- 20th century decorative arts (108)
- Antique and classic furniture (212)
- Archeology and pre-colombian objects (53)
- Asian artifacts (296)
- Carpets (69)
- Chandeliers and mirrors (34)
- Chinese and japanse porcelain (218)
- Clocks (47)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (47)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (127)
- European sculptures and works of art (235)
- Jewellery (301)
- Modern art from private collections (113)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (378)
- Plated objects and objets de vertu (405)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (226)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (251)
- Watches (54)
Groen gelakte houten antieke sledemet smeedijzeren ornamenten, bloem- en bladmotieven br. 80, h. 100
Groen gelakte houten antieke sledemet smeedijzeren ornamenten, bloem- en bladmotieven br. 80, h. 100 en d. 160 cm [1] ...[more]
Eikenhouten commode, 18e eeuw,met vier laden waarop lijstwerk. De rijkgestoken zijden met bloem-
Mahoniehouten secretaire en abattant, 19e eeuw,met zwart marmeren blad. In het front twee deuren
Mahoniehouten vitrinekast in Regency-stijl,in twee verdelingen. De rechte kap waaronder twee
Spanje, notenhouten rechthoekige hangoortafel, 19e eeuw.Op zes taps toelopende poten 41/180 x 131 en
Spanje, notenhouten rechthoekige hangoortafel, 19e eeuw.Op zes taps toelopende poten 41/180 x 131 en h. 75 cm. [1] ...[more]
Drentse eiken- en grenenhouten klaptafel, 18e eeuw, diam. 107 en h. 69 cm [1] ...[more]
China, paar rood laqué en verguld houten halfronde wandtafels, 19e eeuw.De bladen ingelegd met zwart
Drentse eiken- en grenenhouten klaptafel, 18e eeuw,op driesprant met T-regel (reconstructies)
Drentse eiken- en grenenhouten klaptafel, 18e eeuw,op driesprant met T-regel (reconstructies) diam. 111 en h. 66 cm [1] ...[more]
Eikenhouten buffet, ca. 1910, naar J.A. Pool, St. Maarten,in twee verdelingen. De bovenkast met
Eikenhouten toogkast, 17e eeuw,Onder de rechte kap twee deuren en in de voet twee laden. Het
Eiken- en fijnhouten linnenkast, Art nouveau,De kap met gestileerd hekwerk waaronder drie deuren. De
Mahoniehouten vitrinekast, ca.1900,De rechte kap met hekwerk waaronder een deur met twee ruiten.
Mahoniehouten porseleinkast, 18e eeuw,De gecontourneerde kap met gestoken kuif waaronder twee deuren
Eikenhouten rechthoekige flespoottafel, 19e eeuw met oudere elementen,met lade en door H-regel
Eikenhouten langwerpige tafelmet twee wangen verbonden door een regel. Hierbij een eikenhouten stoel
Fijnhouten commode in Louis XV-stijl,met gebombeerd front waarin twee laden. Het geheel versierd met
Mahoniehouten hoeklessenaar, ca. 1900,met twee gefacetteerde ruiten en openslaande klep br. 95, h.
Mahoniehouten hoeklessenaar, ca. 1900,met twee gefacetteerde ruiten en openslaande klep br. 95, h. 157 en d. 67 cm [1] ...[more]
Drieslags kamerscherm,met goudlederen bekleding en siernagels. De achterzijde met groene stoffering h. 154 en ieder slag br. 61 cm [1] ...[more]
Mahoniehouten secrétaire en abattant, Empire,met grijs geaderd marmeren blad, waaronder lade, twee
Noten, notenwortelhouten wandmeubel, deels 18e eeuw,met gecontourneerd blad. Ii het orgelgebogen
Mahoniehouten linnenkast, laat 19e eeuw,het onder de rechte kap één deur met spiegel. In de voet een
Engeland, kapitaal eikenhouten schrijftafel, 19e eeuw,met groen zeil ingelegd blad, waaronder
Zwart en verguld laqué houten tweedeurskast, 19e eeuw,Met achter de deuren een interieur van laden
Japan, kirihouten kledingkast, 'iso-dansu', Meiji periode (1868-1912),met zeven laden en één
Japan, keyakihouten handelskast, 'Kuruma-dansu', Meiji Periode,met in het front vier schuifdeuren.
Blauw gelakt stalen tandartsmeubelmet marmeren boven- en tussenblad. In het front vier laden en vier
Blauw gelakt stalen tandartsmeubelmet marmeren boven- en tussenblad. In het front vier laden en vier hoekladen [1] ...[more]
Fijnhouten ovale commode, 19e eeuw,met wit marmeren blad en messing galerij waaronder drie laden.
Mahoniehouten piëdestalsgecanneleerd op geprofileerde ronde voet (één voet incompleet) h. 95 en
Holland, mahoniehouten theetafel, 18e eeuw,het blad met opstaande rand waaronder één lade. Op vier
Engeland, paar zwart laqué houten klaptafels,het blad met verguld chinoiserie decor, op driesprant
China, zwart laqué houten bijzettafel, 19e eeuw,het gecontourneerde blad met fijn verguld decor
Frankrijk, rozen- en palissanderhouten damesbureau, eind 18e eeuw,Het wit marmeren blad met
Mahoniehouten ééndeurs hangporseleinkast, 18e eeuw,de gecontourneerde kap met geprofileerde lijst,
Mahoniehouten Hollandse commode, Louis XV,met gecontourneerd blad. In het gebogen front twee
Frankrijk, paar zwart laqué tweedeurs hoekkasten, zgn. encoignures, in Louis XV stijl, 19e eeuw,de
Mahoniehouten halvemaantafel, 19e eeuw.Uitklapbaar tot een ronde tafel. Op taps toelopende poten
Paar rozen- en palissanderhouten hoekkastjes, 18e eeuw, Louis XV,met marmeren bladen. In het gebogen
Mahoniehouten commode, Louis XVI, ca. 1800Het blad met opstaande rand en glasplaat. In het front
Paar gebronsd koperen piëdestals, ca. 1900,met afbeeldingen in reliëf h. 106 en 103 cm. [2]
Paar gebronsd koperen piëdestals, ca. 1900,met afbeeldingen in reliëf h. 106 en 103 cm. [2] ...[more]
Coromandelhouten piëdestal, ca. 1930.De taps toelopende kolom met gestoken blad- en bloemmotieven
Coromandelhouten piëdestal, ca. 1930.De taps toelopende kolom met gestoken blad- en bloemmotieven diam. 27 en h. 80 cm. [1] ...[more]
Mahoniehouten hangporseleinkast in Louis XIV-stijl,met onder de gebogen kap deur, waarin ruiten
Palissanderhouten schrijfmeubel, 'davenport', ca. 1900,De opklapbare lessenaar met bruin lederen
Eikenhouten hangporseleinkast.De gebogen kap met snijstuk, waaronder deur met ruiten in vakwerk
Eikenhouten hangporseleinkast.De gebogen kap met snijstuk, waaronder deur met ruiten in vakwerk br. 96, h. 105 en d. 32 cm. [1] ...[more]
Wortelhouten dameswerktafeltje, 19e eeuw,met opklapbaar blad en lade (knottenbak ontbreekt). De
Noord Europa, paar wit gelakt en verguld houten consoletafels, in Louis XVI stijl,met deels
Mahoniehouten bibliotheekwenteltrapmet faux-bamboo en messing knop [1] ...[more]
Eikenhouten vitrinekastje, 18e eeuw,met onder de gebogen kap deur met ruit. De zijden ieder met
Mahoniehouten ronde tafel,19e eeuw,met zwart natuurstenen blad. Op kolompoot met driesprant diam. 81
Mahoniehouten ronde tafel,19e eeuw,met zwart natuurstenen blad. Op kolompoot met driesprant diam. 81 en h. 73 cm. [1] ...[more]
Mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw,met groen vilten blad. Op geribde kolompoot met vier gestoken
Verguld houten ovale tafelmet donker grijs marmeren blad. Op vier gebogen poten verbonden door een
Bruin laqué houten serveertafel, jaren '50,met twee etages. De bovenste met opklapbare zijbladen. Op
Mahoniehouten ovale tafelvitrine in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met gefaceteerde glazen blad. Het
Mahoniehouten trumeau in Empire-stijl, 19e eeuw,met zwart marmeren blad waaronder een lade en
Drie fijnhouten ovale bijzettafels in Louis XVI-stijl,ieder met messing hekwerk (één met glazen blad