Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964) Gezicht op kerk en boerderij [1] aquarel, gesign. r.o., 1918, 90 x 64 cm.
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) 'Jongen met karretje' [1] maroufle, gesign. r.o., 1948, 24 x 42 cm.
Constant Artz (1870-1958)
Constant Artz (1870-1958) Eenden in het gras [1] doek, gesign. l.o., 30 x 40 cm.
Hal Wichers (1893-1968)
Hal Wichers (1893-1968) Kratermeer Telga Patengan met vulkaan Patuha, Java [1] doek, gesign. r.o., 52 x 96 cm.
Karel Colnot (1921-1996)
Karel Colnot (1921-1996) Winters landschap bij Bergen [1] doek, gesign. r.o., '73, 60 x 80 cm.
Toegeschreven aan Wim Schuhmacher (1894-1986) Gezicht op een dorp [1] doek,
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995) Bloemen in een vaas. Herkomst: collectie Mabel Hoogendonk. [1] aquarel, gesign. l.o., 30 x 30 cm.
Otto B. de Kat (1907-1995)
Otto B. de Kat (1907-1995) Stilleven met fruit. Herkomst: collectie Mabel Hoogendonk. [1] doek, gesign. r.o., 30 x 40 cm.
Hans Bayens (1924-2003)
Hans Bayens (1924-2003) Haventerrein met treinspoor
Pravoslav Kotik (1889-1970)
Pravoslav Kotik (1889-1970) Figuren [1] board, gesign. l.o., 1929, herk. Sotheby's Amsterdam, 07 maart 2006, lot nr. 312, 33 x 46 cm.
Jan Harm Weijns (1864-1945)
Jan Harm Weijns (1864-1945) Liggend vrouwelijk naakt [1] doek, gesign. r.o., 81 x 126 cm.
Cees van IJsseldijk (1901-1977)
Cees van IJsseldijk (1901-1977) Gezicht vanuit het atelier van de kunstenaar, Amsterdam [1] doek, gesign. l.o., 64 x 90 cm.
Harmen Meurs (1891-1964)
Willem Klijn (1892-1961)
Willem Klijn (1892-1961) Zonnebloemen, rozen en peren [1] doek, gesign. l.o., niet ingelijst, 50 x 60 cm.
Jan van Herwijnen (1889-1965)
Jan van Herwijnen (1889-1965) Bloemstilleven [1] doek, gesign. l.o., '60, 75 x 75 cm.
André L'Hote (1885-1962)
André L'Hote (1885-1962) Stilleven [1] houtskool en gouache, gesign. l.o., 47 x 61 cm. Stillife. Charcoal and gouache, signed lower left.
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) Twee soldaten [1] aquarel, gesign. m.r., 1904, 31 x 25 cm.
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) Hoornblazer [1] 43 x 26 cm. aquarel, gesign. l.o., 1905,
Eduard Duyck (1856-1897)
Eduard Duyck (1856-1897) Zittend naakt in een landschap [1] doek, ongesign., 31 x 27 cm.
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972) Gezicht op de Groenburgwal bij de Staalstraat [1] doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm.
Leo Gestel (1881-1941)
Jules de Sutter (1895-1970)
Jules de Sutter (1895-1970) Gezicht op een plein met figuren [1] board, gesign. r.o., 65 x 50 cm.
Imre Seilern (1907-1991)
Imre Seilern (1907-1991) Paar landschappen [2] tweemaal doek, niet ingelijst, éénmaal gesigneerd, 50 x 75 cm. en 55 x 70 cm.
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972) Steegje in Den Bosch [1] doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Toegeschreven aan Sal Meijer (1877-1965) 'Het breistertje', kopie naar Blommers [1] doek, ongesign., annotatie n. Blommers l.o., 51 x 40 cm.
Gerard Johan Staller (1880-1956)
Gerard Johan Staller (1880-1956) Straatverkoopster [1] maroufle, gesign. l.o., 24 x 17 cm.
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972) Reguliersgracht Amsterdam [1] doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972) Bergmeer, Zwitserland [1] doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm.
Co Cordèl (geb. 1957)
Co Cordèl (geb. 1957) Twee kippen [1] doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Sierk Schröder (1903-2002)
Sierk Schröder (1903-2002) Meisje in een interieur [1] pastel, gesign. l.o., '53, 50 x 35 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) St. Bavokerk te Haarlem in de sneeuw [1] doek, gesign. l.o., 1919, 487 x 62 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) De Prins Hendrikkade bij de Schreierstoren [1] doek, gesign. l.o., 37 x 47 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) Stadgezicht met veemarkt op een plein bij een kerk [1] maroufle, gesign. r.o., 35 x 35 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) Duinlandschap bij Heemstede [1] maroufle, gesign. r.o., 35 x 47 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) Winters landschap bij Brouwershaven [1] paneel, 1924, gesign. r.o., 20 x 26 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) De Verklikkerduinen, Burgh-Haamstede [1] maroufle, gesign. l.o., '31, 34 x 42 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) Gezicht op een tuin met cactussen in een venster [1] doek, gesign. r.b., 47 x 35 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) 'Oude bomen bij de Molenberg, Zierikzee' [1] maroufle, gesign. r.o., 1929, 35 x 50 cm.
Dominique Offand (1869-?)
Dominique Offand (1869-?) Haven van Saint-Raphaël [1] doek, gesign. r.o., 39 x 55 cm.
Thé Lau (1889-1958)
Thé Lau (1889-1958) Uitgestrekt landschap achter de duinen [1] maroufle, gesign. r.o., '32, 100 x 143 cm.
Herman Gordijn (1932-2017)
Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927)
Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927) 'Twee blauwe flessen, een spijker en een bord' [1] doek, gesign. r.b., verso titel, 1994, 25 x 65 cm.
Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927) 'Stilleven met opengeslagen boek en mes' [1] doek, gesign. r.o., '03, 29 x 46 cm.
Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927) 'Nachtlandschap Bourbonnais' [1] doek, gesign. r.o., 2005, 25 x 35 cm.
Jean Marie Boomputte (geb. 1947)
Jean Marie Boomputte (geb. 1947) 'Le rouge et le verre' [1] doek, verso gesign., '96, 55 x 65 cm,
Armand Bouten (1893-1965)
Frederick Serger (1889-1965)
Frederick Serger (1889-1965) Stilleven [1] maroufle, gesign. r.o., 50 x 65 cm.
Ewout de Kat (1904-1974)
Ewout de Kat (1904-1974) Stilleven [1] doek, gesign. r.o., '42, 70 x 50 cm.
Ger Langeweg (1891-1970)
Ger Langeweg (1891-1970) Dierfiguren tussen bomen [1] doek, gesign. r.o., 42 x 53 cm.
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970) Bloesembomen [1] doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Willem Weissenbruch (1864-1941)
Willem Weissenbruch (1864-1941) Grazende koeien in een landschap [1] paneel, gesign., 1904, 18 x 30 cm.
Evert Moll (1878-1955)
Evert Moll (1878-1955) Polderlandschap [1] doek, gesign. l.o., 70 x 106 cm.
Joub Wiertz (1893-1966)
Joub Wiertz (1893-1966) Man te paard in een veld met bloemen [1] doek, gesign. r.o., 1928, 100 x 80 cm.
Gerard Huysser (1892-1970)
Gerard Huysser (1892-1970) 'Aan de Bosporus' [1] gesign., 1963, tentoonstelling: Ver. St. Lucas, 50 x 70 cm.
P. Kretschmar (20e eeuw)
P. Kretschmar (20e eeuw) Vrouw bij een rivier [1] doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 1904, 46 x 66 cm.
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Bij Abcoude [1] doek, gesign. l.o., '52, 72 x 80 cm.
Jan van Vuuren (1871-1941)
Jan van Vuuren (1871-1941) Boerderij bij een korenveld [1] doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm.