Art & Antiques

165 items 165 items
No Image
(13 day sale)
room

Art & Antiques

(13 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

  • Sale Section
165 items
Per Page

Lot 1041

Divers [ds]

Divers [ds] ...[more]

China/Japan, kristallen bol. In houten bewaardoos. Met certificaat van Pearl & Gem Association of China diam. 10,8 cm. [2] ...[more]

Lot 1046

Divers [ds]

Divers [ds] ...[more]

Staatkundige globe h. 40 cm. [1] ...[more]

Lot 1049

Divers tin [ds]

Divers tin [ds] ...[more]

Divers koperwerk, w.o. appelketel [ds] ...[more]

Lot 1054

Divers tin [ds]

Divers tin [ds] ...[more]

Vijf Weense bronsjes. [5] ...[more]

Weens bronsje, ca. 1900; Fazant [1] ...[more]

Vier bronzen sculpturen, 20e eeuw [4] ...[more]

Uurwerk in de vorm van vliegtuig. [1] ...[more]

Divers pleet, w.o. dekschalen [ds] ...[more]

Meridional, pleet serviesgedeelte met grove parelrand, bestaande uit: terrine, dekschaal,, twee ronde en twee ovale dienschalen [6] ...[more]

Christofle, set van vier tweelichts kandelaars met kantige schacht en voet waarop reliëf van mascarons en acanthusmotief h. 30 cm. [4] ...[more]

Verguld bronzen tasbeugel, ca. 1900, met emaille en imitatie parel. Hierbij schildpad lepeldoos, 19e eeuw, met zilveren theelepels ...[more]

Drie pleet dienschalen [3] ...[more]

Twee plafonnières [2] ...[more]

Divers pleet [ds] ...[more]

Divers pleet [ds] ...[more]

Divers pleet bestek [ds] ...[more]

Divers pleet [ds] ...[more]

Diverse bijous [zkj] ...[more]

Serie van zestien kleine gravures, vroeg 19e eeuw, met voorstellingen betreffende Napoleon, in kistje elk 12 x 13 incl. lijst [1] ...[more]