anderson (geb. 1956) Zonder titel [1] emaille op staal, verso gesign., 1993, 62 x 43 x 1,5 cm.
Willy Boers, collage
Willy Boers, collage Collage [1] collage, gesign. m.o., 1974, 51 x 51 cm.
After Serge Poliakoff (1900-1969)
Herman Brood (1946-2001)
Herman Brood (1946-2001) Staand naakt [1] stift en aquarel, gesign. r.o., 65 x 50 cm.
Herman Brood (1946-2001)
Herman Brood (1946-2001) Motorrijder [1] stift en aquarel, gesign. r.o., 65 x 50 cm.
Herman Brood (1946-2001)
Herman Brood (1946-2001) 'King' [1] stift en aquarel, gesign. r.o., 65 x 50 cm.
Herman Brood (1946-2001)
Herman Brood (1946-2001) 'Doe normaal' [1] stift en aquarel, gesign. r.o., 65 x 50 cm.
Mel Cooper (geb. 1945)
Mel Cooper (geb. 1945) Figuur en hobbelpaard [1] doek, herk. Galerie Siau, gesign. '70, 42 x 38 cm.
Amador (geb. 1957)
Amador (geb. 1957) 'Fusions' [1] gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 2000, 50 x 35 cm.
Theo Niermeijer (1940-2005)
Theo Niermeijer (1940-2005) Zonder titel [1] ijzeren sculptuur
Kaja Ryszard (geb. 1962)
Kaja Ryszard (geb. 1962) Mme Titanic [1] gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 28 x 20 cm.
Roger Raveel (1921-2013)
Roger Raveel (1921-2013) 'Z. in een vreemde ruimtelijke confrontatie' [1] litho, gesign. r.o., 81/190, 50 x 65 cm.
Diverse moderne kunst
Diverse moderne kunst w.b. Han Schuil, [ds]
Noriko Ito (geb. 1976)
Noriko Ito (geb. 1976) 'Do not come with me' [1] doek, verso gesign., 2008, 16 x 23 cm.
Pierre Alechinsky (geb. 1927)
Theo Wolvecamp (1925-1992)
Theo Wolvecamp (1925-1992) Zonder titel Provenance: Collectie familie Brouwer [1] zeefdruk, gesign. r.o., '89, 80/150, 35 x 50 cm.
David Bade (geb. 1970)
David Bade (geb. 1970) Man [1] inkt, aquarel en gouache, gesign. m.o., 2006, 40 x 30 cm.
Akane Koide (geb. 1991)
Akane Koide (geb. 1991) 'This is might be what the world is like' [1] offset litho, gesign. r.o., '07, 45/300, 70 x 53 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Figuur [1] doek, gesign. m.o., 60 x 40 cm.
Aernout Mik (geb. 1962)
Aernout Mik (geb. 1962) Zonder titel (dummy) [1] fotolinnen, stof, keramiek en metaal, ca. 1990, 85 x 45 x 45 cm.
James Rosenquist (1933-2017)
James Rosenquist (1933-2017) 'Gift wrapped doll' [1] litho, gesign. l.o., 1993, 15/100, 60 x 60 cm.
Marlene Dumas (geb. 1953)
Marlene Dumas (geb. 1953) 'Incubatie' [map] litho, gesign., 34/40, 33 x 31 cm.
Marlene Dumas (geb. 1953)
Marlene Dumas (geb. 1953) 'Motherhood' [map] litho, gesign., 24/40, 35,5 x 38 cm.
Hens van der Spoel (1904-1987)
Hens van der Spoel (1904-1987) Zonder titel [1] gouache, gesign. r.b., '63, 86 x 110 cm.
Reinoud D' Haese, twee stuks grafiek
Co Westerik (1924-2018)
Co Westerik (1924-2018) Meisje met beer [1] litho, gesign. r.o., 1987, 34/40, 25 x 25 cm.
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981) Zonder titel [1] litho, gesign. r.o., e.a., 68 x 44 cm.
Erik Andriesse (1957-1993)
Erik Andriesse (1957-1993) 'Sam' [map] litho, niet ingelijst, gesign., 1992, 54/60, 65 x 50 cm.
Jan Sierhuis (geb. 1928)
Armando (1929-2018)
Armando (1929-2018) De Leiter [1] litho, gesign. r.o., '97, 7/25, 74 x 53 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Dierfiguur [1] doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Sam Ash (geb. 1951)
Sam Ash (geb. 1951) 'Howling for help' [1] doek op board, gesign., 30 x 40 cm.
Isadore Wadow (1950-1984)
Isadore Wadow (1950-1984) Vijf diverse werken [5]
Jan Schoonhoven (1914-1994)
Jan Schoonhoven (1914-1994) Zonder titel [1] zeefdruk, gesign., 1983, 11/20, 65 x 50 cm.
Goyce Kakegamic (geb. 1948)
Goyce Kakegamic (geb. 1948) 'Family of Loon'. Hierbij tweemaal acryl op papier door Roy Kakegamic [3] acryl op papier, gesign., 1979. 26 x 37 cm.
Jan Kuiper (1928-2017)
Jan Kuiper (1928-2017) 'Driemaal het licht' [3] drieluik, board, formaat geheel 23 x 68 cm.
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) De Indiaan [1] litho, gesign. r.o., '88, 166/200, 70 x 50 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Figuur met koe [1] doek, gesign. m.o., 30 x 40 cm.
Siebe Hansma (geb. 1949)
Siebe Hansma (geb. 1949) Zonder titel [1] gelakt metalen sculptuur op houten sokkel, ongesign. totale hoogte 155 cm.
Emilio Greco (1913-1995)
Emilio Greco (1913-1995) Studie van een naakt [1] inkt, gesign. r.o., 1979, 21 x 30 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Vijf diverse schilderijen [ds] allen ca. 15 x 25 cm.
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Decoded yellow' [1] doek, gesign. verso, 1984, 61 x 61 cm.
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Swift landing' [1] doek, verso gesign., 1982. 90 x 120 cm.
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Mauve diffusion' [1] doek, verso gesign., 1980, 100 x 93 cm.
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) Diverse tekeningen [ds]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Expressions in time' [1] doek, verso gesign., 1988, 38 x 38 cm.