Art & Antiques

3356 items 3356 items
No Image
(14 day sale)
room

Art & Antiques

(14 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

3356 items
Per Page

Toegeschreven aan Georges Michel (1763-1843)Landschap met rustende figuur op een boomstam houtskool en aquarel, 33 x 45 cm. [1] ...[more]

Omgeving van Giovanni Segantini (1858-1899)Meisje zittend op een rotsblok doek, onduidelijk gesign. r.o., 48 x 35 cm. [1] ...[more]

Hendrik Manfried Haus (1803-1843)Figuren op een bevroren sloot bij een molen inkt, aquarel, gesign. l.o., '42, 21 x 32 cm. [1] ...[more]

Toegeschreven aan Carl Eduard Ahrendts (1822-1898)Figuren op een bevroren vaart bij een huis paneel, gesign. l.o., 11,5 x 19 cm. [1] ...[more]

Simon Maris (1873-1935)Portret van een vrouw ( verso : portret van een vrouw) paneel, gesign. r.o., '33, 21 x 14 cm. [1] ...[more]