the saleroom

The home of art & antiques auctions

De Zwaan Catalogue 22 Mar 2017 10:00 CET (14 day sale)

Amsterdam

  • Keizersgracht 474
  • Amsterdam
  • 1017 EG
  • Netherlands

Important Information Terms & Conditions Print Catalogue
Commissions Ex. VAT: 3.00%
VAT on hammer: 20.00%

Auctioneer Details

There are 3346 item(s) within this sale
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 56

Paar gouden oorhangers, 19e eeuw, ieder druppelvormig en versierd met cannetille. Onderaan een '

Lot 1

More details

Drie mutsenspelden, begin 20e eeuw, behorende tot de Hoeksche Waard klederdracht. Torenspeld

Lot 2

More details

Roségouden hanger en een ovaal schuifje Hanger schildvormig en met haarwerkje van bloemen en

Lot 3

More details

Vier gouden knoopjes en drie anderen Hierbij drie paar (incomplete) oorhangers

Lot 4

Vier gouden knoopjes en drie anderen Hierbij drie paar (incomplete) oorhangers ...[more]

More details

14krt. Gouden ankercollier en twee paar oorhangers één paar in de vorm van een klavertje met

Lot 5

More details

Twee 14krt. gouden broches, twee schuifjes en twee kwastjes, 19e eeuw, Broches versierd met

Lot 6

More details

18krt. Gouden boekslot, paar 14krt. gouden breipendoppen en een roségouden fluitje, 19e eeuw,

Lot 7

More details

Paar 18krt. roségouden kousenband gespen en twee 14krt. gouden gespen twee geribd, één met

Lot 8

Paar 18krt. roségouden kousenband gespen en twee 14krt. gouden gespen twee geribd, één met gravures bruto ...[more]

More details

14krt. Gouden staafbroche en een reukflacon Op de staafbroche een zilveren viooltje gezet met een

Lot 9

More details

14krt. Roségouden gourmetarmband met holle schakels (licht beschadigd) netto 12,1 gr.

Lot 10

14krt. Roségouden gourmetarmband met holle schakels (licht beschadigd) netto 12,1 gr. ...[more]

More details

14krt. Gouden slavenarmband, 19e eeuw, gevormd door twee slangen. Ieder met een roosdiamant op

Lot 11

More details

Gouden gevlochten armband, 19e eeuw, in de vorm van een slang. Ogen van kleine smaragden, met

Lot 12

Gouden gevlochten armband, 19e eeuw, in de vorm van een slang. Ogen van kleine smaragden, met gegraveerde kop en staart. bruto 16,7 gr. ...[more]

More details

14krt. Roségouden slagring en een schuifje, 19e eeuw. Ring bestaande uit twee slangen, ieder met een

Lot 13

More details

Twee zilveren en gouden ringen één met een rechthoekige kop, zwart fond waarop een zilveren ornament

Lot 14

More details

14krt. Roségouden appliquering en een paar oorhangers, begin 20e eeuw, allen gezet met roosdiamanten

Lot 15

14krt. Roségouden appliquering en een paar oorhangers, begin 20e eeuw, allen gezet met roosdiamanten bruto 3,5 gr. ...[more]

More details

Gouden slavenarmband, 19e eeuw, bovenzijde gezet met drie saffieren en vier oud slijpsel

Lot 16

More details

14krt. Gouden ring, staafbroche en een hanger aan collier Ring gezet met een licht grillige parel.

Lot 17

More details

Acht 14krt. gouden bolle knopen, paar beneden het wettelijk gehalte gouden manchetknopen, paar

Lot 18

More details

14krt. Gouden armband en twee sluitingen Armband en één sluiting gezet met granaat (armband

Lot 19

14krt. Gouden armband en twee sluitingen Armband en één sluiting gezet met granaat (armband defecten) bruto 17,6 gr. ...[more]

More details

Zilveren en gouden rozetring, 19e eeuw, in het midden gezet met een roosdiamant, ca. 0,25crt. In een

Lot 20

More details

Zilveren bloembroche, gouden ring, broche en een hanger gezet met een briljant geslepen saffier en

Lot 21

More details

Roségouden ronde broche en een zilveren ronde hanger, 19e eeuw, Broche opengewerkt en in het

Lot 22

More details

Drierijig bloedkoralen collier aan 14krt. gouden sluiting. Hierbij losse kralen

Lot 23

Drierijig bloedkoralen collier aan 14krt. gouden sluiting. Hierbij losse kralen ...[more]

More details

Vijf gouden broches, zilveren revers speld en een zilveren broche vier gezet met roosdiamanten bruto

Lot 24

Vijf gouden broches, zilveren revers speld en een zilveren broche vier gezet met roosdiamanten bruto 43,2 gr. ...[more]

More details

Roségouden armband bestaande uit twee lussen, waarop bij één een hondenkop. Ogen van kleine robijnen

Lot 25

Roségouden armband bestaande uit twee lussen, waarop bij één een hondenkop. Ogen van kleine robijnen bruto 13,1 gr. ...[more]

More details

14krt. Roségouden broche en twee hangers Broche in de vorm van een lotus en gezet met zaadparels.

Lot 26

More details

Bloedkoralen collier en een paar oorknoppen Oorknoppen gezet met een ronde cabochon geslepen

Lot 27

More details

Vijfrijig bloedkoralen collier aan gouden ronde sluiting, 19e eeuw. Sluiting versierd met cannetille

Lot 28

Vijfrijig bloedkoralen collier aan gouden ronde sluiting, 19e eeuw. Sluiting versierd met cannetille l. ca. 35 cm. Bruto 99,8 gr. ...[more]

More details

Vierrijig bloedkoralen collier aan rosé- en geelgouden ronde sluiting, 19e eeuw. Sluiting versierd

Lot 29

More details

Bloedkoralen collier en bijpassende armband beiden aan differente gouden sluiting, eenmaal 19e eeuw.

Lot 30

More details

Vierrijig bloedkoralen collier aan vierkante gouden sluiting, 19e eeuw, versierd met filigrain en "

Lot 31

More details

Tweerijig bloedkoralen collier aan gouden sluiting l. ca. 60 cm. Bruto 99,0 gr.

Lot 32

Tweerijig bloedkoralen collier aan gouden sluiting l. ca. 60 cm. Bruto 99,0 gr. ...[more]

More details

Vierrijig granaten collier aan 18krt. gouden sluiting, 19e eeuw, versierd met "spinnetjes",

Lot 33

Vierrijig granaten collier aan 18krt. gouden sluiting, 19e eeuw, versierd met "spinnetjes", filigrain en bloemgravures l. ca. 40 cm. ...[more]

More details

Schelpcamee broche, 19e eeuw, in 18krt. gouden montuur in Rococostijl (reparaties). Camee met

Lot 34

Schelpcamee broche, 19e eeuw, in 18krt. gouden montuur in Rococostijl (reparaties). Camee met voorstelling van Maria bruto 19,1 gr. ...[more]

More details

Schelpcamee broche tevens hanger in 14krt. gouden montuur met geschulpte rand. Camee met

Lot 35

More details

Schelpcamee broche in gouden montuur. Camee met voorstelling van dag en nacht (licht beschadigd)

Lot 36

Schelpcamee broche in gouden montuur. Camee met voorstelling van dag en nacht (licht beschadigd) bruto 20,7 gr. ...[more]

More details

Schelpcamee broche, 19e eeuw, in 14krt. gouden montuur. Camee met voorstelling van een dame 'en

Lot 37

More details

Gouden revers speld gezet met een fraai gesneden bloedkoraal in de vorm van een paardenhoofd bruto

Lot 38

Gouden revers speld gezet met een fraai gesneden bloedkoraal in de vorm van een paardenhoofd bruto 7,6 gr. ...[more]

More details

Zilveren en gouden broche, deels 19e eeuw, in het midden gezet met een roosdiamant, ca. 0,25crt.

Lot 39

More details

Drie gouden en zilveren ringen en drie broches allen gezet met roosdiamanten en/of edelstenen

Lot 40

Drie gouden en zilveren ringen en drie broches allen gezet met roosdiamanten en/of edelstenen bruto 28,2 gr. ...[more]

More details

Gouden en zilveren kroontjesring gezet met een druppelvormige roosdiamant, ca. 0,60crt. Hierboven

Lot 41

More details

Roségouden broche, deels 19e eeuw, in het midden gezet met een druppelvormige roosdiamant, ca. 0,

Lot 42

More details

14krt. Gouden horlogeketting, begin 20e eeuw, van oplopende fantasieschakels netto 29,8 gr.

Lot 43

14krt. Gouden horlogeketting, begin 20e eeuw, van oplopende fantasieschakels netto 29,8 gr. ...[more]

More details

14krt. Gouden balletjes collier netto 15,2 gr

Lot 44

14krt. Gouden balletjes collier netto 15,2 gr ...[more]

More details

Gouden tweerijig jasseron collier sluiting in de vorm van een dolfijnenkop, met ogen van

Lot 45

More details

Twee gouden broches beiden gezet met parels (tinsoldeer, eenmaal onedele brochering) bruto 13,5 gr.

Lot 46

Twee gouden broches beiden gezet met parels (tinsoldeer, eenmaal onedele brochering) bruto 13,5 gr. ...[more]

More details

Cameebroche en een cameehanger aan gouden collier Beiden in gouden montuur. Broche met afbeelding

Lot 47

More details

14krt. Roségouden horlogeketting en twee rouwbroches, 19e eeuw, Horlogeketting met harthanger,

Lot 48

More details

Gouden ring en een ronde broche beiden met fijne granulé versieringen. Ring gezet met een groene

Lot 49

More details

Roségouden en zilveren entouragering gezet met een ovale gefacetteerde roze spinel (chips) In een

Lot 50

More details

Witgouden en platina staafbroche in het midden gezet met een kussen geslepen oud slijpsel diamant,

Lot 51

More details

Gouden rijring gezet met vier briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,80crt. Allen in grove

Lot 52

Gouden rijring gezet met vier briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,80crt. Allen in grove zettingen bruto 5,8 gr. ...[more]

More details

Witgouden rechthoekige steker gezet met vijf oud slijpsel diamanten, totaal ca. 0,60. geheel gezet

Lot 53

More details

Witgouden staafbroche gezet met drie briljant geslepen diamanten, ca. 0,50, 0,30 en 0,25 crt. (

Lot 54

Witgouden staafbroche gezet met drie briljant geslepen diamanten, ca. 0,50, 0,30 en 0,25 crt. (chips) bruto 2,3 gr. ...[more]

More details

Gouden rijring gezet met twee oud slijpsel diamanten, ieder ca. 0,50crt. In het midden een parel

Lot 55

Gouden rijring gezet met twee oud slijpsel diamanten, ieder ca. 0,50crt. In het midden een parel bruto 2,5 gr. ...[more]

More details

Gouden en zilveren appliquering in het midden gezet met een smaragd en twee oud slijpsel

Lot 56

More details

Witgouden solitairring gezet met een oud slijpsel diamant, ca. 0,50crt. bruto 1,7 gr.

Lot 57

Witgouden solitairring gezet met een oud slijpsel diamant, ca. 0,50crt. bruto 1,7 gr. ...[more]

More details

Gouden rijring gezet met drie oud slijpsel diamanten, totaal ca. 0,80crt. bruto 3,9 gr.

Lot 58

Gouden rijring gezet met drie oud slijpsel diamanten, totaal ca. 0,80crt. bruto 3,9 gr. ...[more]

More details

14krt. Gouden rijring gezet met drie oud slijpsel diamanten, totaal ca. 0,65crt. bruto 2,3 gr.

Lot 59

14krt. Gouden rijring gezet met drie oud slijpsel diamanten, totaal ca. 0,65crt. bruto 2,3 gr. ...[more]

More details

14krt. Gouden navette broche, Art-Nouveau en een rijring Broche met florale motieven en gezet met

Lot 60

More details
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 56