Marmeren tuinbeeld; Dame met krans h. 60 cm. [1] ...[more]
Wit marmeren tuinbeeld; Engel met bloemenmand h. 60 cm. [1] ...[more]
Vier stuks been, ca. 1900, w.o. getordeerde staf van walvisbot, ws kaak [4] ...[more]
Bamboe wandelstok, ca. 1900, de greep in vorm van slag- of zwijnentand [1] ...[more]
Notenhouten schrijfkist, 19e eeuw, met opklabaar deksel en lade. Met sleutel 38 x 28, h. 14 cm. [1]
Notenhouten schrijfkist, 19e eeuw, met opklabaar deksel en lade. Met sleutel 38 x 28, h. 14 cm. [1] ...[more]
Fijnhouten tabaksdoos en kristallen inktstel, eind 19e eeuw, met zilveren dop [2] ...[more]
Engeland, zes gegraveerde pleet viscouverts met imitatie ivoren heften. In mahoniehouten cassette [
Engeland, zes gegraveerde pleet viscouverts met imitatie ivoren heften. In mahoniehouten cassette [13] ...[more]
Zes glazen parfumflacons in lederen dekseldoosje, ca. 1920 met verguld bronzen beslag. br. 12,5
Zes glazen parfumflacons in lederen dekseldoosje, ca. 1920 met verguld bronzen beslag. br. 12,5 cm. [1] ...[more]
Ovaal agaten schaaltje op ovale voet. br. 15,5 cm. [1] ...[more]
Plaquette, schildpad borstel en papier-maché pennendoos, o.a. met portret Byron en Pius X [3]
Plaquette, schildpad borstel en papier-maché pennendoos, o.a. met portret Byron en Pius X [3] ...[more]
Gedraaid benen schaakspel, 19e eeuw [zkj] ...[more]
Diverse objets de vertu en zilverwerk [ds] ...[more]
Dominospel in kist en zwart laqué omberdoos, 19e eeuw, ingelegd met parelmoer, met benen fiches [2]
Dominospel in kist en zwart laqué omberdoos, 19e eeuw, ingelegd met parelmoer, met benen fiches [2] ...[more]
Diverse objets de vertu, 19e eeuw, w.o. bloedkoralen ketting [zkj] ...[more]
Diverse bronzen penningen [zkj]
Diverse bronzen penningen [zkj] ...[more]
Diverse porseleinen snuifdoosjes in vorm van o.a. dieren [zkj] ...[more]
Spanje,Navaja, ijzeren klapmes en vier diverse doosjes, w.o. met 9krt gouden montering [5] ...[more]
Divers, w.o. processielampen [ds]
Divers, w.o. processielampen [ds] ...[more]
Diverse gestoken panelen, o.a. Gotisch met briefpaneel en met voluten, 17e eeuw [ds] ...[more]
Gestoken houten religieus snijwerk, ca. 1900 h. 55 cm. [1] ...[more]
Wassen Christuskop met doornenkroon h. 33 cm. incl. voet [1] ...[more]
Antiek bronzen godslamp, chanuka en Hebreeuws gezangenboekje, 19e eeuw met gouden slot [3]
Antiek bronzen godslamp, chanuka en Hebreeuws gezangenboekje, 19e eeuw met gouden slot [3] ...[more]
Bronzen dekselpot in eclectische stijl, het deksel bekroond door sater h. 19 cm. [1] ...[more]
Polychroom beschilderd houten putto l. 30 cm. [1] ...[more]
Inktstel met herdershond op eiken voet l. 32 cm. [1] ...[more]
Glazen hanglamp, Art Deco, met achterglasschildering van geometrische patronen [1] ...[more]
Beschilderd blikken spaarpot, ca. 1900, in vorm van huis 30 x 24 cm. [1] ...[more]
Voorsnijgarntiuur met imitatie bewerkte ivoren grepen. [3] ...[more]
Verguld en polychroom houten corpus met imitatie bewerkte ivoren grepen. l. 61 cm. [1] ...[more]
Koperen grote schotel in Renaissance stijl met in reliëf vele figuren. diam. 49 cm. [1] ...[more]
Twee koperen tafellampen, Art Deco h. 46 en 50 cm, [2] ...[more]
Porseleinen wandlamp, Art Deco. Hierbij ijzeren handboor [2] ...[more]
Meerschuim voorstelling, relieken in lijst en benen broche met voorstelling van windhond [3]
Meerschuim voorstelling, relieken in lijst en benen broche met voorstelling van windhond [3] ...[more]
Vitra Miniatures Collection, buizenstoel [1] ...[more]
Kerfsnijwerk mangelplank en Sicilië, beschilderd paneel [2] ...[more]
Geel beschilderd houten ton, ca. 1900 h. 28, diam. 34 cm. [1] ...[more]
Collectie wandelstokken in lederen standaard ...[more]
Bertus Stallmann, gestoken houten sculptuur; Arbeider h. 38 cm. [1] ...[more]
Knipsel, 18e/19e eeuw; Uil op tak 22 x 17 cm. [1] ...[more]
Zes miniaturen in met been belegde lijsten [1] ...[more]
Vijf Perzische miniaturen [5]
Vijf Perzische miniaturen [5] ...[more]
Vier miniaturen en twee parelmoeren etuis, 19e eeuw [6] ...[more]
Daguerotype, twee portretminiaturen en wassen miniatuur, 19e eeuw; Kinderkopje met slaapmuts.
Daguerotype, twee portretminiaturen en wassen miniatuur, 19e eeuw; Kinderkopje met slaapmuts. Hierbij ets, 17e eeuw of later. [5] ...[more]
Beschilderd blikken kraantjeskan, 19e eeuw, op comfort [2] ...[more]
Zijden waaierfragment, ca. 1900, met bedrukt decor van kinderkopjes. Ingelijst l. 70 cm. [1]
Zijden waaierfragment, ca. 1900, met bedrukt decor van kinderkopjes. Ingelijst l. 70 cm. [1] ...[more]
Paar verguld en gestoken ornamenten, 18e/19e eeuw en ornament, 20e eeuw l. ca. 60 cm. [3] ...[more]
Drie metalen geldkisten, ca. 1900 br. 29,5 en 40 cm. [3] ...[more]
Zwaard, ellenmaat, twee wandelstokken en beschilderd paneel met voorstelling van rozen [5] ...[more]
Divers, w.o. oosters telram [ds]
Divers, w.o. oosters telram [ds] ...[more]
Beschilderd blikken kraantjeskan, koperen snotneus, 19e eeuw en melkbus, ca. 1900 [3] ...[more]
Antiek eikenhouten wandrek en ronde glas-in-lood ruit l. 40, diam. 42 cm. [2] ...[more]
Paar verguld gietijzeren paardenkoppen en paar rood gelakt gietijzeren plaquettes in vorm van
Paar verguld gietijzeren paardenkoppen en paar rood gelakt gietijzeren plaquettes in vorm van paardenhoofd [4] ...[more]
Bronzen obelisk als barometer (buis ontbreekt). Hierbij hoek-wandconsole [2] ...[more]
Beschilderd houten lokeend l. 32 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
China, Kantonees hors d'oeuvregarnituur, speksteen groep en twee cloisonné vogels [4] ...[more]
Oosterse geborduurde mantel en twee ingelijst borduurwerken [3] ...[more]