- 20th century decorative arts (108)
- Antique and classic furniture (212)
- Archeology and pre-colombian objects (53)
- Asian artifacts (296)
- Carpets (69)
- Chandeliers and mirrors (34)
- Chinese and japanse porcelain (218)
- Clocks (47)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (47)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (127)
- European sculptures and works of art (235)
- Jewellery (301)
- Modern art from private collections (113)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (378)
- Plated objects and objets de vertu (405)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (226)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (251)
- Watches (54)
Diverse tekeningen, grafiek en schilderijlijsten [2dzn] ...[more]
Franse school, 18e eeuwPortret van een dame pastel, 60 x 49 cm. Herkomst: Privéverzameling uit een
Onbekend, 19e eeuwMeisje met hond doek, doek en lijst beschadigd, 120 x 90 cm. [1] ...[more]
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)Figuren op straat in een kustdorpje aquarel, gesign. l.o., 12 x 19
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)Figuren op straat in een kustdorpje aquarel, gesign. l.o., 12 x 19 cm. [1] ...[more]
Navolger van Jacob ToorenvlietMan met kruik paneel, 13 x 10,5 cm. [1] ...[more]
Vier diverse tekeningen, 19e en 20e eeuw [ds] ...[more]
Europese (Italiaanse) school, 18e eeuwUitgestrekt landschap met badende figuren; Legende van
Gravure, 18e eeuw,Wapenen der weledele Heeren… van Rhynland gravure, 70 x 50 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 19e eeuwMeisje houtskool en pastel, 19 x 14 cm. [1] ...[more]
Twee tekeningen, 18e/19e eeuwPortret / paar honden twee tekeningen, ca. 15 x 10 cm. [2] ...[more]
Toegeschreven aan Georges Michel (1763-1843)Landschap met rustende figuur op een boomstam houtskool en aquarel, 33 x 45 cm. [1] ...[more]
Onbekende kunstenaar, 18e eeuwGezicht op een baai / Gezicht op een meer tweemaal gravure/aquarel, 20
Onbekende kunstenaar, 18e eeuwGezicht op een baai / Gezicht op een meer tweemaal gravure/aquarel, 20 x 38 cm. [2] ...[more]
Omgeving van Giovanni Segantini (1858-1899)Meisje zittend op een rotsblok doek, onduidelijk
Omgeving van Giovanni Segantini (1858-1899)Meisje zittend op een rotsblok doek, onduidelijk gesign. r.o., 48 x 35 cm. [1] ...[more]
Coenraet Dekker (1651-1709)Aangezicht van de stad Delft, gezien vanaf het Westen gravure, 26 x 126
Coenraet Dekker (1651-1709)Aangezicht van de stad Delft, gezien vanaf het Westen gravure, 26 x 126 cm. [1] ...[more]
Onbekende kunstenaar, 19e eeuwLezende vrouw doek, niet ingelijst, 60 x 18,5 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesign. r.o., 1854Portret van een meisje doek, ovaal, 59 x 48 cm. [1] ...[more]
Europese school, 19e eeuwBerglandschap met beekje doek, 13 x 18 cm. [1] ...[more]
Jan Maandag (1850-1932)Schepen bij figuren op een kade aquarel, gesign. l.o., 1927, 25 x 40 cm. [1]
Jan Maandag (1850-1932)Schepen bij figuren op een kade aquarel, gesign. l.o., 1927, 25 x 40 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwFiguren bij een huis paneel, 25 x 33 cm. [1] ...[more]
Engelse school, 19e eeuwVee in een landschap doek, 43 x 56 cm. [1] ...[more]
Andreas Dirks (1865-1922)Gezicht op een binnenhaven bij een stad doek, gesign. l.o., 42 x 60 cm. [1]
Andreas Dirks (1865-1922)Gezicht op een binnenhaven bij een stad doek, gesign. l.o., 42 x 60 cm. [1] ...[more]
C. Holstein (19e eeuw)Moeder en kind bij een boerderij doek, 19,5 x 24,5 cm. [1] ...[more]
Frederik Jacobus du Chattel (1856-1917)Vaart bij een dorpje aquarel, gesign. r.o., 32 x 27 cm. [1]
Frederik Jacobus du Chattel (1856-1917)Vaart bij een dorpje aquarel, gesign. r.o., 32 x 27 cm. [1] ...[more]
Johannes Bosboom (1817-1891)Boerenerf bij Waalsdorp inkt en aquarel, ongesigneerd, tent.: Museum
Gravure door Daniel van Breen uitgegeven door Pieter Schenk Junior, ca. 1750Plan voor inpoldering
Gesigneerd r.o.Man met hoed tekening, 35 x 11 cm. [1] ...[more]
Onbekende kunstenaar, 19e eeuwUitgestrekt landschap met koeien bij een water aquarel, 20 x 28 cm. [
Onbekende kunstenaar, 19e eeuwUitgestrekt landschap met koeien bij een water aquarel, 20 x 28 cm. [1] ...[more]
Vallon (20e eeuw)Kaartende mannen in een interieur paneel, 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Hendrik Manfried Haus (1803-1843)Figuren op een bevroren sloot bij een molen inkt, aquarel,
Hendrik Manfried Haus (1803-1843)Figuren op een bevroren sloot bij een molen inkt, aquarel, gesign. l.o., '42, 21 x 32 cm. [1] ...[more]
Toegeschreven aan Carl Eduard Ahrendts (1822-1898)Figuren op een bevroren vaart bij een huis paneel,
Toegeschreven aan Carl Eduard Ahrendts (1822-1898)Figuren op een bevroren vaart bij een huis paneel, gesign. l.o., 11,5 x 19 cm. [1] ...[more]
Joannes Petrus Waterloo (1790-1870)Twee vrouwen bij een dronken man in een schuur inkt, gesign. l.
Joannes Petrus Waterloo (1790-1870)Twee vrouwen bij een dronken man in een schuur inkt, gesign. l.o., 30 x 26 cm. [1] ...[more]
Nicolas Cervat (1884-1955)Vissende familie bij een riviertje doek, gesign. r.o., 47 x 34 cm. [1]
Nicolas Cervat (1884-1955)Vissende familie bij een riviertje doek, gesign. r.o., 47 x 34 cm. [1] ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Boerderij, Laren ets, gesign. r.o., 9 x 10 cm. [1] ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Boerderij, Blaricum ets, gesign. r.o., 9 x 10 cm. [1] ...[more]
Antonius Johannes Kristians (1883-1957)Franse soldaat tekening, Paris 1916, 42 x 30 cm. [1]
Antonius Johannes Kristians (1883-1957)Franse soldaat tekening, Paris 1916, 42 x 30 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuwMan en vrouw met druiven, op de achtergrond een landschap doek, 40 x
Hollandse school, 17e/18e eeuwMan en vrouw met druiven, op de achtergrond een landschap doek, 40 x 32 cm. [1] ...[more]
Mogelijk van de hand van Jan WeissenbruchBoer bij koeien in een stal paneel, 16 x 21 cm. [1]
Mogelijk van de hand van Jan WeissenbruchBoer bij koeien in een stal paneel, 16 x 21 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwFiguren op een bevroren sloot bij een dorpje inkt en aquarel, 11 x 14,5
Hollandse school, 19e eeuwFiguren op een bevroren sloot bij een dorpje inkt en aquarel, 11 x 14,5 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 18e eeuwMan en vrouw met glas paneel, 26 x 22 cm. [1] ...[more]
Europese school, 18e/19e eeuwUitgestrekt rivierlandschap paneel, 27 x 41 cm. [1] ...[more]
Piet van den Bergh (1865-1950)Moeder en kinderen in de duinen bij Scheveningen paneel, gesign. l.o.,
Piet van den Bergh (1865-1950)Moeder en kinderen in de duinen bij Scheveningen paneel, gesign. l.o., 55 x 101 cm. [1] ...[more]
Omgeving van John Philipp (1872-1938)Portret van een jonge vrouw met een sinaasappel doek, 76 x 64
Omgeving van John Philipp (1872-1938)Portret van een jonge vrouw met een sinaasappel doek, 76 x 64 cm. [1] ...[more]
Gesigneerd LeickertFiguren op een bevroren meer bij een koek-en-zopie doek, 34 x 51 cm. [1]
Gesigneerd LeickertFiguren op een bevroren meer bij een koek-en-zopie doek, 34 x 51 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur VerveerStadsgezicht met figuren bij een brug aquarel, 20 x
Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur VerveerStadsgezicht met figuren bij een brug aquarel, 20 x 15 cm. [1] ...[more]
Twee studietekeningen, 18e/19e eeuwSchapen 14 x 17,5 cm. [map] ...[more]
Richard Ranft (1862-1931)Ballerina's kleurenets en gouache, gesign. l.o., No. 32/50, 30 x 43 cm. [1]
Richard Ranft (1862-1931)Ballerina's kleurenets en gouache, gesign. l.o., No. 32/50, 30 x 43 cm. [1] ...[more]
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Schepen op een meer tekening, ongesigneerd, 20 x 33 cm. [1]
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Schepen op een meer tekening, ongesigneerd, 20 x 33 cm. [1] ...[more]
Theo van Hoytema (1863-1915)Haan en kippen houtskool en pastel, gesign. r.o., 41 x 32 cm. [1]
Theo van Hoytema (1863-1915)Haan en kippen houtskool en pastel, gesign. r.o., 41 x 32 cm. [1] ...[more]
Arjen Galema (1886-1974)Stilleven met Japanse vaas en porseleinen beeldjes aquarel, ongesign., 50
Arjen Galema (1886-1974)Stilleven met Japanse vaas en porseleinen beeldjes aquarel, ongesign., 50 x 37 cm. [1] ...[more]
Bernard Eilers (1878-1951)Figuren bij de Dom van Keulen houtskool, pastel en aquarel, gesign. l.
Bernard Eilers (1878-1951)Figuren bij de Dom van Keulen houtskool, pastel en aquarel, gesign. l.o., 33 x 25 cm. [1] ...[more]
Jan de Boer (1877-1946)Bosgezicht aquarel en pastel, gesign. r.o., '28, 77 x 100 cm. [1] ...[more]
Paul Joseph Constantin Gabriel (1828-1903)Landschap tekening [1] ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)Mohammed betreedt op een olifant de Aya Sophia ets, gesign. r.o., 57 x 47
Marius Bauer (1867-1932)Mohammed betreedt op een olifant de Aya Sophia ets, gesign. r.o., 57 x 47 cm. [1] ...[more]
Willem van Konijnenburg (1868-1943)Twee studietekeningen inkt en aquarel, atelierstempel l.o., 24
Simon Maris (1873-1935)Portret van een vrouw ( verso : portret van een vrouw) paneel, gesign. r.
Simon Maris (1873-1935)Portret van een vrouw ( verso : portret van een vrouw) paneel, gesign. r.o., '33, 21 x 14 cm. [1] ...[more]
Willem de Zwart (1862-1931)Dorpsgezicht met vrouw bij een bleekveld paneel, gesign. r.o., 20 x 29
Willem de Zwart (1862-1931)Dorpsgezicht met vrouw bij een bleekveld paneel, gesign. r.o., 20 x 29 cm. [1] ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)'Paris, Louvre' aquarel, gesign. r.o., 36 x 26 cm. [1] ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)Bomen bij Bergen inkt, gesign. r.o., 50 x 44 cm. [1] ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)Molen bij Schagen. Hierbij tekening gesigneerd Harrie Kuyten. houtskool,