- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Watches (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Lots with images only
Gestoken eikenhouten wapenschild, 19e eeuw,met relief van driemaster en opschrift 'Sicitur ad Oras
Twee gestoken houten wit geverfde putti, vermoedelijk 18e eeuwgemonteerd op verguld houten
Twee gestoken houten wit geverfde putti, vermoedelijk 18e eeuwgemonteerd op verguld houten console; h. 53 cm. (incl. console); 1500 ...[more]
Drie papier peint panelen, eind 18e eeuw, met voorstellingen van puttih. 71, b. 59,5 cm. ; 32500
Drie papier peint panelen, eind 18e eeuw, met voorstellingen van puttih. 71, b. 59,5 cm. ; 32500 ...[more]
Groot gipsen ornament;Wapenschild gedragen door twee putto; 60 x 128 cm.; Uit de collectie van een
Groot gipsen ornament;Wapenschild gedragen door twee putto; 60 x 128 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1600 ...[more]
Fijn gestoken hardhouten wandconsole, ca. 1880,met los gestoken reiger staand op rots tussen planten
Met leer bekleed bijous kistje. Bedrukt met putti en fabeldieren1800 ...[more]
Spanje, antiek notenhouten deel met schildpad belegde vargueño, basis 17e eeuw,het front met
Frankrijk, kleine met leer overtrokken en ijzeren monturen beslagen kist, 17e eeuw;scharnierende
Italië, 'laqua povera' houten kist, eind 18e eeuw,met geschilderde en deels opgeplakte gravures
Spanje, bronzen kookpot, grape, 17e eeuw,op drie poten, met smeedijzeren hengsel; h. 32,5, diam. 20 cm.; [1]200 ...[more]
Kleine bronzen vijzel, mogelijk 17e eeuw,met twee oren, fries van bladranken en 'Henrick ter Horst
Grote houten mannequinpop, 17e/18e eeuw,met fraai gestoken hoofd en polychromeerd gezicht; l. 103
Grote houten mannequinpop, 17e/18e eeuw,met fraai gestoken hoofd en polychromeerd gezicht; l. 103 cm.; 11500 ...[more]
Evgeni Alexandreovich Lanceray (1848-1886), bronzen sculptuur, 19e eeuw;Trojka. Gesigneerd en met
Rusland, twee lakwerk dekseldozen, ca. 1900,met voorstellingen van Troika's. Herkomst Frides
Persie, Kadjar, lakwerk pennendoos, 19e eeuw,met certosina techniek, metalen inkthouder versierd met
Perzie, Kadjar, grote lakwerk pennendoos, 19e eeuw,gedecoreerd met fijnbeschildering van vogels in
Perzie, Kadjar, grote lakwerk pennendoos, 19e eeuw,gedecoreerd met fijnbeschildering van vogels in bloementuin.; L. 29,5 cm.; 1400 ...[more]
Roodkoperen bakkersketel, 19e eeuwh. 63 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1120 ...[more]
Gestoken en beschilderd houten carousselbeeld, ca. 1900;Leeuw; l. 113, h. 70, d. 34 cm.; Uit de
Gestoken en beschilderd houten carousselbeeld, ca. 1900;Leeuw; l. 113, h. 70, d. 34 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1600 ...[more]
Koloniale bijzettafel op voet van gems hoornsmet messing poten en montering en koperen rond blad;
Koloniale bijzettafel op voet van gems hoornsmet messing poten en montering en koperen rond blad; diam. 38, h. 63 cm.; 1600 ...[more]
Diorama knipsel, 1848, J van Horn (?)Voorstellende haringpakkers, visserboten en kade, Zuiderzee;
Diorama knipsel, 1848, J van Horn (?)Voorstellende haringpakkers, visserboten en kade, Zuiderzee; 1800 ...[more]
Gestoken houten paneel, eind 19e eeuw;met relief van edelhert; 83 x 74 cm.; 1800 ...[more]
Zuidelijke Nederlanden, vruchtenhouten gepolychromeerde buste, ca. 1500,Maria met een boek in haar
Spanje, beschilderd papier mache liggende corpus, 17e-18e eeuw,gelegen op beschilderd linnen drager.
Spanje, beschilderd papier mache liggende corpus, 17e-18e eeuw,gelegen op beschilderd linnen drager. ; L. 41 cm.; 1400 ...[more]
Spanje, vruchten houten Arma Christi, ca. 1800.(met losse onderdelen); h. 40 en br. 17,5 cm.; 1350
Spanje, vruchten houten Arma Christi, ca. 1800.(met losse onderdelen); h. 40 en br. 17,5 cm.; 1350 ...[more]
Mexico, gegoten brood schedeltje, 20ste eeuwHierbij gestoken houten schedeltje; h. 10 en 11 cm.;
Mexico, gegoten brood schedeltje, 20ste eeuwHierbij gestoken houten schedeltje; h. 10 en 11 cm.; 2150 ...[more]
Byzanthijns bronzen kruis, 8e-9e eeuw,met ingegraveerde Christus figuur. Het kruis met aan uiteinde bolvormige decoraties.; ; 1800 ...[more]
Zuid Amerika, beeld van Christus aan het kruis, ca. 1900,in vitrine; ; h. 52 cm.; 1400 ...[more]
Beschilderd houten crucifix, 19e eeuwmet Christus geschilderd op een zwart gelakt houten kruis.;
Beschilderd houten crucifix, 19e eeuwmet Christus geschilderd op een zwart gelakt houten kruis.; h. 34 cm.; ; 1400 ...[more]
Koperen offerande schotel, 17e/18e eeuw,met knorren; diam. 34 cm.; 1400 ...[more]
Ikoon, 19e eeuw;Moeder Gods Jugskaja; 13 x 11 cm.; [1]140 ...[more]
Rusland, Wolga gebied, koperen reisikoon, drieluik, 19e eeuw;Deësis, met Moeder God/Zegenende
Rusland, ikoon, 19e eeuw;Geboorte van Maria; 18 x 15 cm; [1]240 ...[more]
Rusland, ikoon met uitneembare koperen crucifix, 18e/19e eeuw,met aan beide zijde twee heiligen,
Spanje, vruchthouten sculptuur, 18e eeuw;Heilige, staand met geplooid gewaad. Met resten van
Frankrijk, gestoken houten sculptuur, 18e eeuw;St. Paul; [1]250 ...[more]
Gestoken notenhouten sculptuur, 16e/17e eeuw;Paus, gezeten met lang gelooid gewaad, de rechterhand
Duitsland, polychroom beschilderde houten buste, voorstellende St. Ignatius, 18e eeuw;waarschijnlijk