Remove filter- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
Groen glazen fles, zgn. 'kattenkop', 18e eeuw. Hierbij majolica taste-vin en drie Chinese borden
Groen glazen fles, zgn. 'kattenkop', 18e eeuw. Hierbij majolica taste-vin en drie Chinese borden h. 24 cm. ...[more]
Delft, De 3 vergulde Astonne, paar blauw aardewerk schotels, vroeg18e eeuw, met vol decor van
Delft, polychroom ovale aardewerk plaquette, vroeg 18e eeuw, met gecontourneerde rand en Chinoiserie
Delft, polychroom aardewerk bord, 18e eeuw, in bronzen montering diam. 29 cm. ...[more]
Harlingen, drie blauw majolica borden en twee schotels, 2e kwart 17e eeuw, met Wanli decor.
Harlingen, drie blauw majolica borden, 3e kwart 17e eeuw en schotel, 1e kwart 18e eeuw met decor van
Harlingen, blauw majolica bord en twee mangaan majolica schotels, 18e eeuw, met deels groen en
Portugal, kapitaal blauw aardewerk tegeltableau, 18e eeuw van 162 tegels, met voorstelling van
Friesland, tegeltableau van twaalf tegels, 19e eeuw, met voorstelling van bloemenmand geflankeerd
Friesland, twee blauw aardewerk tegeltableaus, 19e eeuw, met decor van paarden (een met barstje,
Friesland, twee blauw aardewerk tegeltableaus, 19e eeuw, met decor van paarden (een met barstje, ander defect) 40 x 38 en 26 x 38 cm. ...[more]
De Porceleyne Fles, blauw aardewerk vierdelig kaststel, jl. 1911 (stelvaas schilfertje) h. 25 en
De Porceleyne Fles, blauw aardewerk vierdelig kaststel, jl. 1911 (stelvaas schilfertje) h. 25 en 37 cm. ...[more]
De Porceleyne Fles, klok in aardewerk kast, jl. 1904 met decor van molen. Schilder P.C.M. de Fouw h.
De Porceleyne Fles, klok in aardewerk kast, jl. 1904 met decor van molen. Schilder P.C.M. de Fouw h. 35 cm. ...[more]
Tichelaar, polychroom schaal, ca. 1900 en twee tulpenvazen, 20e eeuw (een vaas met schilfertje) l.
Tichelaar, polychroom schaal, ca. 1900 en twee tulpenvazen, 20e eeuw (een vaas met schilfertje) l. 37, h. 23 cm. ...[more]
Tichelaar, blauw aardewerk dekselvaas en stelvaas, ca. 1900, met decor van dorpsgezicht. Een
Tichelaar, blauw aardewerk dekselvaas en stelvaas, ca. 1900, met decor van dorpsgezicht. Een schilder IJf Wijkstra h. 50 en 38 cm. ...[more]
Tichelaar, schilder Hendrik Bastiaans de Haan, twee blauw majolica schotels en bord, 2e kwart 19e
Haagse Plateelfabriek Rozenburg, plateel miniatuur puntvaas, ca. 1900, met decor in bruintinten en
Haagse Plateelfabriek Rozenburg, plateel miniatuur puntvaas, ca. 1900, met decor in bruintinten en groen in vakwerk h. 14 cm. ...[more]
Haagsche Plateelfabriek Rozenburg, plateel miniatuur puntvaas, jl. 1893/94, met gestileerd blauw-
Haagsche Plateelfabriek Rozenburg, schilder S. Schellink, eierschaalporseleinen miniatuurvaas, jt.
Haagsche Plateelfabriek Rozenburg, schilder S. Schellink, eierschaalporseleinen conische vaas, ca.
St. Lucas, plateel amfoor, ca. 1910, decor M, vliegende eend bij riet op iriserend blauw fond.
St. Lucas, plateel amfoor, ca. 1910, decor M, vliegende eend bij riet op iriserend blauw fond. Gemerkt en genummerd 132 h. 18 cm. ...[more]
Daum, opaak glazen miniatuurvaasje, ca. 1910, met zwart geëmailleerd decor van landschap met
Daum, miniatuur lichtblauw-oranje glazen puntvaas, ca. 1910. Geëtste signatuur Daum Nancy h. 14,5
Daum, miniatuur lichtblauw-oranje glazen puntvaas, ca. 1910. Geëtste signatuur Daum Nancy h. 14,5 cm. ...[more]
Daum, miniatuur blauw-oranje glazen puntvaas, ca. 1910. Geëtste signatuur h. 15,5 cm. ...[more]
Daum, miniatuur blauw glazen puntvaas, ca. 1910. Geëtste signatuur Daum Nancy h. 15,5 cm. ...[more]
Daum, miniatuur bruin-groen glazen puntvaas, ca. 1910. Geëtste signatuur Daum Nancy h. 15,5 cm.
Daum, miniatuur bruin-groen glazen puntvaas, ca. 1910. Geëtste signatuur Daum Nancy h. 15,5 cm. ...[more]
Etablissement Galle (1904-1931), groen cameoglazen miniatuur vaas, ca. 1915, met decor van varens.
Etablissement Galle (1904-1931), groen cameoglazen miniatuur vaas, ca. 1915, met decor van varens. Gesigneerd Galle h. 8 cm. ...[more]
Etablissement Galle (1904-1931), oranje cameoglazen miniatuur puntvaas, ca. 1915, met decor van
Etablissement Galle (1904-1931), oranje cameoglazen miniatuur puntvaas, ca. 1915, met decor van papaver. Gesigneerd Galle h. 12 cm. ...[more]
Etablissement Galle (1904-1931), oranje cameoglazen miniatuur puntvaas, ca. 1915, met decor van lelies. Gesigneerd Galle h. 10 cm. ...[more]
Etablissement Galle (1904-1931), blauw-wit en oranje cameoglazen miniatuur vaas, ca. 1915, met decor
Etablissement Galle (1904-1931), oranje en paars cameoglazen miniatuur puntvaas, ca. 1915, met decor
Haagse Plateelfabriek Rozenburg, plateel vaas, jl. 1889/90, met paar lusterglazuur (hals schilfer)
Haagse Plateelfabriek Rozenburg, plateel vaas, jl. 1889/90, met paar lusterglazuur (hals schilfer) h. 28 cm. ...[more]
Zsolnay, vaas en jardinière met iriserend groen glazuur h. 24 en l. 47 cm. ...[more]
Fayence en Tegelfabriek Holland, Utrecht, plateel wandschotel, ca. 1900, met gestileerd decor van
W.C. Brouwer, keramiek vaas, na 1919, met rood glazuur h. 24 cm. ...[more]
Jan van der Vaart, twee cilindervormige porseleinen vazen, '69 en '70, met bronskleurig glazuur.
Jan van der Vaart, porseleinen vaas, '77, met golfmotief en bronskleurig glazuur. Eigen atelier,
Jan van der Vaart, porseleinen vaas, '77, met golfmotief en bronskleurig glazuur. Eigen atelier, gemerkt en gedateerd h. 24 cm. ...[more]
Jan van der Vaart, paar porseleinen vazen, '71, met driehoekige vlakken. Eigen atelier, gemerkt en
Jan van der Vaart, paar porseleinen vazen, '71, met driehoekige vlakken. Eigen atelier, gemerkt en gedateerd h. 28 cm. ...[more]
Jan Cornelis Snoeck (geb. 1927), keramiek sculptuur; Hoofd, met glazuur in primaire kleuren.
Lalique France, deels gesatineerd glazen plastiek, ca. 1980; Arend. Gesigneerd en met etiket h. 24
Lalique France, deels gesatineerd glazen plastiek, ca. 1980; Arend. Gesigneerd en met etiket h. 24 cm. ...[more]
Kosta Boda, ontwerp Ulrica Hydman, gesatineerd vaas met geschilderd decor en opschrift 'My Love'
Kosta Boda, ontwerp Ulrica Hydman, gesatineerd vaas met geschilderd decor en opschrift 'My Love' h. 14 cm. ...[more]
Dirk Hubers (2013-2003), keramiek kan met decor van vis h. 18 cm. ...[more]
Lalique France, blauw glazen deels gesatineerde vaas, laat 20e eeuw; met reliëf van herten.
Lalique France, blauw glazen deels gesatineerde vaas, laat 20e eeuw; met reliëf van herten. Gesigneerd en met etiket h. 18 cm. ...[more]
Ronde glazen schaal, ca. 1930, met aan achterzijde gespoten zwart decor van paarden en boogschieter diam. 42 cm. ...[more]
België, S. Hublet, keramiek theepot en kan, ca. 1930, met zwarte ribben en gezichten en-relief (
België, S. Hublet, keramiek theepot en kan, ca. 1930, met zwarte ribben en gezichten en-relief (kan defect) h. 27 cm. ...[more]
Murano, vier gekleurd glazen vazen h. 7-21 cm. ...[more]
Seguso Murano, glazen vaas met ingesloten goudstof en twee oren met ribben. Gesigneerd en genummerd Seguso Murano, 2/4 h. 41 cm. ...[more]
Leerdam, A.D. Copier, groen glazen Unica vaas, 1944, hoog smal model met opgeslagen rand. Gesigneerd
Leerdam, A.D. Copier, paars glazen bolle vaas, 1928, nr. 17, met verticale tincraquelé banen.
Leerdam, A.D. Copier, paars glazen bolle vaas, 1928, nr. 17, met verticale tincraquelé banen. Gemerkt Serica. h. 23 cm. ...[more]
Leerdam, S.A. Uiterwaal, gesatineerd glazen plastiek, 1929; Madonna h. 24 cm. ...[more]
Franklin Mint, serie van vijf zilveren borden met gegraveerd decor van neushoorn/leeuw/panda/giraf/
Italië, grijs glazen vaas met wit glazen nodus en ingesloten luchtbellen. Mogelijk Barovier Toso
Italië, grijs glazen vaas met wit glazen nodus en ingesloten luchtbellen. Mogelijk Barovier Toso h. 58 cm. ...[more]
Murano, gekleurd glazen schaal. Gesigneerd en genummerd 1/1 l. 26 cm. ...[more]
Kapitale roze glazen vaas op houten voet h. 68 cm. ...[more]
Murano, paar kapitale glazen bladvormige wandlusters l. 90 cm. ...[more]
Duitsland, Franz Blazek (1887-1947), keramiek groep, ca. 1910; Leeuwenwelpje h. 19 cm. ...[more]