Remove filter- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
Meissen, porseleinen dienschaal, 19e eeuw, met geschilderd decor van iris diam. 38 cm. ...[more]
Serie van veertien porseleinen tafelborden en zes soepborden, ca. 1800, met geschilderd decor van
Worcester, blauw-wit porseleinen trekpotje, 18e eeuw, met decor van rozen en roos als knop (deksel
Worcester, blauw-wit porseleinen trekpotje, 18e eeuw, met decor van rozen en roos als knop (deksel niet geheel passend) h. 12 cm. ...[more]
Vijf porseleinen groepen, w.o. Volkstedt, Amazone (kaketoe gelijmd) ...[more]
Opaline vaas en vijf porseleinen schalen, w.o. KPM ...[more]
Volkstedt, gekleurd porseleinen groep, begin 20e eeuw; Vrouwfiguur met onder voile een putto bij
Passau, porseleinen groep, begin 20e eeuw; Edelvrouw met puntmuts en sleep gedragen door page h.
Passau, porseleinen groep, begin 20e eeuw; Edelvrouw met puntmuts en sleep gedragen door page h. 30 cm. ...[more]
Meissen, kantige porseleinen puntvaas, 20e eeuw, met stopje. Hierbij Wedgwood, paar bisquit
Meissen, kantige porseleinen puntvaas, 20e eeuw, met stopje. Hierbij Wedgwood, paar bisquit kandelaars h. 25 cm. ...[more]
Herend, negen stuks porselein, 20e eeuw ...[more]
Oude Amstel, porseleinen kop en schotel, ca. 1800, met vergulde rand. Gemerkt in onderglazuur
Oude Amstel, porseleinen kop en schotel, ca. 1800, met vergulde rand. Gemerkt in onderglazuur blauw Amstel en met blindmerken ...[more]
Doornik/Den Haag, pate tendre ovale dienschaal, 18e eeuw, met gecontourneerde rand en geschilderd
Doornik/Porseleinfabriek Den Haag, paar porseleinen kop en schotels, 1776-1790, met fijn geschilderd
Meissen, porseleinen bord, 18e eeuw, ca. 1770, met vergulde golfrand en decor in verguld cartouche
Duitsland, porseleinen dekseldoos, laat 19e eeuw, Het deksel in vorm van vijver met zeemeerminnen en
Duitsland, porseleinen dekseldoos, laat 19e eeuw, Het deksel in vorm van vijver met zeemeerminnen en kikkers l. 19 cm. ...[more]
Volkstedt, bisquit groep, begin 20e eeuw; Putto met vogelkooi, gesigneerd Liard h. 25 cm. ...[more]
Zeven porseleinen groepen, eind 19e eeuw h. 8-18 cm. ...[more]
Royal Copenhagen/Bing & Groendahl, vijf porseleinen groepjes; Stern/Vogels (grootste hersteld) l.
Royal Copenhagen/Bing & Groendahl, vijf porseleinen groepjes; Stern/Vogels (grootste hersteld) l. 12-30 cm. ...[more]
Meissen, porseleinen pattipan, 20e eeuw en Duitsland, theepot en ziekenkan, 19e eeuw, met Zwiebelmuster ...[more]
Meissen, paar porseleinen borden met oranje decor van draak ...[more]
Royal Copenhagen, paar porseleinen borden, ca. 1800, met geschilderd decor van bloemen ...[more]
Engeland, geel aardewerk twaalfpersoons theeservies, vroeg 19e eeuw, met zwart decor van diverse
Plaue, porseleinen klokkenstel, eind 19e eeuw, bestaande uit: pendule met emaille wijzerplaat en
Porseleinen langwerpige cache-pot, Jugendstil, de oren in vorm van netten binnenhalende visser en
Porseleinen langwerpige cache-pot, Jugendstil, de oren in vorm van netten binnenhalende visser en vrouwen l. 56, h. 26 cm. ...[more]
Dresden, paar porseleinen consoles met bloemen en-relief en bekroond door putti (beschadigingen)
Dresden, paar porseleinen consoles met bloemen en-relief en bekroond door putti (beschadigingen) h. 42 cm. ...[more]
Sitsendorf, porseleinen groep en mand, laat 19e eeuw/vroeg 20e eeuw met putti langs de greep/putto
Sitsendorf, porseleinen groep en mand, laat 19e eeuw/vroeg 20e eeuw met putti langs de greep/putto op geit l. 20 en 26 cm. ...[more]
Samson, kapitale porseleinen cache-pot, 19e eeuw, met famille rose decor van guirlandes diam. 50 cm.
Samson, kapitale porseleinen cache-pot, 19e eeuw, met famille rose decor van guirlandes diam. 50 cm. ...[more]
Porseleinen wijnkoeler naar antiek voorbeeld met gekleurd decor van heraldisch wapen. Hierbij
Porseleinen wijnkoeler naar antiek voorbeeld met gekleurd decor van heraldisch wapen. Hierbij aardewerk soepdienlepel h. 26 cm. ...[more]
Paar porseleinen groepen, 20e eeuw; Figuren op olifant l. 25 cm. ...[more]
Waterford, paar facetgeslepen kristallen compotiers en drie schalen, vroeg 19e eeuw (binnenzijde
Gekleurd glazen bowlpot en vijf kristallen schaaltjes, 19e eeuw, met gecontourneerde rand, een met
Gekleurd glazen bowlpot en vijf kristallen schaaltjes, 19e eeuw, met gecontourneerde rand, een met zilveren beugel ...[more]
Vier stuks kristal, eind 19e eeuw, met waaierslijpsel, w.o. compotier ...[more]
Kristallen ovale koektrommel, 19e eeuw, op onderschotel, met zilveren montering l. 21 cm. ...[more]
Set van drie kristallen schalen, vroeg 19e eeuw, met gelobde zijden en afwisselend diamant en
Groen glazen bowlpot en twee stuks kristal, 19e eeuw, met zilveren montering h. 16-40 cm. ...[more]
Kelkvormig glas, 18e eeuw en set van vijf blauw kristallen glazen, vroeg 19e eeuw h. 18,5 en 14 cm.
Kelkvormig glas, 18e eeuw en set van vijf blauw kristallen glazen, vroeg 19e eeuw h. 18,5 en 14 cm. ...[more]
Bohemen, blauw opaline bokaal, 19e eeuw, met geschilderd decor van alpenlandschap rondom h. 24 cm.
Bohemen, blauw opaline bokaal, 19e eeuw, met geschilderd decor van alpenlandschap rondom h. 24 cm. ...[more]
Vriendschapsglas, 19 eeuw en slingerglas, eind 18e eeuw (voetschilfertje). Hierbij twaalf glazen
Vriendschapsglas, 19 eeuw en slingerglas, eind 18e eeuw (voetschilfertje). Hierbij twaalf glazen ...[more]
Kelkvormig borrelglas, 18e eeuw, de ronde voet met omgeslagen rand h. 14 cm. ...[more]
Florance, Cantagalli, polychroom majolica console in vorm van putto met schelp (restauraties) l.
Florance, Cantagalli, polychroom majolica console in vorm van putto met schelp (restauraties) l. 42 cm. ...[more]
Blauw aardewerk tulpenvaas naar antiek voorbeeld. Hierbij Imari bord h. 51 cm. ...[more]
Frankrijk, polychroom aardewerk cache-pot naar 18e eeuws voorbeeld, eind 18e eeuw, met ribben en
Perzië, drie stuks antiek aardwerk (beschadigd) ...[more]
Duitsland, Frechen, steengoed kruik, 17e eeuw, met bruin glazuur en cijfer 3 op de buik h. 39 cm.
Duitsland, Frechen, steengoed kruik, 17e eeuw, met bruin glazuur en cijfer 3 op de buik h. 39 cm. ...[more]
Duitsland, twee bruin steengoed kruikjes, 17e eeuw (barstjes) h. 20 en 26 cm. ...[more]
Duitsland, blauw-grijs steengoed cache-pot, 19e eeuw, met mascarons en-relief (voet hersteld)
Duitsland, blauw-grijs steengoed cache-pot, 19e eeuw, met mascarons en-relief (voet hersteld) diam. 46 cm. ...[more]
Duitsland, Frechen, bruin steengoed baardmankruik, 17e eeuw, met '6'op de buik (restauraties) h.
Duitsland, Frechen, bruin steengoed baardmankruik, 17e eeuw, met '6'op de buik (restauraties) h. 54 cm. ...[more]
Vijf blauw aardewerk tegels, 18e eeuw, met bijbelse voorstelling in cirkel (een beschadigd)
Vijf blauw aardewerk tegels, 18e eeuw, met bijbelse voorstelling in cirkel (een beschadigd) ...[more]
Delft, serie van drie blauw aardewerk borden, 18e eeuw, met Chinoiserie decor van figuur bij prieel.
Delft, serie van drie blauw aardewerk borden, 18e eeuw, met Chinoiserie decor van figuur bij prieel. Hierbij drie andere diam. 22 cm. ...[more]
Delft, twee paar blauw aardewerk borden, 18e eeuw, met Chinoiserie decor van wilg/rotsformatie.
Delft, twee paar blauw aardewerk borden, 18e eeuw, met Chinoiserie decor van wilg/rotsformatie. diam. 22 cm. ...[more]
Vier mangaan tegels, 18e eeuw, met decor van putti (deel van tegeltableau ...[more]
Drie polychroom aardewerk tegels, 17e eeuw, met decor pauw/vogel ...[more]
Delft, paar blauw aardewerk schotels en serie van vier borden, eind 18e eeuw (drie beschadigd) diam.
Delft, paar blauw aardewerk schotels en serie van vier borden, eind 18e eeuw (drie beschadigd) diam. 30 en 23 cm. ...[more]
Twee antiek koperen kraagkandelaars en Delft, zestien tegels, 17 en 18e eeuw (w.b. beschadigd)
Twee antiek koperen kraagkandelaars en Delft, zestien tegels, 17 en 18e eeuw (w.b. beschadigd) ...[more]
Vier blauw aardewerk tegels, ca. 1800, ingelijst 34 x 34 cm. ...[more]
Delft, serie van zes polychroom aardewerk borden, 18e eeuw, met Chinoiserie decor van wilg en
Engeland, vijf Staffordshire aardewerk groepen, 19e eeuw, w.o. ruiters te paard h. 25-38 cm.
België, mogelijk Brussel, paar polychroom aardewerk dekselmanden (jampotten) op onderschotel, 18e
Drie 'Wit Delfts' aardewerk vormstukken, 18e eeuw; Koeien (hoorns beschadigd) l. 18 cm. ...[more]