- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Watches (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Lots with images only
Theepot en melkkan, 19e eeuw,eivormig model met gestileerde graveringen ovale medaillons aan
Oostenrijk-Hongarije, vaas op voet, Barok stijl, ca. 1800getorste stam en kelk op gelobde ronde voet
Duitsland, dienblad met zilveren montering, 19e eeuw, drinkkom en presenteerschotel,langwerpig met
Presenteerblad, dertiger jaren,ovaal met florale opengewerkte rand en twee voorstellingen als greep,
Tabaksdoos, brandewijnkom en gelobde kom,ovaal met oudhollandse voorstelling in reliëf op vier
miniatuur voorstellende platbodem,met zijzwaarden en vier zeilen en twee vlaggen op boeg en spiegel,
Zeven diverse miniaturen,waarbij een stooier in vorm van hoorn, één tonnenmaker, alle bewerkt met
Paar flessenbakken, Biedermeier, Engeland, mosterd- en azijnstel, 19e eeuw,bakken met houten bodem
Drie tafelsierstukken in de vorm van vogels,een zwalum, een fazant en een korhoen, Mt. J.G.W. Estéjé
Dinergarnituur, puntfilet, 20er jaren,bestaande uit zes dinercouverts, zes dessert couverts,
Zes tafelcouverts, Laat-Empire,rond model met kam, Mt. Tiddorus Eekhof, 1827 Leeuwarden, 2e gehalte,; 711 gr.; 12300 ...[more]
Aspergetang en theebus,Mt. Fa. J.M van Kempen & Zonen 1972 Voorschoten, 2e gehalte, ovale kristallen
Twaalf viscouverts, puntfilet,met gravé rand, Mt. Gerritsen & Van Kempen 1926 Zeist, 2e gehalte,
Twaalf viscouverts, puntfilet,met gravé rand, Mt. Gerritsen & Van Kempen 1926 Zeist, 2e gehalte, in cassette,; 1054 gr.; 25800 ...[more]
Twaalf vruchtencouverts , puntfilet,Mt. Fa. A.J. Driesse Schoonhoven; bruto 701 gr.; 25150 ...[more]
Twaalf tafelcouverts, rond model met kam,gravure "1880" achterzijde steel, Mt. Fa. J.M. Kempen &
Twaalf dessertcouverts, rond model met kam,gravure "1880" achterzijde steel, Mt. Fa. J.M. Kempen &
Frankrijk/Duitsland set van vier zoutvaten, één paar bijpassend en één enkele bijpassend, 18e eeuw,
Engeland, suiker- en zoutstrooier, 18e eeuw,omgekeerd balustervormig, strooierdeksel met getorste
Kruishanger met parelmoer en mes in foedraal, 18e eeuwhanger voorzien van ketting met bloedkoralen
Soepdienlepel, Empire,ronde bak versierd met parelrand, gebogen steel, Mt. Jacob van Nieuwcasteel
Diverse couverts en vijf messen,hierbij pleet vismessen,; bruto 1413 gr.; zkj250 ...[more]
Paar sauslepels, voorsnijgarnituur en visvoorsnijmes,vleesvoorsnijmes en vork, puntfilet, in etui,
Zes dinercouverts, rond filet, 19e eeuwMt. Fa. M.J. van Kempen & zonen 1866 Voorschoten, 2e gehalte,; 486 gr.; 12 zkj250 ...[more]
Zes dinercouverts en zes dessertcouverts, Haags-lof, 19e eeuw,Mt. Fa. J.M. van Kempen & Zonen 1887
Paar groentenopdienlepels, paar eierlepels en soeplepel,waarbij Haags-lof groentenlepels, dubbel
Paar kandelaars, Neoclassicistische stijl,Korintische zuilen op vierkanten basis omstringeld met
Zes oestervorkjes, Jugendstil en divers klein zilverwerkajour steel met bloemmotieven, Mt. J. A.A.
Engeland, esdoornhouten kistje, vroeg 19e eeuw,met pleet greep, binnenzijde met gemarmerd papier; 23
Schildpad theekistje, 19e eeuw,met gecontourneerd front, op ivoren pootjes; h. 9, 13 x 8 cm.; 1300
Schildpad theekistje, 19e eeuw,met gecontourneerd front, op ivoren pootjes; h. 9, 13 x 8 cm.; 1300 ...[more]
Schildpad lepeldoosje, 19e eeuw,op ivoren pootjes15 x 8 cm.; 1200 ...[more]
Geribd zilveren naaigarnituur in schildpad kistje, 19e eeuwop ivoren pootjes.; 12 x 15 cm.; 1450
Geribd zilveren naaigarnituur in schildpad kistje, 19e eeuwop ivoren pootjes.; 12 x 15 cm.; 1450 ...[more]
Mahoniehouten en met parelmoer ingelegde boekenstandaardHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1120
Mahoniehouten en met parelmoer ingelegde boekenstandaardHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1120 ...[more]
Rood- en geelkoperen oosterse schoenpoetsmachinebr. 84, br. 40, d. 20 cm.; Uit de collectie van
Stel blikken koektrommeltjes, 19e eeuw;beide met onderschotels. Voorzien van semi laqué decoratie
Lot van zeven verschillende dozen, 19e eeuw;waar onder een streep agaat snuifdoosje, koperen
Duitsland, Stobwasser snuifdoos met voorstelling van dansend koppel, ca. 1840;Hierbij een ovale
Stel camee geslepen schelpen, 'Le Havre', 19e eeuw;voorstelling van een vissers echtpaar, met
Een collectie natuurstenen en glazen cameeën, w.b. 19e eeuw.Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
Een collectie natuurstenen en glazen cameeën, w.b. 19e eeuw.Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj120 ...[more]
Likeurkelder, 19e eeuw100
Likeurkelder, 19e eeuw100 ...[more]
Doos met diverse munten en muntgeldtevens enkele vervalsingen; ds60 ...[more]
Judaica, een fluwelen collectezak;met geborduurde Davidster, monogram PW en nummer 5677; hierbij een
Diverse oude spelletjes,w.o. dominostenen; zkj60 ...[more]
Diverse oude spelletjesds60
Diverse oude spelletjesds60 ...[more]
Ronde houten roulettedoos en drie kisten met spelletjes, ca. 1900,w.o. mahjong en lotto; 4100
Ronde houten roulettedoos en drie kisten met spelletjes, ca. 1900,w.o. mahjong en lotto; 4100 ...[more]
Diverse objets de vertu, 19e eeuw,w.o. kralen avondtas met vergulde beugel; zkj200 ...[more]
Imitatie ivoren toiletstel in etui, eind 19e eeuw.Hierbij diverse objets de vertu, w.o. schildpad
Diverse portretminiaturen, eind 19e eeuwzkj80 ...[more]
Stetson hoedin originele doos. Hierbij twee Borsalino's; ; 360 ...[more]
Houtsnede, Molen, 1928.Hierbij 14 knipsels oa. door Blecke, F. Kaskeline en M. Th. Bruning; 1 +
Houtsnede, Molen, 1928.Hierbij 14 knipsels oa. door Blecke, F. Kaskeline en M. Th. Bruning; 1 + ds; 15150 ...[more]
Zwart gelakt spanen tabakston, 19e eeuw,met op schild 'No. 6'; h. 33 cm.; 1150 ...[more]
Noord-Holland, rood gelakt houten kappendoos, ca. 1900,met openklappend font en monogram LK op
Eikenhouten gekerfde mangelplank, 18e eeuw en onbewerkte mangelplank, 17e eeuw.De eerste met
Twee beschilderd houten lepelrekken, 19e eeuw,één met oneindigeknoop, de ander gedateerd 1884; l. 54
Twee beschilderd houten lepelrekken, 19e eeuw,één met oneindigeknoop, de ander gedateerd 1884; l. 54 en 50 cm.; 2100 ...[more]
Drie houten koekplankenl. 30 cm.; 340 ...[more]
Twee iepen/grenen koekplanken290
Twee iepen/grenen koekplanken290 ...[more]
Twee houten stoven, 18e/19e eeuw,met kerfsnijwerk, één gedateerd 1768; 2200 ...[more]
Twee schuitvormige tabakstonnetjes, 19e eeuw,één met hartvormige oren; l. 21 cm.; 2200 ...[more]