Hangvitrinekast met spiegelachterwand h. 62, br. 35 cm. [1] ...[more]
China/Japan, kristallen bol. In houten bewaardoos. Met certificaat van Pearl & Gem Association of
China/Japan, kristallen bol. In houten bewaardoos. Met certificaat van Pearl & Gem Association of China diam. 10,8 cm. [2] ...[more]
China, polychroom houten figuur h. 48 cm. ¨1* ...[more]
Penkandelaar, puddingvorm en tweelichts kandelaar in vorm van staand figuur. h. 51, diam. 31 en h.
Penkandelaar, puddingvorm en tweelichts kandelaar in vorm van staand figuur. h. 51, diam. 31 en h. 26 cm. [3] ...[more]
Staatkundige globe h. 40 cm. [1]
Staatkundige globe h. 40 cm. [1] ...[more]
Divers koper en tin, o.a. twee pijpencomforts en treeft. [ds] ...[more]
Divers, o.a. koperen theepot, gemberpotjes en kristallen dekselpotjes. [ds] ...[more]
Divers koperwerk, w.o. appelketel [ds] ...[more]
Paar getorst koperen tweelichts kandelaars met verstelbare armen h. 43 cm. [2] ...[more]
Divers koper en tin, o.a. vijf tinnen borden en twee koperen waterketels. [ds] ...[more]
Geborduurd linnen merklap, waarschijnlijk 17e eeuw, met datering (?) 1669, in eiken lijst 59 x 31,
Geborduurd linnen merklap, waarschijnlijk 17e eeuw, met datering (?) 1669, in eiken lijst 59 x 31,5 cm. [1] ...[more]
Groen gelakt spanen doos, 19e eeuw, met geschilderde bladranken 50 x 32 cm. [1] ...[more]
Divers koperwerk, w.o. poffertjespannen en drie koperen zeven. [ds] ...[more]
Drie roodkoperen steelpannen 'herderspannen', 19e eeuw, met inklapbare steel [ds] ...[more]
Vier roodkoperen marktweegschalen en Napoleontische slagersweegschalen [2 dzn] ...[more]
Vijf Weense bronsjes. [5]
Vijf Weense bronsjes. [5] ...[more]
Weens bronsje, ca. 1900; Fazant [1]
Weens bronsje, ca. 1900; Fazant [1] ...[more]
Vier bronzen sculpturen, 20e eeuw [4]
Vier bronzen sculpturen, 20e eeuw [4] ...[more]
Zes bronzen sculpturen, 20e eeuw, w.o. Jits Bakker, saxofonist [6] ...[more]
Bronzen plaquette en vier bronsjes, 20e eeuw [5] ...[more]
Pop met celluloid hoofd op rieten stoel l. 60 cm. [2] ...[more]
Vier diverse poppen, begin 20e eeuw [vds] ...[more]
Bennet Brothers, hoge hoed in koffer [2] ...[more]
Uurwerk in de vorm van vliegtuig. [1]
Uurwerk in de vorm van vliegtuig. [1] ...[more]
Engeland, gietijzeren straatlantaarn, 19e eeuw, met koperen lantaarn. (glazen ontbreken. h. 274
Engeland, gietijzeren straatlantaarn, 19e eeuw, met koperen lantaarn. (glazen ontbreken. h. 274 cm. [2] ...[more]
Frankrijk, worteldoek, eind 19e eeuw (licht beschadigd) 160 x 340 cm. [1] ...[more]
Kanten zakdoek met wapen van Habsburg 30 x 30 cm. [1] ...[more]
Twee gedrukte gobelin voorstellingen naar antiek voorbeeld [2] ...[more]
London, 'National Time Recorder', prikklok, ca. 1900, in eikenhouten kast h. 88 cm, [1] ...[more]
Divers pleet, w.o. dekschalen [ds]
Divers pleet, w.o. dekschalen [ds] ...[more]
Engeland, driedelig pleet theeservies op blad met houten grepen. Gemerkt St. James [4] ...[more]
Engeland, kantige pleet koffie- en theekan met zwart houten greep. Gemerkt W.W.&S [2] ...[more]
Meridional, pleet serviesgedeelte met grove parelrand, bestaande uit: terrine, dekschaal,, twee
Meridional, pleet serviesgedeelte met grove parelrand, bestaande uit: terrine, dekschaal,, twee ronde en twee ovale dienschalen [6] ...[more]
Kantige pleet dekschaal en vier dienschalen [5] ...[more]
Christofle, set van vier tweelichts kandelaars met kantige schacht en voet waarop reliëf van
Christofle, set van vier tweelichts kandelaars met kantige schacht en voet waarop reliëf van mascarons en acanthusmotief h. 30 cm. [4] ...[more]
Geribde pleet limonadekan. Gemerkt St. James h. 21 cm. [1] ...[more]
Verguld bronzen tasbeugel, ca. 1900, met emaille en imitatie parel. Hierbij schildpad lepeldoos, 19e
Verguld bronzen tasbeugel, ca. 1900, met emaille en imitatie parel. Hierbij schildpad lepeldoos, 19e eeuw, met zilveren theelepels ...[more]
Paar pleet drielichts, tevens éénlichts, kandelaars met gebogen armen h. 47 cm. [2] ...[more]
Robbe & Berking, ruim zespersoons pleet dinergarnituur met waaierstelen, model 'Avenue' ...[more]
Paar ronde pleet dienschalen in Louis XIV stjil [2] ...[more]
Drie pleet dienschalen [3]
Drie pleet dienschalen [3] ...[more]
Drie pleet dienbladen diam. 38-l. 50 cm. [3] ...[more]
Divers pleet bestek w.o. viscouverts [ds] ...[more]
Uitgebreid en compleet pleet twaalfpersoons dinergarnituur, puntfilet [ds] ...[more]
Henckels, twaalf persoons pleet dinergarnituur in cassette, bestaande uit: tafelcouverts en
Henckels, twaalf persoons pleet dinergarnituur in cassette, bestaande uit: tafelcouverts en tafelmessen [37] ...[more]
Zilveren miniatuur koffiepot en verguld bronzen lijst met crucifix [2] ...[more]
Sabel, 19e eeuw, met parelmoer op de greep [1] ...[more]
Twee bodemvondsten; mes en dolkonderdeel [2] ...[more]
Serie van zestien kleine gravures, vroeg 19e eeuw, met voorstellingen betreffende Napoleon, in
Serie van zestien kleine gravures, vroeg 19e eeuw, met voorstellingen betreffende Napoleon, in kistje elk 12 x 13 incl. lijst [1] ...[more]
Roodkoperen cilindervormige kookpan en bekervormige koeler, gebruikt door het Napoleontische