Remove filter- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
Vallauris, toegeschreven aan Delphin Massier, paar keramiek siervazen, ca. 1900 met blauw-rood
Italië, paar afgeplatte ronde majolica vazen, Jugendstil, met medaillon van vrouwenhoofd en twee
Italië, bronzen sculptuur, begin 20e eeuw; Zwemster in badpak. Met signatuur Vabacchi Tonino (
Italië, bronzen sculptuur, begin 20e eeuw; Zwemster in badpak. Met signatuur Vabacchi Tonino (armen barstjes) h. 38 cm. ...[more]
Miller Lighting Co, gebronsd metalen tafellamp, ca. 1900 met geaderd glazen kap h. 60 cm. ...[more]
Henri Thiery (1875-1941), bronzen sculptuur; Naakt jongetje met twee bloemboeketten in de hand.
Henri Thiery (1875-1941), bronzen sculptuur; Naakt jongetje met twee bloemboeketten in de hand. Gesigneerd h. 26,5 cm. ...[more]
Geo Maxim, gebronsd metalen sculptuur, Art Deco; Moeder met kind, op marmeren voet. Gesigneerd l. 50
Geo Maxim, gebronsd metalen sculptuur, Art Deco; Moeder met kind, op marmeren voet. Gesigneerd l. 50 cm. ...[more]
Weens bronsje, ca. 1900; Hagedis l. 14 cm. Herkomst: uit de collectie van een avontuurlijke
Weens bronsje, ca. 1900; Hagedis l. 14 cm. Herkomst: uit de collectie van een avontuurlijke Amsterdamse familie. Zie highlights pagina ...[more]
Frankrijk, wekkerklokje, Art Deco, in onyx kast geflankeerd door twee pleet rammen. h. 13 cm.
Frankrijk, wekkerklokje, Art Deco, in onyx kast geflankeerd door twee pleet rammen. h. 13 cm. ...[more]
Schoorsteenklok, Art Deco, in getrapt notenhouten kast, de wijzerplaat met vierkanten en chroom
Schoorsteenklok, Art Deco, in getrapt notenhouten kast, de wijzerplaat met vierkanten en chroom cijfers h. 20 cm. ...[more]
Juan Antonio Bakkers (1897-1962), gestoken houten reliëf, Amsterdamse School, met voorstelling van
Paar bronzen boekensteunen, Art Deco, in vorm van aapje, op marmeren voet. Gesigneerd S.H. Laurent
Paar bronzen boekensteunen, Art Deco, in vorm van aapje, op marmeren voet. Gesigneerd S.H. Laurent h. 13 en 11 cm. ...[more]
Sculptuur, Art Deco; Twee losse gebronsd metalen tijgers, op losse grijs stenen voet. De voet met
Louk van Meurs-Mauser (1929-2013), ijzeren sculptuur; Schip. Louk van Meurs volgde haar opleiding
Teo Peters (1928-2015), bronzen sculptuur; Ruimtelijke vorm. Gesigneerd op onderzijde l. 34, h.
Teo Peters (1928-2015), bronzen sculptuur; Ruimtelijke vorm. Gesigneerd op onderzijde l. 34, h. 14, d. 12 cm. ...[more]
Claudy Jongstra (geb. 1938), vilten wandkleed. Aangeschaft bij The Frozen Fountain ca. 100 x 320 cm.
Claudy Jongstra (geb. 1938), vilten wandkleed. Aangeschaft bij The Frozen Fountain ca. 100 x 320 cm. ...[more]
Frankrijk, metalen sculptuur, Art Deco; Liggende tijger, op marmeren voet totale lengte 47, h. 17
Frankrijk, metalen sculptuur, Art Deco; Liggende tijger, op marmeren voet totale lengte 47, h. 17 cm. ...[more]
Italië, vertind metalen sculptuur, Art Deco; Danseres met tijger, op marmeren-onyx voet totale
Italië, vertind metalen sculptuur, Art Deco; Danseres met tijger, op marmeren-onyx voet totale lengte 49, h. 30 cm. ...[more]
Francesco de Martino (1870-1935), bronzen sculptuur; Buste van schoffie met sigaret, op marmeren
Goudkleurig gepatineerd bronzen buste, ca. 1900, Christus Heilig Hart h. 41 cm. ...[more]
Erté (pseudoniem Romain de Tirtoff 1892-1990), bronzen sculptuur, 1990; met gekleurde lak; Dame in
Bronzen sculptuur in de manier van Villanis; Buste Sappho h. 60 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur, eind 19e eeuw; Naakt op paard l. 25 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur; Jockey te paard, op marmeren voet h. 25, l. 29 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur, 19e eeuw; St. Joris en de duiveldraak h. 55 cm. ...[more]
Frankrijk, gebronsd metalen sculptuur, 19e eeuw; Klassieke strijdwagen getrokken door twee
Auguste Nicolas Cain (1821-1894), bronzen sculptuur, 19e eeuw; Twee fazanten bij hun nest h. 63,
Henri Chapu (1833-1891), bronzen sculptuur, 19e eeuw; 'La Pensee', ofwel Sappho met sluier, bij
Franz Iffland (1862-1935), bronzen sculptuur, Art Deco; Danseres, op ovale groen marmeren voet.
Charles Brunin (1841-1887), Carrera marmeren buste, 19e eeuw; Jonge dame h. 72 cm. ...[more]
Grijs marmeren piëdestal, ca. 1900, met bronzen ornamentering. Kunnnende dienen bij voorgaand nummer
Grijs marmeren piëdestal, ca. 1900, met bronzen ornamentering. Kunnnende dienen bij voorgaand nummer 105 cm. ...[more]
Eikenhouten sculptuur, ca. 1920; Johannes de Doper. Herkomst: R.K. Kerk Willibrordus buiten de
Eikenhouten sculptuur, ca. 1920; Johannes de Doper. Herkomst: R.K. Kerk Willibrordus buiten de Veste, Amsterdam h. 100 cm. ...[more]