- 20th century decorative arts (108)
- Antique and classic furniture (212)
- Archeology and pre-colombian objects (53)
- Asian artifacts (296)
- Carpets (69)
- Chandeliers and mirrors (34)
- Chinese and japanse porcelain (218)
- Clocks (47)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (47)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (127)
- European sculptures and works of art (235)
- Jewellery (301)
- Modern art from private collections (113)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (378)
- Plated objects and objets de vertu (405)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (226)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (251)
- Watches (54)
Japan, paar Imari borden, Edo periode,met decor van bloemenmand (één met schilfertje) diam. 28,5 cm.
Japan, paar Imari borden, Edo periode,met decor van bloemenmand (één met schilfertje) diam. 28,5 cm. [2] (one small chip) ...[more]
Japan, Imari kwispedoor, Edo periode(rand hersteld) diam. 16, h. 10 cm. [1] (rim restored) ...[more]
Japan, paar porseleinen puntvazen, Edo periode, 18e eeuw,met decor van bloesem en cartouche waarin
China, porseleinen Wucai rolwagenmet vol decor van draken en golven (bodem perforatie) h. 28 cm. [1]
China, porseleinen Wucai rolwagenmet vol decor van draken en golven (bodem perforatie) h. 28 cm. [1] (bottom with perforation) ...[more]
China, Kanton, vier porseleinen borden, Qing dynastie, 19e eeuw,met decor van figuren bij prieel, de
China, paar langwerpige porseleinen vazen, waarschijnlijk laat Qing dynastie,met afgeplatte
China, paar celadon kommen op schotel, Qing dynastie.Gemerkt met zegelmerk diam. 17 en 19,5 cm. [4]
China, paar celadon kommen op schotel, Qing dynastie.Gemerkt met zegelmerk diam. 17 en 19,5 cm. [4] ...[more]
China, yixing trekpotje, 20e eeuw h. 9 cm. [1] ...[more]
China, Qingbai kom en twee blauw-wit porseleinen kommen [3] ...[more]
China, celadon kom en twee porseleinen kommen, 18e eeuw(beschadigd) [3] ...[more]
China, yixing kantig trekpotjemet gecontourneerde zijden. Gemekrt met blindmerk op bodem en
China, paar keramiek kommen in Sung stijl, 20e eeuw,met 'harefur' glazuur diam. 13 en 13,5 cm. [2]
China, paar keramiek kommen in Sung stijl, 20e eeuw,met 'harefur' glazuur diam. 13 en 13,5 cm. [2] ...[more]
China, vier yixing trekpotjes, 20e eeuw,alle gemerkt met blindmerk 7-13 cm. [4] ...[more]
China, vier yixing trekpotjes, 20e eeuw,alle gemerkt met blindmerk h. 9-16 cm. [4] ...[more]
China, keramiek 'suantouping' en kalebsvormige 'huluping' vaas, 20e eeuw,met blauw glazuur h. 18 cm.
China, keramiek 'suantouping' en kalebsvormige 'huluping' vaas, 20e eeuw,met blauw glazuur h. 18 cm. [2] ...[more]
China, drie stuks celadon, 20e eeuw;schaal, bord en dekselpot diam. 20, h. 17 en 10 cm. [3]
China, drie stuks celadon, 20e eeuw;schaal, bord en dekselpot diam. 20, h. 17 en 10 cm. [3] ...[more]
China, celadon puntvaas, ca. 1900,met rood decor van bloesem (hals hersteld) h. 40 cm. [1]
China, celadon puntvaas, ca. 1900,met rood decor van bloesem (hals hersteld) h. 40 cm. [1] ...[more]
China, paar porseleinen vormstukken, 19e eeuw,Onsterfelijke met perzik, met deels blauw en wit
China, paar porseleinen vormstukken, 19e eeuw,Onsterfelijke met perzik, met deels blauw en wit glazuur h. 16 [2] ...[more]
Antiek celadon vaas en paar kommen(vaas schilfer) [3] ...[more]
Paar terracotta vormstukken, 19e eeuw;Wachters, met deels groen en bruin glazuur h. 25 cm. [2]
Paar terracotta vormstukken, 19e eeuw;Wachters, met deels groen en bruin glazuur h. 25 cm. [2] ...[more]
China, blanc-de-Chine Guanyinstaand op golven h. 16 cm. [1] ...[more]
China, porseleinen kom, laat Qing dynastie, eind 19e eeuw en penseelpot, 20e eeuw,met gekleurd decor
China, celadon schaal en gekleurd porseleinen kom, 20e eeuw(kom beschadigd) [2] (bowl damaged)
China, celadon schaal en gekleurd porseleinen kom, 20e eeuw(kom beschadigd) [2] (bowl damaged) ...[more]
China, aubergine monochroom porseleinen stemcupde buitenzijde met relief van draken. Gemerkt In
Celadon pot en hardhouten dekselmet jade knop (barstje) h. 14 cm. [1] ...[more]
China, yixing trekpotje,met relief van chilong en draak als tuit. Gemerkt. Hierbij één ander h. 9
China, yixing trekpotje,met relief van chilong en draak als tuit. Gemerkt. Hierbij één ander h. 9 cm. [2] ...[more]
China, drie porseleinen opiumkussens, ca. 1900,met groen glazuur en gestpeld relief aan de zijden l.
China, drie porseleinen opiumkussens, ca. 1900,met groen glazuur en gestpeld relief aan de zijden l. 34-39 cm. [3] ...[more]
China, set van drie porseleinen opiumkussens, ca. 1900,met groen gemeleerd glazuur h. 17, 17 x 12
China, set van drie porseleinen opiumkussens, ca. 1900,met groen gemeleerd glazuur h. 17, 17 x 12 cm. [3] ...[more]
China, set van vier porseleinen opiumkussens, ca. 1900,met groen glazuur h. 17, 17 x 12 cm [4]
China, set van vier porseleinen opiumkussens, ca. 1900,met groen glazuur h. 17, 17 x 12 cm [4] ...[more]
China, divers blauw-wit porselein, deels 18e eeuw [ds] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen gemberpot, 20e eeuw,met decor van zotjes h. 22 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen koro, 20e eeuw,met decor van kostbaarheden diam. 23, h. 15 cm. [1]
China, blauw-wit porseleinen koro, 20e eeuw,met decor van kostbaarheden diam. 23, h. 15 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van kostbaarheden (gerestaureerd).
China, serie van zes blauw-wit porseleinen diepe borden en paar kommen, Qianlong,met decor van
China, paar Imari borden, Qianlong,met decor van lotus en pioenroos, de rand met vlinders diam. 26,5
China, paar Imari borden, Qianlong,met decor van lotus en pioenroos, de rand met vlinders diam. 26,5 cm. [2] ...[more]
China, porseleinen test op onderschotel en drie schoteltjes, Qianlong,met famille rose Lowestoft
China, porseleinen Wucai schotel, Kangxi,met groen-rood-geel decor van bloesem in achtkant.
China, porseleinen Wuacai dekspot, 18e eeuw,met groen-rood-geel vol bloesemdecor h. 23, diam. 22 cm.
China, porseleinen Wuacai dekspot, 18e eeuw,met groen-rood-geel vol bloesemdecor h. 23, diam. 22 cm. [1] ...[more]
China, fraaie blauw-wit porseleinen gemberpot, 18e eeuw,met decor van kostbaarheden in drie
China, blauw-wit porseleinen dekselpot, kantige vaas en trekpot, 18e en vroeg 19e eeuw.De trekpot
Japan, Imari bord, Edo periode, vroeg 18e eeuw en paar blauw-wit porseleinen kommen.Het bord met
Japan, vierdelig Imari kaststel en paar dekselvazen,met decor in vakwerk en kylins als knop (één
China, paar blauw wit porseleinen dekselvazen, 19e eeuw,met ringen langs de hals en leeuwen als knop
China, vier blauw-wit porseleinen gemberpotten, vroeg 19e eeuw,met decor van landschap/karakter h.
China, vier blauw-wit porseleinen gemberpotten, vroeg 19e eeuw,met decor van landschap/karakter h. 22 cm. [4] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kom, Kangxi,met decor van lange lijzen en chrysanten op gelobde
China, paar blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw,met decor van bloemen bij rosts (één met
China, paar blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw,met decor van bloemen bij rosts (één met randschilfers) diam. 24 cm. [2] ...[more]
China, zes blauw-wit porseleinen kommen, Kangxi en Qianlong(defecten) diam. 15-18 cm. [6] ...[more]
Japan, blauw-wit porseleinen schotel, 17e eeuw en China, Swatow bord, laat Ming(beide defect)
Japan, blauw-wit porseleinen schotel, 17e eeuw en China, Swatow bord, laat Ming(beide defect) diam. 47 en 39 cm. [2] ...[more]
China, zeven blauw-wit porseleinen koppen en zes schotels, 19 eeuw,met karper-krabdecor [13]
China, zeven blauw-wit porseleinen koppen en zes schotels, 19 eeuw,met karper-krabdecor [13] ...[more]
China, Wucai porseleinen bord, 20e eeuw,met decor van heer op ezel met dienaren. Gemerkt Wanli diam.
China, Wucai porseleinen bord, 20e eeuw,met decor van heer op ezel met dienaren. Gemerkt Wanli diam. 19 cm. [1] ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen kommetjesmet rood decor van lotus. Gmerkt met zegelmerk Chiaching diam. 8,5 cm. [2] ...[more]
China, vijf porseleinen objecten, 20e eeuw;penseelrust, twee knoppen en twee kommen (kom barstje) l.
China, vijf porseleinen objecten, 20e eeuw;penseelrust, twee knoppen en twee kommen (kom barstje) l. 22 cm. [5] ...[more]
China, gekleurd porseleinen bord, 20e eeuw,met decor van vergulde karakters o.a. 'shou' ofwel lang
China, blauw-wit porseleinen brushwashermet gestileerd decor van meanderrand. Gemerkt Kuanshu
China, blauw-wit porseleinen brushwashermet gestileerd decor van meanderrand. Gemerkt Kuanshu diam. 17 cm. [1] ...[more]
China, porseleinen mille fiori gemberpot en dekselkom, Qing dynastie, eind 19e eeuw,de kom met groen
China, porseleinen mille fiori gemberpot en dekselkom, Qing dynastie, eind 19e eeuw,de kom met groen decor van draken h. 14 cm. [2] ...[more]
China, drie bisquit vormstukjes, 19e eeuw,in vorm van brug en pagode. Hierbij diverse groepjes [9]
China, drie bisquit vormstukjes, 19e eeuw,in vorm van brug en pagode. Hierbij diverse groepjes [9] ...[more]
China, porseleinen hoedenstandaard en rolvaas, Qing dynastie, laat 19e eeuw,met famille rose decor