Verguld koperen reliekhouder, Neo Gotisch, begin 20e eeuw l. 30 cm. [1] ...[more]
Vruchthouten heiligenbeeld h. 46 cm. [1] ...[more]
Nepal, thangka met voorstelling van Boeddha Goutama 79 x 51 cm. [1] ...[more]
Naar Chiparus, bronzen sculptuur in Art Deco stijl; Danseres, op zwart marmeren sokkel totale hoogte
Naar Chiparus, bronzen sculptuur in Art Deco stijl; Danseres, op zwart marmeren sokkel totale hoogte 48 cm. [1] ...[more]
Paar bronzen torcheres, 20e eeuw, in vorm van moren (waarschijnlijk poten voor een glazen tafel h.
Paar bronzen torcheres, 20e eeuw, in vorm van moren (waarschijnlijk poten voor een glazen tafel h. 53 cm. [2] ...[more]
Tinnen vaas, Jugendstil en pleet melkkan h. 53 cm. [2] ...[more]
Mali, Dogon, ijzeren sculptuur van ruiter te paard. Herkomst collectie C.P. Meulendijk, Rotterdam. [1] ...[more]
China, zandstenen buste van Avalokitesvara, 20ste eeuw. h. 50 cm. [1] ...[more]
Paar verguld bronzen éénlichts kandelaars, eind 19e eeuw, met deels marmeren stam h. 29 cm. [2]
Paar verguld bronzen éénlichts kandelaars, eind 19e eeuw, met deels marmeren stam h. 29 cm. [2] ...[more]
Bronzen bureaulampje, Art Deco [1]
Bronzen bureaulampje, Art Deco [1] ...[more]
Drie bronzen vijzels met stamper [6]
Drie bronzen vijzels met stamper [6] ...[more]
Paar marmeren lampvoeten, Art Deco, in zuilvorm h. 36 cm. [2] ...[more]
Bronzen sculptuur naar Lecurtier; Drie galopperende paarden l. 42 cm. [1] ...[more]
Tinnen buste, ca. 1920; Kinderkopje, op coromandelhouten voet h. 30/42 cm. [1] ...[more]
Bronzen sculptuurtje, eind 19e eeuw; Jochie met mand. Onduidelijke signatuur h. 16/21 cm. [1]
Bronzen sculptuurtje, eind 19e eeuw; Jochie met mand. Onduidelijke signatuur h. 16/21 cm. [1] ...[more]
Paar bronzen boekensteunen in Art Deco stijl h. 22 cm. [2] ...[more]
Bronzen sculptuur in 19e eeuwse stijl; Engeltje met bloemen h. 47 cm. [1] ...[more]
Drie sculpturen o.a. een imitatie Grieks portretbuste. [3] ...[more]
Bronzen sculptuur naar Maillol; Vrouwentorso h. 30 cm. Ex voet [1] ...[more]
Hermes, glazen fles eau de toilette Equipage met bakelieten dop. Hierbij divers. [ds] ...[more]
Viool met strijkstok in koffer [3]
Viool met strijkstok in koffer [3] ...[more]
Viool met twee strijkstokken in koffer [4] ...[more]
Skelet van opgezette kat in vitrine. De Prijsuitreiking van Toneelgroep Theater in 1972 br. 51 cm.
Herman Gordijn (1932-2017), twee ontwerpkastjes. Ontwerpen voor de theatervoorstelling “Pasen” van
Ronde spanen dekseldoos met feestmaskers. Herkomst uit atelier van Herman Gordijn. [1] ...[more]
Gestoken vruchtenhouten hoofd, ca. 1900. Herkomst uit atelier van Herman Gordijn. [1] ...[more]
Diverse kinderboeken [ds]
Diverse kinderboeken [ds] ...[more]
Rechthoekige kapspiegel, met lade. De kuif met vaasornamenten en timpaan h. 71 cm. [1] ...[more]
Metalen sculptuur; gelast metalen sculptuur van een Aliën. h. 65 cm. [1] ...[more]
Noorwegen, houten schommelpaard, ca. 1900 met beschildering in rood en zwart, met staart. [1]
Noorwegen, houten schommelpaard, ca. 1900 met beschildering in rood en zwart, met staart. [1] ...[more]
Messing muziekstandaard [1]
Messing muziekstandaard [1] ...[more]
Paar met leder overtrokken dekseldozen [2] ...[more]
Decoratief object; twee hoorns gemonteerd op antiek houten basis met florale motieven. [1] ...[more]
Bewerkt benen taartschep en brievenopener, ca. 1900 met zwart gelakte accenten versierd. Hierbij
Bewerkt benen taartschep en brievenopener, ca. 1900 met zwart gelakte accenten versierd. Hierbij houten sculptuur (beschadigd.) [3] ...[more]
China, metalen sculptuur van mythologisch figuur te paard. [1] ...[more]
India, schildering op zijde (niet ingelijst) en twee doeken [3] ...[more]
Iran, beschilderd paneel, met een scène van een polospel, in sierlijst. [1] ...[more]
Met zwart canvas beklede houten autokoffer, fabrikaat Brooks, [1] ...[more]
Blauw gelakte houten ijskast met openslaande klep en in het front een deur br. 58, h. 103 en d. 57
Blauw gelakte houten ijskast met openslaande klep en in het front een deur br. 58, h. 103 en d. 57 cm [1] ...[more]
Noten- en mahoniehouten barmeubel, fabrikaat: 'Rivington cabinet works' in London, met openslaande