Alan Davie (1920-2014)
Alan Davie (1920-2014) 'Sheet V11 from Foxwatch Series' [1] litho, gesign. 1970, r.o. 73/75, 70 x 80 cm.
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) Zonder titel [1] doek, verso gesign., 1985-86, 53 x 51 cm.
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) Collectie tekeningen [map]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) Diverse tekeningen [map+4] 20 x 30 cm. tot 70 x 70 cm.
Philip Vencken (geb. 1950)
Philip Vencken (geb. 1950) 'Abstract landschap' [1] doek, verso gesign., 2011, 100 x 100 cm.
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) Diverse tekeningen [4] o.a. 115 x 140 cm. en 130 x 120 cm.
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) 'Au dessous du volcan' Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam [1] litho, gesign., '73, 35 x 35 cm.
Hugo Kaagman (geb. 1955)
Hugo Kaagman (geb. 1955) 'Fez', suite van 9 litho's. Hierbij litho, 'Elvis'. [map] 10 litho's, gesign. 50 x 50 cm. en 65 x 50 cm.
Han Mes (geb. 1936)
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) 'Femmes - oiseaux a l'arc en ciel' [1] litho, gesign., '76, VII/XX, 76 x 56 cm.
Karel Appel (1921-2006)
Karel Appel (1921-2006) Dansende man [1] litho, gesign. r.o., '70, 70 x 57 cm.
Lei Molin (1927-1990)
Lei Molin (1927-1990) Zonder titel [1] gemengde techniek op papier, gesign. m.o., ca. 1970, 115 x 148 cm.
Umberto Mariani (geb. 1936)
Reggy Gunn (geb. 1959)
Reggy Gunn (geb. 1959) Zonder titel [1] doek, niet ingelijst, verso gesign., '91, 130 x 109 cm.
Dick Elffers (1910-1990)
Dick Elffers (1910-1990) Drie figuren [1] doek, gesign. l.o., '81, 105 x 105 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) 'Stone as conscience, blood as know' [1] ets, gesign. r.o., 1984, 106 x 77 cm.
Jaap Hillenius, litho
Mathieu Ficheroux (1926-2003)
Eelco Glastra van Loon (geb. 1935),
Eelco Glastra van Loon (geb. 1935), Konstuctie [1] tekening, gesign. r.o., 1972, 60 x 53 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Vijf diverse tekeningen en grafische werken [ds] 35 x 50 cm. - 20 x 25 cm.
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Slangen [1] litho, gesign. m.o., '73-'88, 70 x 100 cm.
Naar Chagall, litho
Naar Chagall, litho Hierbij litho door Jorg Remé en onbekende kunstenaar, grafisch werk [3]
Simon Vinkenoog (1928-2009)
Simon Vinkenoog (1928-2009) 'Do it now'. Hierbij boek. [2] pastel, gesign. r.o., 1992, 63 x 48 cm.
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) Blake [1] ets, gesign. r.o., '75, 8/41, 42 x 32 cm.
Marc Chagall, twee litho's
Marc Chagall, twee litho's [2] 36 x 54 cm. en 38 x 53 cm.
Drie diverse kunstwerken, 20e eeuw
Drie diverse kunstwerken, 20e eeuw [3]
Frank Lodeizen (1931-2013)
Frank Lodeizen (1931-2013) Zonder titel [1] pastel, gesign. m.o., '62, 60 x 50 cm.
Ansuya Blom (geb. 1956)
Ansuya Blom (geb. 1956) Vier diverse werken [4] litho, 56 x 76 cm., gemengde techniek op papier, 50 x 70 cm., tekening 30 x 23 cm.
Paul Jenkins (1923-2012)
Paul Jenkins (1923-2012) 'Amadeus et les autres' [1] litho, gesign. m.o., 1992, 30 x 40 cm.
Mario Pucciarelli (1928-2014)
Mario Pucciarelli (1928-2014) 'Ritmi (Roma)' [1] doek, verso gesign., 1984, 50 x 40 cm.
Mario Pucciarelli (1928-2014)
Mario Pucciarelli (1928-2014) 'Dialogo' [1] doek, verso gesign., 1984, 60 x 50 cm.
Mario Pucciarelli (1928-2014)
Mario Pucciarelli (1928-2014) 'Simetria' [1] doek, verso gesign., 50 x 45 cm.
Bruce Onobrakepeya (geb. 1932)
Bruce Onobrakepeya (geb. 1932) 'Aro oniomo' [1] kleurenets, gesign. r.o., 1972, 3/8, full sheet 75 x 55 cm.
Rufus Ugendele (1946-1996)
Rufus Ugendele (1946-1996) Zonder titel [1] board, gesign. r.o., 1972, 48 x 60 cm.
Rufus Ugendele (1946-1996)
Rufus Ugendele (1946-1996) Maskers [1] board, gesign. r.o., 65 x 60 cm.
Jimoh Buraimoh (geb. 1943)
Jimoh Buraimoh (geb. 1943) 'Animal cave' [1] gemengde techniek op board, gesign. l.o., 77 x 77 cm. damages
Jimoh Buraimoh (geb. 1943)
Jimoh Buraimoh (geb. 1943) 'Peaceful family' [1] gemengde techniek op board, gesign. r.b., 1973, 122 x 60 cm.
Nigeriaanse school, ca. 1970-1980
Nigeriaanse school, ca. 1970-1980 Drie diverse werken [3] gemengde techniek op board, 120 x 60 cm. en 70 x 40 cm.
Bruce Onobrakepeya (geb. 1932) Vier diverse etsen [4] vier etsen, gesign., 1972, 46 x 60 cm.
Twin Seven Seven (1944-2011)
Twin Seven Seven (1944-2011) Man carying his burden. Gekocht direct van de kunstenaar zelf in Lagos. [1]
Bruce Onobrakepeya (geb. 1932) Twee etsen [2] trweemaal ets, gesign., 60 x 45 cm.
Reinhoud D'Haese (1928-2007)
Hannes Postma (geb. 1933)
Hannes Postma (geb. 1933) 'Voor Deborah en Remco' [1] gemengde techniek en collage, gesign. l.o., 1996, 45 x 35 cm.
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Vrouw, kat en vogels [1] litho, gesign. r.o., '95, 45 x 35 cm.
Peter Keil (geb. 1942)
Peter Keil (geb. 1942) 'Barbara Streisand' [1] board, verso gesign., Berlin '78, 50 x 101 cm.
Jan Sierhuis (geb. 1928)
Jan Sierhuis (geb. 1928) Paarden [1] aquarel, gesign. l.o., '79, 59 x 45 cm.
Vincent Hamel (1931)
Vincent Hamel (1931) 'Waterblauw' [1] pastel, gesign. achterzijde lijst, '87,
Bob Bonies (geb. 1937)
Bob Bonies (geb. 1937) Drie zeefdrukken [3] gesigneerd, 92/100, '70-'75, 60 x 60 cm.
Tije Domburg, (geb. 1947)
Tije Domburg, (geb. 1947) Zonder titel [1] kunststof sculptuur, ongesign, in twee delen, gezamelijke lengte 41 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Vier diverse tekeningen [map]
Glenn Baxter (geb. 1944)
Katherina Sieverding (geb. 1944)
Katherina Sieverding (geb. 1944) 'Weltlinie' [1] pigment print in 6 colors, gesign. r.o., 2001, 50 x 100 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Vijf diverse schilderijen [ds] allen ca. 15 x 25 cm.
Diverse grafiek, 20e en 21e eeuw
Johan Tahon (geb. 1965)
Johan Tahon (geb. 1965) 'Tuckahoe' [1] ets, gesign. r.o., 6/20, 30 x 20 cm.
Rachid Ben Ali (geb. 1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) Drie stuks grafiek [3] één gesign met stempel