- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Watches (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Lots with images only
Twee antieke houten schuifdozen,één met kerfsnijwerk, de ander 17e eeuw met gestoken vaas en
Houten schooltas en twee jukken350
Houten schooltas en twee jukken350 ...[more]
Twee poppen met houten hoofd, ca. 1850,één met Hindelooper deels sits klederdracht; l. 48 en 56 cm.;
Twee poppen met houten hoofd, ca. 1850,één met Hindelooper deels sits klederdracht; l. 48 en 56 cm.; 2200 ...[more]
Marken, drie beschilderd houten babbekistjes (met lintjes), paar klompen en lepelrek6200 ...[more]
Grote katoenen pop met beschilderd papier maché hoofd en schouderstuk, 19e eeuw,met houten armen,
Ikoon;Christus Pantocrator; 37 x 31 cm.80 ...[more]
Spanen doos, 19e eeuw,met geschilderd decor van bloemen op rood fond, het deksel met prent; ; 42 x
Spanen doos, 19e eeuw,met geschilderd decor van bloemen op rood fond, het deksel met prent; ; 42 x 27 cm.; 1200 ...[more]
Groene (Waddinxveen) kar en grenen kar huisvlijt (miniatuur)200 ...[more]
Diverse miniatuur karretjes (Waddinxveen)4150 ...[more]
Gele miniatuur houten bakkerskarmet originele foto; 1150 ...[more]
Spanen doos, 19e eeuw,met geschilderd bloemdecor op blauw fond, het deksel met prent en opschrift '
Twee kleine spanen doosjesmet geschilderd decor van honden; l. 9 cm.; 240 ...[more]
Rode sigarenautomaat, onder andere van het merk Gloriebr. 38, h. 80, d. 18 cm.; Uit de collectie van
Polychroom houten wagenschot, 1898; [1]220 ...[more]
Antiek houten groen geschilderde langwerpige schuifdoosmet opschrift; 1120 ...[more]
Drie vruchthouten schaven, 18e eeuw,alle met gestoken voluten, één met datering 1793; l. 20-90
Drie vruchthouten schaven, 18e eeuw,alle met gestoken voluten, één met datering 1793; l. 20-90 cm.; 3900 ...[more]
Koperen-houten koffiemolen, 19e eeuw,met gestoken pilasters; 18 x 18 cm.; 190 ...[more]
Polyphon, platenspeeldoos; ; 1200
Polyphon, platenspeeldoos; ; 1200 ...[more]
Twee wetenschappelijke instrumentenwaaronder één houten massage apparaat; 260 ...[more]
Een latoen koperen kat met zwarte beschildering,hierbij een antieke carnavals staf, Brabant; 2220
Een latoen koperen kat met zwarte beschildering,hierbij een antieke carnavals staf, Brabant; 2220 ...[more]
Twee eenlichtskandelaars in de vorm van kraanvogels2400 ...[more]
Metalen barometer houder in de vorm van Oosterse olifant met figuur200 ...[more]
Diverse gewichtenblokken met gewichtends40 ...[more]
Drie sabels, eind 19e eeuw en drie bajonetten, 20e eeuw6200 ...[more]
Houten snijwerkmet klimmende leeuw met vrijheidshoed op piek. Hierbij divers houtsnijwerk; 30 x 47
Houten snijwerkmet klimmende leeuw met vrijheidshoed op piek. Hierbij divers houtsnijwerk; 30 x 47 cm.; 1 + ds30 ...[more]
Divers,waaronder koperen vijzel en tafelpendule; ds60 ...[more]
Frankrijk, paar koperen éénlichtskandelaars, 19e eeuw280 ...[more]
Balansweegschaalin houten kast; 1120
Balansweegschaalin houten kast; 1120 ...[more]
Haardplaat met afbeelding van figuur1350
Haardplaat met afbeelding van figuur1350 ...[more]
Frankrijk, messing verglaasde pendule, ca. 1900;uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op een
Twee roodkoperen puddingvormen2160
Twee roodkoperen puddingvormen2160 ...[more]
Paar Art Deco plaffonieres,met peervormige kappen; 260 ...[more]
Cécile Dreesman (1920-1994), naaldkunst voorstelling op zijde, 1967;'Titziana'; 30 x 20 cm.150
Cécile Dreesman (1920-1994), naaldkunst voorstelling op zijde, 1967;'Titziana'; 30 x 20 cm.150 ...[more]
Vier diverse textilia, waaronder een met fijn haakwerk opengewerkt, zijde kleed, 19/20ste eeuwen een
Marmeren plaquettemet gestoken relief van portret van mogelijk Prinses Juliana; 30 x 22 cm.; Uit
Vijf objets de vertu,w.o. miniatuur zilveren dekselpan, 19e eeuw; 5120 ...[more]
Zeven 'tartanware' cilindervormige doosjes.Met boek betreffende tartanware; [8]120 ...[more]
Kleine buste van een vrouwh. 16 cm. ; 1150 ...[more]
Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350
Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350 ...[more]
Leeuwin met twee welpen1100
Leeuwin met twee welpen1100 ...[more]
Tinnen eikeltjeskan, 18e eeuw en tinnen bouilloir en pleet theekan, 19e eeuw.De eikelkan met
Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100
Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100 ...[more]
Divers pleet en zilverds100
Divers pleet en zilverds100 ...[more]
Engeland, paar grote pleet cloches, 19e eeuw,met fraai bladvormige greep en gravé van dolfijn en